Contenting App İndir – İçerik Asistanı

Fırsat Süresiz
Kendinle alakalı içeriği bulmak için vakit harcamaktan sıkıldın mı? Biliyorum...Daha Fazla

Kendinle alakalı içeriği bulmak için vakit harcamaktan sıkıldın mı? Biliyorum vaktin çok değerli ve kısıtlı vaktini senle ilgisi olmayan onlarca içerikle kaybetmek istemiyorsun. Contenting tam olarak senin için tasarlandı.

Önce sana sorduğumuz sorularla seni tanıyor, içeride yaptığın hareketlere ve okuduğun içeriklere göre de sana en uygun içerikleri sunuyoruz. Çok basit bir ara yüzle onlarca içerik arasında gezinmek yerine sadece senle ilgili olanı görüyorsun. Kendi ilgi alanında kaliteli içeriklere tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşmak istiyorsan seni içeriye bekliyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

450TL Huawei Online Sipariş İndirim Kodu

Kod Süresiz
Huawei online mağaza kupon kodu ile 10000₺ alışverişe 450₺ indirim... Detayını Gör
0EDMYENI Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Az Yağlı Fritöz Alana İkincisi % 50 İndirimli!

Fırsat Süresiz
Beko’dan Bir Az Yağlı Pişirici Alana İkincisi %50 İndirimli! https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kucuk-ev-aleti-kampanyalari/fitfry-az-yagli-fritoz... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Arçelik Gurme DUOFRY Az Yağlı Fritöz İndirimi

Fırsat Süresiz
Arçelik Gurme DUOFRY Az Yağlı Fritöz’de Net 1.000 TL İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

300TL Huawei Online Sipariş Kupon Kodu

Kod Süresiz
Huawei online mağaza kupon kodu ile 5000₺ alışverişe 300₺ indirim... Detayını Gör
0EDMYENI Kodu Aç 
100% Başarılı

3000TL Beko FitFry Ankastre Set İndirimi

Fırsat Süresiz
Beko FitFry Ankastre Setlerde 3.000 TL İndirim Fırsatı! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:bekodan-secili-fitfry-ankastre-setlerde-indirim-firsati... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Contenting’de ilgi alanlarınızı seçtikten sonra size sunulan içerik önerilerini sağa (beğen) ve sola (beğenme) kaydırarak, ilginizi çeken içeriklere tıklayarak algoritmanın sizi daha yakından tanımasını sağlayabilirsiniz.

• Son Dakika Haberleri: Contenting, seçimleriniz doğrultusunda hem yurt içinden hem yurt dışından en önemli gelişmeleri bildirim olarak almanızı sağlar.

• Yapay Zeka: Contenting’in yapay zeka destekli algoritması, uygulama içindeki davranışlarınıza ve içerik tüketim alışkanlıklarınıza paralel olarak gelişmeye başlar ve her kullanımdan sonra size daha iyi öneriler sunar.

• Zaman Kazandırır: Contenting’in olayı, yapay zeka destekli algoritması sayesinde kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmasıdır. Bu sayede dijitalde harcadığınız zaman kaybının önüne geçer.

• Odaklı Tüketim: Contenting her kaydırmadan sonra size tek bir içerik önerir. Her ekranda tek bir içeriği odaklanmanızı ister ve kontrollü bir içerik tüketimi sunar. Dolayısıyla karmaşık içerik kartları arasında ve sonsuz akışlar içinde kaybolmazsınız.

• Kaydet: Dilediğiniz içeriği daha sonra göz atmak üzere kaydedebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz içeriklere de dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

• Hızlı Erişim: Contenting içeriklere en hızlı şekilde erişim sağlar. Sayfanın uzun süre açılmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

• Kişiselleştirilmiş Akış: Contenting kısa bir süre içinde sizi tanıyarak sadece ilginizi çekecek olan içerikler sunmaya başlar. Bu dakikadan sonra hiçbir yerde bulamayacağınız kusursuz bir akışa sahip olursunuz.

• Nitelikli İçerik: Contenting, algoritmasında barındırdığı içerik üreticilerini büyük bir titizlikle seçer. Nitelikli içerik üreten, vizyoner, ilham veren, yeni nesil yayıncılar ile çalışır.

• Kullanımı Kolay ve Verimli: Contenting’in kullanıcı dostu arayüzü ile ilginizi çeken içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizi zaman kaybı, dijital karmaşa, ekran yorgunluğu gibi negatif etkilerden uzak tutarak verimli bir uygulama deneyimi yaşatır.

“Benim de bir içerik asistanım olsun!” diyen herkesi tamamen ücretsiz olan Contenting’e bekliyoruz.

Dünya genelinde 1 dakikada 6000’e yakın makale, blog, haber yayınlanıyor. Dijital dünyada içerik üretimi hiç olmadığı kadar hızlı. Bireysel anlamda bu akışı takip etmek ve bu içerik deryasında nitelikli, ilgi alanlarımıza hitap eden içerikler bulmak giderek zorlaşıyor. Her bir makalenin, haberin, blog yazısının ne içereceğini öngöremeden ona tıklamak yorucu bir deneyime dönüşmüş durumda. Modern dünyanın ve metropol yaşamının hayatlarımıza getirdiği zaman sorunu da buna eklenince ortaya yeni bir değer çıkıyor: İçerik derlemesi.

İTÜ Çekirdek girişimi Ondokuzon’un geliştirdiği Contenting App, İngilizce’de Content Curation olarak geçen içerik derlemesini birey özeline indirgemeyi başarıyor ve içerik tüketim alışkanlıklarınıza göre ilginizi çekebilecek içerikler öneren yapay zeka destekli bir içerik asistanı olarak tam bu noktada karşımıza çıkıyor. Binlerce Türkçe içeriği eş zamanlı olarak tarayan Contenting; dijital dünyanın karmaşasından uzakta, nitelikli içerik tüketmek isteyen herkes için eşsiz bir deneyim sunuyor.


🟩 Contenting indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Contenting indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Contenting indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Contenting kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Contenting promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.