Enuygun Yurt İçi Bilete 25TL, Yurt Dışı Bilete 50TL ENCoin İndirim Fırsatı – Mobil Uygulamada

Fırsat Süresiz
Enuygun mobil uygulamasından bilet alıp 50 TL'ye varan ENCoin kazanmaya...Daha Fazla

Enuygun mobil uygulamasından bilet alıp 50 TL’ye varan ENCoin kazanmaya ne dersiniz? Mobil uygulama üzerinden üye girişi yaparak satın aldığınız uçak bileti, uçuşunuz gerçekleştikten sonra size yurt içi bilet alımlarınızda kullanabileceğiniz 25 TL, yurt dışı biletlerde ise 50 TL kazandırıyor. Mobil Uygulamaya Özel 50 TL’ye varan ENCoin Fırsatı

• Kampanya tek kullanımlık olup, aynı üye tarafından birden fazla kez ENCoin kazanılamaz.

• Kampanyadan yalnızca kısa mesaj ile bilgilendirilen üyeler faydalanabilir. Üyelikle satın alma gerçekleştirilmesi ENCoin yüklenmesi için zorunludur.

• ENCoin kazanılabilmesi için 1 yıl içerisinde mobil uygulamadan herhangi bir alım yapılmamış olması gerekir.

• Kazanılan hediye ENCoin’in aktifleşebilmesi için uçuşun gerçekleşmiş olması gerekir. İptal edilen uçuşlarda ENCoin kazanılamaz.

• ENCoin’ler uçuş gerçekleştirildikten sonra satın alma sırasında kullanılan üye hesabına yüklenir.

• Hediye ENCoin ile uçak bileti alımı yapılıp iptal edilirse kazanılan ENCoin iade edilmez.

• Kazanılan ENCoin’ler ile sadece mobil uygulamadan üyelik girişi yapılarak yurt içi / yurt dışı uçak bileti alımı gerçekleştirilebilir. (Minimum sepet tutarı, havayolu, güzergâh kısıtlaması yoktur)

• ENCoin’lerin geçerlilik süresi yükleme sonrası 1 aydır. Bu süre zarfında kullanılmayan ENCoin’ler geçersiz olur.

• Enuygun kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

• Hediye edilecek ENCoin miktarları aşağıdaki gibidir:

o Yurt içi bilet alımlarına 25 TL

o Yurt dışı bilet alımlarına 50 TL

https://www.enuygun.com/kampanyalar/ucak-bileti/mobil-uygulamaya-ozel-50-tlye-varan-encoin-firsati/

Daha Az

Hemen Al
11% Başarılı

ENUYGUN’da 150 TL’ye varan chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel Enuygun’da 5 - 25 Nisan 2023 tarihlerinde tek...Daha Fazla

Axess’e özel Enuygun’da 5 – 25 Nisan 2023 tarihlerinde tek seferde 750 TL – 999 TL arası ilk harcamanıza 50 TL, 1.000 TL – 1.999 TL arası harcamanıza 75 TL veya 2.000 TL ve üzeri harcamanıza ise 150 TL chip-para fırsatı için hemen katılın! Üstelik vade farksız 6 aya varan taksit imkanıyla

Kampanya detayları:

 • 5-25 Nisan 2023 tarihleri arasında Axess’e özel Enuygun’da tek seferde 750 TL – 999 TL arası ilk harcamanıza 50 TL, 1.000 TL – 1.999 TL arası harcamanıza 75 TL veya 2.000 TL ve üzeri harcamanıza ise 150 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, Juzdan üzerinden harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free Bireysel Kartlar ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında kampanyadan en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Enuygun.com veya Enuygun uygulamasındaki Enuygun Axess üyeişyeri sanal Pos’undan yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar; Enuygun.com ve Enuygun uygulamasında kullanılmamaktadır.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • 31 Aralık 2023’e kadar Enuygun’da Axess’e özel yurtdışı uçak biletlerinde peşin fiyatına 3 taksit, yurtiçi uçak bileti, otobüs bileti, otel ve araç kiralama harcamalarında peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulmaktadır.
 • Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Enuygun Uçak Bileti Alana S Sport Plus Hediye

Fırsat Süresiz
Enuygun kullanıcıları EuroLeague’den LaLiga’ya, Serie A’dan Formula 1’e, NBA’den UFC’ye...Daha Fazla

Enuygun kullanıcıları EuroLeague’den LaLiga’ya, Serie A’dan Formula 1’e, NBA’den UFC’ye ve boks gecelerine dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla istediği yerde, istediği zaman, istediği ekranda izliyor!

