DogGO İndirim Kodu: 2 Planlı Yürüyüş Ücretsiz

Kod Süresiz
Yıldız ayrıcalıklar ile ­evcil hayvan sahiplerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme...Daha Fazla

Yıldız ayrıcalıklar ile ­evcil hayvan sahiplerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme ve bakım hizmeti sağlayan DogGO’da 2 planlı yürüyüş ücretsiz!

• Google Play ya da App Store üzerinden DogGO uygulamasını indirerek üyelik oluşturduktan sonra ödeme esnasında promo kodunuzu aktif etmelisiniz.

• Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

• Hizmetin sunumu ile ilgili yaşanabilecek aksaklıklara ilişkin TEB’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

• TEB ve GastroClub kampanya süresi ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

GASTRO Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 20 DogGO 1 Planlı Gezdirme İndirim Kodu

Kod Süresiz
Güvenli Köpek Gezdirme ve Bakım Uygulaması DogGO’dan ZUBİZU üyesi köpek...Daha Fazla

Güvenli Köpek Gezdirme ve Bakım Uygulaması DogGO’dan ZUBİZU üyesi köpek ailelerine özel planlı gezdirme hizmeti ZUBI20 koduyla %20 indirimli!

Dostun, 5 aşamalı detaylı bir alım ve eğitim sürecinden geçen; dostuna en uygun DogGO Walker ile egzersiz ve tuvalet ihtiyacını karşılasın! Üstelik onu, harita üzerinden takip edebilir; kaka ve çiş bildirimlerini alıp yürüyüş raporunu görebilirsin.

Kampanya kodunu al, DogGO’yu deneyimlemeye başla!

Kampanya Koşulları:

Kampanyaya katılmak isteyen Zubizu üyesi köpek ailelerinin DogGO uygulamasını indirerek hesap oluşturması gerekmektedir. Hesap oluşturduktan sonra dostlarının detaylı profilini tanımlanarak, hizmet almaya başlanabilir.

Kampanya, planlı yürüyüşlerde geçerlidir. Promosyon kodunun ödeme sayfasında ilgili alana girilip, ‘’Kodu Aktif Et’’ butonuna basılması gerekmektedir.

Kampanya kullanımından önce detaylı bilgi almak isteyen köpek aileleri, Ücretsiz Tanışma Fırsatı butonuna basarak bilgi alabilir.

DOGGO’DAN DOSTUNUZ İÇİN 1 PLANLI GEZDİRME %20 İNDİRİMLİ! Daha Az

ZUBI20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 DogGO Kampanya Kodu – Planlı Köpek Yürüyüşü Vodafone İndirimi

Kod Süresiz
DogGO’dan Vodafonelu Köpek Ailelerine Tüm Planlı Yürüyüşlerde %20 İndirim! Zaman,...Daha Fazla

DogGO’dan Vodafonelu Köpek Ailelerine Tüm Planlı Yürüyüşlerde %20 İndirim! Zaman, imkan sıkıntıları yaşayan köpek ailelerine müjde! Güvenli köpek gezdirme uygulaması DogGO ile sen de dostun da huzurlu ve mutlu olsun! Vodafonelu köpek ailelerine özel, dostlarının tüm planlı yürüyüşleri %20 indirimli! Kampanya Katılım Kodunuz: VVITRIN

  • Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Vodafone  abonelerine %20 indirim olacaktır.
  • Vodafone  aboneleri, kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına giderek kampanya şifrelerini alabileceklerdir.
  • Aboneler alınan şifreyi uygulamadan satın alım sırasında kupon kodu alanına girerek kampanyadan faydalanabilir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

Dog go app indirim kodu. Daha Az

VVITRIN Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 DogGO Kupon Kodu – İlk Yürüyüş Paketi Vodafone

Kod Süresiz
DogGO’dan Vodafonelu Köpek Ailelerine İlk Paket Yürüyüşte %10 İndirim! Dostunu...Daha Fazla

