75 TL Karaca Bonus! – Garanti Paracard (Karaca Züccaciye, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus)

Fırsat 4 gün kaldı
1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Karaca Grup firmaları (Karaca Züccaciye,...Daha Fazla
 • 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Karaca Grup firmaları (Karaca Züccaciye, Karaca Home, Emsan, Jumbo,Kaşmir Halı ve Cookplus) ta Paracard Bonus ile tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Firma bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Karaca Grup bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir veya SMS ile katılmak için ‘75BONUS’ yazıp 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya dahilindeki Karaca Grup bünyesinde olan (Karaca Züccaciye, Karaca Home, Emsan, Jumbo ve Cookplus) markalardan ödül kazanımı olması durumunda bu kazanımdan sonraki harcamalar kampanya haricindedir.
 • www.jumbo.com.tr’ den yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 75 TL Firma bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan sadece Paracard Bonus ile yararlanılabilir.
 • GarantiOne Paracard Bonus, Paracard Business, kredi kartları ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Firma Bonuslar 31 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 1 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar fiziki Karaca Grup mağazalarında (Karaca, Emsan, Jumbo,Kaşmir Halı) ve sanal mağazada “Cüzdan” sekmesi altından GarantiPay ile yapılan ödemelerde harcanabilir.
 • Kampanya Jumbo online mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • BonusFlas’tan kampanya görselinin altındaki nerede sekmesine tıklayarak kampanyanın geçerli olduğu işyerlerini haritadan görebilirsiniz.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti BBVA sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom aboneleri için 1 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL’dir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Karaca Grup ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.paracardbonus.com.tr/kampanyalar/paracard-bonus-ile-karaca-grup-ta-75-tl-bonus Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Karaca Bonus’a Özel 12 Taksit!

Fırsat Süresiz
Karaca'da Bonus ile 200 TL Üzerine +4 Taksit Fırsatı! •...Daha Fazla

Karaca’da Bonus ile 200 TL Üzerine +4 Taksit Fırsatı!

• 01 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında Karaca Grup firmalarında (Karaca Züccaciye, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Kaşmir Halı, Cookplus ve Homend) ve online mağazalarda geçerlidir.

• Kampanya kapsamında Garanti BBVA kredi kartları ile yapılan 200TL ve üzeri 3 ile 8 arası taksitli işlemlere +4 taksit uygulanacaktır.

• İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

• Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express, American Express Business dahildir.

• Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard, Filo Flexi, Garanti Corporate dahil değildir.

• Ödül puan kullanımları, tek ödemeli ve 2 taksitli harcamalar kampanya dahil değildir.

• Ek kartlar kampanyaya dahildir.

• İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

• Ticari kartlar ile yapılan ödemelerde 100.000 TL ve üzerindeki işlemler kampanyaya dahil değildir.

• Garanti BBVA ve Karaca kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Karaca Ziraat Bankkart’a +3 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
10 Mart 2022 tarihine kadar Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile KARACA...Daha Fazla

10 Mart 2022 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile KARACA Grup Mağazalarında 2-7 taksitli işlemlerde +3 taksit verilecektir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya kapsamında 2-7 taksitli ödemelerde +3 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunmaktadır.
 • Artı taksit kampanyası sadece Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Bankkart yetkili üye işyerlerinde 2-7 taksit arası işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanyalı işleminize ilişkin detaylı bilgi slip üzerinde bulunacak olup, seçilen + taksit koşuluna ilişkin sonradan değişiklik yapılmayacaktır.
 • Taksit sayısının toplamı, ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen taksit sayısını aşamayacaktır.
 • Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40₺ Emsan İndirim Kampanyası [350₺ Alışverişe] + Tüm Ürünlerde Kargo Bedava + 100₺ Bonus

Fırsat Süresiz
Emsan'da 350 TL ve üzeri alışverişe 40 TL İndirim sağlar....Daha Fazla

Emsan’da 350 TL ve üzeri alışverişe 40 TL İndirim sağlar. Üstüne Sepette Ekstra Yüzde 50 İndirim var. Geçerli ürünler açılan sayfada! Tüm Ürünlerde Kargo Bedava BonusFlaş üzerinden veya SMS ile kampanyaya katılarak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

350 TL Üzerine 40 TL İndirim - Kampanya

% 50 Emsan Bol Kepçe Günleri + 350/40₺ İndirim + Tüm Ürünlerde Kargo Bedava: Emsan’da %50’ye varan indirime ek 350₺ alışverişe 40₺ indirim sağlar, tüm ürünlerde ücretsiz kargo! Emsan Online Özel 350 TL ve Üzerine 40 TL İndirim Kampanyası

Bütün bir kış yazı bekledik… Bu yaz, bizim en tatlı yazımız olacak! Emsan fırsatlarıyla hoş geldin yaz, sonunda yaz! Yazın sıcak renkleri tüm evleri sararken, yaz mutfaklarını da es geçmemek gerekiyor. Renkli, neşeli, yepyeni lezzetlere açık yaz sofraları kurarken Emsan’daki yeniliklere göz atmayı unutmayın. Emsan Online Özel 300 TL ve Üzerine 50 TL İndirim Kampanyası

300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL; 400 Tl ve üzeri alışverişlerde 40 TL ve seçili ürünlerde Sepette Ekstra %50’ye varan indirim kampanyaları sepette otomatik uygulanır.

Emsan’da 200 TL Üzeri Alışverişlerde Sepette 30 TL İndirim + Ramazan Kampanyası Emsan Sepette Anında 40 TL İndirim + 100₺ Garanti Bonus + Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA Anneler Günü’ne özel %65 indirim!

Her yeni güne çiçek gibi açan annelerimize, çiçek gibi bir Anneler Günü yaşatmak için, Emsan kalitesinden ödün vermeden, hem annelerimiz hem sizler için indirimler ve fırsatlarla karşınızdayız… Sezon boyunca Emsan’a gelin; saklama çözümleri, hızlı ve güvenilir pişirme çözümleri ve şık bir sofra sunumu için yemek yakımı ve çatal kaşık bıçak seti gibi tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayın… Hamur işi ustası annelere pratik stand mikser, çaysever annelere çaydanlık ve çay setleri, kahve keyfinden ödün vermeyen annelere en şık kahve fincanları, pikniksever annelere en şık termoslar ve birbirinden çözümcü hediye seçeneklerine göz atın, hediyenizi erkenden alın, biz size veya annenize ulaştıralım…

https://www.emsan.com.tr/emsan-ozel-indirim-tum-urunler

Büyük Emsan İndirimi: Kocaman bir yılı daha geride bırakmışken yepyeni bir yılı karşılamanın heyecanı sardı içimizi… Şimdi yeni umutların, yeni heyecanların, mutluluğun, yenilenmenin tam zamanı… Yepyeni bir yılda %50’ye varan indirimler ve seçili ürünlerde ücretsiz kargo fırsatıyla mutfaklarınızı yeni baştan düzenleyebilir, sofralarınıza yeni dokunuşlar katabilirsiniz.

Ay boyunca devam edecek sürpriz fırsatlarla, siz mutluluk dolu sofralar kurarken, mutfaktaki hazırlıklarınız için ihtiyacınız olan her şeyi emsan.com.tr’de sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz…

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hikayeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi.Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Harika Mutfaklar İçin En Doğru Adres / Cookplus Çözüm Merkezi: 0850 2525 572


🟩 CookPlus indirim kodu Haziran 2022
🏷️ CookPlus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CookPlus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CookPlus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CookPlus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.