10₺ Çorap Toptancısı İndirim Kodu [100₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı İndirim kuponu 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10...Daha Fazla

Çorap Toptancısı İndirim kuponu 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlayan kod.

  Daha Az

CT10AFF Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL’ye 20TL Çorap Toptancısı İndirim Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı indirim kodu ile 100 ₺'ye 20 ₺ indirim...Daha Fazla

Çorap Toptancısı indirim kodu ile 100 ₺’ye 20 ₺ indirim sağlar!

Yeni sezon tüm çorap modellerimizde Ekim ayına özel 3 AL 2 ÖDE indirimlerimiz mevcuttur.

Renkli, kışlık ve soket çoraplar da indirime dahildir.

Mevcut indirimlere ek  ve 100 ₺’ye 20 ₺ indirim! Daha Az

MHABER20 Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Çorap Toptancısı Kupon Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı kupon kodu ile 150₺'ye 30₺ indirim sağlar! Yeni...Daha Fazla

Çorap Toptancısı kupon kodu ile 150₺’ye 30₺ indirim sağlar!

Yeni sezon tüm çorap modellerimizde Ekim ayına özel 3 AL 2 ÖDE indirimlerimiz mevcuttur.

Renkli, kışlık ve soket çoraplar da indirime dahildir.

Mevcut indirimlere ek 150 ₺’ye 30 ₺ indirim! Daha Az

MHABER30 Kodu Aç 
100% Başarılı

10₺ Çorap Toptancısı İndirim Kuponu Kodu – Üye Ol Hediye Çeki Kazan

Kod Süresiz
Üye olup hesabınıza hediye çeki kazanabileceğiniz Çorap Toptancısı indirim kuponu...Daha Fazla

Üye olup hesabınıza hediye çeki kazanabileceğiniz Çorap Toptancısı indirim kuponu kodu 100₺ alışverişinizde 10₺ indirim sağlar!

Üye Ol Hediye Çeki Kazan kampanyası ile kazandığınız 10 TL için hediye çeki kodu.

Çek kodunu 100 TL ve üzeri alışverişinizde sepet sayfasında kullanabilirsiniz.

  Daha Az

UON359OU Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Çorap Toptancısı İndirim Kodu

Kod Süresiz
Coraptoptancisi.com sitesinde anında indirim kuponu ile 150TL ve üzeri alışverişlerinizde...Daha Fazla

Coraptoptancisi.com sitesinde anında indirim kuponu ile 150TL ve üzeri alışverişlerinizde anında ekstra 30TL indirim kazanın. Coraptoptancisi.com online mağazasıKupon kodu çoraplarda 150 TL ve üzerine 30 TL indirim sağlar. Geçerlilik Süresi: Kasım sonuna kadar. Daha Az

NTAJIX30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Çorap Toptancısı – Ucuz Toptan Çorap Fiyatları

Fırsat Süresiz
Ucuz toptan corap modelleri uygun ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo...Daha Fazla

Ucuz toptan corap modelleri uygun ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo ile Coraptoptancisi.com’da.

Çorap fiyatları
Çoraplar genelde ayakkabıların içine giyilen, ayakların sıcak tutulmasını ve ayakkabı içinde terlemesini engellemek için giyilen giysilerdir. Bir çorap lastik, konç, topuk, taban ve burun kısımlarından oluşur. Genellikle belirli bir ayak numarası aralığında üretilir. Alınırken de bu ayrıntıya dikkat edilmelidir; kullanıcının ayak numarasına uygun olanı seçilmelidir aksi takdirde bol olduğunda ayakkabı içinde toplanarak ya da ayaktan çıkarak rahatsızlık verirken, küçük numara alınırsa da ayağı sıkacağından kan dolaşımını engeller ve rahatsızlığa sebep olur. Renk açısından çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Zevke göre tek renk ya da desenli olarak kullanıcının zevkine ve giyeceği kıyafete uygunluğuna göre seçilebilir. Farklı kullanım alanları için farklı boylarda üretimi yapılır. Örneğin külotlu çoraplar etek ile birlikte giyilebilir ve bütün alt gövdenizi sararken babet çorapları daha çok yazlık ve açık ayakkabılar için tercih edilir.

