Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Crate and Barrel Hakkında

1962’de, Gordon ve Carole Segal çifti, Avrupa’ya balayı seyahatine gittiklerinde evleri için çok uygun fiyatlara, muhteşem el yapımı cam eşyalar, iyi tasarlanmış sofra takımları ve seramik servis ürünleri almışlardı.

Amerika’ya döndüklerinde, Midwest bölgesinde hiçbir mağazada kendileri gibi yeni evli çiftlere hitap eden ve uygun fiyatlara satılan böyle harika ürünler olmadığını farkettiler. Avrupa seyahatinde gördükleri eşyalara tutku ile bağlanan genç çift, risk almaktan korkmadan Chicago’ya bu fikri getirmeye karar verdiler.

İlk mağazalarını antikacılar, restoranlar ve şık dükkanları ile gözde bir cadde olan Wells Caddesi’nde eski bir asansör fabrikasında açarlar. Mağazadaki kiracıların çıkması için 6 ay beklemişler ve Noel’den önce mağazayı açmaları için sadece 2 haftaları kalmıştı. Tüm paralarını ürün satın almak için harcadıklarından dekorasyon için paraları kalmamıştı. Genç çift, yaratıcılıklarını kullanarak, ürünlerin içinde geldiği sandıkları (Crate) raf olarak, fıçıları (Barrel) da sergileme alanı olarak kullandılar. Böylelikle, Crate&Barrel stili ve ismi doğmuş oldu. 1962’de soğuk bir Aralık günü, resmi açılıştan dakikalar önce, Gordon ve Carole sadece bir şey unuttuklarını fark ettiler; yazar kasa!

Genç çiftin, heyecanlı ve özverili çalışmaları sonucunda, Crate and Barrel çok kısa bir sürede insanlar tarafından beğenilen ve konuşulan bir mağaza haline gelmiştir. Gordon ve Carole, müşterileri ile yakın ilişkiler kurarak, ürünlerinin hikayelerini ilk ağızdan anlatıyorlardı. Bu dönemde kurdukları müşteri ilişkileri, mağaza görsel düzenlemeleri ve reklamlardan çok daha etkili olmuştur.

1964’te, Avrupa’daki sıra dışı cam ve seramik üreten fabrikaları ve atölyeleri ziyaret edip, Crate and Barrel’a özgü benzersiz ve uygun fiyatlı ürünler sipariş etmişler ve bu fabrika sahipleri, zanaatkarlar ve tasarımcılar ile dost olmuşlardır.

Bu dostluklar sayesinde yapılan ürünler de Crate and Barrel’a özel hale gelmiştir. İşte bu nedenle Crate and Barrel’da her ürünün bir hikayesi vardır ve her ürün bir kişilik ve yaşam tarzı simgeler. Müşterilerimize bir ürünün nasıl yapıldığı ve ne amaçla kullanılacağı bilgisinin yanısıra, tasarımın hikayesini de açıklarız.

Bugün artık mağazalarımız, yalnız Amerika’da değil, dünyanın birçok yerinde, hem ev dekorasyon eşyaları hem de mobilyalar için ilham verici öneriler sunuyor.

Amerika dışında ilk Crate and Barrel mağazasını, 2008 yılında Kanada Toronto’da açarak uluslararası hizmet vermeye başladık. Daha sonra Calgary, Mississauga, Edmonton, Montreal ve Vancouver mağazalarını açtık. Kanada’dan sonra sırasıyla, Dubai, Singapur ve Meksika mağazalarımızı açtık. Şimdi de Avrupa’nın ilk mağazasını İstanbul’da açmanın gururunu yaşıyoruz.

Bugün büyük bir şirket haline gelmiş olmamıza rağmen, ilk günkü hayalimize sıkı sıkıya bağlıyız: Kaliteli ürünleri, uygun fiyata sunmak. Pazardaki en iyi katalogları tasarlayıp, dünyada milyonlarca müşterimize ulaştırıyoruz. 1999’da, crateandbarrel.com sitesi ile internetten satışa başladık. Web sitemiz; tasarım, kullanım kolaylığı ve müşteri hizmetleri ile en iyi online alışveriş sitelerinden biri olarak gösteriliyor. “Evlilik” ve “Hediye” programımız yılda 120.000’den fazla müşterimizin ev kurmasına yardımcı oluyor.

Günümüzde Otto Group tarafından yönetilen Crate and Barrel, dünyanın en büyük perakende zincirlerinden birisi olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’de de, evinizi A’dan Z’ye döşeyebilme olanağı sunan, özenle tasarlanmış ürünler ile mağazalarımızda ve online satış sitemizde sizlere hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


🟩 Crate&Barrel indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Crate&Barrel indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Crate&Barrel indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Crate&Barrel kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Crate&Barrel promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.