Dilvin 250₺ ve Üzeri Alışverişlerde 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Dilvin'den yapacağınız 250₺ ve üzeri alışverişlerde 50₺ indirim sağlar.
DLV50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Dilvin 100₺ ve Üzeri 2.Alışverişinizde 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Dilvin'den yapacağınız 2. 100₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ indirim sağlar.
LV951357 Kodu Aç 
100% Başarılı

Dilvin Sepette % 20 İndirim

Fırsat Süresiz
Dilvin'de sepette %20 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Firmamız 1988 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız 2002 yılından itibaren Dilvin adı  ile hem Toptan satış hem de online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir.

Amaç, hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve25 yılın verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir.

Satış konusunda da üretim kalitesinde olduğu gibi gerekli dikkat ve özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlama da çağın gerektirdiği bilgi sistemleri ve enerjisiyle gerekli dinamizmi yakalamıştır.

5000 m2 kapalı alanı, son teknoloji shima ve desen bilgisayarları, ar-ge , test ve kontrol tesisleri, ileri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır…
Ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden,üst düzey kaliteyi tercih eden, trendi yakalayan gençler ve kendini genç hisseden kadınlardır.

Modayı Dilvin ile Keşfedin !