Kampanyadan yararlanmak için Enuygun mobil uygulaması üzerinden uçak biletini hemen al. Sana gönderilecek promosyon kodunu ve linki kullanarak üyeliğini başlat.

Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.

2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın aldıkları kodu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu kampanya ile Enuygun mobil uygulaması üzerinden uçak bileti alanlara S Sport Aylık Paket ilk ay ücretsiz. Üyeliğinizi iptal ettiğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik olarak yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyat ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.ssportplus.com/kampanyalar/enuygun-ucak/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Enuygun Dakikalık araç GetirAraç’tan ilk kiralamaya özel 120 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Enuygun’dan İstanbul, İzmir ve Ankara uçak bileti al, dakikalık araç...Daha Fazla

Enuygun’dan İstanbul, İzmir ve Ankara uçak bileti al, dakikalık araç GetirAraç’ta ilk kiralamaya özel 120 TL indirimden yararlan!

Kampanya Koşulları

•GetirAraç uygulamasından ilk kiralamaya özel 120 TL indirim kampanyası İstanbul, İzmir ve Ankara’da yapılacak kiralamalarda geçerli olacak.

•İndirime hak kazanabilmen için, kampanya süresi içerisinde üyeliğini tamamlamış olman ve BiTaksi uygulaması, Getir uygulaması ve MOOV uygulaması üzerinden daha önce kiralama yapmış olmaman gerekiyor.

•Kampanya kapsamında kazanacağın indirimi yalnızca ilk kiralamanda kullanabilirsin. İlk kiralamanda kullanmadığın indirimler geçersiz hale gelecek.

•Kampanyada GetirAraç genel kiralama koşulları geçerli.

•Alınan kampanya şifresini kiralama başlatmadan önce ödeme ekranında bulunan ‘’Kampanya Kodu Ekle’’ alanına girerek indirimden yararlanabilirsin.

•Detaylı bilgi almak için 0850 314 99 88 GetirAraç Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsin.

•Kampanya GetirAraç filo imkânları ve stokları ile sınırlı.

•Alınan şifreler hat kullanıcısına özel ve tek kullanımlık.

•İndirim tek seferde kullanılmalı. Kullanılmayan tutar bir sonraki kiralamaya devretmez.

•Kampanya 1 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli.

•Bu kampanya diğer indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez.

https://www.enuygun.com/kampanyalar/ucak-bileti/dakikalik-arac-getiraractan-ilk-kiralamaya-ozel-120-tl-indirim/

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200TL Enuygun Air Astana İndirim Kodu – Mobil Uygulama Özel

Kod Süresiz
Enuygun uygulamasına özel Air Astana yurt dışı kampanyasıyla istediğin destinasyona...Daha Fazla

Enuygun uygulamasına özel Air Astana yurt dışı kampanyasıyla istediğin destinasyona 200 TL indirimle uç!

Air Astana havayollarının kampanyasıyla Almatı, Çimkent, Hong Kong, Novosibirsk, Bangkok ve Yeni Delhi gibi destinasyonlara indirimli fiyatlarla seyahat edebilirsin.

 • Kampanya “KC200” kodu ile Enuygun mobil uygulamasından satın alınan tek yön ve gidiş dönüş tüm uçak biletlerinde, yolcu başına 200 TL olarak geçerlidir.
 • İndirim, Enuygun ödeme sayfasında bulunun “İndirim kodunu kullan” alanına kodu girerek kullanılır.
 • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Bu indirim kontenjanlarla sınırlıdır.

