e-hamal.com’da Maximum Kart’ınıza 60 TL MaxiPuan!

Fırsat Süresiz
Maximum Mobil'den e-hamal Kampanyası'na katılın, 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında...Daha Fazla

Maximum Mobil’den e-hamal Kampanyası’na katılın, 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında e-Hamal.com’dan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişte 60 TL indirim ve 60 TL MaxiPuan kazanın! Üstelik kargo ücreti ödemeyin!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS’tan yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 10 Mayıs 2022 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. 60 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için Maximum Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 340 TL olarak görünecektir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya kapsamında e-Hamal’dan zeytinyağı reyonu haricinde yapılacak alışverişlerde 60 TL indirim geçerli olacaktır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve e-hamal kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

e-hamal.com’da 50 TL indirim ve 50 TL WorldPuan!

Fırsat Süresiz
1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında e-Hamal.com’dan tek seferde yapılacak 350...Daha Fazla

1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında e-Hamal.com’dan tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim ve 50 TL Worldpuan! Üstelik kargo bedava.

 • Kampanya 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

 • e-Hamal.com’dan yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya dahil kartlar

 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya dahil harcamalar

 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • 50 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için World Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 300 TL olarak görünecektir.
 • Kampanya kapsamında KoçAilem kart hamillerine 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Worldpuan hediye edilecek olup KoçAilem kart hamilleri 50 TL indirim fırsatından yararlanamayacaktır.
 • Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Chippin üzerinden yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanya faydası

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 8 Mart 2022 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 7 Nisan 2022’dir.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Nisan 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

Kampanya katılım kanalları

 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları

 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Diğer Detaylar

 • e-Hamal.com’dan tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 50 TL indirim ve 50 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki harcamalardan kargo bedeli alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 9 e-Hamal.com Kumbara İndirimi

Fırsat Süresiz
Artık e-Hamal'dan yapacağınız her alışveriş tutarının bir bölümü aynı ay...Daha Fazla

Artık e-Hamal’dan yapacağınız her alışveriş tutarının bir bölümü aynı ay içindeki bir alışverişinizde indirim olarak kullanılmak üzere hazır. Yapmanız gereken hiç bir şey yok, bizim için çok değerlisiniz, adınıza biz her ay kumbaranızı doldurup kullanımınıza sunuyoruz.

Harcayın kazanın, kazandığınızı banka ve kart kampanyaları da dahil koşulsuz harcayın…
• Sadece kampanya dışı harcamalarda kumbarada para birikir ve eğer kullanılmazsa alışveriş yapılan ayın son günü silinir. • Kumbaranızda bir tutar varsa bu tutar hem açılış ekranında isminizle birlikte hem de sepetim sayfasında görünür ve tamamını tek seferde kullanabilmeniz için bir düğme belirir. Eğer tutar sıfırsa gösterilmez. • Kumbara kazanımı üyelik bazında olup devredilemez ve sadece e-Hamal.com alışverişlerinde kullanılabilir.

Çok Al, Az Öde! size birden fazla yapacağınız, alımlarda kazancınızı da belirterek avantaj sağlıyor.

Sevdiğiniz ürünlerimizi çoklu alarak, ciddi indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-hamal.com’da %5 Chippin + Toplam 90TL Chippin Kazan!

Fırsat Süresiz
Kampanya 01 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında www.e-hamal.com adresinde...Daha Fazla

Kampanya 01 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında www.e-hamal.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

www.e-hamal.com adresinde her ödemede kazanılan %5 Chippin’e ek, kampanya döneminde farklı günlerde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kazanım sağlanabilmesi için kredi kartı harcama tutarı 200 TL ve üzerinde olmalıdır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla toplamda 3 defaya kadar faydalanabilecek ve en fazla 60 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

www.e-hamal.com adresinden yapılan 250 TL üzeri ödemelerde kargo hizmeti ücretsiz olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra harcanabilecektir.
Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve www.e-hamal.com kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Organik Ürünler Kuponları

