% 50 Diyetkolik İndirim Kodu – Akbank

Kod Süresiz
Kampanyadan yararlanmak için AKBANKDK50 indirim kodu kullanılmalıdır. Kampanya detayları: Kampanya...Daha Fazla

Kampanyadan yararlanmak için AKBANKDK50 indirim kodu kullanılmalıdır.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 1 Nisan-30 Haziran 2021 tarihleri arasında online diyet platformu Diyetkolik’te 1 ve 3 aylık hazır diyet paketlerinde %50 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanya diyetkolik.com ve diyetkolik mobil web’de geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için AKBANKDK50 indirim kodu paket seçtikten sonra ödemeler sayfasında promosyon kodu alanına girilmelidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Diyetkolik Hazır Diyet Paketi, 4 haftalık bir hizmeti kapsar. Bu hizmeti satın alan kullanıcılara, Diyetkolik diyetisyenleri tarafından hazırlanan diyet planları arasından kendi bazal metabolizma hızlarına uygun olan plan atanır. Kullanıcıya diyetisyene 5 adet soru sorma hakkı tanır. Kullanıcının diyet planı 2 işgünü içerisinde adına tanımlanır ve diyet sürecine ilişkin raporları takip edebilme fırsatı sunulur.
  • Kullanıcının Hazır Diyet Paketi hizmetini 1 hafta içerisinde iade etme hakkı bulunur.
  • Akbank T.A.Ş. ve Diyetkolik kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

BANKDK50 Kodu Aç 
99% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

% 15 Bahs Bar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bahs Sporcu Bar SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM KODU: BAHS15... Detayını Gör
BAHS15 Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Domino’s Arkadaşına Öner Kupon Kodu

Kod Süresiz
Domino's Arkadaşına Öner Promosyon Kodu: TGH80D5A Arkadaşın sana Dominos’u önerdi.... Detayını Gör
TGH80D5A Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepsiburada Fellas 2. Ürün 10TL

Fırsat Süresiz
Hepsiburada FellasFoods ürünlerinde 2.si 10TL! Fellas Marka Ürünlerde 2. 'si... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Frink+ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Frink+ üyeliği 1200 TL yerine 1000 TL! Sen de bu... Detayını Gör
FRNKPLS Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Domino’s Pizza Öğlen İndirim Kodu [11.00-16.00]

Kod Süresiz
Domino's öğlen 11.00-16.00 arasında geçerli 50₺ kupon kodu. ÖĞLE ARASI... Detayını Gör
OGLEN50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Diyetkolik’le Diyet
Diyet sürecin neden çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandı? Neden devam ettirmek bir türlü başlamak kadar kolay olmadı? Önce sorun neredeyse onu bulalım, sonra çözümü ortaya koyalım! Belki de temel sorun bakış açından kaynaklanıyor… Diyeti gelip geçici, çok zorlayıcı ve bu yüzden de hedeflediğin kiloya ulaştığında tamamen bırakılacak bir süreç olarak görmek yerine, sağlıklı ve kalıcı bir hayat tarzı olarak görmeye başlamanın vakti geldi! Diyet yaparken aç kalmak, sevdiğin her yiyecekten vazgeçmek zorunda değilsin. Bütün iş dengeli ve sağlıklı beslenmede yatıyor, tabii bir de kaçamak yaptığında dengelemede… Dayatılan güzellik kalıplarına uymak ya da birileri tarafından beğenilmek için değil, sağlıklı bir yaşam sürdürmek için diyeti hayatına kat! Belki kilo vermek, belki kilo almak istiyorsun… Belki de ideal kilondasın ama vücudundaki yağ oranı olması gerekenden fazla… Senin yola çıkış amacın ne olursa olsun, bizim hedefimiz sağlıklı ve dengeli beslenme yoluyla seni ideal kilona ulaştırmak. Diyetkolik’e adım atmak demek beslenme “trend”lerini ve şok diyetleri geride bırakmak demektir. Çünkü bize göre, diyet sağlığından olmak pahasına kilo vermek değil, sağlıklı yaşamanın ta kendisidir!

Diyetkolik’te Kaç Kalori bölümümüzden, aradığın yemek ya da besinlerin kalori ve besin bilgilerine ulaşabilir, Kalori Takip bölümümüze her gün aldığın besinleri girerek besin günlüğü tutabilir, kendi kendini takip edebilirsin. Hesaplamalar bölümünden ideal kilonu hesaplayabilir, buna göre hedef kilonu belirleyerek günlük alman gereken kalori miktarını öğrenebilirsin. İçerik, Raporlar, Yemek Tarifleri, Su Takipçisi gibi daha pek çok bölümümüz seni bekliyor! Belirli bir diyet listesini uygulayarak diyet yapmak istiyorsan diyet paketlerimizden birini satın alabilirsin. Hazır Diyet Paketi satın aldığında diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan diyet listelerinden kişisel özelliklerine uygun olanı adına tanımlanır ve bir ay içinde diyetisyene beş soru sorma hakkına sahip olursun. Özel Paket satın aldığında ise diyetisyenin tarafından yaşam şeklin, kişisel tercihlerin ve beğenilerin göz önüne alınarak tamamen sana özel bir diyet listesi hazırlanır. Üstelik diyetisyenine istediğin kadar soru sorabilirsin. Bundan önceki bütün diyet tecrübelerini unut, birlikte yepyeni bir sayfa açalım!

