Trendyol Durex 15₺ İndirim [70₺ Alışverişe] – Mega Fırsat

Fırsat Süresiz
Trendyol'da açılacak sayfadaki Durex ürünlerinde 70₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Trendyol’da açılacak sayfadaki Durex ürünlerinde 70₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar.

Rengarenk Cinsel Yaşam - Fantezi Giyim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Kozmetik Kuponları

100TL Avon Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Parfüm ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 700TL... Detayını Gör
MAY24 Kodu Aç 
100% Başarılı

250TL’ye NET % 50 Gratis Tüm Ürünlerde İndirim – Bugüne Özel

Fırsat Süresiz
17 Mayıs’a özel kampanya başladııııı!! ✨💜 Alışveriş tutarın 250 TL’ye... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Flavus Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile Sepette Ek %10 İndirim Fırsatını Kaçırma... Detayını Gör
MAYIS Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL English Home Kozmetik Kupon Kodu

Kod Süresiz
English Home KZMTK100 Koduyla 500 TL üzeri kozmetik alışverişlerinde 100... Detayını Gör
KZMTK100 Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Avon Mart İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Makyaj ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 400TL... Detayını Gör
MART40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Durex, İngiliz şirketi SSL International tarafından üretilen güvenli seks için kontraseptif ürünleri için kullanılan ticari addır. 2010 yılında ayak bakım serisi Dr. Scholl’s markası ile birlikte 3,9 milyar $ karşılığında Reckitt Benckiser tarafından satın alındı.

Durex
Durex ile Hazzı Yaşayın
Durex, cinsel birliktelik esnasında kişilerin sağlıklı bir birliktelik yaşamalarına olanak veren kaliteli prezervatif markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Cinsel birliktelik esnasında çift taraflı haz alınabilmesi için kişilerin isteklerine göre şekillenebilecek pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Karşılıklı zevk, yakın hisset, yok ötesi, intense, maraton, extreme gibi seçeneklerin arasından kişiler istedikleri özellikte bir prezervatif seçimi yapabilirler. Cinsel birliktelikten beklentiye göre prezervatif çeşitleri seçilebilir. Bu kapsamda karşılıklı zevk özelliğinde üretilen prezervatif seçeneği ile çiftlerin aynı hazzı alması mümkün olmaktadır. Yakın hisset seçeneğiyle ise, cinsel birliktelik esnasında kişilerin birbirlerini daha çok hissetmesi mümkündür. Yok ötesi seçeneği ise, daha ince bir yapıda olduğu için kişilerin cinsel birliktelik esnasında daha çok birbirlerini hissetmelerine olanak verir. Yoğun anlamına gelen intense seçeneği ise, yoğun bir birlikteliğe imkân sağlamaktadır. Durex prezervatif seçeneklerinin yanında geciktirici jeller de kullanılabilmektedir. Daha yoğun bir haz almak için hem kadınların hem de erkeklerin kullanım sağlayabileceği bu jeller, genellikle kadınlarda yaşanan kuruluğun giderilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca tahriş oluşumunu da engelleyebilen bu jeller ile cinsel birlikte maksimum haz yaşanabilir. Birden fazla prezervatif seçeneğinin arasından kişiler kendi isteklerine göre seçimler yapabilmekte olup hem kendilerini hem de partnerlerini tatmin edebilirler. Prezervatifin kullanımı ile ilgili gerekli olan bilgiler, paketlerin üzerinde bulunmakta olup, kişiler bu bilgiler dâhilinde doğru bir kullanım sağlayabilirler. Prezervatifler farklı özelliklerde olabildiği gibi farklı boyutlarda da üretilmişlerdir. Bu kapsamda kişiler ölçüt olarak paketlerin üzerinde bulunan bilgilerden faydalanabilirler. Avantajlı paketler halinde kullanıcılara sunulan paketler ekonomik olanlarının yanı sıra, karma yapıda olan seçenekleriyle de kişilere sunulmaktadır. İstenilen özellikler ya da tek bir özelliğe yoğunlaşarak paket seçimleri yapılabilir. Paketlerin yanında bulunan hediyeler de cinsel birliktelik esnasında hazzın daha yoğun olmasına olanak veren yardımcı ürünler olarak bilinmektedir. Bu ürünleri kullanarak çiftlerin daha konforlu ve daha kaliteli bir birliktelik yaşamaları mümkündür.

