Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Yolda mı kaldın ? Doost yol yardım uygulamamız ile hızlıca yardım çağırabilirsin !

Ne zaman ihtiyacın olursa buradayız.

• 15 – 45 DAKİKADA 7/24 ÇEKİCİ VE KURTARICI HİZMETİ
Aracın arıza yaptığında , akün bittiğinde veya yolda kaldığında güvenilir hizmet ağımızda olan 900’den fazla uzman ekibimize 7/24 Doost uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve anında yardım çağırabilirsin ,15-45 dk. içinde ekibimiz hızlıca yardımına koşar.
• ARAÇ VE SÜRÜCÜ CANLI TAKİP SİSTEMİ
Uygulama ekranından hem gelecek ekibi hem aracını canlı takip edebilir, sürücünün plakasını, adını, numarasını görebilirsin.
• HIZLI, KOLAY VE GÜVENLİ ÖDEME
Çağrı esnasında önceden fiyatlandırma ile teklifimizi görebilir, kredi veya banka kartınla güvenli ödeme yaparak doost’u çağırabilirsin. Hem bütçeni bilir hem de bir daha üzerinde düşünmezsin.

• 7 / 24 ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETİ
Uygulamamız üzerinden nerede olursan ol , istediğin zaman 7/24 yardım çağırabilirsin. Herhangi bir sorun ile karşılaştığında Çağrı Merkezi’mizden de hızlıca yardım alabilirsin.

Türkiye’nin ilk dijital yol yardım hizmeti platformu
Doost, araç sahipliğinin getirdiği yükü üzerinizden alacak hizmetler geliştirir; hayata kaldığınız yerden güvenle devam etmenizi sağlar!

Nasıl Başladı?
Haziran 2020’de kurulan Doost, insanlara günlük yaşamın engebeli yolculuklarının üstesinden gelmeleri için imkan yaratan; güven, özen ve empati ile yoğrulmuş en son teknolojilerle, iyi düşünülmüş hizmetler ve teklifler sunan dijital bir destek sistemidir.

Yakın tarihli bir dijital start up olmasına rağmen Doost, mirasını ve gücünü 200 yıllık deneyimiyle 6 ülkede, 18.000 çalışanı ile dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından biri olan Hollanda merkezli Achmea grubundan ve Türkiye’de banka sigortacılığının lideri Türk Sigortacılık sektörünün saygın üyesi Eureko Sigorta’dan alan bir girişimdir.

İnsan odaklı ve hizmet merkezli bakış açısıyla harekete geçen Doost, karmaşık prosedür ve taahhütler yerine bağlayıcı olmayan, daha basit ve kişiselleştirilmiş hizmetlere odaklanarak kullanıcılarını en hızlı şekilde en kaliteli çözüme ulaştırıp yaşam standartlarını artırmayı hedefler.

Acil bir durum olsun veya olmasın, müşterilerimizin omuzlarındaki yükü hafifletecek gerçek bir dost olmak için yola çıktık.

Tüm sorunları ortadan kaldırarak yola devam etmeniz için buradayız…


🟩 Doost indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Doost indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Doost indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Doost kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Doost promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.