Domino’s Vodafone 1 Orta Boy Pizza Alana 1 Orta Boy Pizza Hediye

Kod Süresi Doldu
Kampanya 30.10.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone abonelerine dilediği...Daha Fazla

Kampanya 30.10.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone abonelerine dilediği 2 orta boy pizzada %60’a varan indirim sağlanacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu indirimli pizzalar şu şekildedir;(Cazip Pizza, Efsane Pizza ve Şefin Pizzası) Kampanyadan faydalanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasından kampanya şifresi alınması gerekmektedir.

Alınan şifre Domino’s Pizza Türkiye uygulaması, dominos.com.tr ‘de geçerli olacaktır.

Call center üzerinden verilecek siparişlerde, gel-al’da ve Dominos şubelerinde geçerli değildir.

Alınan şifreyi online siparişte ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilinir.

2 pizza aynı olmak zorunda değildir. Daha Az

2EDFR12B Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80TL GetirYemek 5.Yaş Kupon Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
80 TL Hediyen GetirYemek'ten GetirYemek'ten sana özel sıradaki siparişine 80... Detayını Gör
ŞYAŞ80 Kodu Aç 
13% Başarılı

Yemeksepeti Davet Linki 200TL’ye 100TL İndirim Kuponu [Arkadaşını Davet Et Kupon Kazan]

Fırsat Süresiz
Yemeksepeti davet linki üzerinden üye olanlar 200₺ yemek siparişinde geçerli... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

175TL Little Caesars Kalpli Pizza Sevgililer Günü Özel Fırsatı

Fırsat Süresiz
Kalbi tam 12'den vuran pizza: Little Caesars Pizza Bugün, biz... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 100TL GetirYemek 5.Yıl İndirim Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
GetirYemek 5. yaşımıza özel toplam 5 milyon TL'lik kupon hediye!... Detayını Gör
NEŞE100 Kodu Aç 
4% Başarılı

% 40 Hepsiburada Züber İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Züber Markalı Ürünlerde Sepette 200 TL Üzerine %40 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1996 yılında Türkiye’de ilk şubesini Ulus’ta açan Domino’s Pizza Türkiye olarak şu an, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 67 ile yayılmış 488 şubemiz ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyoruz. Dünyadaki 10.000. şubeyi Türkiye’de açmanın gururunu taşıyan Dominos Pizza tüm dünyadaki şube sayısını 13 bine çıkardı. Türkiye olarak, Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerdeki şube açılışlarımız ile 2017 sonuna kadar Muş, Kars, Bitlis, Şırnak, Kilis, Burdur illerinin yanı sıra Ankara Çubuk, Adana Ceyhan, Yüreğir, Balıkesir Burhaniye, Aydın Söke, Manisa Turgutlu, Soma, Kütahya Tavşanlı, Antalya Kemer, Mersin Erdemli, Silifke, Konya Akşehir ilçelerine de yayılmayı hedefliyoruz.

Dominos Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne “evlere servis” anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Domino’s Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Domino’s Pizza Türkiye ailesi olarak eminiz.

20 yıldır Pizza Restaurantları A.Ş.’nin işletmesi ile faaliyet gösteren Domino’s Pizza Türkiye, 67 ildeki şubeleri, dört üretim merkezi ve 7.500’den fazla çalışanıyla dünyada en hızlı büyüyen ilk beş operasyondan biri olmayı sürdürüyor. Aynı zamanda yenilenen lezzetimiz ile de “Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en lezzetli ve ulaşılabilir pizza şirketi” olmayı amaçlıyoruz. Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonunu da yöneten Domino’s Pizza Türkiye’nin hedefi, 4 ülkede en sevilen pizza zinciri olmak.

Pizza Restaurantları A.Ş.ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlük çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 7.500’den fazla çalışanımızla sağlarız.

