DahaDaha Dominos Çarkı Çevir İndirim Kodları

Fırsat Süresiz
Domino'stan hediyeler kazanmak için hemen tıkla! Bu promosyon Coca–Cola Meşrubat...Daha Fazla

Domino’stan hediyeler kazanmak için hemen tıkla!
Bu promosyon Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından 5 Nisan 2023 Saat: 00:01 – 30 Nisan 2023 Saat: 23:59 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Promosyon tarihleri arasında, www.dahadaha.com internet sitesi veya Daha Daha uygulaması üzerinden ilgili promosyon sayfasındaki Hediye Çarkı’nı çevirerek, Domino’s Pizza uygulmasından vereceğiniz siparişlerde geçerli aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz.

 • Domino’s’da 25 TL indirim
 • Domino’s’da Sufle sadece 15 TL
 • Domino’s’da Pizzetta sadece 15 TL
 • Domino’s’da 2’li Çoko Rulo veya 2 Sucuklu Pita5 TL

Promosyon Türkiye genelinde Domino’s Pizza uygulamasından vereceğiniz siparişlerde geçerlidir, Domino’s Pizza restoranlarında veya telefonla vereceğiniz siparişlerde geçerli değildir. Hediyenin kullanılabilmesi için Daha Daha uygulamasından alınan indirim kodunun, sipariş sırasında kampanya kodu alanına girilmesi gerekmektedir.

Her bir hediyeden 30.000 adet olmak üzere toplam hediye indirim kodu 120.000 adet ile sınırlıdır. Bir kullanıcı bir gün içinde yalnızca 1 adet indirim kodu kazanabilir. 30 Nisan 2023 tarihinden sonra Daha Daha’dan kod alınamayacak olup, kazanılan indirim kodları en son 31 Mayıs 2023 tarihinde Domino’s uygulaması üzerinden kullanılabilir. 31 Mayıs 2023 tarihine kadar kullanılmayan indirim kodları Daha Cüzdan’dan silinerek geçerliliğini kaybedecektir.

Promosyon, herhangi başka bir promosyon, indirim veya kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır. Ürünler, restoranlarda farklılık gösterebilir.

Promosyona katılım ücretsiz olup sadece 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler katılabilir. Pizza Restaurantları A.Ş., Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilemez.

Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.

Pizza Restaurantları A.Ş. ve Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş promosyonu durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

Promosyonun detaylarına, Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

“Coca-Cola” ve “Daha Daha” The Coca-Cola Company’nin tescilli markalarıdır. ©2023 The Coca-Cola Company.

https://www.dahadaha.com/web/campaign/dominos-wheel-promo-2023/68

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart Online Yemek ve Market Harcamalarına Anında % 10 İndirim! [Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Domino’s, McDonald’s, Fuudy]

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti,...Daha Fazla

Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, McDonald’s Online, Fuudy alışverişlerinde toplam 20 TL’ye kadar iade!

 • Tosla Kart’ın ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’den yapacağın her ödeme için %10, toplamda 10 TL Tosback’in Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’de kapıda Tosla Kart ile yapılan ödemelerde kampanya geçerli değildir.
 • Unutma kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 10 TL’ye kadar Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanya 50 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem Getir, hem Banabi ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 10 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s Pizza Tüm Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Domino's tüm güncel aktif kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
0% Başarılı

3 Al 1 Öde Domino’s Pizza Kampanyası

Fırsat Süresiz
3 pizza 1 pizza fiyatına kampanyası devam ediyor!...Daha Fazla

3 pizza 1 pizza fiyatına kampanyası devam ediyor!

Daha Az

Hemen Al
11% Başarılı

Dilediğin 2 Adet Dürümos 26,99 TL!