DogGO’dan Vodafonelu Köpek Ailelerine İlk Paket Yürüyüşte %10 İndirim! Dostunu bir yürüyüş rutinine alıştırmak ister misin? Vodafonelu tüm köpek ailelerine, ilk düzenli yürüyüş paketi DogGO’dan %10 indirimli! Kampanya Katılım Kodunuz : VVITRINP

  • Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Vodafone  abonelerine %10 indirim olacaktır.
  • Vodafone  aboneleri, kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına giderek kampanya şifrelerini alabileceklerdir.
  • Aboneler alınan şifreyi uygulamadan satın alım sırasında kupon kodu alanına girerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanya şifresi, tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

Daha Az

VVITRINP Kodu Aç 
100% Başarılı

DogGO Ücretsiz Tanışma Yürüyüşü

Fırsat Süresiz
Tanışma Yürüyüşü ücretsiz gerçekleşir. Köpek ailesi, DogGO yetkilisi ile tanışır....Daha Fazla

Tanışma Yürüyüşü ücretsiz gerçekleşir. Köpek ailesi, DogGO yetkilisi ile tanışır.

Köpek ailesi, köpeği hakkında DogGO yetkilisini bilgilendirir.

DogGO yetkilisi, köpeğin yürüyüş alışkanlıklarını deneyimler.

Köpeğinize ve talebinize en uygun DogGO Walker eşleşmesi sağlanır.

Ücretsiz Tanışma Yürüyüşü planlayarak hem DogGO’yu tanıma firsatı yakalayın hem de tecrübeli DogGO Walker’larımızdan sizin için en uygun olanıyla eşleşin! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

DogGO, mobil uygulama üzerinden evcil hayvan ailelerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme ve bakım hizmeti vermektedir. Köpek gezdirici ve bakıcılar, DogGO’ya katılmadan önce 5 aşamalı süreç ve eğitimden geçirilerek seçilmekte ve sınıflandırılmaktadır. Gezdirme hizmetinde, dostuna uygun Walker, ona özel bir hizmet sunar. DogGO’da gezdirmeler bire bir gerçekleşir.

DogGO’da dostunun nerede olduğunu haritadan takip edebilir, çiş kaka bildirimlerini alabilir, yürüyüşten fotoğraf talep edebilir ve yürüyüş sonunda gezdirme raporuna ulaşabilirsin. Bakım hizmetinde ise, dilersen kendi evinde, dilersen bakıcı evinde hizmet alabilir; dostunun bakıcısını kendin belirleyebilirsin. Dostundan tüm gün boyunca bildirimlerle haberdar olabilir, bakım hizmetine dahil olan yürüyüşleri de haritadan takip edebilirsin. Ondan ayrı geçen günlerinde onunla kavuşmayı huzur içinde bekleme zamanı!

Acil durumlarda DogGO hizmetinden faydalanabilir miyim? –
DogGO olarak Planlı ve Paket yürüyüşlerinin yanında, Anlık yürüyüş hizmeti de sunuyoruz. Eşleşme sağlandığı andan itibaren 1 saat içerisinde gezdiricinin kapınızda olmasını taahhüt ediyoruz!

DogGO hangi saatler arasında hizmet verir? –
Hizmetimizden 07:00-22:00 aralığında faydalanabilirsiniz. Size daha sağlıklı hizmet verebilmek adına, erken ve geç saat yürüyüşlerin talebini birkaç saat önceden yapmanızı önemle rica ediyoruz.

Köpeğimi gezdirecek kişilere nasıl güvenebilirim? –
DogGO işe alım süreci, büyük bir titizlik ve hassasiyet ile hazırlanmıştır. Başvuru yapan adayların öncelikle adli sicil kayıtları kontrol edilir. Devamında köpeklerle olan iletişimi ve gezdirme deneyimi değerlendirilir. Bu aşamaları başarıyla geçen adaya, köpekler ve ideal gezdirme hakkında IPBSA standartları çerçevesinde teori ve pratik eğitim verilir. Bu eğitim sonunda anlaşmalı köpek eğitmenimizin onayıyla beraber gezdirici sisteme alınır. Ayrıca gezdiriciniz hakkında detaylı bilgiyi ve yapılan yorumları kendi profilinden takip edebilirsiniz.

