39,9₺ D’Smart Full Paket Tüm Kanallar Açık (Uydu veya DFix Modül) + Dsmart GO Hediye + Ücretsiz Kurulum/Aktivasyon

Fırsat Süresiz
Dolu dolu içerik D-Smart ve D-Smart GO'da! Kapalı hiçbir kanal...Daha Fazla

Dolu dolu içerik D-Smart ve D-Smart GO’da! Kapalı hiçbir kanal yok! Spor, film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu tüm kanallar sadece 39,9₺! Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D-Smart GO hediye!

TV’de İlk Kez!
Her ay TV’de ilk kez yayınlanacak onlarca film ve dizi D-Smart ve D-Smart GO’da!

Belgeseller
En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine; avcılıktan doğa sporlarına dünyaca ünlü belgesel kanalları D-Smart ve D-Smart GO’da!

Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga
İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

Voleybol Şampiyonlar Ligi
CEV voleybol şampiyonlar ligi ve temsilcilerimiz Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet, Vakıfbank, Halkbank ve nefes kesen mücadeleleri sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

İngiltere Premier Lig
Dünyanın en değerli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig D-Smart ve D-Smart GO’da!

Serie A
İtalya futbolu D-Smart ve D-Smart GO’da!

İspanya Basketbol Ligi
Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO’da!

NBA Basketbol Ligi
Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO’da!

F1 ve MOTO GP Heyecanı
Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO’da!

Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları
Galatasaray ve Beşiktaş’ın sezon öncesi hazırlık maçları sadece D-Smart ve D-Smart GO’da! Almanya Kupası! Almanya kupası 2019-2020 sezonundan itibaren 3 sezon D-Smart ve D-Smart GO’da!

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/bu-kampanya-baska-yerde-yok Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

27,9₺ D Smart Sporsuz Ev Kalmasın + 3 Ay Tüm Kanallar Açık + D-Smart GO Hediye + Ücretsiz Kurulum/Aktivasyon

Fırsat Süresiz
Dolu dolu Spor D-Smart ve D-Smart GO'da! Spor,belgesel, çocuk, yaşam...Daha Fazla

Dolu dolu Spor D-Smart ve D-Smart GO’da!

 • Spor,belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Aile Spor Paketi
 • 3 ay tüm kanallar hediye
 • Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D-Smart GO hediye!
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

Asya Kupalarında Tek Adres D-Smart Futbolun yükselen değeri Asya’dan;

 • AFC Şampiyonlar Ligi
 • AFC Kupası
 • 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri
 • 2023 AFC Asya Kupası
 • 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası D-Smart ekranlarında sizlerle!

 
Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga
İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
İngiltere Premier Lig
Dünyanın en değerli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig D-Smart ve D-Smart GO’da!

Serie A
İtalya futbolu D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
İspanya Basketbol Ligi
Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
NBA Basketbol Ligi
Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
F1 ve MOTO GP Heyecanı
Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
Galatasaray’ın Avrupa Yolculuğu
Galatasaray’ın Avrupa Kupaları Ön Eleme Turu maçları sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!
 
Belgeseller
En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine; avcılıktan doğa sporlarına dünyaca ünlü belgesel kanalları D-Smart ve D-Smart GO’da!

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/d-smarttan-sporsuz-ev-kalmasin-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess ile D-Smart/Net Otomatik Fatura Ödeme talimatınıza 15 TL chip-para

Fırsat Süresi Doldu
1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Bireysel Axess...Daha Fazla

1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Bireysel Axess kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vereceğiniz D-Smart ve D-SmartNet faturalarınız için kaybolmayan chip-para ve hediyeler kazanın!

D-Smart ve D-SmartNet Otomatik Fatura Talimatına 15 TL chip-para ve D-Smart sürprizleri hediye!

Axess ile vereceğiniz D-Smart Otomatik Fatura Ödeme talimatınızdan 15 TL chip-para kazanabilirsiniz!