Çorap fiyatları nelere bağlı olarak değişir?
Çorap fiyatları genellikle çorabın kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Pamuklu veya naylon olması da ürünün fiyatını etkilemektedir. Ayrıca kalın ve kışlık çoraplarda daha çok malzeme kullanıldığından yazlık çoraplara göre daha yüksek fiyata sahip olabilirler. Külotlu çorapların fiyatları da babet ya da spor çoraplara göre farklılık gösterir. Bunun yanında külotlu çoraplar kendi içinde de birçok çeşitte ve kalitede olduğundan dolayı oldukça farklı fiyatlara sahip olabilir.

Külotlu çorap alırken nelere dikkat etmeli?
Külotlu çoraplar çoğunlukla kadınların günlük hayatta en sık kullandığı çorap çeşitlerinden biridir. İster okula giderken sıcak tutma amaçlı olsun, isterse işe ya da gezmeye giderken şık bir görünüm yakalamak için olsun külotlu çoraplar günlük hayatta çokça kullanılmaktadır. Okula giyilen çoraplar genellikle kalın ve koyu renklerde olurken günlük kullanım sırasında yararlanılabilecek çok sayıda renkli ve desenli külotlu çorap çeşidi bulunmaktadır. Penti külotlu çorapları birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve bu çoraplar kullanıcıya konfor ve rahatlık sağlar. Penti külotlu çorap fiyatları ürünün kalitesine ve çeşidine göre farklılık göstermektedir ve böylece her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir.

Varis çorabı nedir, neden giyilir?
Varis çorabı, varis hastalığından muzdarip olan kişiler tarafından bu hastalığa bağlı olarak oluşan ağrı, sızı ve bunlara benzer şikâyetleri geçici olarak önlemek için kullanılan çorap çeşididir. Varis çorabının amacı bacakları sıkarak cilt dışına taşmış olan ve büzülen damarların sabit durmasıdır, bu nedenle de normalden daha sıkıdırlar. Varis çorapları ayak ve bacağı saran kuvvetli elastik materyalden yapılmıştır. Giyildiğinde bacakları sıkarak biraz rahatsız hissetmeye neden olsa da kan dolaşımını düzenleyici etki yapmaktadır.

Varis çorapları dize kadar ya da külotlu çorap gibi alt gövdenize oturacak ve bütün bacaklarınızı saracak şekilde olabilir. Külotlu çorap şeklinde olanları bacak damarlarındaki sirkülasyonu desteklemektedir. Varis külotlu çorap fiyatları markadan markaya veya kalitesine göre farklılık göstermektedir. Varis çorapları yırtılmadığı sürece işlevlerini ortalama 6 ay devam ettirebilirler. Elle yıkama çorabın ömrünü uzatmaktadır. İdeal kullanım önerisi iki çift çorap alınıp, bir gün biri, ertesi gün diğerinin kullanılmasıdır.

Varis Çorabı Nasıl Kullanılmalı?
Varis çorabını kullanacak kişiler sabah uyandıklarında, henüz yataktan çıkmadan giymelidir. Çoraplar giyilirken özenli olunmalıdır. Deneyim kazandıkça daha rahat giyilmeye başlanacaktır. Dikkatsiz giyilen ve bacağa tam oturmayan çoraplar etkisini gösteremeyeceğinden kullanıcıya rahatlık sağlamaz bu yüzden çorabın giyilirken katlanmamasına ve kıvrılmamasına dikkat edilmelidir. Düzgün giyildiğinde baskı ve sıcaklık hissedilir. Bacaklardaki ağrı, şişlik ve ağırlık gibi etkiler azalıyorsa, bu çorabı kullanan kişilere yararlı olduğunu gösterir. Yani varis çorabı bacaklarda, ayak bileğinde kan akımının yetersiz olmasından oluşan şişliği mümkün olduğu kadar azaltmalıdır. Bu şekilde çorapların amacına ulaştığı söylenebilir.