Destinasyonlar: Tüm dış hat uçuşlarında geçerli

Satış Dönemi: 28.11.2022 – 31.12.2022

Seyahat Dönemi: 28.11.2022 – 31.05.2023

Enuygun mobil uygulamasına özel Air Astana indirimi: https://www.enuygun.com/kampanyalar/ucak-bileti/enuygun-mobil-uygulamasina-ozel-air-astana-indirimi/

Daha Az

KC200 Kodu Aç 
100% Başarılı

Halkbank Paraf Genç ile Enuygun’da % 10 İndirim Fırsatı! – otobüs ve uçak bileti

Fırsat Süresiz
Halkbank Paraf Genç ile Enuygun.com'da 10% indirim fırsatı! 31 Mart...Daha Fazla

Halkbank Paraf Genç ile Enuygun.com’da 10% indirim fırsatı!

 • 31 Mart 2023 tarihine kadar Enuygun.com’dan Paraf Genç ile yapılacak otobüs ve uçak bileti alışverişlerine %10 indirim verilecektir.
 • Kampanya Paraf POS’larından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, indirim tutarı kredi kartına yansıtılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
 • Metro Turizm ve Düzce Güven firmalarının biletleri kampanyaya dahil değildir.
 • Geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • Otobüs ve uçak bileti dışındaki alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamındaki alışverişlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilmiş ödüller de iptal edilecektir. Paraf Genç ve Parafree kampanyaya dahil olup, Paraf, Parafly, Ticari kartlar, HalkCard, Debit kartlar, ek kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Enuygun’da 10% indirim ödülü başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup, kampanyanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.parafgenc.com.tr/content/parafree/tr/kampanyalar/tum-kampanyalar/enuyguncomda-yuzde10-indirim-firsati.html

https://www.parafgenc.com.tr/content/parafree/tr/kampanyalar/tum-kampanyalar/enuyguncomda-yuzde10-indirim-firsati.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CardFinans Mastercard ile Enuygun.com’da 50 TL İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
14 Nisan-12 Mayıs 2022 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu...Daha Fazla

14 Nisan-12 Mayıs 2022 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu CardFinans’ınız ile Enuygun uygulamasından veya internet sitesinden tek seferde yapacağınız 450 TL ve üzeri ilk yurt içi uçak bileti alımında anında 50 TL indirim!
Kartınızı Masterpass’e Cep Subemizin Kredi Kartlari Kart Ayarlari menusunden kaydedebilirsiniz. QNB Mobil icin: fnb.mn/cepindir

 • Enuygun.com’da Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu CardFinans ya da Miles&Smiles kartınızla 14.04.2022-– 12.05.2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 450 TL ve üzeri yurt içi uçak bileti alımında geçerlidir.
 • Kampanya kullanımı için minimum sepet tutarı 450 TL’dir. Kampanyada alınabilecek indirim 50 TL’dir.
 • Bir kullanıcı kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Enuygun.com’a üye girişi yapılması zorunludur.
 • Kampanya sadece Masterpass’e kayıtlı Mastercard’ınız ile ödeme yaptığınız kampanya kapsamındaki uçak bileti alımlarında geçerlidir.
 • Başka kampanya ile birleştirilemez.
 • ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim tutarı Enuygun.com ödeme sayfasında otomatik olarak uygulanır
 • İndirim tutarı  Enuygun ödeme sayfasında otomatik olarak uygulanır.
 • Olası iptal durumlarında, indirim tutarı iade edilecek olan bedelden düşülerek iade gerçekleşir.
 • Kampanya 25,424 müşteri  ile sınırlıdır. Kampanya kotası dolduğunda, kampanya otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 • QNB Finansbank, Enuygun.com ve Mastercard kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma haklarını saklı tutar.

CardFinans Mastercard ile Enuygun.com

https://www.cardfinans.com/kampanyalar/cardfinans-mastercard-ile-enuyguncomda-50-tl-indirim-39363 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Enuygun İndirim Kodu – Qumpara

Kod Süresiz
Enuygun mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan otel rezervasyonlarda geçerli, tüm...Daha Fazla

Enuygun mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan otel rezervasyonlarda geçerli, tüm indirimlere ek indirim kodunuzu almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki butona basarak kuponunuzu almak.

