% 50 Decathlon Seri Sonu ve Promosyon Ürünler

Fırsat Süresiz
Decathlon'da seri sonu indirimleri başladı! Açılacak sayfadan alışveriş yaparak %50'ye...Daha Fazla

Decathlon’da seri sonu indirimleri başladı! Açılacak sayfadan alışveriş yaparak %50’ye varan indirimden yararlan!

https://www.decathlon.com.tr/C-545302-seri-sonu-urunler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon May Fest İle % 10 İndirim Kazan + 10.000₺ Çekilişi

Fırsat Süresiz
📢 DECATHLON MAY FEST BAŞLIYOR! 1-31 Mayıs tarihleri arasında sürecek...Daha Fazla

📢 DECATHLON MAY FEST BAŞLIYOR! 1-31 Mayıs tarihleri arasında sürecek olan festivalde seni neler mi bekliyor? Mayıs ayına özel etkinliklere ve online derslere KATIL! Tüketimi azaltacak servislerimizi KEŞFET! Festival ürünlerine özel fırsatlardan faydalan, SPOR YAP! 1 Kişiye 10.000 TL, toplamda 100.000 TL değerinde hediye kartları KAZAN! Spor, fırsat ve hediye dolu bir Mayıs ayı Decathlon’da seni bekliyor! Sporla Kal!

Herkes için spor, spor için her şey

KATIL Spor Etkinlikleri & Online Dersler Decathlon Play’den online spor derslerine ve etkinliklerine kaydol, Mayıs ayında spor coşkusunu birlikte yaşayalım! KEŞFET KEŞFET Tüketimi Azaltacak Servislerimiz İhtiyacın Kadar Tüket Kullanmıyorsan Sat Tamir Et 2. Şans, Atölye, Kirala KEŞFET SPOR YAP Festival Ürünlerine Özel Fırsatlar Ürün tutarının %10’u değerinde hediye kartı kazan! Bir sonraki alışverişinde kullan. KEŞFET KAZAN 1 Kişiye 10.000 TL, Toplamda 100.000 TL Değerinde Hediye Kartları Her 250 TL değerindeki alışveriş için 1 kez çekilişe katılma hakkı kazan! Alışverişini mobil uygulama üzerinden yap, çekiliş hakkını ikiye katla. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon’da 50 TL Decathlon Puan! Üstelik 7 taksit! [World]

Fırsat 2 hafta kaldı
World Mobil’e özel 1-31 Mayıs tarihleri arasında decathlon.com.tr harcamalarınızda 50...Daha Fazla

World Mobil’e özel 1-31 Mayıs tarihleri arasında decathlon.com.tr harcamalarınızda 50 TL Decathlon Puan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil’e özel 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında decathlon.com.tr’den tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Decathlon Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan Decathlon Puan’lar Decathlon mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Decathlon Puan’lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Decathlon Puan’lar 4 Haziran 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 4 Temmuz 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 5 Temmuz 2021’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Turksport Spor Ürünleri Sanayi ve Tic Ltd Şti tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Kayak/Snowboard Maskeleri 99,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Fırsat Süresiz
Decathlon'da kayak ve snowboard maskeleri 99,99₺'den başlayan fiyatlar devam ediyor!...Daha Fazla

Decathlon’da kayak ve snowboard maskeleri 99,99₺’den başlayan fiyatlar devam ediyor!

https://www.decathlon.com.tr/C-529444-kayak-ve-snowboard-gozlugu

KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ
Kayak ve snowboard gibi kış sporlarına ilginiz varsa sağlığınızı korumak için maksimum önlemi almanız gerekebilir. Kış sporları yaparken oluşabilecek kazaları önlemek için öncelikle önünüze çıkan riskleri görebilmeniz gerekir. Kayak ve snowboard gözlüğü, kardan yansıyan parlaklığı azaltarak görüş açınızı netleştirmeyi hedefler. Kendinizi ve ailenizi spor esnasında oluşabilecek kazalardan koruyabilmek için, ihtiyacınız olabilecek tüm koruyucu ekipmanlara Decathlon aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜĞÜ NEDİR? ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Kış sporu tutkunuysanız, yaptığınız spordan zevk almak ve spor esnasında sağlığınızı korumak için dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Kış sporlarına uygun kayak & snowboard kaskları, montları, botları, gözlükleri gibi vücut koruma ekipmanları ve kayak eldivenleri ile ihtiyacınız olan korumayı sağlayabilirsiniz. Kayak gözlükleri, kış sporlarının kritik ürünlerindendir. Kayak gözlüğü, sizi güneşin zararlı ışınlarından ve tehlikeli hava koşullarından korur. Kayak ve snowboard gözlüğü, sağladığı bu koruma ile görüşünüzü netleştirmeyi hedefler.

Snowboard gözlükleri, silindirik ve bombeli olmak üzere iki çeşitten oluşur. Silindirik lens ile oluşturulan gözlükler yatay görüş açısı için size yardımcı olur. Bu gözlük tipi size yüksek performansta görüş imkanı sunar. Bombeli cam ile oluşturulan kayak gözlük modelleri ise hem yatay hem de dikey görüş açısına sahiptir. Her iki gözlük türü de parlamayı azaltma özelliği ile maksimum görüş alanı sağlamaya yönelik oluşturulmuştur.

KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜĞÜ LENS RENGİ SEÇİMİNİN ÖNEMİ
Kayak gözlüğü sarı, gri, mavi, rose ve gold gibi farklı lens renklerine sahip olabilir. Her renk farklı bir hava koşulunda sizi güvende tutmak için tasarlanmıştır. Güneşli günlerde güneşin zararlı UV ışınlarından korunmak ve parlamayı maksimum seviyede azaltmak için sarı, mavi ve gri lens renklerini tercih edebilirsiniz. Bulutlu ve kar yağışlı günlerde kar sebebiyle oluşabilecek yansımayı azaltmak için sarı ve rose lensler kullanılabilir. Profesyonel bir snowboard sporcusu iseniz, tüm lens renklerine sahip olmanız işinizi kolaylaştırabilir. Ancak başlangıç ve orta seviyede iseniz, tüm hava koşullarında kullanabileceğiniz rose ve kehribar renkli lenslerden faydalanabilirsiniz. Decathlon kayak ve snowboard kategorisinden ihtiyacınız olan kayak gözlüğüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜĞÜ CAMI NASIL SEÇİLMELİDİR?
Kayak ve snowboard yaparken farklı hava koşulları ile karşılaşabilirsiniz. Farklı hava koşullarına uygun gözlükler satın almak, kayak gözlüğü fiyatları göz önünde bulundurulduğunda maliyetli olabilir. Decathlon snowboard gözlük modelleri, değiştirilebilir cam özelliği ile tüm hava koşullarında kullanılabilir.

Snowboard gözlüğü seçiminde S1 ve S3 cam modelleri ile karşılaşabilirsiniz. S1 gözlük camı, kapalı havalarda görüşünüzü kolaylaştırmak için açık renkte tasarlanmıştır. S3 gözlük camı ise güneş ışınlarının sebep olduğu parlamayı azaltmaya yönelik koyu renkte üretilmiştir. Bunun yanı sıra yerden yansıyan ışığa karşı gözlerinizi korumak için aynalı kayak gözlüğü de tercih edebilirsiniz. Gözlük camı seçimi yaparken gözlüğün ana maddesinin polikarbonat veya nxt gibi bileşenler içerip içermediğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Polikarbonat, güneş ışınlarını absorbe ettiği için kayak gözlüğü markaları tarafından sıklıkla kullanılan cam çeşididir.

Kayak ve snowboard gözlük seçiminizde gözlük boyutu da oldukça önemlidir. Decathlon’da çocuk kayak gözlüğü dahil olmak üzere farklı boyutlarda snowboard gözlükleri bulunur. Gözlüğünüzden yüksek performanslı koruma sağlamak istiyorsanız, başınızın büyüklüğü ile orantılı bir snowboard gözlüğü edinebilirsiniz.

KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜĞÜNDE BUHAR & SİS OLUŞUMU
Tüm Decathlon snowboard gözlükleri çift cam özelliğine sahiptir. Çift cam aralarında hava boşluğu oluşturmak üzere bir ayırıcı bulunur. Camlar arasındaki ayırıcı, ısı yalıtımı sağlayarak iç camda oluşabilecek buharlaşmayı en aza indirir. Çift cam özelliğinin yanı sıra, gözlük ve yüzünüz arasında hava akışının gerçekleşeceği bir boşluğun yer alması önemlidir.

Yeterli hava akışına sahip bir gözlük edinerek görüşünüzü bozabilecek buhar ve sis oluşumunu önleyebilirsiniz. Buhar ve sis oluşumuna karşı edindiğiniz koruyucu gözlüğün temizliğini leke bırakmayacak bir gözlük camı mendili ile gerçekleştirebilirsiniz. Snowboard ve tüm kış sporlarına uygun kaliteli ekipmanlara sahip olmak için hemen Decathlon’u ziyaret edebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Kışlık Botlar 70 TL’den İtibaren!

Fırsat Süresiz
Decathlon'da kışlık botlar 70₺'den başlayan fiyatlarla! https://www.decathlon.com.tr/C-661051-botlar BOT MODELLERİ Bot...Daha Fazla

Decathlon’da kışlık botlar 70₺’den başlayan fiyatlarla!

https://www.decathlon.com.tr/C-661051-botlar

BOT MODELLERİ
Bot seçenekleri, kış sporlarıyla ya da outdoor etkinliklerle ilgilenirken mutlaka kullanmanız gereken ürünler arasında bulunur. Erkek bot, kadın bot, kız çocuk bot, erkek çocuk bot gibi farklı türlerde tasarlanan ürünler, su geçirmez yapıları sayesinde size son derece güvenli bir deneyim sunar ve en sert hava koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Dileyen kullanıcılar için outdoor bot formunda tasarlanan su geçirmez bot alternatifleri, bu sayede zorlu zeminlerde kaymadan ve düşme riski yaşamadan güvenle ilerleyebilmenize olanak tanır. Hem kendi sınırlarınızı hem de doğa koşullarını zorlayabilmenize olanak tanıyan birbirinden kaliteli ürünler arıyorsanız, hemen Decathlon’un size özel tasarımlarına göz atabilirsiniz.