Ayrıca D-Smart faturası için otomatik ödeme talimatı veren müşterilere D-Smart tarafından 3 ay boyunca Mega Paket kanalları ve Belgeselsever-Eğlencesever Ek Paketi hediye edilecektir.

D-SmartNet faturası için otomatik ödeme talimatı veren müşterileri ise D-SmartNet’ten 24 ay boyunca 1 TL indirim kazanma şansı bekliyor.

Temmuz ayında vereceğiniz D-Smart veya D-SmartNet fatura talimatınız için FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, kampanyaya katılımınız alındıktan sonra vereceğiniz her bir fatura talimatı için 15 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın.

Talimatlarınızı Akbank İnternet, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

 • Kampanyadan Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile 31 Temmuz 2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Temmuz 2022’ye FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz ve katılımınız alındıktan sonra otomatik fatura ödeme talimatınızı vermeniz yeterlidir. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz her bir yeni D-Smart veya D-SmartNet faturası için 15 TL chip-para kazanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Ağustos 2022’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
 • Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.
 • Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.
 • Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında vereceğiniz D-Smart ve D-SmartNet faturaları da dahil olmak üzere; kampanya süresi boyunca otomatik ödeme talimatı vereceğiniz toplam 1 yeni fatura için 15 TL, 2 yeni fatura için 30 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 4 yeni fatura için 75 TL, 5 ve daha fazla fatura için 100 TL chip para kazanabilirsiniz.
 • Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
 • Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,80 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
 • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Temmuz ayı sonuna kadar kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
 • Akbank T.A.Ş tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

D- Smart ve D -SmartNet Kazanım Şartları

 • D-Smart Üyelerine, kampanya kapsamında 3 ay boyunca Mega Paket kanalları ve Belgeselsever-Eğlencesever Ek Paketi hediye edilecektir. Yayınlar ilk talimatlı tahsilat yapıldıktan sonraki ay açılacaktır. Talimat iptal edilirse veya tahsilat yapılamaz ise hediye paketlere ait yayın izleme hakkı sona erecektir. Kampanya kapsamında kazanılan “Tüm kanalları izleme hakkı” 01.08.2022 – 31.10.2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • D-SmartNet Üyelerine, kampanya kapsamında 24 ay boyunca her ay 1 TL indirim verilecektir. İndiriminiz ilk talimatlı tahsilat yapıldıktan sonraki ay verilmeye başlanacaktır. Talimat iptal edilirse veya tahsilat yapılamaz ise indirim verilmeyecektir. İndirim bedeli Firma tarafından karşılanacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan “24 ay boyunca her ay 1 TL indirim hakkı” 01.08.2022 – 31.07.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki hediyeleri kazanabilmek için 01.07.2022 tarihi itibarıyla önceden verilmiş aktif bir D-Smart veya D-SmartNet fatura talimatının olmaması ve son ödeme tarihi geçmiş fatura borcunun bulunmaması gerekmektedir.
 • Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen talimatın iptali halinde ya da aylık fatura tahsilatının kampanya kapsamında verilen talimatla gerçekleşmemesi durumunda D-Smart tarafından verilen hediye paketlere ait yayın izleme hakkı ve 1 TL indirim hakkı sona erecektir.
 • D-Smart ve D-SmartNet tarafından sağlanan kazanımların katılımcıya sağlanması ile ilgili tüm sorumluluk firmaya aittir.
 • D-SMART’ın “tüm kanalları izleme hakkı” ile ilgili tüm sorumluluk D-SMART’a aittir.
 • Kampanya reklam ve ilanları yapılmadan önce D-Smart ve D-SmartNet tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Akbank A.Ş. ve D-Smart kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

39.9₺ D’Smart Spor Mega Paket + 4 Ay Belgesel & Eğlence Paketi + Dsmart GO Hediye + Ücretsiz Kurulum/Aktivasyon

Fırsat Süresiz
Spor, film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Mega Paket...Daha Fazla

Spor, film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Mega Paket ayda ₺55 yerine sadece ₺39.9!
4 ay boyunca Belgeselsever ve Eğlencesever ek paketleri hediye
Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D-Smart GO hediye!