Fırsat Süresiz
Dilediğin 2 adet Dürümos 33,98₺ yerine 26,99₺! Dürümlerini sipariş etmek...Daha Fazla

Dilediğin 2 adet Dürümos 33,98₺ yerine 26,99₺! Dürümlerini sipariş etmek için tıkla! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Orta Boy Bol Malzemos 29,99 TL

Fırsat Süresiz
Orta Boy Bol Malzemos sadece 29,99₺! Kampanya devam ediyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s Hediye Pizza Ye-Kazan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Dominos'dan Ye-Kazan kampanyası! Her 5 siparişinize bir pizza Dominos'dan hediye!...Daha Fazla

Dominos’dan Ye-Kazan kampanyası! Her 5 siparişinize bir pizza Dominos’dan hediye! Detaylar için tıkla!

Domino’s Ye-Kazan Programı nedir?
– Domino’s Ye-Kazan programı Domino’s Pizza’nın sadakat programıdır. Bu programda üyeler Domino’s Pizza siparişi verdikçe daha çok kazanırlar.
Domino’s Ye-Kazan programına nasıl üye olurum, form doldurmama gerek var mıdır?
– Ekstra bir form doldurmana gerek yok, internet kanallarımızdan* herhangi birine kayıtlıysan, Domino’s Ye-Kazan programına da üye olmuş sayılırsın.*İnternet kanallarımız: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (IOS ve Android), web sitemiz.
Domino’s Ye-Kazan programı ayrıcalıklarından nasıl faydalanırım?
– İnternet kanallarımızdan üye girişi yaparak vereceğin siparişlerle faydalara hak kazanır, görüntüleyebilir ve kullanabilirsin.
Nasıl Hediye Pizza kazanırım?
– Adrese Teslim online siparişlerinde kazandığın Dilim’ler 5 adet olduğunda,bir sonraki siparişinde kullanabileceğin orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanırsın. Hediye pizzanı yalnızca 3 TL farkla Özel Pizza’ya, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza’ya ya da 9 TL farkla Gurme Pizza’ya çevirebilirsin. Ayrıca Domino’s Pizza tarafından belirlenen dönemlerde, belirli ürün ve/veya kuponlara özel Ek Dilim’ler kazanabilir ve bunları geçerlilik tarihinden önce 5 Dilim’e tamamladığında, orta boy Cazip Pizza’ya 5 siparişten önce hak kazanabilirsin.
Her siparişimde Dilim toplayabilecek miyim?
– Domino’s Pizza kanallarından üye girişi yaparak vereceğin her Adrese Teslim online siparişinde Dilim toplayabilirsin.1 gün içerisinde verilen siparişlerden sadece 1 kez Dilim veya Ek Dilim kazanabilirsin.
Geçmişte verdiğim siparişlerden dolayı Dilim toplayarak Hediye Pizza kazanabilecek miyim?
– Hayır, program lansman tarihi (17.11.2017) itibariyle verilen siparişlerden farklı günlerde verilerek kazanılan 5 Dilim ile orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanabilirsin.
Hediye orta boy pizzayı istediğim şekilde seçebilir miyim?
– Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza ya da yalnızca 3TL farkla Özel Pizza, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza, 9 TL farkla Gurme Pizza olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanılacağı siparişler için net sepet tutarı minimum 19,99 TL olmalıdır.
Hediye Pizza kullanımında yapılacak eklemeler ücrete tabi midir?
– Evet, Hediye Pizza’ya yapılacak, kenar, sos, içecek vb. eklemeler ayrıca ücretlendirilecektir.
Hediye Pizza’ların kullanım süresi ne kadar olacaktır?
– Hediye Pizza’ların kullanım süresi, alma hakkı kazanıldıktan sonra 90 gündür.
Dilim toplarken, Dilim kazandırılmayan siparişler olacak mı?
– Evet. Gel-al olarak verdiğin siparişlerinde Dilim kazanımı yoktur. Adrese Teslim siparişlerini Domino’s şubelerini arayarak, Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Yemek Sepeti kanallarından vermen durumunda da Dilim kazanımı olmayacaktır. Adrese Teslim online siparişinden Dilim kazanabilmen için, üye girişi yaparak siparişini tamamlaman gerekir.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım. Dilim kazanmaya devam edebilecek miyim?
– Evet, ilk kazanılan Hediye Pizza hakkı kaybolmaz yeni Hediye Pizza için Dilim kazanma sayacı tekrar başlatılır.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım, hakkım yanacak mı?
– Hayır, Hediye Pizza hakkı kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde verilecek Adrese Teslim online siparişlerde kullanılabilir.
Aynı siparişte 2 Hediye Pizza sepete eklenebilir mi?
– Hayır eklenemez. Hediye Pizza haklarından sadece birini, 19,99 TL ve üzeri sepet tutarındaki siparişinde kullanabilirsin.
Dilim’lerim 5 adedi tamamlayamazsa silinecek mi, dilimlerin geçerlilik süresi ne kadar?
– Adrese Teslim online verilen siparişte kazanılan her Dilim, kazanım tarihi itibariyle 365 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer Dilim kazandıktan sonra 365 gün geçmişse, kazandığın Dilim hakkın silinir. Farklı kampanyalardan kazandığın Ek Dilim’lerin geçerlilik süresi ise kampanya kurallarına göre değişir.Bu bilgileri online kanallarımızda Domino’s Ye-Kazan sekmesinden takip edebilirsin.
Hediye Pizza’m tüm Domino’s Pizza şubelerinde geçerli midir?
– Evet. Hediye Pizza’nı, Domino’s Pizza kanallarından Adrese Teslim olarak vereceğin online siparişlerde, her Domino’s şubesinde kullanabilirsin.
Hangi kanallardan sipariş verdiğimde hediyelerden yararlanabilirim?
– Sadece Domino’s Pizza’ya ait online kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin.
Siparişim iptal olduğunda, iptal olan siparişimden Dilim veya Ek Dilim kazanabilecek miyim?
– Hayır. İptal siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanamayacaksın. Ancak tamamlanan siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanmaya devam edebileceksin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s Pizza Kullanıcılarına Özel GittiGidiyor’da 25 TL İndirim