PCI – Önce her şey bir toz bulutuydu…
PCI, 1998 yılında CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) konusunda danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetleri vermek üzere kuruldu. 2011 yılında PCI, yazılım ile müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında kazandığı deneyimleri uygulayıp geliştirmeyi hedefleyerek, Türkiye’de giderek yaygınlaşan beslenme sorunlarına bir çözüm getirmeyi amaçlayan Diyetkolik.com’u kurdu. Böylece biz doğduk! 🙂
Diyetkolik.com – Ve bizim dünyamız oluştu!
Hikâyemiz aslında şöyle başlıyor;

PCI şirketinin sahibi Tayfun Sungun ile yakın arkadaşı Emre Göğüş’ün süregelen kilo problemleri, tam da spor yaparlarken akıllarına bir fikrin gelmesine sebep oldu. Teknolojinin hayatımızı bunca etkilediği ve kolaylaştırdığı günümüzde, neden diyet yapmayı hem daha kolay hale getirecek, hem de diyeti “sıkıcı, kısıtlayıcı” bir durum olmaktan kurtaracak bir sistem olmasındı? Bu düşünce Diyetkolik.com’un, yani bizim kuruluşumuza kadar giden bir süreci başlatmış oldu.

2.5 yıl süren ve yaklaşık 130 kişinin farklı zamanlarda emek verdiği çalışmalar sonucunda, Diyetkolik.com olarak kısa sürede ciddi bir kitleye ulaştık. 🙂
Neler Yapıyoruz?
“Herkesin diyeti kendine” diyoruz! Kullanıcıların ihtiyaç ve özelliklerine uygun diyet listeleri sunuyoruz.
Takipteyiz! Verilen diyet listelerinin ne kadar ve nasıl uygulandığını gelen verilere göre değerlendiriyor ve gerekli yerlerde kullanıcılara uyarılar gönderiyoruz.
Oturmaya gelmedik! Fiziksel aktiviteyi artırmaya yönelik egzersiz planları veriyoruz.
Buluşturuyoruz! Aynı hedeflere sahip diğer kullanıcılarla ve Diyetkolik.com’a kayıtlı uzmanlarla iletişim kurma şansı tanıyoruz.
Bilgilendiriyoruz! Uzman paylaşımlarına (makaleler, videolar) yer vererek en doğru bilgilendirmeyi yapmayı hedefliyoruz.
Teknolojiden faydalanıyoruz! İphone ve android uygulamalarımızla diyet listelerini ve diyetisyenleri kolaylıkla erişilebilir hale getiriyoruz.
Sosyalleşiyoruz! Dengeli ve sağlıklı beslenmek için gösterilen bireysel çabaları, sosyal ortama taşıyarak eğlenceli hale getiriyor ve hedefe ulaşmayı kolaylaştırıyoruz.

Kısacası,
En sağlıklı şekilde ideal kilona ulaşabilmen için, gün içinde yediklerini takip edip beslenme alışkanlıklarını inceliyor ve seni motive edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz!

“Bugüne kadar ne diyet yaptıysam olmadı.” diye mi düşünüyorsun?

Önceki deneyimlerini unut. Kendine Diyetkolik.com’da yeni bir sayfa aç 🙂

Diyet demek aslında “yasak” demek değil! Burada kendine yasaklar koymadan, günlük yaşamında yapacağın küçük değişikliklerle hedefine ulaşabiliyorsun. Ayrıca küçük kaçamaklar yaptığında “Tüh Be!” özelliğini kullanıp kaçamağını diyetisyenine bildirerek, telafi etmek için öneriler de alabiliyorsun.

Sağlığın her şeyden önce gelir. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinerek kendine uygun olan diyeti yapman, en kalıcı sonuca ulaşmanı sağlar.

Diyetisyenini yanında taşıdığını düşün. Nerede olursan ol, istediğin her an web ve mobil uygulamalar üzerinden diyetisyenine ve diyet ile egzersiz konusunda yüzlerce bilgiye ulaşabiliyorsun. Diyetinin dışına çıktığında veya onu ihmal ettiğinde ise gerekli hatırlatma ve uyarıları alıyorsun.

Diyet yapmanın zor yanları olduğunu biliyoruz… Ama daha önce sana hiç bu kadar kolay görünmüş müydü?

Değişmek için Yola Çık!
PCI Yazılım Danışmanlık ve Organizasyon Ltd. Şti.
Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. No:5/2 IKSV Vakfı Binası 34433 Beyoğlu, İstanbul

Tel : 0850 33 34938
Fax : 0216 330 22 02
E-posta : diyetkolik@diyetkolik.com


🟩 Diyetkolik indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Diyetkolik indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Diyetkolik indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Diyetkolik kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Diyetkolik promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.