Asya Kupaları, La Liga, Premier Lig, Filmler, Diziler ve daha fazlası… Yenilenen D-Smart GO ile bu içerikler ücretsiz olarak cep telefonunuzda, bilgisayarınızda ve akıllı televizyonunuzda hep sizinle. Mega Paket 55 TL Yerine 39,9 TL, 4 Ay Belgeselsever ve Eğlencesever EK Paketi Hediye

TV’de İlk Kez!
Her ay TV’de ilk kez yayınlanacak onlarca film ve dizi D-Smart ve D-Smart GO’da!

Belgeseller

En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine, avcılıktan doğa sporlarına dünyaca ünlü belgesel kanalları D-Smart ve D-Smart GO’da!

Asya Kupalarında Tek Adres D-Smart

Futbolun yükselen değeri Asya’dan;

 • AFC Şampiyonlar Ligi
 • AFC Kupası
 • 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri
 • 2023 AFC Asya Kupası
 • 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası D-Smart ekranlarında sizlerle!

Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga
İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

Voleybol 
Şampiyonlar Ligi CEV voleybol şampiyonlar ligi ve temsilcilerimiz Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet, Vakıfbank, Halkbank ve nefes kesen mücadeleleri sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

İngiltere Premier Lig
Dünyanın en değerli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig D-Smart ve D-Smart GO’da!

İspanya Basketbol Ligi
Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO’da!

NBA Basketbol Ligi 
Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO’da!

F1 ve MOTO GP 
Heyecanı Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO’da!

Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları
Galatasaray ve Beşiktaş’ın sezon öncesi hazırlık maçları sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

Almanya Kupası
Almanya kupası 2019-2020 sezonundan itibaren 3 sezon D-Smart ve D-Smart GO’da!

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/futbola-donus-kampanyasi-d-smarttan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

22₺ D-Smart İlk Ay Tüm Kanallar Ücretsiz + Bedava Kurulum

Fırsat Süresiz
D-Smart ailesine katılmak isteyen herkese ilk ay bizden kampanyası! www.dsmart.com.tr’den başvuru...Daha Fazla

D-Smart ailesine katılmak isteyen herkese ilk ay bizden kampanyası!

www.dsmart.com.tr’den başvuru yapın, sizi arayalım ve abone olduğunuz ay ve sonraki ilk ayın bedelini hediye edelim!

Webe özel olarak satın alınan tüm ana paketlerin abone olunan ayın bedeli ve sonraki ayın bedeli ücretsiz, geri kalan 23 ay mevcut paket üzerinden ücretlendirilecektir.

İLK AY TÜM TV PAKETLERİ ÜCRETSİZ!

 • Abone olunan Ayın Bedeli Ücretsiz
 • Sonraki Ayın Bedeli Ücretsiz
 • 23 ay boyunca sabit fiyat
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • İç kurulum bedeli hediye
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

Hoş Geldin Paketi aylık 22 TL

Aile Spor Paketi aylık 33 TL

Film Dizi Paketi aylık 44 TL

Mega Paket aylık 55 TL

D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/tum-tv-paketleri-ilk-ay-ucretsiz Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

22₺ D-Smart D-Fix Modül İndirimi

Fırsat Süresiz
D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı...Daha Fazla

D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.

 • 4K Yayın Keyfi
 • Tek kumanda ile kontrol
 • Kolay kurulum
 • Ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığına son
 • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • İç kurulum bedeli hediye
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/d-smart-d-fix-ile-kablo-ve-kumanda-kalabaligina-elveda Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

D-Smart Aile Spor Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Limitsiz İnternet 97,90₺

Fırsat Süresiz
Kota Kota Değil Doya Doya İnternet Aile Spor Paketi + GO...Daha Fazla

Kota Kota Değil Doya Doya İnternet

Aile Spor Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Limitsiz İnternet Bir Arada 

(10 Mbps’ye kadar hızlı, AKN YOK, KOTA YOK!)

 • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
 • İç kurulum bedeli hediye
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • Yalın İnternet ücreti dahil
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
 • İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!
 • D-Smart GO HEDİYE!

Asya Kupalarında Tek Adres D-Smart
Futbolun yükselen değeri Asya’dan;

 • AFC Şampiyonlar Ligi
 • AFC Kupası
 • 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri
 • 2023 AFC Asya Kupası
 • 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası D-Smart ekranlarında sizlerle!

Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga
İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

Voleybol 
Şampiyonlar Ligi CEV voleybol şampiyonlar ligi ve temsilcilerimiz Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet, Vakıfbank, Halkbank ve nefes kesen mücadeleleri sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

İngiltere Premier Lig
Dünyanın en değerli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig D-Smart ve D-Smart GO’da!

İspanya Basketbol Ligi
Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO’da!

Serie A
İtalya futbolu D-Smart ve D-Smart GO’da!

NBA Basketbol Ligi 
Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO’da!

F1 ve MOTO GP 
Heyecanı Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO’da!

Galatasaray’ın Avrupa Yolculuğu
Galatasaray’ın Avrupa yolculuğu sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

Almanya Kupası
Almanya kupası 2019-2020 sezonundan itibaren 3 sezon D-Smart ve D-Smart GO’da!

İnternet Tarifeleri Aile Spor Paketi Film Dizi Paketi Mega Paket
10 Mbps hıza kadar limitsiz ₺97,9 ₺102,9 ₺107,9
24 Mbps hıza kadar limitsiz fiber ₺112,9 ₺117,9 ₺122,9
50 Mbps hıza kadar limitsiz fiber ₺139,9 ₺144,9 ₺149,9

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv-internet/aile-spor-paketi-go-hizi-dusmeyen-limitsiz-internet Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

74,90₺ D-Smart Aile Spor Paketi + Limitsiz İnternet + Ücretsiz Kurulum + Hediye Dsmart GO

Fırsat Süresiz
Dsmart Aile Spor Paketi + 8 Mbps'ye kadar hızlı limitsiz...Daha Fazla

Dsmart Aile Spor Paketi + 8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet ilk 3 ay 94,90₺ yerine 74,90₺

 • İlk 3 ay 20 TL indirimli, 27 ay boyunca sabit fiyat
 • İç kurulum bedeli hediye
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • Yalın internet ücreti dahil
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
 • İlk ay Mega Paket kanalları ve tüm ek paketler hediye!
 • D-Smart GO hediye!

İnternet Tarifeleri Aile Spor Paketi (İlk 3 Ay) Film Dizi Paketi (İlk 3 Ay) Mega Paket (İlk 3 Ay)
8 Mbps’e kadar limitsiz 74,9₺ 79,9₺ 84,9₺
10 Mbps’e kadar limitsiz 77,9₺ 82,9₺ 87,9₺
16 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 82,9₺ 87,9₺ 92,9₺
24 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 92,9₺ 97,9₺ 102,9₺
50 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 119,9₺ 124,9₺ 129,9₺
100 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 129,9₺
İnternet Tarifeleri Aile Spor Paketi (Sonraki 24 Ay) Film Dizi Paketi (Sonraki 24 Ay) Mega Paket (Sonraki 24 Ay)
8 Mbps’e kadar limitsiz 94,9₺ 99,9₺ 104,9₺
10 Mbps’e kadar limitsiz 97,9₺ 102,9₺ 107,9₺
16 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 102,9₺ 107,9₺ 112,9₺
24 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 112,9₺ 117,9₺ 122,9₺
50 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 139,9₺ 144,9₺ 149,9₺
100 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 149,9₺

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv-internet/gol-kacar-bu-firsat-kacmaz Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

59,90₺ D-Smart Limitsiz Yalın İnternet + Ücretsiz Kurulum

Fırsat Süresiz
Hızıyla Fiyatıyla Herkese Uygun İnternet 8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz...Daha Fazla