Erkek Çorabı Nasıl Seçilmeli, Kıyafetlerle Nasıl Kombinlenmeli?
Kadın çoraplarında olduğu gibi erkek çorapları için de birçok seçenek mevcuttur. Üreticiler kullanıcıya kalite, renk ve boy bakımından oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Erkek çorabı seçerken dikkat edilmesi gereken en büyük unsur hangi tarz kıyafetin altına giyileceğidir. Takım elbise giyilecekse pantolon rengine uygun ve uzun olacak şekilde seçilmelidir. Uzun, normal çorap giyiliyorsa çorabından sonra pantolon, paçandan önce bacağın görünmemesi gerekmektedir. Beyaz çorapları spor yaparken ya da beyaz ayakkabı giyiliyorsa tercih edilmeli. Son yıllarda açık ayakkabıların içine giyilen daha kısa çoraplarda kullanım rahatlığı ve modern görüntüsü ile erkekler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca şık ve günlük tarzınızı korumak istiyorsanız renkli çoraplar bunun için doğru tercih olacaktır.

Yaz aylarında ince ve pamuklu çorapları tercih ederken kış aylarında kalın ve yünlü çoraplar seçmek gerekir. İnce ve pamuklu çoraplar hava aldığından ter veya koku yapmaz, kışın soğuk havalarda ise çorabınızın kalın ve yünlü olması sizi soğuğa ve hastalıklara karşı koruyacaktır.

Çorap Alırken Hangi Markalara Bakmalı?
Mısırlı marka çoraplar hem kadınlara hem erkeklere yönelik olarak birçok modelde ve kalitede üretilmektedir. Mevsimlik çorapların nefes alan bambu ve %98 pamuklu gibi her türlü kullanıcının ihtiyacına yönelik modelleri bulunmaktadır. Ayrıca burun kısımları dikişsiz olan ürünlerde burun kısmında ayağınızda hiçbir şey hissettirmeyecek şekilde üretilmiştir. Mısırlı çorap fiyatları, ürünün kalitesine, modeline ve tipine göre değişmektedir.

Bolero marka çoraplar erkekler ve kadınların yanı sıra çocuklar ve bebekler için de yüksek kalitede çorap üretmektedir. Bambu çorapları %100 bambu ipinden üretilmekte ve üretimden sonra yapılan hijyenik yıkama sayesinde, ayak kokusu ve kaşıntılara sebep olan bakteri oluşumunu engellenmektedir. Bolero çorap fiyatları sunduğu yüksek kaliteye ve performansa uygun olarak birçok kesimden kullanıcıya hitap etmektedir.

Mudomay çorap markası yumuşak dokulu ve kaliteli malzemeden piyasaya birçok ürün sürmektedir. Ürünlerinin çoğu klimatik özelliğe sahiptir bu sayede ayaklarınız kışın sıcak yazın ise serin kalır. Ayrıca Mudomay çorapları hafifliği ile kullanıcıya kullanım rahatlığı sunar. Bambu ürünlerinde kullanılan bambu ipliğinde herhangi bir kimyevi unsur bulunmadığından güvenle giyebilirsiniz. Mudomay çorap fiyatları, fiyat kalite oranını göz önüne alınarak satışa sunulmuştur, böylelikle kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcıya sunmuşlardır.

Toptan çorap almak ekonomik midir?
Eğer ki çok fazla çorap kullanımı varsa ya da çorap satışı ile uğraşacaksanız çorapları toptan almak en ekonomik yolların başında gelir. Özellikle satış işiyle uğraşanlar için toptan alım fiyatları önem göstermektedir. Toptan çorap fiyatları 2018 yılında eski yıllara göre yıllık enflasyona göre farklılık gösterebilir. Külotlu çoraplar, yün çoraplar ya da patik çorapların toptan alışı ve satışı yapılabilir. Toptan patik çorap fiyatları, alınacak patik çorapların kalitesine ve sayısına bağlı olarak değişir. Toptan çorap fiyatları şehirden şehire de farklılık gösterebilir örneğin Bursa toptan çorap fiyatları ile Gaziantep toptan çorap fiyatları farklılık gösterir.