Fırsat Süresi Doldu
17 Şubat 2021 - 26 Şubat 2021 tarihleri arasında www.dominos.com.tr...Daha Fazla
 • 17 Şubat 2021 – 26 Şubat 2021 tarihleri arasında www.dominos.com.tr internet sitesinden eve servis olarak 90 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılar, Domino’s Pizza’dan aldıkları indirim kodu ile GittiGidiyor’dan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL indirim sunulacaktır.
 • 100 TL üzeri ve alışverişte geçerli 25 TL indirimden yararlanabilmeniz için GittiGidiyor üyeliğinizin olması ve üyeliğinizdeki Hesabım İndirimler ve Kampanyalar sayfasındaki “İndirim kuponunuzu & hediye çekinizi tanımlayın” bölümünden indirim kuponunuzun üzerindeki kodu girerek aktif etmeniz gerekmektedir.
 • Kampanya ilk 10.000 katılım ile sınırlıdır.
 • İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
 • İndirim kuponları cep telefonu ve altın kategorilerinde geçerli değildir.
 • İndirim kuponları 17 Şubat 2021 – 7 Mart 2021 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kullanıcı, GittiGidiyor indirim kodu ile 7 Mart 2021 23:59 tarihine kadar ödemesini yapmış olduğu alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
 • İndirim kuponları tek kampanyaya ait olduğu için üyeliğinize bir defa tanımlayabilirsiniz.
 • Her bir hediye kuponu kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez.
 • İndiriminiz, banka puan kampanyaları hariç GittiGidiyor’un başka, sepette anında indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 • GittiGidiyor ve Pizza Restaurantları A.Ş (Domino’s Pizza) her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s İşCep Orta Boy İnce Cazip Pizza + Patates 19,99₺ (Eve Servis+Gel Al)