Domino’s Ye Kazan Bedava Pizza

Domino’s Ye-Kazan Programı nedir?
– Domino’s Ye-Kazan programı Domino’s Pizza’nın sadakat programıdır. Bu programda üyeler Domino’s Pizza siparişi verdikçe daha çok kazanırlar.
Domino’s Ye-Kazan programına nasıl üye olurum, form doldurmama gerek var mıdır?
– Ekstra bir form doldurmana gerek yok, internet kanallarımızdan* herhangi birine kayıtlıysan, Domino’s Ye-Kazan programına da üye olmuş sayılırsın.*İnternet kanallarımız: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (IOS ve Android), web sitemiz.
Domino’s Ye-Kazan programı ayrıcalıklarından nasıl faydalanırım?
– İnternet kanallarımızdan üye girişi yaparak vereceğin siparişlerle faydalara hak kazanır, görüntüleyebilir ve kullanabilirsin.
Nasıl Hediye Pizza kazanırım?
– Adrese Teslim online siparişlerinde kazandığın Dilim’ler 5 adet olduğunda,bir sonraki siparişinde kullanabileceğin orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanırsın. Hediye pizzanı yalnızca 3 TL farkla Özel Pizza’ya, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza’ya ya da 9 TL farkla Gurme Pizza’ya çevirebilirsin. Ayrıca Domino’s Pizza tarafından belirlenen dönemlerde, belirli ürün ve/veya kuponlara özel Ek Dilim’ler kazanabilir ve bunları geçerlilik tarihinden önce 5 Dilim’e tamamladığında, orta boy Cazip Pizza’ya 5 siparişten önce hak kazanabilirsin.
Her siparişimde Dilim toplayabilecek miyim?
– Domino’s Pizza kanallarından üye girişi yaparak vereceğin her Adrese Teslim online siparişinde Dilim toplayabilirsin.1 gün içerisinde verilen siparişlerden sadece 1 kez Dilim veya Ek Dilim kazanabilirsin.
Geçmişte verdiğim siparişlerden dolayı Dilim toplayarak Hediye Pizza kazanabilecek miyim?
– Hayır, program lansman tarihi (17.11.2017) itibariyle verilen siparişlerden farklı günlerde verilerek kazanılan 5 Dilim ile orta boy Cazip Pizza almaya hak kazanabilirsin.
Hediye orta boy pizzayı istediğim şekilde seçebilir miyim?
– Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza ya da yalnızca 3TL farkla Özel Pizza, 6 TL farkla Bol Malzeme Pizza, 9 TL farkla Gurme Pizza olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanılacağı siparişler için net sepet tutarı minimum 19,99 TL olmalıdır.
Hediye Pizza kullanımında yapılacak eklemeler ücrete tabi midir?
– Evet, Hediye Pizza’ya yapılacak, kenar, sos, içecek vb. eklemeler ayrıca ücretlendirilecektir.
Hediye Pizza’ların kullanım süresi ne kadar olacaktır?
– Hediye Pizza’ların kullanım süresi, alma hakkı kazanıldıktan sonra 90 gündür.
Dilim toplarken, Dilim kazandırılmayan siparişler olacak mı?
– Evet. Gel-al olarak verdiğin siparişlerinde Dilim kazanımı yoktur. Adrese Teslim siparişlerini Domino’s şubelerini arayarak, Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Yemek Sepeti kanallarından vermen durumunda da Dilim kazanımı olmayacaktır. Adrese Teslim online siparişinden Dilim kazanabilmen için, üye girişi yaparak siparişini tamamlaman gerekir.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım. Dilim kazanmaya devam edebilecek miyim?
– Evet, ilk kazanılan Hediye Pizza hakkı kaybolmaz yeni Hediye Pizza için Dilim kazanma sayacı tekrar başlatılır.
Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım, hakkım yanacak mı?
– Hayır, Hediye Pizza hakkı kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde verilecek Adrese Teslim online siparişlerde kullanılabilir.
Aynı siparişte 2 Hediye Pizza sepete eklenebilir mi?
– Hayır eklenemez. Hediye Pizza haklarından sadece birini, 19,99 TL ve üzeri sepet tutarındaki siparişinde kullanabilirsin.
Dilim’lerim 5 adedi tamamlayamazsa silinecek mi, dilimlerin geçerlilik süresi ne kadar?
– Adrese Teslim online verilen siparişte kazanılan her Dilim, kazanım tarihi itibariyle 365 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer Dilim kazandıktan sonra 365 gün geçmişse, kazandığın Dilim hakkın silinir. Farklı kampanyalardan kazandığın Ek Dilim’lerin geçerlilik süresi ise kampanya kurallarına göre değişir.Bu bilgileri online kanallarımızda Domino’s Ye-Kazan sekmesinden takip edebilirsin.
Hediye Pizza’m tüm Domino’s Pizza şubelerinde geçerli midir?
– Evet. Hediye Pizza’nı, Domino’s Pizza kanallarından Adrese Teslim olarak vereceğin online siparişlerde, her Domino’s şubesinde kullanabilirsin.
Hangi kanallardan sipariş verdiğimde hediyelerden yararlanabilirim?
– Sadece Domino’s Pizza’ya ait online kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin.
Siparişim iptal olduğunda, iptal olan siparişimden Dilim veya Ek Dilim kazanabilecek miyim?
– Hayır. İptal siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanamayacaksın. Ancak tamamlanan siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanmaya devam edebileceksin.

Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

– Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Domino’s’un kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.

Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?

– Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden “Online Kredi Kartı” seçeneğini seçtikten sonra yönlendirileceğiniz güvenli ödeme sayfası içerisinde kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

– Çağrı Merkezi ile yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

– Siparişinizin tutarı 1 iş günü içinde iade edilmektedir fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

MasterPass Nedir?

– MasterPass internete bağlı tüm cihazlarla her seferinde ödeme karti bilgisi girmeden kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCard’in online ödeme çözümüdür.

Masterpass’e nasıl üye olabilirim?

– MasterPass’e iki farklı şekilde üye olabilirsiniz:

MasterPass Türkiye websitesi üzerinden (www.masterpassturkiye.com)

Dominos.com.tr`den MasterPass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esanasında yapılan kayıt işlemi sonrasında MasterPass hesap şifreniz kayıt esnasında kullandığınız cep telefonuna SMS ile iletilecektir.

MasterPass kullanımı güvenli midir?

– MasterPass, MasterCard tarafindan sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür..MasterPass’e eklediğiniz bilgileriniz bankadaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak, SMS onayi sonrası eklenebilir veya değiştirilebilir. MasterCard’in uygulamasi olan MasterPass ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

MasterPass’e hangi kartları ekleyebilirim?

– MasterCard, Vısa etiketine sahip tüm banka, debit (ön ödemeli), kredi kartlarını ekleyebilirsiniz.

MasterPass kullanımı ücretli mi?

– MasterPass kullanıcılar için ücretsiz bir hizmettir.

MasterPass’ı Domino’s Pizza’nın hangi web veya mobil tarayıcılarda kullanabilirim?

– MasterPass’i Domino’s`un web ve mobil tarayıcılarında kullanabilirsiniz.

Kartımı Masterpass altyapısına kaydetmeden de Online Ödeme özelliğini kullanabilir miyim ?

– Kartınızı kaydetmeden de ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Ödeme sayfasında Online Kredi Kartı seçip “Kart ile ödemek istiyorum” kutucuğunu işaretleyerek kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart Bilgilerimi MasterCard* altyapısında saklamak ve bir sonraki alışverişimde kullanmak istiyorum.” kutucuğunu işaretlemeden Devam butonuna basmanız gerekir.

Kullanmak istediğim kartımın ödeme sırasında kabul edilmemesi durumunda ne yapmalıyım?

– MasterPass hesabınıza kaydedilen kartlarla dominos.com.tr üzerinden yapabilirsiniz. Bazı durumlarda (limit yetersizliği, kartınızın internet alışverişine açık olmaması, işyerinin yetkileri vb.) işyeri ya da kartınızın bağlı olduğu banka işlemlerinizi onaylamayabilir. Bu durumda Domino’s Pizza çağrı merkezimizi (444 33 22) ya da bankanızın müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

30 Dakikada Kapında

 • Domino’s Pizza, 30 dakikada teslim garantisi veren ve bu sözün arkasında duran ilk markadır.
 • Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Domino’s Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.
 • 30 dakikada teslim garantisi, sipariş verilen şubenin servis sınırlarında geçerlidir.
 • Dağıtım elemanlarımızın sürüş güvenliği için servis alanlarımız sınırlıdır.
 • Toplu siparişlerde 30 dakikada teslim garantisi yoktur. 4 ürün (fırına giren) ve üzeri adet toplu sipariş sayılır.
 • Domino’s Pizza 30 dakikadan geç yapılan teslimatlardan dolayı eve servis elemanlarına ceza vermez veya maaşında bu bedel kesilmez.
 • Domino’s Pizza servis garantisini önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.
 • 30 dakika teslim garantisi promosyon günleri, kötü hava koşulları ve 23:30-04:00 arası gece servis saatlerinde geçerli değildir. Bu durum sipariş esnasında müşteriye iletilir.
 • Hastane, Okul, İş merkezleri ve Siteler gibi alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.
 • Adres bildirimlerinde, yazım hatalarında (Cadde/sokak adı veya bina numarası hatalı yazıldığında) 30 dakikada teslimat garantisi verilmemektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

