279,90TL Disney Plus Türkiye Yıllık Üyelik Tanışma Paketi

Fırsat Süresiz
Disney Plus web sitesinden e-posta adresiniz ile kayıt olduğunuzda 14...Daha Fazla

Disney Plus web sitesinden e-posta adresiniz ile kayıt olduğunuzda 14 Haziran’da kayıtlı mail adresinize 279,90₺ ödeme gönderilecek ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz. ÖN KAYIT OLANLARA 12 AY 279,90 TL

Disney+ TANIŞMA PAKETİ 8 ay öde, 12 ay izle* 279,90 TL 14 Haziran’da izlemeye başla. *Aylık 34,99 TL üzerinden yıllık ödeme yerine lansmana özel ilk yıl indirimli olarak sadece 279,90 TL ödeme alınacaktır. Kampanya teklifi 26 Haziran’a kadar geçerlidir. Üyelik gereklidir.

14 Haziran’dan önce e-posta adresinle kaydol. 14 Haziran’da sana özel kampanya teklifi* e-posta adresine gönderilecek (Kayıt oluşturulduktan sonra 24 saati bulabilir) *26 Haziran’a kadar geçerlidir. E-postadaki bağlantıya tıklayıp ödeme detaylarını gir ve izlemeye başla!

https://www.preview.disneyplus.com/tr-tr Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Disney+, The Walt Disney Company’nin Medya ve Eğlence Dağıtım bölümü tarafından sahip olunan ve işletilen bir Amerikan abonelik isteğe bağlı video akışı hizmetidir. Hizmet, temel olarak The Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından üretilen ve Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic markalarının yanı sıra bazı bölgelerde Star için özel içerik merkezleri bulunan filmleri ve televizyon dizilerini dağıtır. Orijinal filmler ve televizyon dizileri de Disney+ üzerinden dağıtılmaktadır.

Disney+ nedir?

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur.

Disney+, standart üyelik paketi kapsamında birçok ayrıcalık sunar:

• Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller
• 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı
• Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı
• Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi
• Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı
• GroupWatch özelliğiyle beş arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı

Disney+’ta ne izleyebilirim?

Dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarından binlerce film, belgesel, dizi, animasyon, kısa içerik ve her ay eklenen yeni içeriklerle Disney+’ta her zaman izlemek için bir şey bulacaksın.

• Disney’den “Cruella” ve “Enkanto” gibi gişe rekorları kıran, en yeni canlı aksiyon ve animasyon filmleri
• Pixar’ın dahi yaratıcılarından, her yaştan izleyici için “Luka” ve “Soul” gibi iç ısıtan hikayeler
• Marvel Studios’dan mutlaka görülmesi gereken “Loki”, “Hawkeye” ve “WandaVision” gibi orijinal içerikler
• “Obi-Wan Kenobi” ve “The Mandalorian” gibi çok çok uzak bir galaksiden destansı hikayeler
• Korkusuz National Geographic kaşifleri eşliğinde aydınlatıcı belgeseller
• Herkesin konuştuğu “The Kardashians”, “The Dropout”, “How I Met Your Father” gibi orijinal içerikler ve bir solukta yeniden izlenebilecek “How I Met Your Mother” ve “The Walking Dead” gibi dünyaca ünlü fenomen diziler

Hangi cihazlar destekleniyor?

Disney+; mobil cihazlar, web tarayıcıları, oyun konsolları, set üstü kutuları ve smart TV’leri destekler. Tam liste için tıkla.

Disney+ üyeliği taahhüt gerektiriyor mu?

Disney+ üyeliği hiçbir taahhüt gerektirmez ve mevcut faturalandırma döneminin bitiminden itibaren geçerli olmak kaydıyla üyeliğini dilediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin. Aşağıdaki 5 kolay adımı izlemen yeterli.

1. www.disneyplus.com’a gidip hesabına giriş yap
2. Profilini seç
3. Hesap bölümünü seç
4. Üyeliği İptal Et’i seç
5. İptal İşlemini Tamamla’yı seçerek onayla


Disney+, en sevdiğiniz hikayelerin yayınlandığı ana sayfadır. Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten sınırsız eğlence ile her zaman keşfedilecek bir şeyler vardır. Her hafta eklenen yeni hikayelerle en son çıkanları, Orijinal dizileri ve filmleri, klasik filmleri ve TV şovlarını izleyin.

Loki gibi Orijinalleri ve Frozen ve The Simpsons gibi hayranların favorilerini izleyin ve indirin.