Durex ile Doğru Zamanı Belirleyin
Prezervatif ya da kondom kullanımı olarak bilinen koruma yöntemi, günümüz koşullarında en çok tercih edilen doğum kontrol yöntemi olarak bilinmektedir. Bu kapsamda seçilecek olan prezervatif markasının önemi büyüktür. Tam koruma için, güven testinden geçirilmiş olan prezervatif markaları tercih edilmelidir. Durex, konforlu bir birlikteliğe olanak verirken aynı zamanda güvenli bir birliktelik sağlar. İstenmeyen gebelikleri önleyerek, kişilerin plansız olarak bebek sahibi olmalarına olanak vermez. Durex jel, daha konforlu bir cinsel birliktelik sağlamakla birlikte korunma esnasında kullanılması gereken yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Prezervatif kullanımı her ne kadar doğum kontrol için tercih edilse de ilişki esnasında haz yaşamak da kişilerin beklentileri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Durex, kişilerin bu beklentisini karşılamaya yönelik birtakım ürünler tasarlamaktadır. Bu ürünlerin en başında da jeller gelmektedir. Kullanımı çok kolay olan bu jeller cinsel birliktelik esnasında ya da birkaç dakika önce uygulanabilir. Uygulama esnasında bölgenin temiz olmasına dikkat edilmelidir. Kayganlaştırıcı özelliği olan bu jeller, hoş kokusuyla da kişileri rahatlatmakta ve kuruluğu gidermektedir. Sağlık açısından sorun teşkil etmeyen jel kullanımları, genellikle kadınların kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Jel kullanımından sonra kayganlaşan bölge, cinsel birliktelik için hazır hale gelerek, daha konforlu bir ilişki yaşanmasına olanak verir. Sonrasında ise prezervatif kullanılarak cinsel birliktelik rahat bir şekilde gerçekleşebilir. Bu ürünler, kişilerin cinsel birliktelik esnasında daha konforlu bir deneyim yaşamalarına olanak vermek için özel olarak üretilmiştir. Jellerin kullanımı tamamlandıktan sonra kapağı kapatılmalı ve direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Jelin kayganlaştırıcı özelliğinin kaybolmaması için kapağını kapatmak ve doğru bir şekilde muhafaza etmek önem teşkil eder. Durex geciktirici özellikte üretilmiş olan ürünler ise, ilişki esnasında kadını hızlandırıp erkeği yavaşlatmaktadır. Birleşme öncesinde istenilen bölgeye uygulanarak ortalama 5 ile 10 dakika arası beklenmelidir. Sonrasında ise cinsel birliktelik gerçekleşebilir. Geciktirici özellikteki bu ürünler ile cinsel birliktelik süresi daha uzun hale gelmektedir. Bu kapsamda kişiler maksimum doygunluk hissi yaşamakla beraber, kaliteli ve güvenli bir birliktelik yaşamış olurlar. Geciktirici özellikteki ürünler genellikle erkekler için tercih edilse de kadınlar için de uygun olan ürünlerdir. Birliktelik esnasında daha uzun bir haz yaşamak adına iki taraf da ürünleri uygulayabilir.

