ETSTur İndirim Kodu [%5] – Dilediğin Şehirde %5 İndirimli Konaklama Fırsatı!

Kod Süresiz
ETSTur ile TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA %5 İNDİRİMLİ KONAKLA!  Dilediğin...Daha Fazla

ETSTur ile TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA %5 İNDİRİMLİ KONAKLA!  Dilediğin şehirde ve zamanda üyelere özel avantajlarla konaklamak için acele et! Etstur mobil uygulaması ve web sitesinde geçerli, seçili otellerde %5 indirim seni bekliyor! Kupon Kodu 2021SUBAT5

Dilediğin şehirde ve zamanda avantajlarla konaklamak için aradığın fırsat ETS’de! Seçili otellerde, 500 TL ve üzeri rezervasyonlarında %5 indirim seni bekliyor! 2020AGS5

Türkiye’nin dört bir yanında tatilini planlamak için; seçili otellerde 2 gün geçerli sana özel %5 indirim kuponunu kullan, dilediğin zaman konakla!

Kampanyadan yararlanmak için, kupon kodunun kampanyalar alanından rezervasyon tamamlama sayfasındaki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. İndirim bundan sonra hesaplanacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu otelleri açılacak sayfadan görebilirsiniz. Kupon indirimi etstur.com web sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Kupon indirimi başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanım limiti sınırlı sayıdadır. Değişiklik ve iptal yapılması durumunda ilgili kuponun geçerlilik tarihine göre işlem yapılacaktır. Kampanya dahilinde yapılan otel rezervasyonlarının iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır. Kupon kodu paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz. Etstur, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

krms-kupon-KUPONSBT5

krms-kupon-2021subat5

Kampanya, sadece etstur.com web sitesi ve mobil uygulama üzerinde geçerlidir. Kampanya, seçili otellerde geçerlidir. Kupon kodu, 26 Şubat 2021, saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Konaklama için sezon sınırlaması yoktur. Misafir, kupon ile dilediği tarihe rezervasyon yapabilir. Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Kuponlar geçmişe dönük rezervasyonları kapsamaz, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kuponlar, otellerin kontenjan durumuna göre geçerli olup, ETS, kuponlarda değişiklik yapma ve kuponu sonlandırma hakkına sahiptir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Daha Az

SBT5 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

ETSTur Bonus Karta Ekstra %5 İndirimli Oteller + 4 Ay Erteleme

Fırsat Süresiz
ETSTur'dan Bonus ve Shop&Fly kartınızla tıklayıp alacağınız otel odalarında %5...Daha Fazla

ETSTur’dan Bonus ve Shop&Fly kartınızla tıklayıp alacağınız otel odalarında %5 indirim sağlar.

Bonus üyesi Etstur’dan gerçekleştirilen ödemelerde %5 ekstra indirim kart sahiplerine sunulacaktır.

ETS’de Bonus’a özel fırsatlar sizi bekliyor! Rezervasyonunuzu Bonus ile yapın, anında %5 ekstra indirim kazanın. İsterseniz %5 ekstra indirim ile birlikte rezervasyonunuzu şimdi yapıp, ödemeye 4 ay sonra başlayın.

 • 20 Ocak – 19 Nisan 2021 tarihleri arasında, ETS’den Bonus ile yapacağınız rezervasyonlarınızda ekstra %5 indirim ve indirime ek olarak 4 ay ödeme erteleme fırsatı sunulacaktır.
 • %5 ekstra indirim kampanyası belirli otellerde geçerlidir.
 • %5 ekstra indirim kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
 • Kampanyaya Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business Kartlar  dahil değildir.
 • %5 ekstra indirim kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larında yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

ETSTur Paraf Karta Ekstra İndirim ve 12 Aya Varan Taksit

Fırsat Süresiz
Paraf Kart Halk Bank ETS Tur Kampanyası ETS tarafından indirimli...Daha Fazla

Paraf Kart Halk Bank ETS Tur Kampanyası

 • ETS tarafından indirimli tutar üzerinden satış gerçekleştirilmektedir.
 • İşlem sonrası kredi kartına ya da ekstreye indirim yansıtılmayacaktır.
 • Sistem tarafından artı taksit uygulanmayacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur Erken Rezervasyon Otelleri %50 İndirim

Fırsat Süresiz
ETSTur'da erken rezervasyonla %50 indirimi kaçırmayın. Erken rezervasyonunun %50'ye varan...Daha Fazla

ETSTur’da erken rezervasyonla %50 indirimi kaçırmayın. Erken rezervasyonunun %50’ye varan birinci dönem indirimlerinde son gün bugün! Cazip fırsatlar ve koşulsuz iptal hakkı ile erken al; istersen şimdi istersen baharda öde! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur %5 İndirim Kodu

Kod Süresiz
ETSTur'da %5 indirim sağlar. Burada yer alan ets indirim koduyla...Daha Fazla

ETSTur’da %5 indirim sağlar. Burada yer alan ets indirim koduyla online rezervasyonlarınızı ekstra %5 daha ucuzlatacaksınız! Tüm şehir otellerinde kullanılabiliyor. Rezervasyonu tamamlamadan önce kodu kullanmayı unutmayın. Daha Az

SGSLE5 Kodu Aç 
100% Başarılı

25 TL ETSTur İndirim Kodu [500 TL Konaklamaya] – 23 Nisan Özel İndirim Kuponları

Kod Süresi Doldu
ETSTur'da 500 TL'ye 25 TL indirim sağlar. Dilediğin şehirde indirimli...Daha Fazla

ETSTur’da 500 TL’ye 25 TL indirim sağlar. Dilediğin şehirde indirimli konaklamak için aradığın fırsat ETS’de! Seçili otellerde, 23 Nisan’a kadar yapacağın rezervasyonlarda 50 TL’ye varan indirim seni bekliyor! Kupon Kodları: 500-1000 TL arasında 25 TL indirim: 23NIS25, 1001 TL + üzerine 50 TL indirim: 23NIS50.

