% 10 Eastpak İndirim Kupon Kodu

Fırsat Süresiz
Eastpak'ta İlk Alışverişine Özel %10 İndirim İçin E-bülten'e Abone Olun.
Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Eastpak.com.tr’de 100 TL indirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 07-14 Şubat tarihleri arasında www.eastpak.com.tr’den yapacağınız 1.000 TL...Daha Fazla

Axess’e özel 07-14 Şubat tarihleri arasında www.eastpak.com.tr’den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL indirim!

Kampanya detayları:

 • 07-14 Şubat 2022 tarihleri arasında www.eastpak.com.tr‘den tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL indirim sunulmaktadır.
 • Bir müşteri asıl veya ek kartlarından herhangi biri ile yapacağı ilk alışverişinde bir kere en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile sadece ürün baremi olan 1.000TL’nin tek seferde gerçekleştirilmesi halinde kampanyadan yararlanılabilir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya ürün değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine / ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri sanal POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya fiziki POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya sadece Eastpak.com.tr’de geçerli olup, diğer Eastpak mağazaları yapılacak alımlarda geçerli değildir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Neo, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Eastpak.com.tr’de 50 TL Chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 01 - 31 Aralık tarihleri arasında www.eastpak.com.tr’den yapacağınız...Daha Fazla

Axess’e özel 01 – 31 Aralık tarihleri arasında www.eastpak.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanya detayları:

 • 01 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.eastpak.com.tr ‘den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Bir müşteri kampanya şartlarındaki alışverişlerinden bir defa ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kazanılan chip-para’lar www.eastpak.com.tr ‘de harcanamamaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Karşımıza çıkan her türlü şarta karşı dayanıklı olmak, kendimizi birey olarak ifade etmek ve pozitif dirence ilham vermek için üretiyoruz. Doğru olanın yanında yer alan takımları ve bireyleri destekleriz, pozitif değişim için mücadele ederiz ve kapsayıcılık ve çeşitliliğin yanında yer alırız. Taşıdığımız çantalarla kendimizi ve desteklediğimiz pozitif hareketleri ifade ederiz, kuralları sorgulamak, sınırlara meydan okumak ve dünyayı daha iyi ve daha kapsayıcı bir yer haline getirmek için biribirimize destek oluruz.

ABD ordusu için 1952 yılında Eastern Canvas Products adıyla dayanıklı ürünler yapmaya başladığımızdan beri uzun ömürlü ürünler üretiyoruz. O günden beri, çantalarımızın potansiyelini açığa çıkarmak için sınırlı otuz yıllık garanti vermekteyiz.

DAYANIKLI OLMAK İÇİN TASARLANDI. UZUN SÜRELİ KULLANIM İÇİN ÜRETİLDİ.
Şehir sonsuz bir ilham kaynağıdır. Korumamız gereken bir dünyada şehirlerimiz günden güne gelişiyor, bu yüzden uzun ömürlü, yüksek kaliteli ürünler yaratmak için çok çalışıyoruz. Modası asla geçmeyen zamansız tasarımlarımızda dayanıklı materyalleri, dayanıklı bir tasarım ile birleştiriyoruz. Kaynaklarımızı korurken ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzını teşvik ederken, atıkları azaltmaya kararlıyız.

KURALLARI YENİDEN TANIMLIYORUZ
Koleksiyonlarımızı uyarlamaya ve yenilemeye devam ettikçe çanta ve bavul tasarımının kurallarını yeniden tanımladık. Zamana meydan okuyan tasarımlarımıza yaratıcı yenilikler katmanın yolunu ararken özgün ve değerlerimize bağlı kalmaya da devam ediyoruz. İkonik Padded Pak’r sırt çantamız, nesiller boyunca değişmedi ve her defasında biz, yaratıcı işbirliklerimiz ile ikonik modelimizi yeniden yorumluyoruz.

FİKİRLERLE HAREKET ETMEK

Kapsayıcılık ve olumlu değişim için mücadele eden kişi ve kuruluşlarla çalışmayı seviyoruz. Zebedee Agency’den yetenekli modeller ve etkileyicilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz ve dünya çapındaki LGBTQI hakları federasyonu ILGA ve ırkçılık karşıtı örgüt Hope Not Hate ile uzun vadeli işbirlikleri oluşturduk. Her yıl Pride, Black History Month ve Dünya Kadınlar Günü gibi önemli etkinlikleri yakından takip ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 200 4391 / Haftaiçi 09:00 – 18:00


🟩 Eastpak indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Eastpak indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Eastpak indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Eastpak kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Eastpak promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.