50TL Wefood İndirim Kuponu – Yeni Üye

Fırsat Süresiz
WeFood yeni üyelere özel fırsat! ilk siparişe özel 50TL indirim.... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Bonaliva Herby İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bonaliva indirim kodu ile Herby bitki çayı ürünlerinde %40 indirim... Detayını Gör
HERBY40 Kodu Aç 
100% Başarılı

125TL Oleamea İndirim Kuponu Kodu – Size Özel (Zeytinyağı İndirimi)

Kod Süresiz
Oleamea Zeytinyağı kupon kodu ile Kuponla.com'a özel 1000TL ve Üzerine... Detayını Gör
KPOLEA Kodu Aç 
50% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

100TL Oleamea Zeytinyağı Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Oleamea Zeytinyağı kampanya kodu ile 1000TL ve Üzerine Geçerli 100TL... Detayını Gör
OLEA Kodu Aç 
100% Başarılı

% 6 Wefood Alışverişine Para Puan Hediye

Fırsat Süresiz
Wefood Üyelerine Özel Sipariş Tutarının %6'sı Hediye! Wefood Para Puan... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

e-Hamal.com, “güvenilir gıda” ilkeli sağlıklı beslenme grubudur.
Dünyanın Organik Tarımda 14.büyük kaynağı Anadolu topraklarında, güvenilir gıda gittikçe daha önemli bir gündem maddesi haline gelmektedir.

Organik SertifikamızAilemizin 3.nesil gıda yatırımı olan e-Hamal oluşumunda bir yıllık fizibilite ile Anadolu’daki en dürüst, güvenilir üreticilerin eşsiz ürünlerini bulup, siz değerli üyelerimizin kapı teslim beğenisine sunuyoruz. Şirketimiz Güvenilir gıda e-Hamal.com ile 4 yılda 12.000 üyemize, 81 ile, 13.000 başarılı teslimat gerçekleştirdik. Urfa’ya organik kırmızı biber, Siirt’e bal, İzmir’e organik maydanoz, Çanakkale’ye organik domates, Antalya’ya organik nar suyu gönderdik…

Soğuk zincir lojistik çözümleri, hızlı teslimat, aynı gün kargo, hep taze, hep sağlıklı gıda ürünleri, “mutlu üretici-mutlu müşteri” hedefi ile 4 yıl çok çabuk geçti. Tüm Türkiye’deki dürüst üreticileri kaynaklarında yerlerinde ziyaret ettik. Ürünlerin sertifikaları ve ayrıca tarafımızdan özel anlaşmalı bağımsız laboratuvar analiz sonuçları alındı ve titizlikle alınıyor. Organik zincirin devamı adına kendi organik sertifikamızı da aldık.

Neler yapıyoruz?
Şirketimiz HSS Gıda Ticaret A.Ş. sadece e-Hamal online satış mecrası değil, bir gıda şirketidir: başta gururumuz havayolu işletmemiz olmak üzere pek çok uluslararası havayolu şirketine ürün veriyoruz. Tonlarca Malatya Kuru Kayısı, Aydın Dağ İnciri, tüm organik ürün taleplerini karşılıyoruz. Sadece Türkiye’ de değil, dünyanın herhangi bir şehrine uçarken, havada bizim gıda ürünlerimiz ile karşılaşabilirsiniz…

İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Kapadokya’da seçkin restoran ve otellere toptan gıda ürünleri temin ediyoruz. Pek çok restoranda masanızdaki ilk ürün zeytinyağı, beyaz peynir hep şirketimiz güvenilir gıda kataloğundan.

Bankalar ile kart kampanyaları, Türkiye’nin önde gelen kurumları ile çalışan sadakat programları, ödeme sistemleri, sigorta şirketleri, kulüpler ile program ortaklıkları yürütüyoruz. Gün geçtikçe sağlıklı beslenme ülkümüzü daha çok kişiye ulaştırıyoruz.

Tertemiz e-Hamal kolilerini, özellikle çocuklar kimseye bırakmadan neşe ile açıyorlar, afiyetle yiyorlar…

İhracat yapıyoruz; Anadolu’muzun nadide ürünlerini pek çok ülkeye gönderiyoruz. Ürünlerimiz sadece Türk Gıda Kodeksi’ ne değil, uluslararası ciddi gıda şartnamelerine uygun ve dünyanın pek çok ülkesince de kabul gören sertifikalı ürünlerdir.