BOT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Bot ayakkabı seçenekleri, kış ayları boyunca katılacağınız her türlü outdoor etkinlikte, doğa keşfinde ve spor aktivitesinde faydalanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Kışlık bot türleri; uzun bot, waterproof bot, erkek bot modelleri, bot bayan modelleri, çocuk bot modelleri, siyah bot, kahverengi bot gibi türlere ayrılır. Bu sayede vücut yapınız için en ideal ürünü kullanmanız mümkün hâle gelir. Bot türleri arasında ayrıca kısa bot, bağcıklı bot, yarım bot gibi farklı seçenekler de bulunur. Kısa bot ve yarım bot alternatifleri, özellikle ayak bileklerinizden güç almanızı gerektirecek outdoor etkinliklerde performansınızı yükseltirken bağcıklı modeller ise botunuzun sıkılığını kontrol edebilmenize olanak tanımasıyla size son derece konforlu bir deneyim sunar.

BOT ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?
Bot türleri, çizme ve montlar ile birlikte en çok tercih edilen kışlık giyim unsurları arasında yer alır. Her yaştan kullanıcının hem günlük giyimde hem de özel etkinliklerde tercih edebileceği bot modelleri arasında seçim yaparken ürünün vücut yapınıza uygun olup olmadığını göz önünde bulundurmanız gerekir. Kışlık bot bayan ürünleri satın almak istiyorsanız, bot modelleri bayan seçenekleri arasından vücut yapınıza ve ürünü kullanacağınız alana en uygun modeli tespit etmenizde yarar bulunur. Kışlık bot erkek çeşitleri arasında tercihte bulunurken ise ürünün su geçirmez nitelikte olmasına dikkat etmeniz önerilir. Kışlık bot erkek su geçirmez türleri, en yağışlı günlerde ve en zorlu zeminlerde bile ayaklarınızın güvende kalmasını sağlar ve bu sebeple de en çok tercih edilen bot modelleri erkek ürünleri arasında yer alır. Eğer doğa yürüyüşü, dağcılık, kampçılık, avcılık gibi etkinliklere katılacaksanız, kadın ve erkek spor bot seçeneklerine göz atmanızda da yarar bulunur.

BOT NASIL TEMİZLENİR?
Bot modellerini temizlerken ürünün türüne ve malzemesine dikkat etmenizde yarar bulunur. Deri bot erkek ve kadın seçeneklerini temizlemeden önce yumuşak bir fırçayla, deri dokusuna zarar vermeden önce lekelerini gidermeniz ve eğer lekeler çıkmıyorsa koruyucu jellerden kullanmanız önemlidir. Özellikle siyah bot, kahve bot, lacivert bot gibi koyu renkli modellerde oluşan beyaz kar ve su lekelerini çıkarmanız, ürünlerin temiz bir görünüm sergilemesi açısından büyük önem taşır. Erkek klasik bot seçenekleri ve klasik kadın bot modelleri, ağırlıklı olarak boyanmaması gereken malzemelerden üretilir. Bu yüzden botunuzun temiz bir görünüm sergilemesi için ürünü boyama yoluna gitmekten kaçınmanız önerilir. Outdoor bot erkek ve kadın modellerinii temizlerken iç yüzeylerine ve tabanlarına işlem yapmanız ve ürünleri havalandırmanız da büyük önem taşır.

BOT NASIL BAĞLANIR?
Bot modelleri, üzerinde yer alan bağcıklar aracılığıyla kolayca bağlanabilir. İlk yapmanız gereken şey, iki bağcığı da kullanarak kelebek şekli elde etmek ve uçlardan birini kelebeğin ortasından geçirerek sıkmaktır. Bağlama sıkılığı ise dikkat etmeniz gereken noktalar arasında bulunur. Aşırı sıkı bağlanan botlar kullanım esnasında sizi rahatsız edebilir. Gevşek bırakılan bot türleri ise spor ve outdoor etkinlik performansınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Çocuklarınız için alacağınız bot seçeneklerinin bağcıklarının da kolay çözülmeyen nitelikte olması önem taşır. Kolay çözülmeyen bağcıklara sahip kız ve erkek çocuk bot modelleri ve fiyatları son derece ideal seçeneklere sahiptir, bu sayede aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de birbirinden kaliteli yetişkin botları, su geçirmez çocuk bot modelleri ve fiyatları ile tanışmak istiyorsanız, hemen Decathlon’un size özel tasarımlarına göz atabilir ve sizin için en ideal ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Su Altı Keşif Maskesi 190 TL! Maske & Şnorkel

Fırsat Süresiz
Easybreath su altı keşif maskesi Subea sadece 190₺! https://www.decathlon.com.tr/C-529423-maskeler-ve-snorkeller MASKELER...Daha Fazla

Easybreath su altı keşif maskesi Subea sadece 190₺!

https://www.decathlon.com.tr/C-529423-maskeler-ve-snorkeller

MASKELER VE ŞNORKELLER

Su altı deniz maskeleri, dalış yaparken ve su altı keşif aktiviteleriniz esnasında güvenliğinizi sağlayan önemli ekipmanlar arasında yer alır. Decathlon su altı keşif maske modelleri, deniz altının benzersiz dünyasını keşfederken yeni bir deneyim yaşamanıza imkân sunar. Su altı keşif maskelerinin özel tasarımı ve üzerindeki şnorkel sistemi sayesinde doğal nefes alışverişinize devam edebilir, uzun süre kesintisiz bir şekilde deniz altındaki güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

SU ALTI KEŞİF MASKESİ NEDİR?
Su altı keşif maskesi, suyun içerisindeyken nefes alabilmenize ve mükemmel bir görüş açısına sahip olmanıza olanak veren özel bir ekipmandır. Su altı keşif maskesi özellikleri açısından diğer deniz maskesi modellerinden oldukça farklıdır. Su altı keşif maskelerini kullanırken burun veya ağız yoluyla doğal bir şekilde nefes alışverişine devam edebilirsiniz. Maskenin sahip olduğu 180 derecelik panoramik görüş alanı, su altı keşifleriniz sırasında daha geniş bölgeleri gözlemlemenize imkân tanır. Maskelerin dizaynında kullanılan elastik kumaş sistemi, takıp çıkarma sırasında saçlarınızı rahatsız etmez. Bununla birlikte su altı keşif maskelerinin şnorkel bölümünde su girişini engelleyen dry-top teknolojisi bulunur. Ayrıca maskenin içine su girmesi durumunda maskenin altında bulunan valf sayesinde içerideki suyu başınızı hafifçe kaldırarak tahliye edebilirsiniz.

SU ALTI KEŞİF MASKESİ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER NELERDİR?
Su altı keşif maskesi modelleri satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken konulardan ilki maskenin boyutudur. Su altı keşif maskeleri kullanıcının yüzünü %90 oranında kaplayan 2 farklı boyutta üretilir. Kadınların, gençlerin ve 10 yaşından daha büyük çocukların S/M boyunu tercih etmesi önerilir. Erkeklerin ise M/L boyunu seçmesi tavsiye edilir. Eğer imkânınız var ise kendinize uygun olan maskeyi mağazada deneyerek alabilirsiniz. Deneme sırasında çeneniz ile maskenin alt kısmı arasında boşluk kalmamasına dikkat edin. Bununla birlikte su altı keşif maskesi alırken kullanım maksadınıza dikkat edin. Su altı maskeleri ile derin dalışlar yapılması tavsiye edilmez. Su altı keşif maske modelleri, yoğun efor gerektiren yüzme faaliyetleri için uygun değildir. Eğer sakalınız var ise bu model maskeleri verimli bir şekilde kullanamayabileceğinizi de hatırda tutmanız gerekir.

EN İYİ ŞNORKEL MODELLERİNDE HANGİ ÖZELLİKLER YER ALMALIDIR?
Şnorkel seçimi, su altı faaliyetlerinde kullanılan oldukça önemli bir ekipmandır. Bu kapsamda şnorkel seçerken kullanım maksadınıza uygun ve kaliteli bir ürünü satın almanız tavsiye edilir. İyi bir şnorkel modelinin silikon ağızlığa sahip olması gerekir. Ayrıca silikon ağızlıkların yedekli olarak temin edilmesi önemlidir. Bununla birlikte seçtiğiniz şnorkelin kullanacağınız deniz maskesi ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Verimlilik açısından plastik boruya sahip şnorkel modellerinin kullanılması önerilir. Şnorkel borusunun en ucunda 360 derece dönebilen tasarıma sahip dalga kıran sisteminin olması, kullanım sırasında şnorkelin içerisine su girme olasılığı en aza indirir. Ekipmanı satın alırken şnorkel fiyatları ile ürünün kalitesi arasındaki dengeye de dikkat edilmelidir.

SU ALTI KEŞİF MASKELERİNİN DİĞER MASKELERDEN FARKI NEDİR?
Su altı keşif maskeleri ile diğer dalış maskesi modelleri arasındaki en büyük fark içerisindeki hava miktarının daha fazla olmasıdır. Bu yüzden su altı keşif maskesi kullanırken derin dalışlar yapılması tavsiye edilmez. Su altı keşif maskeleri sistem olarak da diğer deniz maskelerinden ayrılır. Su altı keşif maskeleri kullanıcının tüm yüzünü kaplar ve maskeye entegre olan şnorkel yardımıyla nefes alışverişine imkân verir. Maskenin yüzü tamamen kaplaması nedeniyle kullanım sırasında eliniz ile burnunuza dokunma imkânınız yoktur. Bununla birlikte su altı keşif maskelerini öne çıkaran bir diğer özelliği ise maskenin buğu önleyici sistemidir. Kullanım sırasında maskenin buğulanmasını engelleyen bu sistem görüş açınızın daima açık olmasını sağlar.