Durex ile Sağlıklı Birliktelik
Durex çeşitleri, kişilerin isteklerine göre şekillenebilmesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Bu kapsamda pek çok farklı seçenek mevcuttur. Klasik seçimler yapılabileceği gibi daha özel istekler için de farklı seçimler yapılabilir. Prezervatif kullanımı, cinsel yolla bulaşan hastalıkların önüne geçtiği için özellikle kişiler arası ilk temasta mutlaka kullanılmalıdır. Daha sağlıklı bir cinsel birliktelik deneyimi yaşamak için hangi özellikte olduğu fark etmeksizin bir prezervatif seçimi yapılmalıdır. Prezervatifler tek kullanımlık paketlerde olduğu için hijyenik ürünlerdir. Ayrıca bu ürünlerin her birinin sadece bir kere kullanılması gerekir. Bu durum hem güvenli bir korunma hem de sağlıklı bir birliktelik için önem teşkil eder. Durex fiyatları ise, seçilecek olan ürünün özelliklerine ve adedine göre farklılık gösterebilmektedir. Daha uygun fiyatlar için avantaj paketleri tercih edilebilir. Sağlıklı bir birliktelik için tercih edilecek olan prezervatif seçenekleri, kişilerin isteklerine göre özelleştirilebilir. Birden fazla özelliği bulunan prezervatif seçenekleri ile hem haz yaşanırken hem de korunabilmek mümkündür. Sağlıklı bir kullanım için kişilerin prezervatifleri açtıkları anda kullanmaları önemlidir. Her paketin içinde tek bir prezervatif bulunur. Kolay uygulanabilmesi için prezervatif paketlerinin iç kısmı kaygan bir yapıya sahiptir. Bu kayganlığın hava ile temas etmesi, özelliğini kaybetmesine sebebiyet verebilir. Bunun için cinsel temas esnasında paketlerin açılması önem teşkil eder. Ayrıca, tek kullanımlık paketlerin direkt güneş ışığına maruz kalması da engellenmelidir. Güneş ışığı, paketlerde deformasyona sebebiyet verebileceği için prezervatifin de bu durumdan olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Bu sebeple kullanılacak kadar prezervatifin ana kutusundan çıkarılması gerekir. Hava ile temas sağlayan ürünler, hemen kullanılmalıdır. Kullanılan ürünün ise çöpe atılması gerekir. Sağlık açısından kişisel temizlik yapılmadan prezervatiflere temas edilmemesi önerilmektedir. Herhangi bir enfeksiyon riskine karşın, uygulama öncesinde ellerin yıkanması kişilerin menfaatine olacaktır. Durex Türkiye kapsamındaki ürünler, kişilerin sağlıkları ön planda tutularak hijyenik üretim alanlarında el değmeden tasarlanmaktadır. Bu durum da pek çok kişi tarafından güvenle tercih edilmesine olanak vermektedir. Ürünlerin uygulanma aşamasında son kullanma tarihleri geçmiş ürünlerin kullanılmaması gerekir. Bu durum, sadece prezervatif için değil, cinsel birliktelik için tasarlanmış tüm ürünlerde geçerlidir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşanmaması adına ürünlerin kullanım şekillerine dikkat etmek gerekir. Sağlık açısından her cinsel birliktelik esnasında prezervatif kullanımın sağlanması da iki taraf için önem teşkil eder. Hem kadınların hem de erkeklerin sağlığı için prezervatifin doğru kullanılması gerekir. Erkeklerin uygulayabileceği bir ürün olan prezervatif, kadın sağlığının korunması için de önem arz eder.