Hızıyla Fiyatıyla Herkese Uygun İnternet 8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet ilk 2 ay 79,90₺ yerine 59,90₺

 • İlk 2 ay 20 TL indirimli, 27 ay boyunca sabit fiyat
 • Evde kurulum hediye
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • Yalın İnternet ücreti dahil

İnternet Tarifeleri İlk 2 Ay, Sonraki 25 Ay
8 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 59,9₺ 79,9₺
10 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 62,9₺ 82,9₺
16 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 67,9₺ 87,9₺
24 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 77,9₺ 97,9₺
50 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 104,9₺ 124,9₺
100 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 129,9₺ 149,9₺

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/internet/hiziyla-fiyatiyla-herkese-uygun-internet Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ Dsmart Kamu Çalışanı Paketi İndirimi (Ücretsiz Kurulum, Aktivasyon, 24 Ay Sabit Fiyat) + 3 Ay Tüm Kanallar + Dsmart GO Hediye

Fırsat Süresiz
Dsmart Kamu çalışanlarına özel Aile Spor, Film Dizi ve Mega...Daha Fazla

Dsmart Kamu çalışanlarına özel Aile Spor, Film Dizi ve Mega Paketler indirimli. Üstelik tüm kanallar 3 ay boyunca hediye.

Kamu çalışanlarına özel Aile Spor, Film Dizi ve Mega Paketler indirimli. Üstelik tüm kanallar 3 ay boyunca hediye.

 • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • İç kurulum bedeli hediye
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

Bu kampanya yalnızca özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu çalışanları ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları, Sarı Basın Kartı sahipleri için yeni aboneliklerde geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar 30 Eylül 2021 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı Cihaz için 500 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt Cihazı dahil) için 900 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/kamu-calisanlarina-ozel-d-smart-keyfi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

79,9₺ Dsmart Üniversiteli Sınırsız İnternet + Kurulum/Aktivasyon Hediye (İndirimli Sabit Fiyat)

Fırsat Süresiz
D-Smart Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Sınırsız İnternet indirimli. 12...Daha Fazla

D-Smart Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Sınırsız İnternet indirimli.

 • 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • Yalın İnternet ücreti dahil

8 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 79,9 TL
10 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 82,9 TL
16 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 87,9 TL
24 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 97,9 TL
50 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 124,9 TL
100 Mbps’e kadar hızlı limitsiz 149,9 TL

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/internet/universitelilere-ozel-sinirsiz-internet Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ Dsmart Yan Oda İndirim Kampanyası + Hediye D-Smart GO

Fırsat Süresiz
Evinde D-Smart Yan Oda olanlar seçim yapmak zorunda kalmaz, istediği...Daha Fazla

Evinde D-Smart Yan Oda olanlar seçim yapmak zorunda kalmaz, istediği programı istediği odada izler. Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta.

Evinde D-Smart Yan Oda olanlar seçim yapmak zorunda kalmaz, istediği programı istediği odada izler.

 • İndirimli fiyatlar ile yan oda aboneliği
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • İç kurulum bedeli hediye
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriğiYan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta.

Kampanyadan mevcut D-Smart aboneleri yan odalarına D-Smart aboneliği alarak faydalanabilir. En fazla 1 adet indirimli yan oda aboneliği alınabilir.

Kampanyada yanoda aboneliğindeki paketi, ana abonelikteki paketten büyük olamaz, böyle olduğu durumda yan oda indirimi alınmaz.

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/d-smart-yan-oda-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 DSmart Engelli, Gazi, Şehit Yakınlarına Özel İndirim Tarifesi (Ücretsiz Kurulum Aktivasyon, 24 Ay Sabit Fiyat)

Fırsat Süresiz
Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle...Daha Fazla

Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.