SU ALTI KEŞİF MASKE FİYATLARI NE KADAR?
Su altı keşif maskesi fiyatları, maskenin modeline göre farklılık gösterir. Geliştirilmiş model olan Easybreath 500 maskenin fiyatı, ilk modele göre biraz daha yüksektir. Bununla birlikte su altı keşif maske çeşitleri, amatör kullanım için tasarlanmış şnorkelle dalış maskelerine göre daha yüksektir. Geliştirilen teknolojiler ile maske anlayışına yeni bir soluk getiren su altı keşif maske modellerinden birine sahip olarak doğal nefes alışverişinize devam ederken su altındaki güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

DALIŞ ŞNORKELİ NASIL OLMALIDIR?
İyi bir dalış şnorkelinde bulunması gereken ilk özellik basit bir tasarımdır. Su altı keşfi için kullanılan şnorkel modellerinde olduğu gibi şnorkelin yüzeyini arttıran kapak, tahliye sübabı veya körüklerin olmaması gerekir. Ayrıca dalış şnorkelinin boyu da çok uzun olmamalıdır. Gereğinden uzun şnorkeller, dalış ve çıkışlarda aşırı derece sallandığından hızınızı ve su altı performansınızı önemli ölçüde etkiler. Uzun şnorkellerin içerisine giren suyun tahliye edilmesi de daha zordur. Bununla birlikte dalış şnorkelinin baş, çene ve yüz ile uyumlu olacak şekilde hafif kıvrımlı olması gerekir. Kıvrımlar çok sert değil, rahat nefes almaya ve suyun kolay tahliyesine imkân verecek çapta olmalıdır. Decathlon dalış şnorkel modellerini incelerken su altı keşif elbisesi ve wetsuit tasarımlarına da göz atmayı unutmayın.

EASYBREATH’İ DİĞER DENİZ MASKELERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLER
Easybreath deniz maskesinin en önemli özelliği, içerisinde bulunan hava miktarının fazla olmasıdır. Bu hava miktarı, diğer deniz maskelerine oranla çok daha fazladır. Bu nedenle Easybreath Deniz Maskesi ile fazla derinlere dalış yapılması önerilmez. Ayrıca Easybreath Deniz Maskesi kullanan bir kişinin burnuna uzanma ihtimali oldukça düşüktür. Sistem olarak diğer deniz maskesi çeşitlerinden daha farklıdır. Bu nedenle Easybreath Deniz Maskesi’ni tercih ederken özelliklerine dikkat etmek gerekir. İki boy Easybreath Deniz Maskesi modeli vardır. Yüzün neredeyse tamamını kaplayan bu maskeler, S/M ve M/L şeklinde boyutlarda üretilir. Çocuklara ya da yetişkinlere göre uygun boyun tespit edilmesi önemlidir. Ayrıca Easybreath Deniz Maskesi’nde bulunan buğu önleyici sistem, kullanıcılar açısından en dikkat çeken özelliklerden biridir. Buğu oluşmaması görüş açısının bozulmasına engel olur. Bu özellik su altı dalışlarında ekstra avantaj sağlar. Havanın sürekli yenilenmesi, su altında daha uzun süre kalınmasını sağlar. Easybreath Maske’nin kumla temas etmemesine özen göstermek gerekir. Çünkü kum, maske camlarını çizebilecek yapıdadır.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Kayak Eldivenleri 55 TL’den!

Fırsat Süresiz
Decathlon'da 300 TL ve üzeri sepetlerinize kargo bedava! Alt limitsiz...Daha Fazla

Decathlon’da 300 TL ve üzeri sepetlerinize kargo bedava! Alt limitsiz mağazadan ücretsiz teslim alabilirsiniz. 300₺ altı adrese teslim kargo ücreti 10₺.

https://www.decathlon.com.tr/C-529438-kayak-ve-snowboard-eldiveni

KAYAK & KAR ELDİVENLERİ
Kayak ve snowboard eldiveni seçenekleri, kış sporlarıyla ilgilenen ve soğuk havalarda outdoor etkinliklere katılan herkesin mutlaka edinmesi gereken ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Her yaşa ve her ihtiyaca uygun seçenekler hâlinde üretilen snowboard ve kayak eldiveni alternatifleri, kalın dokuları sayesinde en soğuk havalarda dahi ellerinizin üşümesini önler ve sizi soğuk kaynaklı sağlık problemlerinden korur. Kayak batonu, kayak & snowboard çantası ve snowboard tahtası gibi gereçleri kolayca kavrayabilmenize olanak tanıyan eldiven türleri, bu yönleriyle spor performansınızı da yukarı taşır. Birbirinden kaliteli kayak ve kar eldiveni seçenekleri ise Decathlon’un özel koleksiyonlarında sizi bekliyor.

KAYAK & SNOWBOARD ELDİVENİ NEDİR?
Snowboard eldiven modelleri ve kayak eldivenleri, kış sporları için özel olarak üretilen ekipmanlar arasında yer alır. Kayak ve snowboard sporcuları için özel olarak üretilen eldiven seçenekleri, tıpkı kar maskesi, bere ve boyunluk modelleri gibi sporcu sağlığını koruma amacı taşır. Termal özellikli olarak üretilen modeller, bu sayede eksi derecelerde hissedilen soğuğun teninize temas etmesini önleyerek üşümenizin önüne geçer ve performansınız boyunca ellerinizi rahatça kullanabilmenize yardımcı olur. Bayan kayak eldiveni, kayak eldiveni erkek ve çocuk kayak eldiveni gibi türlere ayrılan modeller, özel tasarımları sayesinde her yaşa ve her fiziğe kolayca adapte olur. Ellerinizin şeklini alan ve bu yönleriyle size son derece yüksek bir konfor sunan bayan kar eldiveni ve kar eldiveni erkek modelleri, su geçirmez özellikleriyle de spor kalitenizi artırır. Siz spor yaparken gerçekleşebilecek kar yağışının ya da yerden elinize sıçrayan kar parçalarının elinize ulaşmasını engelleyen su geçirmez eldiven türleri, bu sayede ellerinizin daima sıcak, kuru ve rahat kalmasına olanak tanır. Kayak ve snowboard branşlarında kullanılmak üzere tasarlanan su geçirmez kar eldiveni modelleri, etkili yapıları sayesinde trekking, doğa yürüyüşü, kampçılık gibi etkinliklerde de tercih edilebilir. Kayak ve snowboard için üretilen modeller, ideal fiyatları ile de öne çıkar. Son derece cazip olan kar eldiveni fiyatları, bu eşsiz deneyimi rahatça yaşayabilmenizi kolaylaştırır.

KAYAK & SNOWBOARD ELDİVENİNİN SAHİP OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER NELERDİR?
İdeal kayak ve snowboard eldivenlerinin son derece esnek bir yapıya sahip olması beklenir. Esnek dokulu eldiven türleri, spor performansınız esnasında ellerinizin kısıtlanmasını önler ve bu sayede dilediğiniz hareketi rahatça gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Eldivenlerin dış cephelerinin ise baton ve snowboard tahtası gibi önemli ekipmanları kaydırmayacak nitelikte tasarlanması büyük önem taşır. Kaydırmaz özellikli eldivenler, spor gereçlerinizi rahatça kavrayabilmenizi mümkün hâle getirerek performansınızı yükseltir. Eldiven türlerinin elinize tamamen oturacak ölçüde olması da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında kabul edilir. Tıpkı kayak & snowboard çorabı modelleri gibi farklı boyutlarda tasarlanan eldiven çeşitlerinin elinizi fit bir şekilde sarması, soğuk havanın ve karın sızmasını önler. Eldivenlerin ellerinizi fazla sıkmaması da hem performansınız hem de sağlığınız açısından önem taşır.

KAYAK & SNOWBOARD ELDİVEN BEDENİ NASIL BELİRLENİR? BEDEN TABLOSU NEDİR?
Kayak ve snowboard branşları için tasarlanan kar eldiveni modellerinin bedenleri, kullanıcının el ölçüsüne göre belirlenir. Elinizin orta kısmının çevresini bir mezurayla ölçerek eldiven bedeninizi kolayca bulabilirsiniz. Kayak ve snowboard eldiveni beden tablosuna göre el çevresi 17 – 18 cm olan kullanıcılar S, 19 cm olan kullanıcılar M, 20,5 cm olan kullanıcılar L, 22 cm ve üstü olan kullanıcılar ise XL olarak tanımlanır. Çocuklar için oluşturulan beden tablosuna göre ise 0-5 yaş arasındaki çocukların eldiven ölçülerinin 12-13,5 cm arasında olması, 5 ve 12 yaş arasındaki çocukların ölçülerinin ise 13,5 ve 17 cm arasında değişmesi beklenir. Eğer siz de ihtiyacınız ve bedeniniz için son derece uygun eldiven modelleri arıyorsanız, hemen Decathlon’un size özel tasarımlarına göz atabilirsiniz. Snowboard ve kayak eldiveni modelleri arasından dilediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve spor performansınızı güvenle artırabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Çocuk Ürünleri 8 TL’den!

