Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

DX–  Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip elektronik ve gadget’lar sunan büyük bir sanal mağazadır. 2005 yılında kurulan mağaza, bugün 1 milyondan fazla müşteri ve 400’den fazla üreticiye sahiptir. Bunun yanında sitede 4000’den fazla kategori, 70 000’den fazla değişik ürün ve günlük 150’den fazla eklenti mevcuttur.
DX, siparişinin toplamı ne kadar olursa olsun, Dünya’nın her yerine ücretsiz teslimat sunuyor!
DX müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat açıktır.

DX teknik destek servisi her zaman web sitesinin çalışma ve sipariş oluşturma hakkındaki soruları yanıtlamak ve müşterilere yardımcı olmak için hazırdır. Eğer gönderinizle veya satın alma ile ilgili sorularınız varsa ve DX’in kurumsal forumda cevap bulamadıysanız, her zaman DX web sitesinin teknik destek servisine ulaşabilirsiniz.

DX devamlı gelişiyor ve servis kalitesini arttırıyor. Bu da şirketin alanında başarılı olmasına yol açıyor.
DX müşterilerine en iyi hizmeti ve yüksek ürün çeşitliliğini en düşük fiyatla sağlamaktadır.
DX İnternette gadgetlar satın almanızda her zaman ilk tercihinizdir!

Müşterileri için sağladığı avantajlar:
-Düşük fiyatlar;
-20’den fazla değişik ödeme seçeneği;
– Ücretsiz uluslararası kargo (China Post, EMS);
– Kargo takip numarası;
– İndirimler, kuponlar, ödül puanlar;

Neden DX‘den satın alabilirim?

EXTREME Avantaj

EXTREME Deneyim
2005 yılında kurulan DX, tüketici e-ticaret perakendecilerine yönelik Çin’in orijinal direkt ticaretlerinden biridir ve bugün 1 milyondan fazla müşteri ve 400 tedarikçi ile önde gelen bir perakende satıcı olmaya devam etmektedir.

EXTREME Seçim
DX, 4000’den fazla kategori, 300.000 ürün ve 150 günlük eklemeyle sektördeki en geniş ve en geniş kataloglardan birine sahiptir.

EXTREME Garanti
DX, endüstride en iyi garantiye sahiptir. Tüm eşyalar varışta varışta 5 gün garanti ile kaplıdır. Çoğu öğe 90 günlük ücretsiz arızalı değiştirme garantisi ve 150 günlük onarım garantisi kapsamındadır.

EXTREME Hizmet
DX müşteri hizmetleri haftanın 7 günü, Müşteri Hizmetleri Ekranı aracılığıyla veya çevrimiçi sohbet aracılığıyla günün 24 saati mevcuttur.

DX, sektörün ilk aktif, bağımsız denetlenen, sansürsüz geri bildirim forumu vardır. Tüm moderatörler, güveniniz için DX çalışanları değil uluslararası müşterilerdir.

DX, yerel erişim telefon numaraları sunan sektördeki ilk ve tek perakende şirketi. 8 desteklenen ülkedeki müşterilerin uluslararası masraflar ödemeden DX‘i aramasına izin verilmesi.

EXTREME Kargo
DX tüm öğelerde dünya çapında ücretsiz gönderim imkanı sunar!