Fırsat Süresi Doldu
​İşCep ve İnternet Şubemize özel 14 Aralık 2018-4 Ocak 2019...Daha Fazla

​İşCep ve İnternet Şubemize özel 14 Aralık 2018-4 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyası ile Domino’s Pizza Android, IOS uygulamaları ve dominos.com.tr üzerinden verilecek siparişlerde Orta Boy İnce Cazip Pizza + Patates’ten oluşan İşCep menüsünü 19,99 TL’ye satın alınabilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s Vodafone 1 Orta Boy Pizza Alana 1 Orta Boy Pizza Hediye

Kod Süresi Doldu
Kampanya 30.10.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone abonelerine dilediği...Daha Fazla

Kampanya 30.10.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone abonelerine dilediği 2 orta boy pizzada %60’a varan indirim sağlanacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu indirimli pizzalar şu şekildedir;(Cazip Pizza, Efsane Pizza ve Şefin Pizzası) Kampanyadan faydalanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasından kampanya şifresi alınması gerekmektedir.

Alınan şifre Domino’s Pizza Türkiye uygulaması, dominos.com.tr ‘de geçerli olacaktır.

Call center üzerinden verilecek siparişlerde, gel-al’da ve Dominos şubelerinde geçerli değildir.

Alınan şifreyi online siparişte ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilinir.

2 pizza aynı olmak zorunda değildir. Daha Az

2EDFR12B Kodu Aç 
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Domino’s Pizza 3 Al 1 Öde Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
3 Orta Boy İnce Cazip Pizza 108₺ yerine 35,99₺'ye Domino's...Daha Fazla
Hemen Al
98% Başarılı

Domino’s Pizza Vodafone’a Özel 2 Orta Boy İnce Cazip Pizza 12+12₺

Fırsat Süresi Doldu
Domino's Pizza Vodafone'a Özel ince cazip pizzalardan 2 orta boyu...Daha Fazla
 • Kampanya 1 Mayıs 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Aktif Vodafone kullanıcıları ince cazip pizza grubundan seçecekleri 2 orta boy pizzayı 12+12 TL’ye (24.00 TL) satın alabilecektir.
 • Aktif Vodafone kullanıcıları kampanya koduna Avantaj Cepte ve Vodafone Yanımda uygulamalarından veya DOMINOS yazıp 6666’ya SMS atarak ulaşabilirler.
 • Alınan kampanya kodu www.dominos.com.tr‘de ve Domino’s Pizza Türkiye uygulamasında geçerli olacaktır. Call center üzerinden verilecek siparişlerde geçerli değildir.
 • Alınan kod, kampanyalar sayfasından Vodafone Kampanyası seçilerek kullanılabilir.
 • Kampanya ince cazip pizzaların hepsinde geçerlidir. Bu pizzalar: Sosyal Pizza, Vegi, Bol 5li, Fit&Fresh, Favori Üçlü, Sucuksever pizzalarda geçerlidir.
 • Her kod, tek seferde alınacak olan 2 orta boy ince cazip pizza için geçerlidir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Domino’s ve Vodafone’da saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80TL GetirYemek 5.Yaş Kupon Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
80 TL Hediyen GetirYemek'ten GetirYemek'ten sana özel sıradaki siparişine 80... Detayını Gör
ŞYAŞ80 Kodu Aç 
13% Başarılı

Yemeksepeti Davet Linki 200TL’ye 100TL İndirim Kuponu [Arkadaşını Davet Et Kupon Kazan]

Fırsat Süresiz
Yemeksepeti davet linki üzerinden üye olanlar 200₺ yemek siparişinde geçerli... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

175TL Little Caesars Kalpli Pizza Sevgililer Günü Özel Fırsatı

Fırsat Süresiz
Kalbi tam 12'den vuran pizza: Little Caesars Pizza Bugün, biz... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 100TL GetirYemek 5.Yıl İndirim Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
GetirYemek 5. yaşımıza özel toplam 5 milyon TL'lik kupon hediye!... Detayını Gör
NEŞE100 Kodu Aç 
4% Başarılı