 • Siparişinizdeki pizzayı beğenmemeniz durumunda Domino’s Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürünün bedeli veya bir adet ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.
 • Geri ödeme yapılabilmesi için; bu siparişe ait fişin ve kredi kartı slibinin geri ödeme esnasında dağıtım elemanına teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Geri ödeme esnasında verilecek “Beğenmezsen Bedava” formu müşteri tarafından eksiksiz doldurulmuş olarak dağıtım elemanına teslim edilmelidir.
 • Domino’s Pizza “Beğenmezsen Bedava” uygulamasını önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.
 • Domino’s Pizza beğenilmeyen pizza iadesinden dolayı lezzet ustaları ve dağıtım elemanlarına ceza vermez veya maaşından bu bedel kesilmez.
 • “Beğenmezsen Bedava” garantisinden gel-al siparişlerinizde gel-al servis, evlere servisteki siparişlerinizde evlere servis olarak yararlanabilirsiniz.
 • “Beğenmezsen Bedava” garantisinden yararlanabilmek için müşterilerimizin sipariş tesliminden itibaren 60 dakika içinde 444 33 22 çağrı merkezimize, dominos.com.tr adresimizdeki Bize Ulaşın bölümüne veya şubemize bilgilendirilme yapılması gerekmektedir, daha geç yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • İade işlemi aynı gün içinde restoranlarımızın yoğunluğuna göre yapılacaktır.
 • Sipariş verilirken gerçekleştirilen ödeme tipi doğrultusunda iade yapılır.
 • Bir kullanıcı bu uygulamadan maksimum 2 defa faydalanabilir.
 • Pizzalarımızda kullandığımız sosis, sucuk, pepperoni, New York pepperoni, jambon ve Adana baharatlı köfte ürünleri, piliç ve/veya hindi etinden üretilmiştir.

Temassız Gel-Al Hizmetleri

Temassız Teslimat Nedir?

Temassız Teslimat seçeneklerimiz ile siparişlerini ister şube içindeki “Teslim Noktası”ndan alabilir, istersen de aracının bilgilerini notlar kısmında bize ileterek aracına teslimat yapılmasını sağlayabilirsin.

Böylece hem senin hem de Lezzet Elçimizin hijyen alanına saygı duyarak Dünya Sağlık Örgütünün ve Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı uyarılar çerçevesinde önlemlerimizi alıyoruz.
Bu Hizmetlerden Nasıl Yararlanabilirim?
1Siparişini oluştur ve ödeme yöntemini seç.

Siparişini onaylarken “Notlar” sekmesindeki “Temassız Gel-Al Teslimat” bilgilerini görebilirsin.

Temassız Gel-Al Teslimat
Şubeden Temassız Teslimat için şube içerisindeki Teslim Noktasına (şube kapısının yanındaki masa) siparişini poşet içerisinde bırakacağız.

Arabaya Temassız Teslimat için Notlar kısmına Plakanı, aracının model ve rengini yazmanı rica ederiz. Şubeye ulaştığında siparişini teslim edebilmesi için şubeyi arayabilirsin. Siparişin hazır olduğunda aracının üzerine bırakılıp 1 metre mesafede beklenecektir.

Siparişin hazır olduğunda şubemizdeki Temassız Teslimat Noktasından siparişini alabilirsin.

Eğer aracına temassız teslimat istiyorsan notlar kısmına plakanı, aracın model ve rengini yazmanızı rica ediyoruz, bu sayede şube çalışanımız seni tanıyabilecek. Şubeye ulaştığında siparişini teslim edebilmesi için şubeyi aramalısın.

Örn: 34 AA 123, Araç Modeli, Kırmızı
Siparişin hazır olduğunda sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak aracının önüne bırakılacak ve 1 metre mesafede beklenecektir.

Online ödemeyi seçerek Temassız Teslimat sürecinde ödeme sürecini de temassız hale getirebilirsin.

Hemen Siparişini ver Temassız Teslim Al!

İletişim: 444 33 22

Şikayet / Öneri Hattı 0850 755 33 22


🟩 Domino's Pizza indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Domino's Pizza indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Domino's Pizza indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Domino's Pizza kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Domino's Pizza promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.