Disney+ ile şunları elde edersiniz:
• Birinci sınıf, reklamsız bir deneyim
• Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’in yaratıcılarından özel yeni Orijinaller
• En sevdiğiniz TV programlarının yeni yayınlarına, eskimeyen klasiklerine ve geçmiş sezonlarına erişim
• Ayrı olduğunuzda bile Disney+’ı birlikte izlemenin bir yolu olan GroupWatch
• 10 cihaza kadar sınırsız indirme
• 4K UHD ve HDR’de 100’den fazla başlık
• Ek ücret ödemeden aynı anda dört ekranda izleme kapasitesi
• IMAX Enhanced, IMAX’in genişletilmiş en boy oranıyla tam ölçeği ve kapsamı görün. Belirli Marvel başlıklarında mevcuttur ve Disney+’ın desteklendiği tüm cihazlarda erişilebilir.
• Profil PIN’i, Çocuk Profilleri, Kid-Proof Exit dahil olmak üzere çoklu ebeveyn kontrolü özellikleri. Hesap sahipleri, istedikleri zaman Profil ayarları altında bireysel bir profilin içerik derecelendirmesini değiştirebilir.

Disney+ ile ilgili yardım için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://help.disneyplus.com.
Abone Sözleşmemiz ve diğer politikalarımız için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://disneyplus.com/legal.


Disney+, 2015 yılında MLB Advanced Media’dan (MLBAM) ayrıldığında ilk olarak BAMTech olarak kurulan Disney Streaming Services tarafından geliştirilen teknolojiye dayanır. Disney, 2017 yılında BAMTech’teki sahiplik payını kontrol eden bir hisseye yükseltti ve ardından Disney’in 21st Century Fox’u satın alması beklentisiyle kurumsal bir yeniden yapılanmanın parçası olarak mülkiyeti DTCI’ye devretti.

BAMTech’in 2018’in başlarında ESPN+’ı başlatmaya yardım etmesi ve Disney’in Netflix ile 2019’da sona eren yayın dağıtım anlaşmasıyla Disney, içeriğini öne çıkaracak Disney markalı bir yayın hizmeti oluşturmak için ESPN+ için geliştirilen teknolojileri kullanma fırsatını yakaladı. Platformda özel olarak yayınlanmak üzere filmlerin ve televizyon şovlarının üretimi 2017’nin sonlarında başladı.

Disney+ 12 Kasım 2019’da Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Hollanda’da başlatıldı ve bir hafta sonra Avustralya, Yeni Zelanda ve Porto Riko’ya yayıldı. Mart 2020’de belirli Avrupa ülkelerinde ve Nisan ayında Hindistan’da Star India’nın Disney+ Hotstar olarak yeniden adlandırılan Hotstar akış hizmeti aracılığıyla kullanıma sunuldu. Eylül 2020’de ek Avrupa ülkeleri hizmeti aldı ve hizmet Kasım 2020’de Latin Amerika’ya yayıldı. Hizmet, Mayıs 2022’de Güney Afrika’ya, ardından Haziran 2022’de MENA ve Doğu Avrupa ülkelerine ve yılın sonunda Güneydoğu Asya ülkelerine genişletilecek.

Lansmanından sonra, içerik kitaplığı olumlu bir şekilde karşılandı, ancak teknik sorunlar ve eksik içerik nedeniyle eleştirildi. Filmlerde ve televizyon programlarında yapılan değişiklikler medyanın da ilgisini çekti. İlk faaliyet gününün sonunda on milyon kullanıcı Disney+’a abone olmuştu. Hizmetin 1 Ocak 2022 itibariyle 129,8 milyon küresel abonesi var.

Disney Plus, Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios, Disneynature, Disneytoon Studios, Pixar, Marvel Studios, Lucasfilm, National Geographic, 20th Century Animation ve Blue Sky Studios dahil olmak üzere Disney’in ana eğlence stüdyolarından ve film ve televizyon kütüphanesinden gelen içerik üzerine inşa edilmiştir. 20th Century Studios, Searchlight Pictures, Touchstone Pictures ve Hollywood Pictures’dan seçilmiş filmlerle birlikte. Hizmet, Disney’in 21st Century Fox’u satın almasının ardından kontrol hissesi aldığı Hulu ile birlikte çalışacak. Bob Iger, lansmanında Disney+’ın aile odaklı eğlenceye odaklanacağını (R, NC-17 veya TV-MA dereceli herhangi bir içerik taşımayan) ve Hulu’nun genel eğlenceye ev sahipliği yapmaya devam edeceğini belirtti; Hulu ayrıca Disney+’ı bir eklenti hizmeti olarak barındırır. Daha sonra, bir içerik uyarısı içeren Disney+ orijinal The Beatles: Get Back (2021) ve tümü TV-MA olarak derecelendirilen Netflix için üretilmiş Marvel serisi de dahil olmak üzere, yetişkin kitlelere yönelik içerik hizmete eklendi. Mart 2022’de Marvel Netflix serisinin eklenmesiyle, diğer bölgeler için zaten var olan kontrollere benzer şekilde, dizinin daha olgun içeriklerinin eklenmesine izin vermek için revize ebeveyn kontrolleri Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete sunuldu.


🟩 Disney+ indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Disney+ indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Disney+ indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Disney+ kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Disney+ promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.