Butona tıklayarak alacağınız kuponunuz “Qumparam” alanına eklenecek. Kupon kodunuzu markanın sitesindeki alışverişte dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kupon kodunuzu ve kullanım koşullarını Qumparam sayfasındaki kuponunuzun üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Kuponunuzu kullanarak siteden yapacağınız alışveriş sonrasında, 5 Qum Puan, Qumparam hesabınıza yüklenecektir. Puanların yüklenmesi alışverişin gerçekleşmesinden sonraki 10 gün içerisinde yapılır. Daha Az

GK6T4D78 Kodu Aç 
0% Başarılı

30₺ Enuygun.com İndirim Kuponu: ENCoin Fırsatı

Fırsat Süresiz
Mobil Uygulamaya Özel 30 TL'ye varan ENCoin Fırsatı: Enuygun mobil...Daha Fazla

Mobil Uygulamaya Özel 30 TL’ye varan ENCoin Fırsatı: Enuygun mobil uygulamasından bilet alıp 30 TL’ye varan ENCoin kazanmaya ne dersiniz? Mobil uygulama üzerinden üye girişi yaparak satın aldığınız uçak bileti, uçuşunuz gerçekleştikten sonra size yurt içi bilet alımlarınızda kullanabileceğiniz 10 TL, yurt dışı biletlerde ise 30 TL kazandırıyor.

• Kampanya tek kullanımlık olup, aynı üye tarafından birden fazla kez ENCoin kazanılamaz.

• Kampanyadan yalnızca kısa mesaj ile bilgilendirilen üyeler faydalanabilir. Üyelikle satın alma gerçekleştirilmesi ENCoin yüklenmesi için zorunludur.

• ENCoin kazanılabilmesi için 1 yıl içerisinde mobil uygulamadan herhangi bir alım yapılmamış olması gerekir.

• Kazanılan hediye ENCoin’in aktifleşebilmesi için uçuşun gerçekleşmiş olması gerekir. İptal edilen uçuşlarda ENCoin kazanılamaz.

• ENCoin’ler uçuş gerçekleştirildikten sonra satın alma sırasında kullanılan üye hesabına yüklenir.

• Hediye ENCoin ile uçak bileti alımı yapılıp iptal edilirse kazanılan ENCoin iade edilmez.

• Kazanılan ENCoin’ler ile sadece mobil uygulamadan üyelik girişi yapılarak yurt içi / yurt dışı uçak bileti alımı gerçekleştirilebilir. (Minimum sepet tutarı, havayolu, güzergâh kısıtlaması yoktur)

• ENCoin’lerin geçerlilik süresi yükleme sonrası 1 aydır. Bu süre zarfında kullanılmayan ENCoin’ler geçersiz olur.

• Enuygun kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

• Hediye edilecek ENCoin miktarları aşağıdaki gibidir:

o Yurtiçi bilet alımlarına 10TL

o Yurtdışı bilet alımlarına 30TL

Satış Dönemi:
16 Ağustos 2021 – 31 Aralık 2021
Uçuş Dönemi:
16 Ağustos 2021 – 31 Aralık 2022

https://www.enuygun.com/kampanyalar/ucak-bileti/mobil-uygulamaya-ozel-30-tlye-varan-encoin-firsati/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50₺ Enuygun İndirim Kodu – Uçak Biletlerinde Vodafone İndirimi

Kod Süresiz
Enuygun'da Vodafone'a özel uçak biletlerinde 50₺ indirim sağlar. Kod Kuponla.com'a...Daha Fazla

Enuygun’da Vodafone’a özel uçak biletlerinde 50₺ indirim sağlar. Kod Kuponla.com’a özeldir. Vodafone Yanımda’dan alabilirsiniz. VDFKU31YK55 VDFUQ25LN57 VDFGE69KV69 VDFBI87IW45 VDFHH65IH99 VDFMT11XD83

