Denebunu Awards Oylamasına Katıl Anında % 25 İndirim Kodu Kazan!

Kod Süresiz
Denebunu Awards 2021 oylamamıza katıldığın için teşekkür ederiz. Denebunu Exclusive...Daha Fazla

Denebunu Awards 2021 oylamamıza katıldığın için teşekkür ederiz. Denebunu Exclusive kutularında kullanabileceğin %25 indirim seni bekliyor!

İndirimden faydalanmak için bu kodu Exclusive kutu siparişinin son adımındaki ilgili kutuya girmen yeterli. Bu kodu sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine de gönderdik.

İndirim; satış tutarı 200 tl altında olan kutularda 31.12 2022 tarihi, saat 23:59’a kadar geçerlidir ve yalnızca tek kullanımlıktır.

Daha Az

ds-2021/ Kodu Aç 
0% Başarılı

% 15 Denebunu Exclusive İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Denebunu indirim kodu ile Exclusive kutularda %15 indirim sağlar! Acele...Daha Fazla

Denebunu indirim kodu ile Exclusive kutularda %15 indirim sağlar! Acele Et, Denebunu Exclusive Kutularında %15 İndirim Seni Bekliyor’⏰

‘Kampanya HP, Caudalie, Kerastase, Tommee Tippee dışındaki tüm Denebunu Exclusive kutularında 28 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında geçerlidir

Daha Az

NEBUNU15 Kodu Aç 
3% Başarılı

% 15 Denebunu İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Eylül ayına indirim ile başladık!🥳 7 Eylül tarihine kadar elektronik...Daha Fazla

Eylül ayına indirim ile başladık!🥳 7 Eylül tarihine kadar elektronik kategorisi hariç tüm Exclusive Kutularda geçerli %15 indirim seni bekliyor!✨
İNDİRİM KODU: SONBAHAR15
Bu habere çok sevinecek arkadaşını yorumlarda etiketlemeyi sakın unutma!🤍
#Denebunu #DenebunuExclusive #sonbahar15 #indirimkodu #indirim #sale

image Daha Az

NBAHAR15 Kodu Aç 
0% Başarılı

Denebunu % 15 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Denebunu Doğum Gününe Özel %15 İndirim Seni Bekliyor!🎂🤩...Daha Fazla

Denebunu Doğum Gününe Özel %15 İndirim Seni Bekliyor!🎂🤩

Daha Az

YAŞINDA Kodu Aç 
95% Başarılı

Denebunu Exclusive Kutu Fırsatları

Fırsat Süresiz
Denebunu Exclusive kutular bu sayfada! Lüks tüketimden kozmetiğe, kişisel bakımdan...Daha Fazla

Denebunu Exclusive kutular bu sayfada!

Lüks tüketimden kozmetiğe, kişisel bakımdan elektroniğe farklı kategorilerdeki ürünlerden oluşan Denebunu Exclusive kutularımız uzun süreli bir ürün deneyimi elde etmen için seni bekliyor! Exclusive kutularımız ücretli ve stoklarla sınırlıdır.

Artık ücretsiz kutular olmayacak mı? Tabii ki olacak! Tamamen ücretsiz olan aylık kutularımız her zaman devam edecektir, Exclusive kutular yalnızca üyelerimiz için sunulan yeni, premium bir hizmettir. Bu kutularda birkaç kere deneyebileceğin ve bir süre kullanabileceğin seyahat ya da orijinal boy ürünler bulunur, bu nedenle ücretlidir ve satın almak tamamen isteğine bağlıdır. Bu kutulardan satın alıp almaman aylık ücretsiz kutu görme şansını etkilememektedir.

Neden sadece bu Exclusive Kutuları görüyorum? Exclusive Kutularımız profiline uygunluğuna göre sunulmaktadır. Yaş, cinsiyet, ilgi alanları ve ankette yanıtladığın diğer her soru profilini oluşturmaktadır. Buna ek olarak, kutular stoklarla sınırlı olduğu için sunulan kutular kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

image Daha Az

Hemen Al
17% Başarılı

Denebunu Ücretsiz Kutu Fırsatları

Fırsat Süresiz
Denebunu ücretsiz kutular bu sayfada! Her ay başı takip etmeniz...Daha Fazla

Denebunu ücretsiz kutular bu sayfada! Her ay başı takip etmeniz önerilir.

Takipte kalmanı ve profiline tanımlı bir kutu olduğunda verilen süreyi geçirmeden talep etmeni rica ederiz.

image

Ücretsiz kutu göremiyorsanız exclusive ücretli olanları inceleyebilirsiniz.

Neden ürün göremiyorum? Kutularımız, markalarla işbirliği yaptığımız dönemlerde, profiline uygunluğuna göre tanımlanmaktadır. Sadece ilgi alanları değil; yaş, cinsiyet, alışveriş alışkanlıkları, kısacası ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır. Profiline tanımlı bir kutu olduğunda sana e-posta ile bilgilendirme yapacağız, takipte kalmanı rica ederiz. Daha Az

Hemen Al
17% Başarılı

Denebunu Üye Ol – Davet Linki

Fırsat Süresiz
Hemen Denebunu'ya üye olun, her ay ücretsiz deneme kutusu alma...Daha Fazla

Hemen Denebunu’ya üye olun, her ay ücretsiz deneme kutusu alma şansı yakalayın! Her ay yeni ürünler dene.