Durex ile Maksimum Konfor
Durex ürünleri ile maksimum konfor yaşamak mümkün olmaktadır. Cinsel birliktelikleri doruk noktasına çıkaran ürünleri sayesinde kişilerin kaliteli bir cinsel birliktelik deneyimi yaşamalarına olanak verir. Bu ürünler kapsamında prezervatif çeşitleri ön plana çıkmaktadır. En çok tercih edilen çeşit olarak klasik prezervatifler bilinmektedir. Bunun yanı sıra farklı özelliklere sahip prezervatifler, kişilere yüksek haz ve konforlu bir birliktelik yaşatmaktadır. Klasik seçimin dışında daha farklı bir seçim için aromalı ürünler tercih edilebilir. Cinsel birlikteliği eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmek için sevilen aromalara ya da kokulara sahip ürün seçimlerini yapabilmek mümkündür. Farklı ürünler ile ilgili deneyim yaşanmamışsa, kampanyalı avantaj paketlerinden faydalanılabilir. Bu paketler, tek bir çeşitte üretildiği gibi birden fazla özelliğe sahip ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır. Paketleme işlemleri yapılırken karma ürünler ile ürün çeşitliliği sağlanmaktadır. Böylelikle kişiler aynı paket ile birlikte farklı prezervatif seçeneklerini deneyimleme şansı elde ederler. Cinsel birliktelik için üretilmiş olan ürünler arasında sadece prezervatif seçenekleri bulunmamaktadır. Birliktelik esnasında kişilerin daha rahat ve konforlu bir şekilde birliktelik yaşamalarına olanak veren destekleyici ürünler de mevcuttur. Bu kapsamda kayganlaştırıcı ve geciktirici ürünler ön plana çıkmakla beraber, pek çok kişi tarafından da tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Durex krem ya da jel olarak tasarlanmış ürünleri bulunur. Bu kremlerin iki farklı özelliği vardır. Bunlardan ilki geciktirici özelliği olmakla birlikte, ikincisi ise kayganlaştırıcı özelliğidir. Geciktirici özellik sayesinde kişiler daha uzun süre cinsel birlikteliklerini sürdürebilmektedir. İlişkinin erken sonuçlanmaması için tercih edilen bu ürün, kısa süre içerisinde uygulanabilmektedir. Diğer bir özellik olan kayganlaştırıcı seçeneği ise, kişilerin cinsel birliktelik esnasında daha rahat hareket edebilmelerine olanak verir. Sürtünmeden dolayı olabilecek tahrişleri minimuma indirerek konforlu bir birliktelik sağlar. Aynı zamanda hazzın da doruklarda yaşanmasına olanak verdiği için kişilerin en çok tercih ettiği yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Durex kampanya ürünleri tercih edilirken, paketlerin yanında bu ürünlerden bulabilmek de mümkündür. Aynı zamanda ürünleri tek olarak da alabilme olanağı vardır. Krem ya da jel olarak tasarlanmış ürünlerin yanı sıra, cinsel birliktelik esnasında kullanım sağlanabilen özel yağlar da bulunmaktadır. Bu yağlar masaj yağı olarak bilinmekle birlikte, cinsel isteği artırıcı özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Kokuları gereği kişilerde istek artırıcı bir etki yaratırlar. Ayrıca cinsel birliktelik dokunma duyusunu harekete geçirdiği için bu yağları masaj yaparak uygulamak, birliktelik öncesi rahatlama sağlar. Bu da kişilerin bu ürünü tercih etme sebeplerinin başında gelmektedir.

Durex ile Mükemmel Uyum
Prezervatif seçimlerinde özelliklerine göre tercihlerin yapılması kişilere göre farklılık gösterebilmektedir. Herkesin isteğini karşılayabileceği özellikte bir ürün bulması mümkündür. Geniş ürün yelpazesine sahip olan prezervatif çeşitleri, kendi aralarında ayrılmaktadır. Bu kapsamda prezervatif seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi ise, prezervatif boyutlarının, kişilerin anatomik yapılarına uygun olarak seçilmesidir. Durex prezervatif boyutları seçilirken kişilere tam uyum sağlamasına dikkat etmek gerekir. Uyumlu olarak seçilmemiş olan prezervatifler, sağlıklı bir koruma imkânı vermemektedir. Bu kapsamda prezervatif boyutu büyük önem teşkil eder. Paketlerin üzerinde yazan bilgiler ışığında doğru seçimler yapılabilmektedir. Doğru bir prezervatif, tam olarak sarmalıdır. Ancak sararken de çok sıkı olmamalıdır. Kişilerin normalinden daha küçük prezervatif kullanmaları, ürünün tam olarak uygulanamamasına sebebiyet verir. Daha büyük prezervatif boylarının seçilmesi ise, cinsel birliktelik esnasında ürünün kaymasına sebep olabilir. Bu durum da sağlıklı ve kaliteli bir birlikteliğe olanak vermez. Bu sebepten dolayı prezervatif boyutuna karar verirken dikkatli olmak önemlidir. Durex, bu detaya önem vererek, kişilere mükemmel uyum sağlamaktadır. Durex prezervatif fiyatları, seçilecek olan ürüne göre farklılık gösterebilmektedir. Eğer ürünler ile ilgili doğru bir seçim yapmakta tereddüt oluştuysa, bu konuyla ilgili birtakım araştırmalar yapmak gerekir. Bu araştırmaları ise, kullanıcı deneyimleri üzerinden yapabilmek mümkündür. Sadece boyutlar ile ilgili değil, ürün çeşitliliği ile ilgili de farklı özelliklere sahip olan prezervatif seçenekleriyle alakalı olarak kullanıcı deneyimlerinden yararlanılabilir. Bu kapsamda Durex yorum bölümünden ürünleri kullanan kişilerin bilgilerine erişim sağlanabilmektedir. Prezervatif çeşitlerinin meyve aromasında üretilmiş farklı ve eğlenceli olabilecek ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler hem kokuları hem de yapıları gereği kişilere daha eğlenceli bir cinsel birliktelik sağlar. Durex meyveli prezervatif çeşitleri arasında kişiler sevdikleri meyve kokularına sahip olan ürünleri tercih edebilmektedir. Meyveli ürünler, daha konforlu bir cinsel birliktelik sağlanmasına olanak verir. Meyve aromalı ürünler tercih edilirken kişilerin alerjisinin olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Herhangi bir sağlık sorunu oluşmaması için bu detay önem teşkil eder.