 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki “Enuygun’dan Uçak Biletlerinde İndirim!” kampanyasından şifre alınır.  Alınan şifreyi Enuygun ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra açılacak “İndirim Kodu Kullan” alanına girerek kullanabilirsiniz.
 • Kampanya 01.12.2021’ye kadar Enuygun mobil uygulamasında geçerlidir
 • Kampanyadan yararlanmak için Enuygun üyesi olmanız zorunludur.
 • Kampanya Enuygun mobil uygulamasında geçerlidir.
 • Yurtiçi gidiş- dönüş uçak biletlerinde 25 TL indirim, yurtdışında gidiş-dönüş uçak biletlerinde ise 50 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya sadece gidiş dönüş bilet satın alımlarında geçerlidir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
 • Kampanya süresi boyunca 1 kişi en fazla 1 kere kod alıp, kullanabilir.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez, indirim tutarı bölünemez.
 • Olası iptal durumlarında, indirim tutarı iade edilecek olan bedelden düşülerek iade gerçekleşir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Enuygun ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Daha Az

AQ91IN13 Kodu Aç 
98% Başarılı

% 10 Enuygun İndirim Kodu – Otel Rezervasyonlarında Vodafone İndirimi

Kod Süresiz
Enuygun'da Vodafone'a özel Otel Rezervasyonlarında %10 indirim sağlar. Kod Kuponla.com'a...Daha Fazla

Enuygun’da Vodafone’a özel Otel Rezervasyonlarında %10 indirim sağlar. Kod Kuponla.com’a özeldir. Vodafone Yanımda’dan alabilirsiniz. ENZS38APRU EN6VF41Z3J EN4G157TBA EN265H8AJR ENQTG3BMRF ENU7QA3DB6 ENFD14GN6J ENRHV95B8Y ENW37QNPHF

 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki “Enuygun’dan Otel Rezervasyonlarında %5 İndirim!” kampanyasından şifre alınır.  Alınan şifreyi Enuygun ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra açılacak“İndirim Kodu Kullan” alanına girerek kullanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için Enuygun üyesi olmanız zorunludur.
 • Kampanya Enuygun mobil uygulamasında geçerlidir.
 • Enuygun’dan yapılacak olan otel rezervasyonlarında %5 indirim yapılacaktır.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez, indirim tutarı bölünemez.
 • Olası iptal durumlarında, indirim tutarı iade edilecek olan bedelden düşülerek iade gerçekleşir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Enuygun ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Daha Az

M8C2U1JB Kodu Aç 
99% Başarılı

20₺ Enuygun.com Ziraat Bankkart İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart Genç'e özel Enuygun'da 20 TL indirim! Bankkart Genç ile...Daha Fazla

Bankkart Genç’e özel Enuygun’da 20 TL indirim!

 • Bankkart Genç ile Enuygun’dan tek seferde yapılacak toplam 150 TL ve üzeri tutardaki otobüs bileti alımlarında anında 20 TL indirim verilecektir.
 • Kampanya 1 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya Bankkart Mobil ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için “ENUYGUN” yazıp 4757‘ye SMS gönderilmesi gerekir.
 • İndirim kodu, kampanya katılımı sonrasında müşterilerin bankada kayıtlı cep telefonlarına SMS olarak gönderilecektir.
 • İndirimin uygulanabilmesi için Enuygun ödeme sayfasında yer alan “İndirim Kodu Kullan” alanına indirim kodu yazılmalıdır.
 • Kampanya Enuygun üzerinden yapılacak alımlarda geçerlidir. Mobil uygulama üzerinden yapılan alımlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için üye girişi yapılması gereklidir.
 • Bir kullanıcı yalnızca bir defa kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya Metro Turizm, Düzce Güven ve Sakarya VIB firmalarında geçerli değildir.
 • Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez, indirim tutarı bölünemez.
 • Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.
 • Sadece Bankkart Genç ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
 • Bankkart Bireysel Kartlar, Bankkart Business, Bankkart Başak, ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Olası iptal durumlarında, indirim tutarı iade edilecek olan bedelden düşülerek iade gerçekleşir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Enuygun tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