Fırsat Süresiz
Decathlon Çocuk ürünleri ile #sporadevam https://www.decathlon.com.tr/C-531501-spor-ekipmanlari Çocukların spor faaliyetlerde bulunmalarının...Daha Fazla

Decathlon Çocuk ürünleri ile #sporadevam

https://www.decathlon.com.tr/C-531501-spor-ekipmanlari

Çocukların spor faaliyetlerde bulunmalarının birçok faydası vardır. Çocukları hayat boyu sürebilecek arkadaşlıklar kurmaya teşvik ederken, onların öz saygısını geliştirmeye de yardımcı olur. Takım sporları çocuklara problem çözme, zaman yönetimi ve hedef belirleme gibi yaşam becerilerini öğretebilen bir öğrenme aracına da dönüşebilir. Spor yapmanın gelişimsel faydalarının yanı sıra riskleri de bulunur. Doğru ve uygun çocuk spor ekipmanları tercih etmek, spor yaparken ortaya çıkabilecek yaralanmaları önlemek ve çocuğunuzu güvende tutmak için etkili önlemlerden biridir.

ÇOCUK SPOR MALZEMELERİ NASIL OLMALIDIR?

Riskleri azaltmak için çocuğunuzun seçtiği spor faaliyetine uygun ekipmanı seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Her spora özel tasarlanan çocukları koruyucu ekipman tavsiyelerini dikkate almak kritik önemdedir. Kolay giyilip çıkarılabilen, vücut ölçülerine uygun, hava alabilen esnek yapıya sahip çocuk spor aletleri için uygunluk kriterleri arasında yer alır.

Kaykay, bisiklet ve kayak gibi bazı atletik aktiviteler için kask kullanmak zorunlu tutulur ya da tavsiye edilir. Çocuğunuzun hangi tür spor yaptığına bağlı olarak kullanması gereken kask türü de farklılaşır. Spor yaralanmasını önlemek için çocuğunuzun bilek, diz veya dirsek korumalarına veya incik, uyluk, omuz veya kalçalar için destek pedlerine ihtiyaç duyulabilir. Koruyucu destek setleri paten, kaykay veya scooter sürerken darbelere karşı eklemleri korur, köpük güçlendirmeleri ile gereken güvenli desteği sağlar. Ayarlanabilir özellikler taşıyan esnekliği sayesinde kolay giyilip çıkarılabilen çocuk spor malzemeleri belirli yaş aralıklarında kullanılabilir özelliktedir.

Çocuklar için spor ürünleri seçerken hem yapacağı spora hem de vücuduna uygun spor ekipmanı seçmeniz gerekir. Kasklar dik şekilde başlarına tam oturmalı, çocuk spor ayakkabıları sıkmayacak şekilde ayağı sarmalıdır. Ekipmanın stil ve tasarım özellikleri bazı çocuklar için önemli olabilir. Çocukların spor ekipmanlarının hem görünümünden hem de uyumundan memnun olmaları onları etkinliği sürdürme konusunda teşvik edicidir.

ÇOCUKLARIN SPOR YAPARKEN KULLANABİLECEĞİ MALZEMELER NELERDİR?

Çocuklar büyüdükçe anlayışları, uzun süreli konsantre olma becerileri, dikkat süreleri ve uzak mesafeye fırlatma gibi becerileri gelişir. Talimatları ve komutları daha iyi takip edebilirler. Koşu, futbol, jimnastik, basketbol, voleybol, yüzme, tenis ve dövüş sanatları gibi organize aktiviteler 6-9 yaş arası çocukların ilgisini çekebilir.

Belirli bir spor türü veya atletik çalışma için uygun, kayma ve düşmeleri önlemeye yardımcı ayakkabılara sahip olmak oldukça önemlidir. Uygun çocuk spor ekipmanları için çocuğunuzun koçuna, antrenörüne veya jimnastik öğretmenine danışarak malzeme ve ekipman eksiklerinizi Decathlon çocuk spor malzemeleri arasından tamamlayabilirsiniz.

Paten, kaykay, scooter gibi hareket ekipmanı, çocukların denge ve hareket becerileri üzerine çalışmaları için harika bir yoldur. Denge ve koordinasyonu geliştirerek daha gelişmiş ince motor beceriler elde edebilirler. Denge ve koordinasyon ekipmanı içerisine trambolin, okçuluk ekipmanları, dart tahtası, yumruk topu da dahil edilebilir. Tenis, badminton, masa tenisi gibi sporların başlangıç setleri, raket sporları ile tanışmak için ideal başlangıçlar sunabilir. Oynarken güven oluşturmaya yardımcı olan geniş vuruş alanlarına sahip raketler, portatif çocuk pinpon setleri yanınızda her yere taşıyabileceğiniz özellikler sunar.

El göz koordinasyonunu geliştirmek için ideal spor aletlerinden frizbiler, farklı seviyelere uygun hafifliğe ve uzun mesafelere gitmelerini sağlayan hassasiyete sahiptir. Çocukların fırlatma ve yakalama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Atlama ipleri ile egzersiz yapmak da koordinasyonu geliştiren temel kuvvet ve ısınma egzersizlerinden biridir. Çocuklar hula hoop ile esnek hareketler yapabilir ve egzersizlerine eğlenceli bir çeşitlilik katabilir.

Tüm ekipmanı bir arada tutan, antrenmanlara katılan çocukların hafifliğiyle rahatça kullanabileceği çocuk spor çantaları; spor kıyafetleri, ayakkabıları ve diğer aksesuarları yanlarında taşıyabilmelerini sağlar. Her türlü havada doğa yürüyüşü yapmak isteyen çocuklar ve gençler için tasarlanan geniş hacimli sırt çantaları çocukların sırt yapılarına uygun tasarımdadır ve farklı saklama bölmeleri sayesinde kullanışlıdır.

ÇOCUK SPOR MALZEMELERİ FİYATLARI NELERDİR?

Çocuk spor ekipmanı fiyatları koordinasyon, konsantrasyon, işbirliği ve iletişim becerilerine yardımcı olma seviyelerine, üretildiği malzemelere, tasarımsal ve teknik detaylarına bağlı olarak değişebilir.

Çocukların büyüdükçe farklılaştıklarını, bir süre bir aktiviteye yoğun ilgi gösterip bir süre sonra ilgilerinin farklı bir aktiviteye geçtiğini bilmek ebeveynler açısından önemlidir. İlgi düzeylerini izlemeye, gelişimlerini takip etmeye devam ederek kazanmak yerine çabalama ve keyif alma vurgusuyla olumlu ve cesaret verici olabilirsiniz. Bununla birlikte, çocuğunuzun yaşı ne olursa olsun sevmediği bir spora devam etmeye zorlamak olumlu bir sonuç vermeyebilir.

Spor ve atletik çalışmalar çocukların fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimine katkıda bulunur, onlara takım çalışması ve hedeflerine ulaşma hakkında birçok değerli ders verir. Bireysel olarak veya takım oyunu biçiminde yapabilecekleri birçok aktivite, yoğun çalışma ve okul temposuna eğlenceli ve rahatlatıcı unsurlar eklemeye katkıda bulunur. Decathlon çocuk spor malzemeleri arasından çocuğunuzun beğenerek ve rahat ederek kullanacağı ekipmanları satın alabilir, gelişimi destekleyen spor faaliyetlerine güvenli katılımını destekleyebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Outdoor 29,99₺’den Başlayan Fiyatlarla

Fırsat Süresiz
Outdoor polarlar 29,99₺'den başlayan fiyatlar ile kampanyası devam ediyor! https://www.decathlon.com.tr/C-529689-doga-yuruyusu-kamp...Daha Fazla

Outdoor polarlar 29,99₺’den başlayan fiyatlar ile kampanyası devam ediyor!

https://www.decathlon.com.tr/C-529689-doga-yuruyusu-kamp

OUTDOOR MALZEMELERİ, TREKKİNG MALZEMELERİ
Outdoor aktiviteleri decathlon quechua içinde 4 spor dalına ayrılmaktadır. Bu sporlar quechua ve forclaz markaları altında dağ yürüyüşü, doğada yürüyüş karda yürüyüş ve trekking olarak toparlanabilir.

Outdoor aktiviteler, stres seviyenizi düşürerek daha iyi hissetmenize yardımcı olan faaliyetlerdir. Bu tür faaliyetlerin konfor ve güven içerisinde gerçekleştirilebilmesi için gerekli malzeme ve ekipmanlara sahip olmanız gerekir. Doğa yürüyüşü, hiking, trekking ve diğer outdoor aktiviteleri sırasında ihtiyacınız olan kıyafet ve malzemelere Decathlon ayrıcalığı ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tüm bu outdoor ürünler içinde decathlon trekking, doğa yürüyüş ekipmanları ve doğa yürüyüş malzemeleri oldukça talep görmektedir. Gelin bu sporları ve bu sporların olmazsa olmazları aşağıda birlikte inceleyelim !

OUTDOOR AYAKKABI VE OUTDOOR BOT SEÇİMİ NASIL YAPILMALI?
Outdoor ayakkabı ve bot modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konuların başında ürünü kullanacağınız mevsim şartları gelir. Aldığınız outdoor bot veya ayakkabının, faaliyeti gerçekleştireceğiniz mevsime ve yağış durumuna uygun olması gerekir.

Ayrıca satın aldığınız outdoor erkek ayakkabı veya bot modeli, aktivitenizi rahat bir şekilde tamamlayabilmeniz için ayak yapınıza uygun olmalıdır. Yağışlı havalarda gerçekleştirdiğiniz ve ağır yük taşımanız gereken outdoor faaliyetleriniz sırasında kullanmak için yüksek konçlu outdoor bot tasarımlarını seçebilirsiniz.