Pantolonların Yerini Taytlar Aldı
Taytların çoğunlukla beli lastiklidir ve nefes alan kumaşlardan üretilir, bu sayede kullanıcıya hareket rahatlığı sağlar. Taytlar elbiselerin altına çorap olarak giyilebildiği gibi çoğu zaman spor yaparken ya da pantolon yerine günlük kombinlerde de kullanılabilir. Ayrıca kışlık taytlar yünlü ve kalın üretildiklerinden pantolonun içine giyilerek soğuk havalarda ekstra koruma sağlar. Tayt fiyatları, satın alınacak taytın yazlık ya da kışlık olmasına veya kumaş kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

10₺ Çorap Toptancısı İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı indirim kodu ile alışverişleriniz 10 TL indirimli!!
CARK10 Kodu Aç 
100% Başarılı

20₺ Çorap Toptancısı İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı kampanya kodu ile 300 TL ve üzeri alışverişler...Daha Fazla

Çorap Toptancısı kampanya kodu ile 300 TL ve üzeri alışverişler 20 TL indirimli! Daha Az

CARK20 Kodu Aç 
100% Başarılı

40₺ Çorap Toptancısı Kupon Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı kupon kodu ile 400 TL ve üzeri alışverişler...Daha Fazla

Çorap Toptancısı kupon kodu ile 400 TL ve üzeri alışverişler 40 TL indirimli! Daha Az

CARK40 Kodu Aç 
100% Başarılı

50₺ Çorap Toptancısı İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı indirim kuponu ile 500 TL ve üzeri alışverişler...Daha Fazla

Çorap Toptancısı indirim kuponu ile 500 TL ve üzeri alışverişler 50 TL indirimli! Daha Az

CARK50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Çorap Toptancısı Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı indirim kodu ile alışverişlerinizde bedava kargo fırsatından faydalanın!
UCRETSIZ Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Çorap Toptancısı İndirim Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı kupon kodu ile 50 TL ve üzeri alışverişlerde...Daha Fazla

Çorap Toptancısı kupon kodu ile 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirimden faydalanın! Daha Az

CORAP5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Çorap Toptancısı Hediye İndirim Kodu

Kod Süresiz
Çorap Toptancısı kupon kodu ile hediye çorap kazanın! Çoraplardan istediğinizi...Daha Fazla

Çorap Toptancısı kupon kodu ile hediye çorap kazanın! Çoraplardan istediğinizi sepete ekleyin fiyat düşecektir.

https://www.coraptoptancisi.com/hediye-renkli-coraplar Daha Az

niHediye Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

% 23 Koton Ekionoks Özel Tüm Ürünlerde İndirim Kodu

Kod 1 gün kaldı
Koton indirim kodu ile Ekinoks Özel Tüm Ürünlerde alt limitsiz... Detayını Gör
KINOKS23 Kodu Aç 
100% Başarılı

100-200TL DeFacto Tüm Ürünlerde Dev Kupon Fırsatı

Fırsat 14 saat kaldı
DeFacto DEV FIRSAT! TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ TÜM İNDİRİMLERE EK 600... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Net % 23 Suwen Ekinoks İndirimi

Fırsat 1 gün kaldı
Suwen Ekinoks Özel Tüm İndirimlere Ek Sepette %23 İndirim! Başlangıç... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Intersport Puma İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Intersport'la Tarzını tamamlamak için keşfe çık, performansını sporunun her anında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Nautica 2 Alana 1 Hediye Fırsatı

Fırsat 1 ay kaldı
Nautica’da 2 Alana 1 Hediye! Nautica’da İlkbahar / Yaz Koleksiyonu,... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

ÇORAP TOPTANCISI
Çorap, şıklığı tamamlayan bir giyim eşyası olmakla beraber, ayak sağlığı için de oldukça önemli. Kaliteli ve doğal materyaller kullanılarak üretilen çoraplar yaşam kalitenizi artıracaktır. Peki, şık olduğu kadar ayak sağlığını da koruyacak bir çorabı nasıl seçmeliyiz?

