% 10 Cosmed Kupon Kodu

Kod Süresiz
ininal'la Cosmed'den yapacağınız alışverişte tüm indirimlere ek %10 indirim! ininal...Daha Fazla

ininal’la Cosmed’den yapacağınız alışverişte tüm indirimlere ek %10 indirim!

ininal 7₺ kazandıran davet kodu: et566495 ininal üye olmak için tıklayın! Sanal kart alarak anında indirim yapabilirsiniz.

  • Kampanya 3 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • ininal’lılara özel ININAL10 indirim kuponu ile %10 indirim tüm ürünlerde geçerlidir. Kupon kodunun alt limiti yoktur.
  • Kupon kodu sınırsız kullanılabilir.
  • İndirim kodu, https://www.cosmed.com.tr tüm ürünlerde geçerlidir.
  • İndirim, farklı kampanyalarla birleştirilebilir.
  • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal mobil uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
  • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
  • ininal ve Cosmed herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  • ininal ve Cosmed kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://www.ininal.com/ininalla-cosmedden-yapacaginiz-alisveriste-tum-indirimlere-ek-10-indirim Daha Az

ININAL10 Kodu Aç 
0% Başarılı

% 10 Cosmed İndirim Kuponu

Kod Süresiz
COSMED'DE %10 İNDİRİM Cosmed.com.tr'den alışverişlerde "zubizu10" koduyla mevcut indirimlere ek...Daha Fazla

COSMED’DE %10 İNDİRİM
Cosmed.com.tr’den alışverişlerde “zubizu10” koduyla mevcut indirimlere ek %10 indirim!

Harem kadınlarının güzellik sırrı Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş temiz, çevreye saygılı ve sürdürülebilir bir dermokozmetik markası olan Cosmed Cosmeceuticals ile siz de ışıldayın!

Kampanya Koşulları:

Cosmed.com.tr’de ödeme sayfasında “zubizu10” kodunu Cosmed İndirim Kodu alanına girdikten sonra ekstra %10 indirim sepetinize yansıyacaktır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2023 Daha Az

zubizu10 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 Cosmed İndirim Kodu

Kod Süresiz
Cosmed.com.tr'den alışverişlerde "zubizu15" koduyla %15 indirim! Üstelik her siparişte 19...Daha Fazla

Cosmed.com.tr’den alışverişlerde “zubizu15” koduyla %15 indirim!

Üstelik her siparişte 19 gr. Enzim Peeling hediye!

Harem kadınlarının güzellik sırrı Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş temiz, çevreye saygılı ve sürdürülebilir bir dermokozmetik markası olan Cosmed Cosmeceuticals ile siz de ışıldayın!

Cosmed.com.tr’de ödeme sayfasında “zubizu15” kodunu Cosmed İndirim Kodu alanına girdikten sonra %15 indirim sepetinize yansıyacaktır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Geçerlilik Tarihi: 30/11/2022

COSMED’DE %15 İNDİRİM Daha Az

zubizu15 Kodu Aç 
0% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 33 Cosmed Muhteşem Kasım Kampanyası

Fırsat Süresiz
Cosmed.com.tr Üzerinden Kasım Ayı Boyunca Yapacağınız Alışverişlerde, Tüm Ürünlerde %33...Daha Fazla

Cosmed.com.tr Üzerinden Kasım Ayı Boyunca Yapacağınız Alışverişlerde, Tüm Ürünlerde %33 İndirim!

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Cosmed Cosmeceuticals Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Son Eklenen Kozmetik Kuponları

100TL Avon Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Parfüm ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 700TL... Detayını Gör
MAY24 Kodu Aç 
100% Başarılı

250TL’ye NET % 50 Gratis Tüm Ürünlerde İndirim – Bugüne Özel

Fırsat Süresiz
17 Mayıs’a özel kampanya başladııııı!! ✨💜 Alışveriş tutarın 250 TL’ye... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Flavus Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile Sepette Ek %10 İndirim Fırsatını Kaçırma... Detayını Gör
MAYIS Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Avon Mart İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Makyaj ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 400TL... Detayını Gör
MART40 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Flavus Kadınlar Günü İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL... Detayını Gör
8MART Kodu Aç 
100% Başarılı