% 40 Hepsiburada Züber İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Züber Markalı Ürünlerde Sepette 200 TL Üzerine %40 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1996 yılında Türkiye’de ilk şubesini Ulus’ta açan Domino’s Pizza Türkiye olarak şu an, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 67 ile yayılmış 488 şubemiz ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyoruz. Dünyadaki 10.000. şubeyi Türkiye’de açmanın gururunu taşıyan Dominos Pizza tüm dünyadaki şube sayısını 13 bine çıkardı. Türkiye olarak, Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerdeki şube açılışlarımız ile 2017 sonuna kadar Muş, Kars, Bitlis, Şırnak, Kilis, Burdur illerinin yanı sıra Ankara Çubuk, Adana Ceyhan, Yüreğir, Balıkesir Burhaniye, Aydın Söke, Manisa Turgutlu, Soma, Kütahya Tavşanlı, Antalya Kemer, Mersin Erdemli, Silifke, Konya Akşehir ilçelerine de yayılmayı hedefliyoruz.

Dominos Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne “evlere servis” anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Domino’s Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Domino’s Pizza Türkiye ailesi olarak eminiz.

20 yıldır Pizza Restaurantları A.Ş.’nin işletmesi ile faaliyet gösteren Domino’s Pizza Türkiye, 67 ildeki şubeleri, dört üretim merkezi ve 7.500’den fazla çalışanıyla dünyada en hızlı büyüyen ilk beş operasyondan biri olmayı sürdürüyor. Aynı zamanda yenilenen lezzetimiz ile de “Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en lezzetli ve ulaşılabilir pizza şirketi” olmayı amaçlıyoruz. Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonunu da yöneten Domino’s Pizza Türkiye’nin hedefi, 4 ülkede en sevilen pizza zinciri olmak.

Pizza Restaurantları A.Ş.ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlük çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 7.500’den fazla çalışanımızla sağlarız.