Köpeğimin güvenli bir şekilde gezmesini nasıl sağlıyorsunuz? –
Yürüyüşlerin güvenli bir şekilde tamamlanması DogGO olarak en büyük önceliğimizdir. Bu çerçevede, detaylı işe alım süreci ve IPBSA standartları kapsamında deneyimli köpek eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitim ile beraber, hayvan sever ve sorumluluk sahibi bir gezdirici kadrosu oluşturuyoruz. Öte yandan siz başka bir şehirde olsanız dahi hem GPS özelliği sayesinde telefon uygulamamız üzerinden yapılan yürüyüşü anlık olarak takip edebilir, hem de köpek gezdiricinizden yürüyüşün herhangi bir aşamasında fotoğraf talep edebilirsiniz. Son olarak, yürüyüş sonunda hazırlanan rapor ile beraber yürüyüş hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Hizmeti kullanmadan önce gezdirici ile tanışmam mümkün mu? –
DogGO aylık paket tercih eden müşterileri için ilk yürüyüş öncesinde gezdiriciyle tanışma imkânı sunar. Planlı ve Anlık taleplerinizde ise köpeğinize en uygun gezdirici görevlendirilir.

Köpeğimin aynı kişi tarafından gezdirilmesini talep edebilir miyim? –
Aylık paket kapsamında yapılan yürüyüşler aynı gezdirici tarafından gerçekleştirilir. 5 yıldızla puanladığınız gezdiriciler öncelikli tercihiniz olarak tarafımızca kaydedilir ve sonraki yürüyüşlerin bu gezdirici ile yapılması sağlanır.

Birden fazla köpeğim olması durumunda ne yapmalıyım? –
DogGO yürüyüşleri 45 dakika ve bire bir olarak gerçekleştirilir. Aynı evde birden fazla köpek olması durumunda DogGO yetkilisi sizlerle bir tanışma yürüyüşü gerçekleştirerek en uygun planlama sağlanır.

Özel durumu olan köpeklerle nasıl ilgileniyorsunuz? –
Uygulamamıza kaydolurken köpeğinize ait özellikleri ve ihtiyaçları detaylı bir şekilde belirtmeniz oldukça önemlidir. Bu bilgiler ışığında köpeğiniz için en uygun eşleşme tarafımızca sağlanacaktır.

Köpeğimin tasmasız şekilde gezdirilmesi talep edebilir miyim? –
Siz aksini talep etmedikçe, köpeğiniz DogGO Walker tarafından hiçbir durumda tasmasız gezdirilmez. Tasmasız gezdirme talep ettiğiniz takdirde, yürüyüşün DogGO Garantisi kapsamı dışında olacağını hatırlatmak isteriz.

Evde olmadığım takdirde köpeğimi nasıl teslim alıyorsunuz? –
Böyle bir durumda anahtarınızı verdiğiniz kişi ile DogGO Walker iletişim halinde olur. Uygulama üzerinden çağrı yaparken anahtarınızı emanet ettiğiniz kişinin iletişim bilgilerini bize iletmenizi önemle rica ederiz. DogGO Walker, anahtarı sadece yürüyüş boyunca yanında taşır; yürüyüş bitiminde anahtarı emanet aldığı yere bırakır.

Moda, Caferağa Mahallesi, General Asım Gündüz Caddesi, Altıncan Apartmanı No: 69/7, Kadıköy/İstanbul

[email protected]


🟩 DogGO indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ DogGO indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi DogGO indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 DogGO kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
DogGO promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.