1984 yılında başlayan bir kimya yolculuğu…
Rüyaları, hayalleri gerçekleştirmek… Pürüzsüz ve ışıldayan bir cilt, dökülmeyen ve canlı saçlar, nemli, yumuşacık bir ten… Sağlığın güzelliği, güzelliğin sağlığı ve mutluluğu getirdiği sihirli dünyanın kahramanı olmak istedik biz…
Her şey ben 16 yaşındayken 2005 yılında Paris’te başladı… Küçük, mis kokulu bir kozmetik dükkanı, birbirinden farklı ambalajlarda çeşit çeşit bakım ürünleri… Her birinden birer ikişer tane… Kızıl saçlı, kısa boylu, rengarenk gözlükleri olan kozmetik aşığı Monique ile tanıştığım gün belki de hayatımın dönüm noktası oldu. Bitki özlerini karıştırarak yaptığı kozmetik ürünlerini incelerken suyun mucizevi gücünü anlattı bana… Canlılığın suda başlamasından tutun, doğanın bize hediye ettiği mucizelerden, tedavi ettiği hastalardan, hastalarının gözlerindeki mutluluktan ve kendini cilt sorunlarına adamasından konuştuk hep… 25 yılını kimyanın içinde, su üzerine çalışmalarla geçirmiş, dünyadaki su otoritelerinden biri haline gelmiş bir babanın kızı olarak bu işi benden uygun yapabilecek birini düşünemediğini söylediğinde evet heyecanlandım, hayallere daldım, ama bir an gerçekçi ol Deren dedim ve korktum. Nasıl yapabilirdim ki?

Neden olmasın ki? diye başladık… Dermokozmetik markası üretme fikrinin üzerinden 4 yıl geçti. Bir tesis kuruldu, kozmetik otoriteleri ile görüşmeler yapıldı, Türkiye ve dünyadaki pazar araştırıldı ne mümkün, ne değil, nasıl olur ve hatta olur mu? Ürünler çalışıldı… Ülkemiz insanının asıl sorunu ne? Cildi… saçı… vücudu… En önemlisi güzelliği ve mutluluğu… Sorunlara yönelik ürünler üretelim, herkesi gülümsetelim istedik… Ve 09/09/2009 tarihinde bir bebek doğdu: COSMED.
Burada her bir ürünün arkasında kendisini “güzellik yaratmaya” adamış ailemizin emeklerini göreceksiniz… İlk ürün fikrinin ortaya atılmasından, sihirli içeriğine, ambalaj tasarımından, satış operasyonuna, kendi ürünü gibi benimsemiş dermatolog ve eczacılara kadar birçok değerli kalp COSMED’i bugünkü konumuna getirdi ve büyütmeye devam ediyor. Sıra sende, bilim dolu güzellik formüllerimizle tanışma zamanı…

Deren Öztürk Mataracı
Kurucu, CEO

Doğanın tüm zorlu koşullarına karşı güneşe selam veren Anadolu çiçeği: Crocus Chrysanthus
Hayalimizdeki ürünler biz olmalı, bizden, biz gibi dedik ve kendimizi ülkemizin endemik bitkilerini araştırırken bulduk… Hiç aklımızdan çıkartmadık ki Türkiye ve Anadolu toprakları asırlardır birçok uygarlığın güzelliğinin gizli kahramanı olmuş… Anadolu kadınının güzelliği tarihi şekillendirmiş… Bunun ardındaki gizemin peşine düştüğümüzde ise onunla karşılaştık: Crocus Chrysanthus… Narin, göz alıcı ama doğanın tüm zorlu koşullarına karşı ayakta kalabilen güçte, güneşe selam veren çiğdem çiçeği… Tıpkı hayalimiz gibi… Her bir COSMED ürününün içeriğinde Crocus Chrysanthus’dan elde etmiş olduğumuz sihirli bileşenlerle Anadolu güzelliğini, gücünü sizlere ve tüm dünyaya yaymak en büyük arzumuz.

Temiz Güzellik
Kendi cildimize sürmeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmiyoruz. Temiz içeriklerle, güvenli formüller yaratıyor, kozmetik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Cosmed hayvan sağlığı
Hayır diyoruz!
Size ve doğaya zarar verebilecek her şeye… Zararları tartışılan koruyuculara… Hayvansal içeriklere… Hayvanlar üzerinde yapılan testlere…

Ingredient Sourcing
Anadolu Topraklarından
Hiç aklımızdan çıkartmadık ki Türkiye ve Anadolu toprakları asırlardır birçok uygarlığın güzelliğinin gizli kahramanı olmuş…

EGE TEKNOLOJİ KİMYA MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Kurbağalıdere Cad. Nabizade Sok. No:76 / A 34722 Hasanpaşa – Kadıköy / İSTANBUL

0216 449 67 78
info@cosmed.com.tr


🟩 Cosmed indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Cosmed indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Cosmed indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Cosmed kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Cosmed promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.