Domino’s Ye Kazan Bedava Pizza

Domino’s Ye-Kazan Programı nedir?
– Domino’s Ye-Kazan programı Domino’s Pizza’nın sadakat programıdır. Bu programda üyeler Domino’s Pizza siparişi verdikçe daha çok kazanırlar.
Domino’s Ye-Kazan programına nasıl üye olurum, form doldurmama gerek var mıdır?
– Ekstra bir form doldurmana gerek yok, internet kanallarımızdan* herhangi birine kayıtlıysan, Domino’s Ye-Kazan programına da üye olmuş sayılırsın.*İnternet kanallarımız: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (IOS ve Android), web sitemiz.
Domino’s Ye-Kazan programı ayrıcalıklarından nasıl faydalanırım?
– İnternet kanallarımızdan üye girişi yaparak vereceğin siparişlerle faydalara hak kazanır, görüntüleyebilir ve kullanabilirsin.
Nasıl Hediye Pizza kazanırım?
– Adrese Teslim online siparişlerinde kazandığın Dilim’ler 5 adet olduğunda,bir sonraki siparişinde kullanabileceğin orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanırsın. Hediye pizzanı yalnızca 3 TL farkla Özel Pizza’ya, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza’ya ya da 9 TL farkla Gurme Pizza’ya çevirebilirsin. Ayrıca Domino’s Pizza tarafından belirlenen dönemlerde, belirli ürün ve/veya kuponlara özel Ek Dilim’ler kazanabilir ve bunları geçerlilik tarihinden önce 5 Dilim’e tamamladığında, orta boy Cazip Pizza’ya 5 siparişten önce hak kazanabilirsin.
Her siparişimde Dilim toplayabilecek miyim?
– Domino’s Pizza kanallarından üye girişi yaparak vereceğin her Adrese Teslim online siparişinde Dilim toplayabilirsin.1 gün içerisinde verilen siparişlerden sadece 1 kez Dilim veya Ek Dilim kazanabilirsin.
Geçmişte verdiğim siparişlerden dolayı Dilim toplayarak Hediye Pizza kazanabilecek miyim?
– Hayır, program lansman tarihi (17.11.2017) itibariyle verilen siparişlerden farklı günlerde verilerek kazanılan 5 Dilim ile orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanabilirsin.
Hediye orta boy pizzayı istediğim şekilde seçebilir miyim?
– Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza ya da yalnızca 3TL farkla Özel Pizza, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza, 9 TL farkla Gurme Pizza olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanılacağı siparişler için net sepet tutarı minimum 19,99 TL olmalıdır.
Hediye Pizza kullanımında yapılacak eklemeler ücrete tabi midir?
– Evet, Hediye Pizza’ya yapılacak, kenar, sos, içecek vb. eklemeler ayrıca ücretlendirilecektir.
Hediye Pizza’ların kullanım süresi ne kadar olacaktır?
– Hediye Pizza’ların kullanım süresi, alma hakkı kazanıldıktan sonra 90 gündür.
Dilim toplarken, Dilim kazandırılmayan siparişler olacak mı?
– Evet. Gel-al olarak verdiğin siparişlerinde Dilim kazanımı yoktur. Adrese Teslim siparişlerini Domino’s şubelerini arayarak, Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Yemek Sepeti kanallarından vermen durumunda da Dilim kazanımı olmayacaktır. Adrese Teslim online siparişinden Dilim kazanabilmen için, üye girişi yaparak siparişini tamamlaman gerekir.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım. Dilim kazanmaya devam edebilecek miyim?
– Evet, ilk kazanılan Hediye Pizza hakkı kaybolmaz yeni Hediye Pizza için Dilim kazanma sayacı tekrar başlatılır.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım, hakkım yanacak mı?
– Hayır, Hediye Pizza hakkı kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde verilecek Adrese Teslim online siparişlerde kullanılabilir.
Aynı siparişte 2 Hediye Pizza sepete eklenebilir mi?
– Hayır eklenemez. Hediye Pizza haklarından sadece birini, 19,99 TL ve üzeri sepet tutarındaki siparişinde kullanabilirsin.
Dilim’lerim 5 adedi tamamlayamazsa silinecek mi, dilimlerin geçerlilik süresi ne kadar?
– Adrese Teslim online verilen siparişte kazanılan her Dilim, kazanım tarihi itibariyle 365 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer Dilim kazandıktan sonra 365 gün geçmişse, kazandığın Dilim hakkın silinir. Farklı kampanyalardan kazandığın Ek Dilim’lerin geçerlilik süresi ise kampanya kurallarına göre değişir.Bu bilgileri online kanallarımızda Domino’s Ye-Kazan sekmesinden takip edebilirsin.
Hediye Pizza’m tüm Domino’s Pizza şubelerinde geçerli midir?
– Evet. Hediye Pizza’nı, Domino’s Pizza kanallarından Adrese Teslim olarak vereceğin online siparişlerde, her Domino’s şubesinde kullanabilirsin.
Hangi kanallardan sipariş verdiğimde hediyelerden yararlanabilirim?
– Sadece Domino’s Pizza’ya ait online kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin.
Siparişim iptal olduğunda, iptal olan siparişimden Dilim veya Ek Dilim kazanabilecek miyim?
– Hayır. İptal siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanamayacaksın. Ancak tamamlanan siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanmaya devam edebileceksin.

Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

– Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Domino’s’un kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.

Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?

– Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden “Online Kredi Kartı” seçeneğini seçtikten sonra yönlendirileceğiniz güvenli ödeme sayfası içerisinde kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

– Çağrı Merkezi ile yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

– Siparişinizin tutarı 1 iş günü içinde iade edilmektedir fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

MasterPass Nedir?

– MasterPass internete bağlı tüm cihazlarla her seferinde ödeme karti bilgisi girmeden kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCard’in online ödeme çözümüdür.