Decathlon ürün gamı içerisinde yer alan birbirinden sportif outdoor ayakkabı bayan ve erkek modelleri arasından dilediğinize kolayca sahip olabilirsiniz..
Outdoor Giyim: Outdoor Mont, Outdoor Pantolon ve Outdoor Gömlek Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler
Serin havalarda hiking sporu için gerekli olan Outdoor mont modelleri arasından seçim yaparken alacağınız ürünün ihtiyacınız olan korumayı sağladığından emin olun. Burada hava şartları oldukça önemli olacaktır. Outdoor pantolon çeşitleri arasından tercih yaparken ise kıyafetin hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak nitelik ve tasarımda olmasına özen gösterin. Yaz aylarında gerçekleştireceğiniz aktiviteler için hafif ve ince yapılı modelleri tercih ederken kış ayları için termal özelliklere sahip ürünleri satın alabilirsiniz.

Açık hava faaliyetlerinde ve hikin sporu özelinde kullanmak üzere outdoor gömlek modelleri arasından seçim yaparken de nefes alabilir ve dayanıklı ürünleri tercih edin. Decathlon’un sunduğu kalite ve sağlam outdoor giyim malzemelerine sahip olarak uzun süreli performans elde edebilirsiniz.

Trekking Malzemeleri Nelerdir?
Trekking faaliyetiniz sırasında yanında bulunduracağınız trekking malzemeleri hem güvenliğiniz hem de keyifli bir aktivite gerçekleştirmeniz için oldukça önemlidir. Trekking malzemelerini genel olarak kıyafetler ve ekipmanlar olarak ikiye ayrılır. Trekking botu, trekking pantolon çeşitleri, şapka, bere, polar, ceket, yağmurluk, içlik ve çorap trekking kıyafetleri arasında yer alan ürünlerdir.

Hiking sporu sırasında gerekli olan trekking ekipmanları ise trekking sırt çantası, düdük, fener ve çakıdır. Ayrıca aşırı yağışlı ve karlı günler için trekking tozluk, herhangi bir acil durumda müdahalede bulunabilmek ilk yardım çantası ve soğuk havalarda sıcak bir şeyler içebilmek için termos gibi malzemeleri de yanınızda bulundurabilirsiniz.

TREKKİNG AYAKKABISI VE TREKKİNG BOTU NASIL SEÇİLİR?
Outdoor faaliyetlerinde kullanmak üzere aldığınız trekking bot veya ayakkabıları dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Trekking ayakkabı veya bot modelleri arasından tercihte bulunurken hava sıcaklığını, yağış durumunu, arazi yapısını ve zemin durumunu göz önünde bulundurmalısınız.

Aldığınız ayakkabının taban yapısının ve botun tasarımının zemin yapısı ile uyumlu olması gerekir. Kayalık arazide yürüyüş yaparken dayanıklı ve zemin tutuş kabiliyeti yüksek modelleri tercih edin. Eğer yürüyüş yapacağınız bölge engebeli bir arazi ise yüksek bileklikli tasarımlar arasında seçim yaparak burkulma gibi sakatlanma durumlarının önüne geçebilirsiniz. .

Outdoor bot erkek ve outdoor bot kadın kategorisindeki ürünlerden satın alırken bir numara büyük almaya özen gösterin. Böylece kış aylarında kalın çorap ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. .

TREKKİNG ÇANTASIYLA İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER
Trekking çantası, uzun yürüyüş ve hiking sporu sırasında ihtiyacınız olan tüm malzemelerinizi içine koyduğunuz oldukça önemli bir trekking malzemesidir. Aldığınız trekking çantasının sırt bölgesinin ve taşıma askılarının ayarlanabilir özelliğe sahip olmalıdır. Bel ve göğüs kemeri olan outdoor sırt çantası modelleri, çantanın ağırlığının tüm vücuda dağıtılmasına yardımcı olarak yürüyüş performansınızı olumlu etkiler.

Ayrıca trekking çantanız faaliyetlerinizi gerçekleştirdiğiniz mevsim şartları ve arazi koşullarına karşı dayanıklı yapıda olması gerekir. Fonksiyonel tasarıma sahip outdoor çanta çeşitleri ise malzemelerinizi gruplar halinde taşımanıza imkân verir..

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ MALZEMELERİ VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ KIYAFETLERİ NELERDİR ?
Doğa yürüyüşü ve hiking sporu, genellikle günübirlik yapılan kısa mesafeli yürüyüşlere denir. Rahatlamak ve stresinizden kurtulmak için gerçekleştirdiğiniz bu aktiviteler sırasında doğru kıyafet ve malzemelerin kullanılması konforunuzu önemli derecede etkiler. Outdoor giyim ve doğa yürüyüşü kıyafetleri kategorisine giren ürünler; yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş pantolonları, çoraplar ve şapkalardır. .

Doğa yürüyüşü için gerekli malzemeler ise trekking sırasında ihtiyaç duyulanlar kadar fazla değildir. Doğa yürüyüşü sırasında en çok ihtiyaç duyulan malzeme ise sırt çantasıdır. Yapacağınız yürüyüşün uzunluğuna ve hava sıcaklığına göre yanınızda taşımanız gereken malzemeler değişir.

Bu nedenle sırt çantanızın yeterli büyüklük ve tasarıma sahip olması gerekir. Ayrıca kısa süreli doğa yürüyüşlerinde yanınızda düdük, çakmak, çakı, yedek çorap ve fener gibi malzemeleri de bulundurabilirsiniz.

Tüm outdoor aktiviteleriniz için gereksinim duyduğunuz kıyafet ve malzemeler için Decathlon’un sunduğu birbirinden farklı dizayn ve özelliklere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ & OUTDOOR KIYAFET FİYATLARI VE MODELLERİ | DECATHLON
Doğa yürüyüşleri yoğun iş ve okul temposu içerisinde kendisine zaman ayırmak, doğa ile iç içe olarak stresini atmak isteyenlerin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında yer alır. Son derece eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivite olan ‌‌hiking, ‌trekking ve diğer ‌outdoor sporlar esnasında sakatlanmamak ve daha çok keyif almak için uygun kıyafet seçimine dikkat etmek gerekir.Outdoor kıyafetlerin ‌ engebeli alanlarda güvenle kullanmaya uygun olması, yoğun efor nedeni ile değişen vücut ısısı ve terlemeye karşı dayanıklılığı önemlidir.

Doğa yürüyüşleri için kıyafet seçiminde öncelikle ‌trekking ya da ‌hiking yapacağınız mevsimi göz önünde bulunmakta fayda var. Kış ayları için seçeceğiniz ürünlerin termal özellikte olması, vücut sıcaklığınızı koruması ve aynı zamanda da cildinize nefes alma imkânı tanıması çok önemli. Yaz aylarında kullanılacak kıyafetlerin ise güneş ışınlarını yansıtması gerekir. Ayrıca yaz aylarınde decathlon güneş gözlüğü modellerini de tercih edebilirsiniz.

‌Hiking ve ‌trekking için en önemli kıyafetlerin başında dış giyim ürünleri gelir. Doğa yürüyüşü esnasında sorun yaşamamak ve konforunuzdan ödün vermemek için her mevsim yanınızda yağmurluk taşımanızda önemlidir. ‌‌Hiking, ‌trekking ve tırmanış için farklı özelliklerdeki ‌Decathlon mont ve yağmurluk modellerini inceleyebilirsiniz.

‌Outdoor spor deneyiminizin daha güvenli geçmesi için pantolon, atlet, rüzgarlık, tişört gibi kıyafetlerinizin de eksiksiz olması gerekir. Yelek, tozluk, şapka, eldiven, kemer gibi ürünler de aktivite esnasında daha konforlu olmanızı sağlar. Ayrıca yaz aylarında bermuda, kısa kollu gömlek, şort, şort etek gibi kıyafetler ile yaz aylarında doğa yürüyüşlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kış ayları için ise kazak, polar, uzun kollu tişört, yağmura ve rüzgâra dayanıklı mont ve yelek gibi ürünler sayesinde soğuğa ve zorlu mevsim şartlarına karşı daha hazırlıklı olabilirsiniz.

‌Doğada daha fazla zaman geçirmek isteyenlerin tercih ettiği outdoor aktiviteler arasında yer alan kampçılık malzemelerini alırken ekstra olarak dikkat etmek gerekir. Kampçılıktaki en önemli ekipman çadırlardır.

‌Kamp kuracağınız bölgenin iklimini ve çadırda kaç kişi kalacağınızı göz önünde bulundurarak kullanacağınız kamp çadırına karar verebilirsiniz. Fresh&Black çadırlar, güneşi kamufle ettiğinden dolayı sıcak yaz günlerinde son derece kullanışlı olur. Kalabalık gidecek iseniz ona göre büyük çadırlar arasından da tercih yapabilirsiniz.

‌Decathlon tulumları arasından kullanacağınız sıcaklık değerlerine uygun uyku tulumlarını inceleyebilir ve kendiniz için ürünü seçebilirsiniz. Kampınızın daha rahat geçmesi için kamp sandalyesi ve masası kullanabilirsiniz. Açılır kapanır olarak tasarlanan kamp masası ve sandalyesi, mümkün oldukça hafif ancak dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir.

‌ sırt çantanızı asarak taşıyabileceğiniz ürünler, kamp konforunuzu ciddi anlamda artırır. Ayrıca doğada yemek yapma deneyimini yaşamak için ocak, bardak, tabak, yanınızda soğuk ya da sıcak içeceklerinizi taşımak için ise suluk, matara ve soğutucuları inceleyebilirsiniz.

‌HİKİNG VE ‌TREKKİNG MALZEMELERİ
En çok deneyimlenen ‌outdoor sporlarından olan ‌hiking ve ‌trekking doğada zaman geçirmenin en keyifli yollarının başında yer alıyor. Ancak doğru ekipmanlar kullanılmadığında tehlikeli de olabilir. Güvenli bir doğa yürüyüşü deneyimi için ayakkabı seçimi çok önemli. .