Çorap seçimi yaparken, ipliklerin ve kullanılan diğer materyallerin doğadan elde edilen ürünler olmasına özen gösterilmeli. Kaliteli materyallerden üretilen çoraplar, ayaklarınızı sarar, lastikli kısımları ayaklarınızı sıkmaz ve ayaklarınızın rahat olmasını sağlar. Tüm bu sebepler nedeniyle çorap seçimi yaparken pamuk, bambu, yün, kaşmir, angora ve ipek gibi doğal materyallerden elde edilenleri tercih etmek gerekir.

Özellikle kolay yırtılabilir olmasıyla bilinen külotlu çorap gibi modellerde de çorabın yapıldığı malzemeye ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmek gerekir. Bu çoraplardan çoklu sayıda almak daha doğru bir karar olacaktır. Giyildiği anda paranızı çöpe atıyormuş hissi veren külotlu çoraplar dayanıksız olmasına rağmen çoğu kadın için alması bir zorunluluk.

Coraptoptancisi.com sizin için Penti çorap , Müjde Çorap, Bolero, Daymod, Dore Çorap, NordSox, Oral Çorap, Termal Mest, Roff Çorap gibi çorap markaları seçkisiyle ucuz çorap ve kaliteli çorap çeşitleri vaat ediyor. Çorap giymeyi hiç istemediğimiz sıcak yaz günlerinde açık ayakkabı giyemiyorsanız kapalı ayakkabınızın içine giymek zorunda kaldığınız çorabı seçerken coraptoptancisi.com bol çeşitli ve uygun fiyatlı çorap çeşitleri ile yine size yardımcı oluyor. Babet çorabı, patik çorap gibi çeşitleri ile yarı açık ayakkabılarınız içine de giyebileceğiniz çoraplarla çoraba dair istediğiniz ne varsa coraptoptancisi.com da ayağınıza geliyor.

Erkek çorap , bayan çorap, bebek ve çocuk çorap modelleri ile tüm ailenizin çorap ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz coraptoptancisi.com uygun fiyatlarıyla da çorap almayı bir zevk haline getiriyor.

Kapalı bir ortama girdiğinde ayakkabısını çıkarmak dahi istemeyen, ayak kokusu problemi yaşayan bireyler de bu sitede aradıklarını bulacaklar. Soğuk kış günlerinde yorgandan dışarı dahi çıkarmak istemediğiniz ayaklarınızı termal çoraplara sarabileceğiniz, sıcak yaz günlerinde ayaklarınızda yayla esintisi hissedebileceğiniz; kısacası her koşula ve her ortama uygun çoraplar coraptoptancisi.com’da!

Çoraptoptancısı.com, Avrupa’nın pek çok ülkesine ihracat yapan, yurt içindeki zincir marketlerin tedarikçisi olan “Bolero Çorap İplik ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.” bünyesinde, modern, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

Çorap sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamızın ürün yelpazesinde tüm çorap çeşitleri bulunmakla beraber, alıcıların ürünlerin stoklarını takip edebilmeleri ve ayrıntılı resimlerine ulaşabilmeleri sağlanmıştır. Mesai saatleri içerisinde telefon veya e-posta ile iletilen tüm talep, istek, görüş ve şikayetleriniz en kısa süre içerisinde değerlendirilip cevaplanmaktadır.

Bizi farklılaştıran unsur; piyasada en beğenilen renk ve desenlerin uygun fiyatlı olarak sunulması ve ürünlerin Türkiye’nin her yerine bir tıkla ulaştırılabilmesidir.

VİZYON

Genç, dinamik, profesyonel ve titiz bir ekip ve sahip olduğu yılların deneyimi ile birlikte büyüme hızını artırmaya, kaliteli hizmet ve ürünler sunarak online ve hızlı hizmet ile Türkiye’de alanında kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri

+90 (212) 438 33 02


🟩 Çorap Toptancısı indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Çorap Toptancısı indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Çorap Toptancısı indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Çorap Toptancısı kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Çorap Toptancısı promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.