Masterpass’e nasıl üye olabilirim?

– MasterPass’e iki farklı şekilde üye olabilirsiniz:

MasterPass Türkiye websitesi üzerinden (www.masterpassturkiye.com)

Dominos.com.tr`den MasterPass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esanasında yapılan kayıt işlemi sonrasında MasterPass hesap şifreniz kayıt esnasında kullandığınız cep telefonuna SMS ile iletilecektir.

MasterPass kullanımı güvenli midir?

– MasterPass, MasterCard tarafindan sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür..MasterPass’e eklediğiniz bilgileriniz bankadaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak, SMS onayi sonrası eklenebilir veya değiştirilebilir. MasterCard’in uygulamasi olan MasterPass ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

MasterPass’e hangi kartları ekleyebilirim?

– MasterCard, Vısa etiketine sahip tüm banka, debit (ön ödemeli), kredi kartlarını ekleyebilirsiniz.

MasterPass kullanımı ücretli mi?

– MasterPass kullanıcılar için ücretsiz bir hizmettir.

MasterPass’ı Domino’s Pizza’nın hangi web veya mobil tarayıcılarda kullanabilirim?

– MasterPass’i Domino’s`un web ve mobil tarayıcılarında kullanabilirsiniz.

Kartımı Masterpass altyapısına kaydetmeden de Online Ödeme özelliğini kullanabilir miyim ?

– Kartınızı kaydetmeden de ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Ödeme sayfasında Online Kredi Kartı seçip “Kart ile ödemek istiyorum” kutucuğunu işaretleyerek kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart Bilgilerimi MasterCard* altyapısında saklamak ve bir sonraki alışverişimde kullanmak istiyorum.” kutucuğunu işaretlemeden Devam butonuna basmanız gerekir.

Kullanmak istediğim kartımın ödeme sırasında kabul edilmemesi durumunda ne yapmalıyım?

– MasterPass hesabınıza kaydedilen kartlarla dominos.com.tr üzerinden yapabilirsiniz. Bazı durumlarda (limit yetersizliği, kartınızın internet alışverişine açık olmaması, işyerinin yetkileri vb.) işyeri ya da kartınızın bağlı olduğu banka işlemlerinizi onaylamayabilir. Bu durumda Domino’s Pizza çağrı merkezimizi (444 33 22) ya da bankanızın müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

30 Dakikada Kapında

 • Domino’s Pizza, 30 dakikada teslim garantisi veren ve bu sözün arkasında duran ilk markadır.
 • Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Domino’s Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.
 • 30 dakikada teslim garantisi, sipariş verilen şubenin servis sınırlarında geçerlidir.
 • Dağıtım elemanlarımızın sürüş güvenliği için servis alanlarımız sınırlıdır.
 • Toplu siparişlerde 30 dakikada teslim garantisi yoktur. 4 ürün (fırına giren) ve üzeri adet toplu sipariş sayılır.
 • Domino’s Pizza 30 dakikadan geç yapılan teslimatlardan dolayı eve servis elemanlarına ceza vermez veya maaşında bu bedel kesilmez.
 • Domino’s Pizza servis garantisini önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.
 • 30 dakika teslim garantisi promosyon günleri, kötü hava koşulları ve 23:30-04:00 arası gece servis saatlerinde geçerli değildir. Bu durum sipariş esnasında müşteriye iletilir.
 • Hastane, Okul, İş merkezleri ve Siteler gibi alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.
 • Adres bildirimlerinde, yazım hatalarında (Cadde/sokak adı veya bina numarası hatalı yazıldığında) 30 dakikada teslimat garantisi verilmemektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