Durex Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları
Durex prezervatif özellikleri, herkesin isteğine göre bir cinsel birliktelik yaşamasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden farklı özellikte üretilmiş olan prezervatif çeşitleri arasından kişiler, isteklerine karşılık gelecek ürünleri tercih ederek kaliteli ve güvenilir bir cinsel birliktelik yaşayabilirler. Prezervatif özellikleri, birliktelik esnasında kişilerin talep ettikleri ve deneyimlemek istedikleri durumlara göre şekillenmekte olup, buna göre farklı seçimler yapılabilmektedir. Ekstra his veren ince yapılı prezervatifler, kişilerin ilişki esnasında daha çok birbirlerini hissetmelerine olanak vermektedir. Yoğun özellikteki prezervatifler ise, ilişki esnasında hazzın daha fazla hissedilmesine sebebiyet verir. Farklı bir deneyim için aroma özelliğine sahip olarak üretilmiş olan prezervatifler de tercih edilebilir. Doğru prezervatifi seçtikten sonra uygulama aşamasında dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunun için ürünün ambalajında bulunan adımlar takip edilebilir. Tek kullanımlık paketler halinde bulunan prezervatifleri açarken zedelememek önemlidir. Zedelenmiş olan prezervatifler tam koruma sağlamayacağı için kullanılmamalıdır. Paketleri açarken dikkatli davranmak ve acele etmemek gerekir. El ile açılması mümkün değilse, bir makas yardımı ile küçük bir kesik yapılabilir. Sonrasında yana doğru çekerek paket açılır. Delici ürünler ile paketleri açmak önerilmemektedir. Bunun sebebi ise, farkında olmadan prezervatife zarar verilebilme olasılığının bulunmasıdır. Paketi açtıktan sonra ürünün ağız kısmı, uygulanacak olan bölgeye yerleştirilir. Sonrasında ise kişilerin ürünü kendilerine doğru çekerek tamamen açmaları gerekir. Paketler ve prezervatifin iç kısmı kaygan bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ise, kolay bir şekilde uygulanmasına olanak vermektir. Prezervatif tam olarak sardıktan sonra, kullanıma başlanabilir. Durex kullanımı hem istenmeyen gebelikleri önlemekte hem de sağlıklı bir cinsel birliktelik imkânı sağlamaktadır. Cinsel yollar ile bulaşan hastalıkların önüne geçmek için prezervatif kullanımının sürekli olması gerekir. Prezervatifler aynı zamanda hijyenik bir birliktelik yaşanması için de önemlidir. Pratik bir kullanıma olanak veren prezervatifler, paketler halinde alınabilir. Bu paketlerin yanında bir takım yardımcı ürünler de bulunur. Bu ürünler cinsel birliktelik esnasında kişilerin daha haz dolu bir birliktelik yaşamasına olanak verir. Durex boyut olarak farklılık göstermektedir. Boyut farklılığı fark etmeksizin her ürün güvenli bir cinsel birlikteliğe olanak verir. Bunun için dikkat edilmesi gereken ise, kişilerin kendilerine en uygun boyutta bulunan prezervatifi seçmeleri olarak bilinmektedir. Prezervatif kullanımı, cinsel birliktelik sonrasında dikkatli bir şekilde sonlandırılmalıdır. Cinsel temas bitmeden ürünü çıkarmak doğru değildir. Birliktelik sonrası ise, tam ters yöne doğru tek bir hareket ile çıkarılmalıdır. Prezervatif modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir, istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.


🟩 Durex indirim kodu Haziran 2024
🏷️ Durex indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Durex indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Durex kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Durex promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.