Doğa şartlarına uygun ayakkabılar tercih edilmediğinde ayak ve bileklerinizde sakatlık yaşanma riski doğar. Klasik spor ayakkabılarla ‌trekking ya da ‌hiking yapmak yerine ‌outdoor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Başlangıç seviyesi için darbeleri ‌absorbe eden, özel teknolojisi ile kaymayı önleyen hafif ayakkabı modellerini tercih etmek yeterli olur.

İleri seviye ‌trekking ve tırmanış deneyimleri için ‌outdoor ayakkabı seçerken daha dikkat olmak gerekir. Dört mevsim kullanılabilen, yüksek yer tutuş özelliği bulunan, darbe azaltıcı ve ayağa uyum sağlama kabiliyeti olan ürünleri tercih etmekte fayda var. Günübirlik doğa yürüyüşleri, ‌trekking ya da tırmanış için farklı model ve özelliklerde ‌outdoor ayakkabılarını ‌Decathlon ‌online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Doğa yürüyüşü kıyafetleri seçerken kişisel tercihler, fiziksel özellikler ve ürünün kullanılacağı mevsim önem taşır. Polar ürünler kış aylarında en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Farklı mekân ve zorluk seviyesindeki parkurlara uyumlu olarak üretilen polarların mont, pantolon ve içlik çeşitleri bulunur. ‌Decathlon polar kategorisinde başlangıç seviyesi ürünlerin yanı sıra yağmur ve rüzgâr geçirmeyen, su tutmaz, yüksek esneklikte, ısı yalıtım özelliği ve havalandırma bölümleri olan profesyonel modeller de bulunur.

Rüzgarlık ve yağmurluk gibi dış giyim ürünleri kategorisinde her alana uygun oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Kıyafetlerin kullanılacağı zorluk seviyesine uygun farklı özelliklerdeki modeller arasında beklentiniz ve bütçenize uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Her yaş, cinsiyet ve beklentiye uygun ‌‌trekking, ‌hiking ile diğer ‌outdoor spor kıyafetlerini ‌Decathlon doğa yürüyüşü & ‌outdoor kıyafetleri kategorisinde bulabilirsiniz.. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon İnternete Özel Ürünler 5 TL’den!

Fırsat Süresiz
Sadece Decathlon internet mağazasında bulabileceğiniz ürünleri incelemek için tıklayın! 5...Daha Fazla

Sadece Decathlon internet mağazasında bulabileceğiniz ürünleri incelemek için tıklayın! 5 TL’den başlayan fiyatlarla!

https://www.decathlon.com.tr/C-772391-internete-ozel-urunler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Quechua Yağmurluklar 35 TL!

Fırsat Süresiz
Decathlon Quechua yağmurluklar ve rüzgarlıklar 35₺'den başlayan fiyatlarla! https://www.decathlon.com.tr/C-640025-yagmurluklar-ve-ruzgarliklar YAĞMURLUKLAR...Daha Fazla

Decathlon Quechua yağmurluklar ve rüzgarlıklar 35₺’den başlayan fiyatlarla!

https://www.decathlon.com.tr/C-640025-yagmurluklar-ve-ruzgarliklar

YAĞMURLUKLAR VE RÜZGARLIKLAR
Sonbahar ayının gelmesiyle birlikte gardıroplarda yer almaya başlayan yağmurluk ve rüzgarlık modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Her zevke ve mevsime uygun üretilen Decathlon marka yağmurluk ve rüzgarlık modelleri bu mevsimlerde mağazalarda yerini alıyor. Güncellenen içerikleri kullanıcılarla buluşturan marka, her yılın modasına uygun olarak farklı tasarımlar sunuyor. Uygun ve kampanyalı fiyatları kullanıcılarla buluşturan marka, geniş ürün yelpazesiyle tüketicinin ilk tercihi oluyor. Zevke ve yılın trendlerine göre şekillenen alternatifler Decathlon ile daha zevkli bir alışveriş imkanı sağlıyor. Decathlon rüzgarlık modellerinin yanı sıra birbirinden farklı tarzda yağmurluk çeşitleri de Decathlon’un geniş ürün skalası içerisinde yer alıyor.

DECATHLON ERKEK YAĞMURLUK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Sonbahar ve kış mevsiminde gardıropların vazgeçilmez ürünü olan Decathlon yağmurluk ve rüzgarlık çeşitleri fark yaratmayı seven erkekler tarafından vazgeçilmez oluyor. Yağmurluk ve rüzgarlık modelleri değişik formlarda üretiliyor. Bel boyu daha kısa formda olan erkek yağmurluklar sıklıkla kullanılıyor. İşe ya da okula gitmek için yağmurluk arayışında olanlar daha çok trençkot stili, orta ya da uzun yağmurluk modellerini tercih ediyor. Yağmurluğu tüm kıyafetlere uyum sağlayacak şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar ise sarı yağmurluk, mavi yağmurluk, kırmızı yağmurluk, siyah yağmurlukları seçiyor.

DOĞRU YAĞMURLUK VE RÜZGARLIK NASIL SEÇİLİR?
Kış aylarının vazgeçilmezi olarak her gardıropta yer alan yağmurluk ve rüzgarlık modelleri kullanım amacına göre üretiliyor. Geniş ürün yelpazesiyle piyasaya ürün çıkaran marka, kullanıcılara pek çok alternatif sunuyor. Ürün yelpazesinin yanı sıra iyi bir yağmurluk için dikkat edilmesi gereken nitelikler de bulunuyor. İlk olarak ürünün su geçirmez ve rüzgâra dayanıklı kumaşa sahip olmasına dikkat ediliyor. Hava durumuna ve çevreye bağlı olarak değişim gösteren ürün seçimi, planlanan aktivitelere göre de seçilebiliyor. Rüzgarlık modellerine ek olarak yağmurlukların da nefes alabilir yapıda olması önemli görülüyor. Yağmurlu havadan etkilenmemek için tercih edilen yağmurluk ve rüzgârlık modellerinin kullanıcılar tarafından hem su geçirmemesi hem de rüzgârdan etkilenmemesi isteniyor. Nefes alabilir kumaşa sahip olan ürünler üşüme problemini ortadan kaldırıyor. Kullanım amacına göre seçilen yağmurluk ve rüzgarlık modelleri soğuktan korumasının yanı sıra stilden vazgeçmeme konforu ile de tercih sebebi oluyor. Her yıl modasında uygun olarak üretilen bayan şeffaf yağmurluk modelleri dış yüzeyi ile işlevselliği şıklıkla birleştirme imkanı veriyor. Spor yaparken tercih edebileceğiniz çeşitler arasında ise birinci sırada outdoor yağmurluk modelleri yer alıyor. İş görüşmelerinden sokak tarzı kombinlerine kadar birçok alternatif ürünü bünyesinde barındıran marka, kruvaze tarzını yağmurluk seçimlerinde de gösteriyor. Şıklığınızı konuşturacak kruvaze yağmurluk ve rüzgarlık modelleri hem yağıştan koruyor hem de stilinizi yaşatıyor.

SPORA UYGUN YAĞMURLUK VE RÜZGARLIK MODELLERİ
Hem günlük kullanımda rahatlık isteyen hem de tarzından ödün vermek istemeyen kullanıcılar yağmurluk modellerini araştırıyor. Sportif aktivitelere uygun formda üretilen yağmurluk ve rüzgarlık modelleri birçok amaca hizmet ediyor. Kıyafetlerin yanı sıra değerli eşyaların yağmurdan etkilenmemesini sağlayan modeller her devrin modasına uygun formda üretiliyor. Uğraştığınız spor aktivitesine uygun olarak seçim yapılan yağmurluk ve rüzgarlık modelleri spor performansınızı da etkiliyor. Hem günlük hem de sportif faaliyetlere uygun formda üretim yapan markanın fonksiyonel spor erkek montlar şıklığınızı tamamlarken, vintage erkek yağmurluk çeşitleri ise klasik bir tarz için son derece uygun. Vücut tipi ve yapılan spora göre tercih edilen yağmurluk ve rüzgarlık modelleri arasında şeffaf yağmurluk ve motosiklet yağmurluklar da yer alıyor. Bedeni tam kavrayan ve güçlü formda üretim yapan marka, kullanıcıları pişman etmiyor.

BALIKÇILAR İÇİN YAĞMURLUK SEÇİMİNİN PÜF NOKTALARI
Sonbaharın gelişiyle birlikte soğuk hava koşullarından korunmak için başvurulan yağmurluk ve rüzgârlıklar seçim noktasında da önem arz ediyor. Su geçirmez yağmurluk, uygun kumaştan üretiliyor. Oldukça dayanıklı olan yağmurluk modelleri, özellikle denizcilikte yoğun olarak kullanılıyor. Balıkçı yağmurluk kıyafet üzerine giyiliyor. Her zevke uygun tasarlanan balıkçı kıyafetleri Decathlon sayfasında balıkçı kıyafeti seçenekleriyle incelenebiliyor. Yağmurluklar soğuk hava şartlarından tam koruma sağlıyor. Genelde sarı yağmurluk olarak tanımlanan modeller aniden bastıran yağışlardan ya da kısa sürede etkili olan rüzgârlardan korunmada en büyük yardımcı oluyor. Öte yandan sarı yağmurluk çeşitleri Decathlon marka Outdoor Ayakkabılar ile kombinleniyor. Böylelikle deniz tutkunlarının tercih ettiği modeller bütünleştiriliyor. Yağmurluk fiyatları kampanyalı olarak sunuluyor. Uygun fiyatlarla su geçirmez bir formda üretilen modeller soğuk kış günleri için ideal. Yağmurluk seçerken, hava sirkülasyonu sağlamak adına havalandırma sistemine sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Fermuarlı koltuk altı havalandırma delikleri gibi çeşitli stiller arasından kolaylıkla seçim yapılabilir. Bisiklet sürme gibi aktiviteler sırasında yağmurda tam koruma sağlamak için ise bilek kapakları olan bir yağmurluk modeli seçebilirsiniz. Siz de hem kaliteli hem de bütçenize uygun Decathlon’u ziyaret ederek yağmurluk ve rüzgarlık seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Ücretsiz Kargo Kampanyası – Mağazadan Ücretsiz Al – Adrese Teslim

Fırsat Süresiz
Decathlon'da 300 TL ve üzeri sepetlerinize kargo bedava! Alt limitsiz...Daha Fazla

Decathlon’da 300 TL ve üzeri sepetlerinize kargo bedava! Alt limitsiz mağazadan ücretsiz teslim alabilirsiniz. 300₺ altı adrese teslim kargo ücreti 10₺. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Puan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Decarhlon kartı sahipleri tüm alışverişlerinde Decathlon puan kazanıyorlar. https://www.mydecathlon.com/mydecathlon.html?ppays=TR&langue=TR&page=dashboard#nomPage=defaut...Daha Fazla

Decarhlon kartı sahipleri tüm alışverişlerinde Decathlon puan kazanıyorlar.

https://www.mydecathlon.com/mydecathlon.html?ppays=TR&langue=TR&page=dashboard#nomPage=defaut Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 75+75 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTTAVM, Teknosa, MediaMarkt, Çiçeksepeti]

Fırsat 2 hafta kaldı
Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-31 Mayıs 2021 tarihleri...Daha Fazla
Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri her ikinci alışverişinize 25 TL, toplam 75 TL MaxiPuan! Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 5-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL MaxiPuan!

