Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Coursera, Stanford Üniversitesi’den Bilgisayar Bilimleri profesörü Andrew Ng ve Daphne Koller tarafından kurulmuş, çeşitli alanlarda ve konularda kitlesel çevrimiçi açık ders ya da herkes tarafından yararlanılabilecek, ücretsiz çevrimiçi eğitim veren bir sosyal girişimcilik kuruluşudur.

Coursera, dünya çapındaki bireylere ve kuruluşlara esnek, uygun fiyatlı, işle ilgili çevrimiçi öğrenimi sağlamak için 200’den fazla önde gelen üniversite ve şirketle ortaklık yapmaktadır. Uygulamalı projelerden ve kurslardan işe hazır sertifikalara ve derece programlarına kadar bir dizi öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Yale, Michigan Üniversitesi, Google, IBM ve daha fazlası dahil olmak üzere 200’den fazla birinci sınıf üniversite ve şirketteki uzmanlardan bilgi edinin. Esnek ve uygun fiyatlı seçeneklerle kariyerinizin her aşamasında beceriler geliştirin. Ücretsiz kurslara kaydolun, talep edilen iş becerileri ve sertifikaları kazanın veya çevrimiçi bir üniversite derecesi kazanın.

Uygulamayı bugün indirin ve öğrenerek hayatınızı değiştirin!

Coursera uygulamasıyla şunları yapabilirsiniz:

Duke, University of London ve Yale gibi birinci sınıf üniversitelerden ve Google, IBM ve Facebook gibi sektör liderlerinden tanınan sertifikalarla kariyerinizi ilerletin.
Python, dijital pazarlama ve SQL dahil olmak üzere uygulamalı öğrenim yoluyla talep edilen iş becerilerinde ustalaşın ve önde gelen üniversiteler ve şirketlerdeki en iyi eğitmenlerden öğrenin.
Yüzlerce ücretsiz kurstan herhangi birine kaydolarak bütçenizden öğrenin
İsteğe bağlı çevrimiçi dersler ve çevrimdışı görüntüleme için indirilebilir videolar ile programınıza göre öğrenin.
MasterTrack ™ Sertifika programı ile tam bir derecenin modüler bölümlerini tamamlayarak akademik kimlik bilgileri alın.

Coursera uygulamasını indirmek ücretsizdir. Kaydolabilirsiniz:

$ 39- $ 99 arası tek kurslar
Çok kurslu Uzmanlık ve Profesyonel Sertifika abonelikleri ayda 39-79 $ arası
MasterTrack ™ Sertifikaları 2.000 – 5.000 ABD Doları
Ve 9.000 – 45.000 ABD Doları arasında değişen Dereceler için başvurun

Fiyatlar değişebilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Coursera uygulamasına veya coursera.org’a bakın.

İçeriği keşfedin:

· İşletme: Muhasebe, Pazarlama, Finans ve Girişimcilik
· Bilgisayar Bilimleri: Kendi kendine giden arabalar geliştirme, Python, C ++, Java, R ve daha fazlasında programlama
· Veri Bilimi: Makine Öğrenimi, Yapay Zeka, NLP, Derin Öğrenme, İstatistik, Olasılık ve Veriler
· Sanat: Tasarım, Fotoğrafçılık, Müzik ve Yaratıcı Yazarlık
· Kişisel Gelişim: Liderlik, Müzakere ve Topluluk önünde Konuşma
· Bilimler: Robotik, Kimya, Beslenme ve Tıp
·… Ve yüzlercesi!

Çok kurslu Uzmanlıklar için yinelenen ödemeler, App Store hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilir ve mevcut aboneliğinizin bitiminden en az 24 saat önce hesabınızı iptal etmezseniz otomatik olarak yenilenir. App Store hesabınıza girerek aboneliğinizi yönetebilir, istediğiniz zaman iptal edebilir veya otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Tüm kullanım şartları için https://www.coursera.org/about/terms adresini ziyaret edin.


🟩 Coursera indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Coursera indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Coursera indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Coursera kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Coursera promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.