Arkadaşlarını Davet Et Daha Az

Hemen Al
25% Başarılı

Nedir?

Sen de bizim gibi yeni ürünler keşfetmeyi ve satın almadan önce denemeyi sever misin? Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini satın almadan önce denemen, ve denediğin ürünlerle ilgili fikirlerini paylaşman için Denebunu’yu kurduk!

Denebunu Ücretsiz Kutular

Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşan kutularımız üyelerimizin profilinin uygunluğuna göre sunulmaktadır. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Sadece ilgi alanları değil; yaş, cinsiyet, alışveriş alışkanlıkları, kısacası seni yakından tanımamız için oluşturduğumuz ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır. Bu ücretsiz ürünler, işbirliği yaptığımız markaların ürünlerini denettirmek istedikleri hedef kitleye, bize iletmiş oldukları kriterlere göre sunulmaktadır. Anketimizde bize iletmiş olduğun bilgiler ve daha önce almış olduğun Denebunu Ücretsiz Kutuları sunacağımız kutuların içeriklerine etki edebiliyor, bu nedenle üyelerimizin kutularından farklı marka ve ürünler çıkabiliyor.

Eğer profiline tanımlı bir ücretsiz kutu varsa, e-posta ile bilgilendirme alırsın. Profiline tanımlanmış olan bu kutuyu talep etmek için belli bir süren olacaktır. Bu süre, her kutu için farklı olabilir. Sana belirlenen süre içerisinde kutunu talep etmezsen, hakkın başka bir üyemize geçmiş olur.

Denebunu’da deneyeceğin ücretsiz ürünler ile ilgili fikrini duymak için sabırsızlanıyoruz. Denebunu’da denediğin ürünlere ait ürün yorumlarını eksiksiz doldurman gelecek kutuları görme şansını artıracaktır.

Denebunu Exclusive

Denebunu Ücretsiz Kutuların yanı sıra, sadece seçkin markaların Lüks Tüketim & Kozmetik ürünlerden oluşan Denebunu Exclusive kutularımız uzun süreli bir ürün deneyimi elde etmen için seni bekliyor! Ücretsiz kutulara kıyasla, Exclusive kutularımızda birkaç kere deneyebileceğiniz ve bir süre kullanabileceğiniz ürünler bulunur, bu ürünler kimi zaman seyahat boyu, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşur. Exclusive kutularımız ücretli ve stoklarla sınırlıdır, ve yine profilinin uygunluğuna göre sunulmaktadır. Denebunu Exclusive Kutularımızdaki ürünlerle ilgili ürün yorumlarını eksiksiz doldurman, gelecek kutuları görme şansını arttıracaktır. Profiline uygun ürünler olduğunda sana e-posta ile bilgilendirme yapıyor ve sitemizden Exclusive bölümünden satın almanı rica ediyoruz.

Nasıl ücretsiz ürün deneyebilirim?
Aylık ücretsiz kutularımız üyelerimizin profiline uygunluğuna göre sunulmaktadır. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Profiline uygun ürünler olduğunda e-posta ile ya da sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendirme yapıyor ve sitemizden ücretsiz talep etmeni rica ediyoruz.

Tamamen ücretsiz mi?
Aylık kutularımız tamamen ücretsizdir, üyelik de kargo bedeli de ödemezsin. Yapman gereken tek şey denediğin ürünlerle ilgili sistem üzerinden yorum yapmak. Ancak dönem dönem yayınlayacağımız sadece Lüks Kozmetik ve seyahat ya da orjinal boy ürünlerden oluşan Exclusive kutular ücretlidir, bu kutulardan satın alıp almaman aylık ücretsiz kutu görme şansını etkilememektedir.

Her ay ürün denemek garanti mi?
Aylık ücretsiz kutularımız ya da dönem dönem sunacağımız Exclusive kutularımız, işbirliği yaptığımız markaların bize iletmiş oldukları profil bilgilerine ve denetmek istedikleri ürünlerin adetlerine bağlı olarak sunulmaktadır, her ay ürün denemek ne yazik ki garanti değildir.

DENEBUNU’YU KEŞFET!

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini denemen için kargo dahil ekstra hiçbir ücret almadan kapına kadar getiriyoruz.

  1. Profilini tamamla, seni yakından tanıyalım.
  2. Ayda 1 üyelerimize denemeleri ve yorum yapmaları için ücretsiz ürünler sunuyoruz. Profiline uygun ürünler olduğunda haber verelim ve Denebunu Kutunu dilediğin adrese tamamen ücretsiz getirelim.
  3. Denediğin ürünler ile ilgili yorum yap, sorularımızı yanıtla, daha çok ürün deneme şansı elde et.

Ünvanı
Denebunu Bilgi Teknolojileri Reklam Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Denebunu.com)

Ticari Sicil Numarası
45256-5

Genel Müdürlük
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:201 B Blok Kat:7 Daire:122 Şişli/İstanbul

Telefon
0850 888 13 65 (Çağrı Merkezi)

Elektronik Posta Adresi
[email protected]


🟩 Denebunu indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Denebunu indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Denebunu indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Denebunu kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Denebunu promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.