% 10 Enuygun.com Vakıfbank Sanal Bankomat Kart’la 40 TL’ye varan Bankomat Para!: Vakıfbank Sanal Bankomat Kart ile Enuygun’dan yapacağın seyahat harcamalarında 40 TL’ye varan para puan kazanabilirsin. Vakıfbank Sanal Bankomat Kart, 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 Bankomat Para hediye ediyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Enuygun.com’da Kredi Kartı Banka Puanlarınızla Uçak/Otobüs Bileti Alın

Fırsat Süresiz
Enuygun'dan yeni nesil dijital puan! Kredi veya banka kartınızda biriken...Daha Fazla

Enuygun’dan yeni nesil dijital puan! Kredi veya banka kartınızda biriken puanları ENCoin’e çevirin, uçak bileti alırken kolayca kullanın.

Farklı kartlardaki puanları aktarın!
Dilerseniz farklı kişilere ait kartlarda biriken puanları da hesabınıza ENCoin olarak aktarın.

ENCoin’lerinizi güvenle kullanın!
3D güvenlik sistemi ile bilgileriniz koruma altında.

ENCüzdan ve ENCoin Nedir?

Enuygun’da, bilet alırken kullanabileceğiniz yeni nesil dijital puanlara ENCoin, bu puanları biriktirmenizi sağlayan dijital cüzdana ise ENCüzdan adını veriyoruz.

Nasıl kullanılır?

 • Kredi veya banka kartınızda biriken puanları ENCoin’e çevirerek ENCüzdan’ınıza kaydettiğinizde, bu tarihten itibaren 1 yıl boyunca Enuygun üzerindeki uçak bileti alımlarınızda ENCoin’lerinizi kullanabilirsiniz.
 • Geçerlilik süresi genellikle 1 yıl olan kredi veya banka kartı puanlarınızı ENCoin’e çevirebilir ve kullanım süresini 1 yıl daha uzatabilirsiniz. Süresi doluyor endişesi taşımadan dilediğiniz zaman ENCoin’lerinizle uçak bileti satın alabilirsiniz.
 • Kredi veya banka kartınızdaki puanlar, ENCoin’e çevrildikçe ENCüzdan’da birikir.
 • Dilerseniz uçuş tutarının sadece bir kısmını, dilerseniz tamamını ENCoin’lerinizle ödeyebilirsiniz.
 • ENCoin’lerinizi hem kendinize hem de yakınlarınıza uçak bileti satın alırken kullanabilirsiniz.
 • Kendinize ait farklı kartlarda veya farklı kişilere ait kartlarda bulunan puanları da ENCoin’e çevirebilir, kendi ENCüzdan’ınızda kullanabilirsiniz.
 • ENCoin ile hem yurt içi hem de yurt dışı biletlerinizi alabilirsiniz.
 • Kartınızda biriken puanları öğrenebilmek ve kredi veya banka kartı puanlarınızı ENCoin’e çevirmek için öncelikle Enuygun’a üye olmalısınız.
 • ENCoin’inizi kullanmak için satın alım ekranında kullanmak istediğiniz puan miktarını seçmeniz yeterli. Böylece bilet tutarından, kullandığınız ENCoin kadar TL düşer. 1 ENCoin, 1 TL olarak hesaplanır.
 • 3D güvenlik sistemi ile Kredi veya banka kartı puanlarınızı ENCüzdan’a güvenle aktarabilirsiniz. Puan aktarımı sırasında kart bilgileriniz kaydedilmez.
 • Bonus, World, Maximum, Axess ve Paraf programlarına dahil olan tüm kartlarda bulunan puanları ENCoin olarak ENCüzdan’a aktarabilirsiniz.
 • ENCoin’e çevrilen puanlar banka uygulamaları nedeniyle yeniden kredi veya banka kartı puanına dönüştürülemez ve harcanan puanlarda iade işlemi yapılamaz.
 • ENCoin ile Bilet İptal Güvenceli (BİG) uçak bileti alınamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Seyahat Kuponları

1250TL Touristica Yurt İçi Otellerde İndirim Kodu

Kod Süresiz
Touristica kupon kodu ile Yurt İçi Otellerinde Ekstra 1.250TL İndirim!... Detayını Gör
UPER1250 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Sipay Kart Yolcu360 Harcamana İndirim Cashback [500TL]