Engelli, gazi ve şehit yakınları için, D-Smart güncel paket fiyatlarımızdan %25 indirim uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen evrakları ilettiğinizde %25 indirim hesabınıza eklenecektir.
Engel oranı %40 ve üzeri olan engelli müşteriler D-Smart paketlerinden %25 indirimli faydalanabilirler. Her müşteri bir adet aktif indirimli D-Smart aboneliği hizmetinden faydalanabilir.

24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
Aktivasyon ve Kurulum bedeli hediye
İhtiyacınıza uygun paket seçenekleri

Engelli, gazi ve şehit yakınları için, D-Smart güncel paket fiyatlarımızdan %25 indirim uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen evrakları ilettiğinizde %25 indirim hesabınıza eklenecektir.

Engel oranı %40 ve üzeri olan engelli müşteriler D-Smart paketlerinden %25 indirimli faydalanabilirler. Her müşteri bir adet aktif indirimli D-Smart aboneliği hizmetinden faydalanabilir.

*Engelli, gazi ve şehit yakını vatandaşlarımız D-smart çağrı merkezini arayarak başvuru yapabilirler.
*Engelli vatandaşlarımıza özel tarifelerden faydalanmak için kendileri başvurabilecekleri gibi, kendileri adına 1. Derece yakınları da (anne, baba veya çocuk) başvurabilir.

Başvuru için gerekli belgeler.
Engelliler için:
• T.C. nüfus cüzdanı
• Engelli kimlik kartı veya sağlık raporu
• Başvuru yapan 1.derece yakını ise başvuru yapan kişiye ait T.C. nüfus cüzdanı

Gazi ve şehit yakınları için:
• Emekli sandığı serbest kartı
• Gazi/şehit eşi T.C. nüfüs cüzdanı
• Başvuru yapan 1.derece yakının T.C.nüfus cüzdanı
Abonelik paketlerine başvuruda bulunulacak her T.C. Kimlik Numarası için bir paket satışına izin verilecektir.

https://www.dsmart.com.tr/firsatlar/tv/engelli-gazi-ve-sehit-yakinlarina-ozel-d-smart Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Eğlence Kuponları

Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri + % 33 Kupon Hediye + % 10 Epic Ödülleri

Fırsat Süresiz
Epic Games Store'un Muhteşem Cuma Etkinliği rehberine göz at! Sınırsız... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Bilyoner Referans Davet Linki 50TL Kazan (Yeni Üyelere +20TL BilyonPuan)

Fırsat Süresiz
Bilyoner arkadaşını getir referans linki üzerinden üye ol 100₺ harcama... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Colin’s Jean alana 1 aylık Nvidia GeForce GFN kodu Hediye Kupon Kodu

Kod Süresiz
GeForce NOW 1 Aylık Premium Paket Hediye Kampanyası Colin's'den 1... Detayını Gör
OLINS83E Kodu Aç 
13% Başarılı

Paribu 50TL Kripto Bulundurana 200 TL Cineverse CGV Para + Mısır Kodu Hediye

Fırsat 13 saat kaldı
Paribu Cineverse’ten Dünya Sinema Günü’ne Özel Hediyeler! Dünya Sinema Günü’ne... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Milli Piyango Online Hoş Geldin Bonusu Promosyon [Yeni Üye]

Fırsat Süresiz
Milli Piyango Online sitesine yeni üye olup para yatıranların hesaplarına... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

D-Smart Hoş Geldin, Aile Spor, Film Dizi ve Mega Paket kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyaların içeriklerini ve fiyatları hakkında bilgi alın. D-Smart TV Paketlerinde abonelik fırsatlarını kaçırmayın!

D-Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetleri; tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil belgesel kanalları, spor, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve 92’si HD 240’tan fazla kanal ile kullanıcılara sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha fazlasına ulaşmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-SmartNet markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

Başvuru Telefonu: 0850 266 00 00

Dsmart Müşteri Hizmetleri: 0850 266 0 266


🟩 D-Smart indirim kodu Kasım 2023
🏷️ D-Smart indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi D-Smart indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 D-Smart kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
D-Smart promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.