Neden ismimiz e-Hamal?
Türkiye’nin değişik bölgelerinde güvenilir ürün seçici arkadaşlarımız var; bazen ziraat veya gıda mühendisleri, bazen güvenilir üretici dostlarımız sizler için kendi bölgelerindeki ürünleri seçiyorlar, tarlaları, bahçeleri imalat merkezlerini dolaşıyorlar, kontrol ediyorlar. Tüm bu seçilmiş ürünler yöresinden İstanbul’a taşınıyor, İstanbul’a gelince tekrar kontrol edilip seçiliyor. Tertemiz paketlenip kapınıza geliyor. Sitemizde yer alan her bir “e-Hamal güvenilir gıda” ürünü, el emeği göz nuru ve titizlikle seçiliyor. İşin doğası enerjik olmak, güçlü olmak, çok çabuk merkezimize oradan da tüm Türkiye’ye kapı teslim taşımak. Bu sebeple adımız, unutulan geleneksel meslek hamallığın “e” hali: e-Hamal.

Çiftliğimiz var mı?
Evet 780.000 km2’lik bir çiftliğimiz var: Anadolu.
4 mevsimin aynı gün yaşanabildiği nadir coğrafyalardan olan Türkiye’mizde neden sadece belirli bir bölgede, belirli bir üretim tekniğine kısıtlı kalalım? Biz size Türkiye’nin her bölgesinden mevsiminde güvenilir gıda seçip getiriyoruz.

Organik ürünler gerçekten organik mi?
Bir ürünün organik olması için tek koşul sertifikası, hatta sertifikaları olmasıdır.

Yani bir başka deyişle sertifikası olmayan hiçbir ürün organik değildir. Organik sertifika hem T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hem de uluslararası bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından verilen ve ürünlerin üzerinde logoları ile bulunan sertifikalardır. Aynı anda bu 2 organik amblem bulunmayan hiçbir ürün organik olarak değerlendirilmez.
Organik sertifikası, arazi, tohum, gübre, su ile başlayan ürünün kendisi ve depolama, işleme, paketlemeye kadar tüm süreci içeren, günümüz dünyasında en kontrollü ve sağlıklı beslenme şeklidir. Şirketimiz tarafından paketlenen ve tarafınıza gönderilen organik ürünler için depolama-işleme-paketleme organik sertifikamız mevcuttur.
Bu işe girerken duyduğumuz merak bizi pazarlara, tarlalara, sertifika kuruluşları, dernekler ile görüşmelere itti. Yaklaşık 1 yıllık fizibilite çalışmamızda gördüğümüz, organik üretim potansiyeli çok yüksek bir ülkede yaşıyor olduğumuz. Her alanda görülebilen problemler haricinde dürüst, güvenilir, işine âşık pek çok organik üretici ile tanıştık. Biz üründen önce üretici seçeriz. En ilginci de bu güvenilir üreticilerden kat ve kat fazlasının da arazisi olup bazılarının sertifikası da hazır olup sadece ürünlerini satamadıkları için sessiz üreticiler olarak beklediklerini gördük. Birçoğu mallarını pazarlayamadıkları, bazı aracılar tarafından yüksek komisyonlar istenmesi, alacaklarının ödenmemesi, tüketicilere direkt ulaşamama sebebiyle küskün, umutları kırılmış sessiz beklediklerini tespit ettik. Birlikte çayımızı yudumlarken; “değiştirelim mi?” dedik. “Ürünlerinizi tüketicilere biz ulaştıralım” . Gözlerindeki pırıltı, umut ve heyecan bizi çok motive etti. İnanın bu dost üreticiler zaten birisi onlara dünyaları da teklif etse tarlalarına, ürünlerine sağlığa zararlı hiçbir şey atacak insanlar değiller. Topraklarına büyük bir aşk, tutku ile bağlılar tek sıkıntıları bize nasıl ulaştıracakları…

e-Hamal olarak ülkümüz; üyemiz arttıkça daha çok güvenilir üreticiyi toprağa, üretime geri döndürmek ve onların sağlıklı güvenilir ürünlerini hep birlikte tüketmek.
Biz zaten bu seçilmiş sağlıklı ürünleri sevgili güvenilir üretici dostlarımızdan getirip ailece tüketiyoruz. Bu uzun, lezzetli, sağlıklı yolculukta sizlerin de bizlere eşlik etmenizden mutluluk duyacağız.

