Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

“Mutlu olmak, eğlenmek, bakımlı olmak, özgürlük her kadının yaşamsal hakkı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve hayalimiz ile bunun için çalışıyoruz.”

Misyonumuz

“Kozmetik sektörünün kaliteli markaları ile çalışıp, güler yüzlü hizmet bilinciyle müşterilerine kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmak.”

Kuruluş Tarihi

2003

Hakkımızda

Konuşuyorlarmış.

İlk yıllarda hafifften başlamışlardı. Bazıları bu konuşmayı pek ciddiye almıyordu, Ulusal bir marka olacaklarmış diye gülenler bile oldu bizde onlara diş fırçası ve diş macunu hediye ettik.

Güzel gidiyorduk ve hatta çok güzel gidiyorduk bizde o zaman dedik ki daha güzel gidelim. Bu işi güzellikle çözelim dedik. Güzel oldu. ve 11 tane mağazamız oldu.

Nerelerde mi? Orhan Veli’nin dediği gibi on birinide sonra anlatırım… İnanılmaz kampanyalar yaptık önce inanmak istemeyenler oldu. Bizde olsun dedik.

Büyük markalarla anlaşmalarımız sayesinde güzel mi güzel nur topu gibi online alışveriş mağazamız oldu. Dahada güzeli bizi seven o kadar çok kişi vardı ki. İşte o güzel insanlar bizi konuşmaya başlayınca “imajımız tuttu..”

İlk satışımız ta ki müşterilerimizi unutmadık ve bizimle alışverişin tadını çıkaran diğer müşterilerimizide… Onlara harika tasarımlarla dizayn edilmiş çok konuşulan kutularımızdan gönderdik.

Biz onları onlar bizi 2003 yılından beri sevdik. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorduk. Yine aynı şekilde devam ediyoruz. Kendi rengimizi çok seviyormuşuz.

Kesinlikle doğru… Biz Dünyanın her rengini seviyoruz… Siyah, Beyaz, kızıl… “Biz çok renkli bir Aileyiz ve hepimiz güzeliz… ”

Ürünler

A’dan Z’ye Cilt Bakım, Makyaj, Cilt Bakım, Parfüm, Saç Bakım, Ağız Bakım, Kişisel Bakım, Vücut Bakım, Erkek Bakım, Bebek Bakım, Aksesuarlar, Ev Temizliği,

Özel Setler


🟩 Cosmetica indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Cosmetica indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Cosmetica indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Cosmetica kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Cosmetica promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.