Fırsat Süresiz
Yolcu360'da geçerli %10 Cashback fırsatı! Yolcu360'da harcamalarını Sipay ile gerçekleştir,... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

300TL Touristica Yurt İçi Otel İndirim Kodu

Kod Süresiz
Touristica indirim kodu Yurt İçi Otellerinde Ekstra 300TL İndirim! Seçili... Detayını Gör
IRSAT300 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL Touristica Yurt İçi Kültür Turu Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Touristica kupon kodu ile Kültür Turlarında Ekstra 1000TL İndirim! Tüm... Detayını Gör
TUR1000 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL Touristica Yurt Dışı Turlarda İndirim Kodu

Kod Süresiz
Touristica promosyon kodu ile Yurt Dışı Turlarında Ekstra 1.000TL İndirim!... Detayını Gör
YD1000 Kodu Aç 
100% Başarılı

Uçak bileti, otel, otobüs biletini kolayca bul, güvenle al. Aradığın en uygun uçak bileti, otel, otobüs bileti. Ayda 15+ milyon ziyaretçi. Özel İndirimli Oteller. Yurtiçi-Yurtdışı Biletler. En Uygun Otobüs Biletleri. Oteller 12 Taksitle. 7/24 Çağrı Merkezi. 3 Adımda Ucuz Uçak Bileti.

Enuygun: Türkiye’nin Seyahat Sitesi!
Biz, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve bunu kullanıcılarımıza mükemmel deneyimi sunmak için kullanan, genç ve dinamik bir şirketiz. Her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğumuz 17 milyonun üzerinde kullanıcımızla, Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyoruz. Dünyada da global markamız Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyoruz. Uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta, sunduğumuz hizmetlerin sadece bazıları. Amacımız, tüm insanların seyahat ihtiyaçlarını en kolay ve hesaplı bir şekilde uygulamaya geçirmelerini sağlamak. Enuygun, Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin lisanslı ticari markasıdır.

Kaç yılında kuruldu?
2008

Kaç kişi çalışıyor?
180 + çalışan

Kaç bilet satıldı?
Son 3 yılda 15M+ bilet satışı

Kaç kullanıcısı var?
6M+ uygulama indirme

Uçak Bileti
Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi Enuygun.com ile sadece birkaç saniye içinde, dilediğiniz yere en uygun ve en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.

Otobüs Bileti
Gitmek istediğiniz her yere yüzlerce otobüs firmasının biletlerini karşılaştırabilir, size en uygun otobüs biletini kolayca ve güvenle alabilirsiniz.

Otel
Enuygun ile 400.000’den fazla otelin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak beklentilerinize en uygun oteli bulup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kredi
Enuygun’da, bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kredileri karşılaştırıp başvurabilir ya da pek çok bankanın kredi kartlarından ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz.

Sigorta
Enuygun Sigorta Acenteliği ile kasko, zorunlu trafik sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası, DASK ve konut sigortası yaptırabilirsiniz.

İnternet
Enuygun, ADSL ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerini de karşılaştırmanıza ve seçtiğiniz tarifeyi satın almanıza olanak tanır.

Mevduat
Enuygun mevduat servisi ile farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en kazançlı oranı kolayca bularak seçebilirsiniz.

GSM
Enuygun, güncel GSM tarifelerini sizin için karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi bulmanıza yardımcı olur.

İletişim Bilgileri
Adres:
İçerenköy Mah. Umut Sk. No:10-12/55 34752
Ataşehir / İstanbul
Telefon:
Seyahat Hattı:
+90 850 333 88 88
Sigorta Acenteliği Hattı:
+90 216 469 69 81
Santral:
+90 850 333 95 95
Ofis çalışma saatlerimiz Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:00 arasıdır.

Uçak Bileti ile ilgili sorularınız için çağrı ekibimize haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Faks:
+90 216 575 0142
E-posta:
bilgi@enuygun.com


🟩 Enuygun indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Enuygun indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Enuygun indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Enuygun kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Enuygun promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.