SEKTÖR FİRMA
E – TİCARET GİTTİGİDİYOR
E – TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E – TİCARET HEPSIBURADA
E – TİCARET INCEHESAP.COM
E – TİCARET ALTINCI CADDE
E – TİCARET N11
E – TİCARET PTTAVM
E – TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E – TİCARET ALTINCI CADDE
E – TİCARET EVMANYA
E – TİCARET GURGENCLER.COM.TR
E – TİCARET DOLAP.COM
E – TİCARET 3DÖRTGEN
E – TİCARET TRENDYOL
E – TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E – TİCARET E-REYON
E – TİCARET MORHIPO
ELEKTRONİK PERAKENDE SONY
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE US
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE CASPER BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE GÜRGENÇLER
ELEKTRONİK PERAKENDE HUAWEI
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
Kampanyaya Dahil Sektörler
Çok Reyonlu Mağazalar
Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek Giyim Dükkanları
Ayakkabı Mağazaları
Spor Malzemeleri Mağazaları
Bavul ve Deri Eşya Dükkanları
Gözlükçüler, Optik Ürünler ve Gözlükler
Hobi, Oyuncak ve Oyun Dükkanları
Hediyelik Eşya, Kartpostal, Hatıra Eşyası Satan Dükkanlar
Kozmetik Dükkanları
Cam ve Kristal Eşya Dükkanları
Kitapçılar
Muhtelif Ev Mefruşat Eşyaları Dükkanları
Çiçekçiler
KİTAP-KIRTASİYE D&R
KİTAP-KIRTASİYE TURKUVAZ KİTAP
KİTAP-KIRTASİYE İŞ KÜLTÜR
KİTAP-KIRTASİYE NEZİH KİTABEVİ
KİTAP-KIRTASİYE REMZİ KİTABEVİ
AKSESUAR SAAT VE SAAT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ARZUM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENPLUS.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ KORKMAZSTORE.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MIELE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.TEFAL.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.COOKPLUS.COM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ PAŞABAHÇE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ BRİLLİANT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ CHAKRA
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENGLISH HOME
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MADAME COCO
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ TAÇ
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ZORLU TEKSTİL
Kampanyaya Dahil Gördüm Aldım İşyerleri*
GÖRDÜM ALDIM E-hamal
GÖRDÜM ALDIM Troy
GÖRDÜM ALDIM Samsung
GÖRDÜM ALDIM İş Kültür
GÖRDÜM ALDIM DermoMarket
GÖRDÜM ALDIM HepsiSony
GÖRDÜM ALDIM PopSockets
GÖRDÜM ALDIM Ceyo
GÖRDÜM ALDIM Kahveciniz
GÖRDÜM ALDIM Meguiars
GÖRDÜM ALDIM Nezih
GÖRDÜM ALDIM Arifoğlu
GÖRDÜM ALDIM Bun Design
GÖRDÜM ALDIM PetBurada
GÖRDÜM ALDIM Tantitoni
GÖRDÜM ALDIM Ekol
GÖRDÜM ALDIM Lohusam
GÖRDÜM ALDIM Electrolux
GÖRDÜM ALDIM İmam Çağdaş
GÖRDÜM ALDIM Braun
GÖRDÜM ALDIM Şekeroğlu Online
GÖRDÜM ALDIM Sarf Market
GÖRDÜM ALDIM Zest Ayvalık
GÖRDÜM ALDIM TrakyadanEvinize
GÖRDÜM ALDIM Naturelka
GÖRDÜM ALDIM KadınlarınElinden
GÖRDÜM ALDIM Dodomama
GÖRDÜM ALDIM Tesbihhane
GÖRDÜM ALDIM Pol’s Gurme
GÖRDÜM ALDIM Oral

B
GÖRDÜM ALDIM Kappa
GÖRDÜM ALDIM Gpn
GÖRDÜM ALDIM Korkmaz
GÖRDÜM ALDIM Köyceğiz Balı
GÖRDÜM ALDIM İzmirdeniste
GÖRDÜM ALDIM Hız Yayınları
GÖRDÜM ALDIM Pettzshop
GÖRDÜM ALDIM Siemens Başak
GÖRDÜM ALDIM Gürgençler
GÖRDÜM ALDIM BeslenX
GÖRDÜM ALDIM Genpa
GÖRDÜM ALDIM Yargı Basım
GÖRDÜM ALDIM Razorus
GÖRDÜM ALDIM Klikkolik
GÖRDÜM ALDIM Brownies
GÖRDÜM ALDIM Accouchee
GÖRDÜM ALDIM Alanyazı
GÖRDÜM ALDIM Pastırmacı Hayrullah
GÖRDÜM ALDIM Ali Göde Şalgam
GÖRDÜM ALDIM Fotomax
GÖRDÜM ALDIM Scooter Ayakkabı
GÖRDÜM ALDIM Bike and Outdoor
GÖRDÜM ALDIM Gürbüzler Kuruyemiş
GÖRDÜM ALDIM Nethouse
GÖRDÜM ALDIM Monibostan
GÖRDÜM ALDIM Miniso
GÖRDÜM ALDIM Xiaomi
GÖRDÜM ALDIM Dermokozmetika
GÖRDÜM ALDIM Arnetta
GÖRDÜM ALDIM TSFMarket
GÖRDÜM ALDIM kitapkolik
GÖRDÜM ALDIM Brita
GÖRDÜM ALDIM Pacha Cips
GÖRDÜM ALDIM Ayakkabı Online
GÖRDÜM ALDIM Kurutatlar
GÖRDÜM ALDIM Leblebim
GÖRDÜM ALDIM Global Store
GÖRDÜM ALDIM Hepsi Bahçemden Ali Altay
GÖRDÜM ALDIM Magnolia Puzzle
* Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca bu firmaların Gördüm Aldım mağazalarından yapılan
alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum
Mobiluygulamasından ulaşabilirsiniz.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 17 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 27 Haziran 2021’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Modayı 30 TL MaxiPuan fırsatıyla takip et! – Maximum Genç

Fırsat 4 hafta kaldı
15 Mayıs - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum Genç...Daha Fazla

15 Mayıs – 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili giyim firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 200 TL alışverişine 30 TL MaxiPuan.

MANGO KAFT TRUSPOLOASSN
H&M GREYDER UNDERARMOUR
ZARA YALI SPOR BARCİN
BERSHKA KORAYSPOR GAP
STRADIVARIUS LESCON LOFT
PULLANDBEAR E-FİNSPOR FLO
OYSHO BARCİN AYAKKABİDUNYASI
PENTİ DOGOSTORE CAMPER
MUDO REEBOK DEICHMANN
KOTON COLUMBİA OXXO
DEFACTO JIMMYKEY POLARIS
LCWAİKİKİ LITTLE BIG COLINS
MAVI DECATHLON MASSIMODUTTI

Nasıl Katılabilirim?

Maximum Mobil’deki Maximum Genç alanında yer alan ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanya; firmaların mağazalarında ve online alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyaya Dâhil Olmayan İşlemler Nedir?

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kazanacağın MaxiPuan’lar 22 Haziran 2021 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 12 Temmuz 2021’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

• Kampanya; Maximum Mobil’de 15 Mayıs – 14 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla  30 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

80₺ Son Moda MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplam 80 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı).
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 18 Mayıs 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Mayıs 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 80 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Kampanyaya Dahil İşyerleri
SEKTÖR FİRMA
KİTAP-KIRTASİYE D&R
KİTAP-KIRTASİYE TURKUVAZ KİTAP
KİTAP-KIRTASİYE İŞ KÜLTÜR
KİTAP-KIRTASİYE NEZİH KİTABEVİ
KİTAP-KIRTASİYE REMZİ KİTABEVİ
AKSESUAR SAAT VE SAAT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ARZUM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENPLUS.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ KORKMAZSTORE.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MIELE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.TEFAL.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ PAŞABAHÇE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ BRİLLİANT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ CHAKRA
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENGLISH HOME
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MADAME COCO
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ TAÇ
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ZORLU TEKSTİL
Kampanyaya Dahil Sektörler
Çok Reyonlu Mağazalar
Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek Giyim Dükkanları
Ayakkabı Mağazaları
Spor Malzemeleri Mağazaları
Bavul ve Deri Eşya Dükkanları
Gözlükçüler, Optik Ürünler ve Gözlükler
Hobi, Oyuncak ve Oyun Dükkanları
Hediyelik Eşya, Kartpostal, Hatıra Eşyası Satan Dükkanlar
Kozmetik Dükkanları
Cam ve Kristal Eşya Dükkanları
Kitapçılar
Muhtelif Ev Mefruşat Eşyaları Dükkanları

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Giyim Alışverişine 50₺ İndirim [100/10₺]

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın!...Daha Fazla

Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın! Vodafone Pay Android | iOS

Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk giyim alışverişinizde 10 TL, ikinci alışverişinizde 15 TL, üçüncü alışverişinizde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın!