 • Siparişinizdeki pizzayı beğenmemeniz durumunda Domino’s Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürünün bedeli veya bir adet ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.
 • Geri ödeme yapılabilmesi için; bu siparişe ait fişin ve kredi kartı slibinin geri ödeme esnasında dağıtım elemanına teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Geri ödeme esnasında verilecek “Beğenmezsen Bedava” formu müşteri tarafından eksiksiz doldurulmuş olarak dağıtım elemanına teslim edilmelidir.
 • Domino’s Pizza “Beğenmezsen Bedava” uygulamasını önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.
 • Domino’s Pizza beğenilmeyen pizza iadesinden dolayı lezzet ustaları ve dağıtım elemanlarına ceza vermez veya maaşından bu bedel kesilmez.
 • “Beğenmezsen Bedava” garantisinden gel-al siparişlerinizde gel-al servis, evlere servisteki siparişlerinizde evlere servis olarak yararlanabilirsiniz.
 • “Beğenmezsen Bedava” garantisinden yararlanabilmek için müşterilerimizin sipariş tesliminden itibaren 60 dakika içinde 444 33 22 çağrı merkezimize, dominos.com.tr adresimizdeki Bize Ulaşın bölümüne veya şubemize bilgilendirilme yapılması gerekmektedir, daha geç yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • İade işlemi aynı gün içinde restoranlarımızın yoğunluğuna göre yapılacaktır.
 • Sipariş verilirken gerçekleştirilen ödeme tipi doğrultusunda iade yapılır.
 • Bir kullanıcı bu uygulamadan maksimum 2 defa faydalanabilir.
 • Pizzalarımızda kullandığımız sosis, sucuk, pepperoni, New York pepperoni, jambon ve Adana baharatlı köfte ürünleri, piliç ve/veya hindi etinden üretilmiştir.

Temassız Gel-Al Hizmetleri

Temassız Teslimat Nedir?

Temassız Teslimat seçeneklerimiz ile siparişlerini ister şube içindeki “Teslim Noktası”ndan alabilir, istersen de aracının bilgilerini notlar kısmında bize ileterek aracına teslimat yapılmasını sağlayabilirsin.

Böylece hem senin hem de Lezzet Elçimizin hijyen alanına saygı duyarak Dünya Sağlık Örgütünün ve Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı uyarılar çerçevesinde önlemlerimizi alıyoruz.
Bu Hizmetlerden Nasıl Yararlanabilirim?
1Siparişini oluştur ve ödeme yöntemini seç.

Siparişini onaylarken “Notlar” sekmesindeki “Temassız Gel-Al Teslimat” bilgilerini görebilirsin.

Temassız Gel-Al Teslimat
Şubeden Temassız Teslimat için şube içerisindeki Teslim Noktasına (şube kapısının yanındaki masa) siparişini poşet içerisinde bırakacağız.

Arabaya Temassız Teslimat için Notlar kısmına Plakanı, aracının model ve rengini yazmanı rica ederiz. Şubeye ulaştığında siparişini teslim edebilmesi için şubeyi arayabilirsin. Siparişin hazır olduğunda aracının üzerine bırakılıp 1 metre mesafede beklenecektir.

Siparişin hazır olduğunda şubemizdeki Temassız Teslimat Noktasından siparişini alabilirsin.

Eğer aracına temassız teslimat istiyorsan notlar kısmına plakanı, aracın model ve rengini yazmanızı rica ediyoruz, bu sayede şube çalışanımız seni tanıyabilecek. Şubeye ulaştığında siparişini teslim edebilmesi için şubeyi aramalısın.

Örn: 34 AA 123, Araç Modeli, Kırmızı
Siparişin hazır olduğunda sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak aracının önüne bırakılacak ve 1 metre mesafede beklenecektir.

Online ödemeyi seçerek Temassız Teslimat sürecinde ödeme sürecini de temassız hale getirebilirsin.

Hemen Siparişini ver Temassız Teslim Al!

İletişim: 444 33 22

Şikayet / Öneri Hattı 0850 755 33 22


🟩 Domino's Pizza indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Domino's Pizza indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Domino's Pizza indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Domino's Pizza kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Domino's Pizza promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.