Neden e-Hamal?

Biz e-Hamal ekibi olarak, anneyiz-babayız, seçiciyiz, araştırmacıyız, tadımcıyız, detaycıyız, doğalız ve taşıyıcıyız. Ana ülkümüz doğru, doğal beslemek ve beslenmek. Kapınıza kadar taşıdığımız her ürün ince elenip sık dokunan bir sürecin sonu. İnternet komisyoncusu değiliz, tüm Anadolu’ya yayılmış ekibimiz ile doğal-organik ürünlerin seçimini yapıyor ve hep birlikte çocuklarımızla tüketiyoruz. İstanbul’da soğuk havalı depomuzda tüm gelen ürünler özenle tekrar kontrol edilip, tertemiz paketlenir ve kapınıza kadar e-Hamal ekibi ve kargo tarafından ulaştırılır. Sitemizde göreceğiniz tedarikçiler organik bölümde hepsi uluslararası sertifikasyon kurumlarından belgeli üreticiler, doğal bölümde de üretim kaliteleri ispatlanmış, güvenilir dostlarımız. Zamanla kendilerini ve özenli ürünlerini sizlere sitemizden tanıtma şansı bulacağız. Tüm bu dostlardan gelen ürünlerimiz, “e-Hamal güvenilir gıda” kapsamındadır. Çocuklarınız ile güven içinde tüketebilirsiniz.

Ürünlerin doğal ya da organik olup olmadığını nasıl anlarım?

Üzerinde organik yazan ürünlerimizin tamamı uluslararası sertifikasyon kuruluşlarından alınmış organik belgeli ürünlerdir.bilgi@e-hamal.com adresimize mail atarak görmek istediğiniz ürünün organik belgesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sertifikalar bölümünden sertifikalara ulaşabilirsiniz. Sitemizde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Gıda Kodeksine uygun üretim yapmayan hiçbir ürün satılmamaktadır.

Ürünler nereden geliyor? Ürün tavsiye edebilir miyim?

Bizim çiftliğimiz tüm Türkiye, iklim kuşağını takip ederek mevsiminde her bölgeden güvenilir ürün temin ediyoruz. Sizlerin de canınızın çektiği her hangi bir ürün olur ise lütfen bize bildirin, biz kalabalık bir tadım ailesiyiz, pek yakında siz değerli e-Hamal müşterilerimizi de, dahil edip bu tadım gruplarını genişleteceğiz. Ve hep birlikte tadıp, karar verip “e-Hamal güvenilir gıda” listesine yeni ürünleri dahil edeceğiz.

Çocuğum İstanbul’da oturuyor, farklı bir şehirden ona teslim sipariş verebilir miyim?

Biz önce anne-babayız, yaşları kaç olursa olsun öncelik çocuklarımızı doğal, doğru beslemek.Büyük bir keyif ile bu taleplerinizi yerine getireceğiz. Hatta bu tarz siparişlerde, kendilerine en doğal besinlerden birer “e-Hamal güvenilir gıda” tadım paketini de biz hediye edeceğiz. Onların sevdiği ürünleri bizler ile paylaşırsanız, aylık düzenli teslimat yaparak, doğru beslenmeyi unutturmayacağız.

Firma Resmi Adı : HSS Gıda Ticaret A.Ş

Firma Adı : e-Hamal.com

Müşteri Hizmetleri : 0 212 229 02 12

asistan@e-hamal.com

Adres : FSM Mah. Ferhat Sk. N:51 Sarıyer / İstanbul

Müşteri Hizmetlerimize hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.


🟩 e-Hamal indirim kodu Eylül 2023
🏷️ e-Hamal indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi e-Hamal indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 e-Hamal kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
e-Hamal promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.