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 15.04.2021 – 15.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile yapılacak ilk 100 TL’lik giyim alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan kullanıcılar ödül kazanamayacaktır. Kampanya, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağaza içi yapılan giyim harcamalarında geçerlidir.
 • Kampanyadan 5651 (Aile Giyim Dükkanları), 5691 (Erkek ve Bayan Giyim Mağazaları), 5941 (Spor Malzemeleri Mağazaları), 5311 (Sadece Boyner Mağazaları) ve 5621 (Bayan Hazır Giyim Dükkanları) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: LC Waikiki, Koton, Mudo, Mango, Zara, Defacto, Addax, Mavi Jeans, vb.
 • Bir kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir ve toplam en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların harcama yaptıkları Vodafone Pay kartlarına 22 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılacak ilk 100 TL ve üzeri giyim alışverişinde Vodafone Telekomünikasyon müşterilerine özel günlük 1 GB hediye edilecektir. Hediye 1 GB, 22 Mayıs tarihinde Vodafone abonelerine yüklenecektir. Her kullanıcı kampanya süresince ayda 1 kez GB ödülü kazanabilir. Hediye 1 GB sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Masterpass

https://www.vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-pay-giyim-kampanyasi.php Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50₺ Son Moda Spor MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel seçili spor giyim ve aksesuar firmalarının...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel seçili spor giyim ve aksesuar firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
KAMPANYAYA DAHİL MARKALAR
ADIDAS
BARÇIN SPOR
COLUMBIA
DALKILIÇ SPOR
DECATHLON
FENERIUM
FİNSPOR
GS STORE
HUMMEL
INTERSPORT
KAPTAN SPOR
KARTAL YUVASI
KAYA SPOR
KORAY SPOR
LESCON
NEW BALANCE
NIKE
PUMA
SAMURAY SPORT
SKECHERS
SNEAKS UP
SPORT POINT EXTREME
SPORTINN
SPORTIVE
SUPERSTEP
TS CLUP
UNDER ARMOUR
YALI SPOR
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya dahil işyerleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında sayılmayacaktır. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 18 Mayıs 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Mayıs 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek Koşullar: Kampanya seçili markaların kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak ilk 500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon’da 25 TL MaxiPuan Fırsatı! + 2 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart’ınızla Decathlon'dan 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde...Daha Fazla

Maximum Kart’ınızla Decathlon’dan 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, 25 TL MaxiPuan kazanın!

Üstelik Decathlon’da +2 taksit fırsatını kaçırmayın!
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanyaya Decathlon mağazaları ve www.decathlon.com.tr adresinden yapılacak alışverişler dahil olup, kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Decathlon fiziki mağazalarında geçerli olacaktır. Kazanılan MaxiPuanlar www.decathlon.com.tr adresinde kullanılamayacaktır.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 3 Aralık 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2020’dir. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuan’lar yalnızca Decathlon fiziki mağazalarında kullanılabilecek olup, www.decathlon.com.tr veya diğer Maximum işyerlerinde kullanılamayacaktır. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Decathlon kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Giyim ve Elektronik 45 TL ParafPara! [Halk Bank]

Fırsat Süresi Doldu
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında giyim ve elektronik sektörlerinde Paraf...Daha Fazla
 • 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında giyim ve elektronik sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri her ikinci alışverişe 15 TL, toplamda  45 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce  ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmeli ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 45TL ParafPara kazanabilir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece giyim ve elektronik sektörlerinde hizmet veren fiziki ve sanal işyerleri dahil olacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon Trendyol’da – Outdoor Ürünleri Uygun Fiyata!

Fırsat Süresiz
Decathlon butiği Trendyol mağazasında açıldı. 17 TL'den başlayan fiyatlardan yararlanmak...Daha Fazla

Decathlon butiği Trendyol mağazasında açıldı. 17 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanmak için tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
12-30 Nisan tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

12-30 Nisan tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciridir. 2015 yılı verilerine göre dünya genelinde 70.000 çalışanı bulunmaktadır.

Spor yapmak pek çok insan için vazgeçilmez bir tutku. Bir yandan daha sağlıklı bir hayata kavuşmak diğer yandan psikolojik olarak rahatlamak ve elbette fit bir görünüşe sahip olmak için hepimiz farklı spor dallarına yöneliyoruz. Hayatımızın farklı dönemlerinde yaptığımız egzersizler yaşa, sağlık durumuna ve hatta cinsiyete göre farklılık gösterse de, spor aşkına bir kez tutulan bir daha kolay kolay kopamıyor. 1976 yılında Fransa’da kurulan ve bugün dünyanın en çok bilinen spor ekipmanları ve malzemeleri satıcısı olan Decathlon hem amatör hem de profesyonel olarak spor ile uğraşanların en uğrak adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Herkesin spordan zevk alması ve bunu bir hayat tarzı haline getirmesi için hizmetler veren Decathlon’un tüm ürünlerine artık oturduğunuz yerden ve dilediğiniz saatlerde ulaşmanız mümkün. Decathlon.com.tr adresinde 70’in üzerinde farklı spor dalına özel 45.000’den fazla ürün tek bir çatı altında toplanıyor ve dünyanın en ünlü spor markalarının en son ürünleri sergileniyor. Şimdi spor tutkunuzu özgürce yaşamak için Kuponla.com’un Decathlon’a özel indirim fırsatlarından ve kampanyalarından yararlanabilir, elde edeceğiniz ekstra kazançlar ile arzu ettiğiniz sağlıklı hayata kavuşabilirsiniz.

Decathlon ürün çeşitliliği ve kalitesi, sunduğu profesyonel tavsiyeler ve hizmetler anlamında tüm dünyada en çok tercih edilen uluslar arası bir marka. Decathlon.com.tr adresi üzerinde yer alan on binlerce ürün arasından aradıklarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmek ve hemen alışveriş yapmaya başlamak için öncelikle hangi spor dalına yönelik ürünlere bakmak istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra, erkek, kadın ve çocuk kategorilerinden dilediğinizi seçebilir ve size sunulan farklı ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Decathlon’da spor ekipmanları ve malzemelerinin dışında da ürünler yer alıyor. Spor faaliyetlerinizi maksimum seviyeye çıkarırken, vücudunuzdaki protein ve bas dengesini koruyabileceğiniz sporcu içecekleri, vitaminler, barlar, ilkyardım ürünleri ve hatta güneş kremleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Diğer yandan, belirli spor türlerinde size destek olacak aksesuarlar da satışa sunuluyor. Çantalar ve bavullar, saatler ve çeşitli elektronik ürünler, gözlükler ve dürbünler parmaklarınızın ucunda sizleri bekleyen aksesuarlardan yalnızca birkaçı.

Decathlon.com.tr adresi üzerinden satın aldığınız ürünleri dilerseniz Decathlon mağazalarından teslim alabilir, bu sayede kargo ücreti ödemeden ve ürünleri beklemek zorunda kalmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet üzerinden sipariş ettiğiniz malzeme ve ekipmanlarınızı kişiselleştirmeniz ya da bakım ve onarım işlemlerine tabi tutmanız gerekirse, Decathlon mağazalarında bulunan spor atölyelerini kullanabilir ve son derece profesyonel bir ekip tarafından size özel olarak sunulacak çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. Diğer yandan, decathlon.com.tr adresi üzerinden satın aldığınız ürünleri anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksitli olarak satın alabilir ya da havale / EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Decathlon’un kargo ücretleri satın aldığınız ürünlerin ebatlarına ve ağırlıklarına göre hesaplansa da, bedava kargo hizmeti verilen ürünler de yer alıyor. Bu ürünleri site üzerindeki Kargo Bedava etiketleri ile görüntüleyebilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş edilen ürünler yaklaşık 2 ila 5 gün içinde dilediğiniz adresin kapısına kadar getirilerek teslim ediliyor. Ürünlerinizden herhangi bir nedenle memnun kalmamanız halinde ise, 14 gün içinde koşulsuz iade etme hakkınız var. Decathlon mağazalarından ve internet mağazasından yapacağınız her alışverişte para puanlar kazanarak, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Decathlon’un ürün yelpazesi her geçen gün genişlemeye devam ettiği için, yeni gelen ürünler hakkında hemen haber almak ve bunun yanı sıra, yeni başlayan indirim ve kampanyaları öğrenmek için ücretsiz e-bültenlere mutlaka kayıt olmanızı öneririz.

Decathlon spor tutkunlarının yaşamlarının her alanında uygulayabilecekleri öneriler sunuyor. Decathlon’un sosyal medya kanalları üzerindeki sayfalarını takip ederek, beslenme, hayat düzeni ve antrenmanlarınız sırasında dikkat etmeniz gereken konular hakkında fikirler edinebilir, bu sayede yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Siz de bir spor tutkunu iseniz, hiç kuşkusuz aradığınız her şeyi bulabileceğiniz decathlon.com.tr adresini hiç vakit kaybetmeden ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Hem fiyat hem de çeşitlilik anlamında eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz bu siteden satın aldığınız ürünleri Kuponla.com’da sizin için sürekli yenilenen Decathlon indirim kuponları ile taçlandırabilir, spor keyfinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


🏷️ Decathlon indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Decathlon indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Decathlon kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Decathlon promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.