Sehir-Otelleri

Kampanyadan yararlanmak için, kupon kodunun kampanyalar alanından rezervasyon tamamlama sayfasındaki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. İndirim bundan sonra hesaplanacaktır. Kampanya, 23 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu otelleri https://www.etstur.com/Sehir-Otelleri linkinden görebilirsiniz. Kupon indirimi etstur.com web sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Çağrı merkezi ve acentelerden yapılacak rezervasyonlarda geçerli değildir. Kupon indirimi başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanım limiti sınırlı sayıdadır. Değişiklik ve iptal yapılması durumunda ilgili kuponun geçerlilik tarihine göre işlem yapılacaktır. Kampanya dahilinde yapılan otel rezervasyonlarının iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır. Kuponlar, otellerin kontenjan durumuna göre geçerli olup, ETS, kuponlarda değişiklik yapma ve kuponu sonlandırma hakkına sahiptir. Kuponlar, geçmişe dönük rezervasyonları kapsamaz, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kupon kodu paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz. Etstur, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mobil App EY25 Daha Az

23NIS25 Kodu Aç 
100% Başarılı

50 TL ETSTur İndirim Kodu [1000 TL Konaklamaya]

Kod Süresi Doldu
ETSTur'da 1000 TL'ye 50 TL indirim sağlar. TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR...Daha Fazla

ETSTur’da 1000 TL’ye 50 TL indirim sağlar. TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA 50 TL’YE VARAN İNDİRİMLE KONAKLA! Dilediğin şehirde indirimli konaklamak için aradığın fırsat ETS’de! Seçili otellerde, 23 Nisan’a kadar yapacağın rezervasyonlarda 50 TL’ye varan indirim seni bekliyor! Kupon Kodları: 500-1000 TL arasında 25 TL indirim: 23NIS25, 1001 TL + üzerine 50 TL indirim: 23NIS50.

Sehir-Otelleri

Kampanyadan yararlanmak için, kupon kodunun kampanyalar alanından rezervasyon tamamlama sayfasındaki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. İndirim bundan sonra hesaplanacaktır. Kampanya, 23 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu otelleri https://www.etstur.com/Sehir-Otelleri linkinden görebilirsiniz. Kupon indirimi etstur.com web sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Çağrı merkezi ve acentelerden yapılacak rezervasyonlarda geçerli değildir. Kupon indirimi başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanım limiti sınırlı sayıdadır. Değişiklik ve iptal yapılması durumunda ilgili kuponun geçerlilik tarihine göre işlem yapılacaktır. Kampanya dahilinde yapılan otel rezervasyonlarının iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır. Kuponlar, otellerin kontenjan durumuna göre geçerli olup, ETS, kuponlarda değişiklik yapma ve kuponu sonlandırma hakkına sahiptir. Kuponlar, geçmişe dönük rezervasyonları kapsamaz, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kupon kodu paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz. Etstur, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Dilediğin şehirde 50 TL’ye varan indirimle konaklama fırsatı!

Mobil App EY125 Daha Az

23NIS50 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur 5000 TL’ye 250 TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
ETSTur'da 5000 TL'ye 250 TL indirim sağlar. 31 Mart 2021...Daha Fazla

ETSTur’da 5000 TL’ye 250 TL indirim sağlar. 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda, 8000’den fazla yurt içi otelde geçerlidir. Son kullanım tarihi: 27 Eylül 2020 (23:59)

Detaylar Daha Az

EY250 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur 1500 TL’ye 75 TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
ETSTur'da 1500 TL'ye 75 TL indirim sağlar. 31 Mart 2021...Daha Fazla

ETSTur’da 1500 TL’ye 75 TL indirim sağlar. 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda, 8000’den fazla yurt içi otelde geçerlidir. Son kullanım tarihi: 27 Eylül 2020 (23:59)

Detaylar Daha Az

EY75 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur 75₺ İndirim Kodu – 🎉Hafta Sonuna Özel 75 TL İndirim Kuponunu Hemen Kullan!🎉

Kod Süresi Doldu
ETSTUR'DA 75 TL İNDİRİMLİ KONAKLAMA FIRSATI! Bu hafta sonu geçerli...Daha Fazla

ETSTUR’DA 75 TL İNDİRİMLİ KONAKLAMA FIRSATI! Bu hafta sonu geçerli 75 TL indirim kuponu seni bekliyor. Dilediğin şehirde, harika bir tatil planı yapmak için acele et, sınırlı sayıdaki fırsatı kaçırma! ETS Kupon Kodu

Kampanya; 11.09.2020, 15.00’ten 13.09.2020, 23.59’a kadar seçili otellerde geçerlidir. Geçerli olan otelleri bu linkten görebilirsiniz. https://www.etstur.com/Indirimli-Oteller Kupon, 31 Aralık 2020’ye kadar yapılacak konaklamalarda geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kupon kodunun kampanyalar alanından rezervasyon tamamlama sayfasındaki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. İndirim bundan sonra hesaplanacaktır. Kupon indirimi Etstur web sitesi ve Etstur mobil uygulamalarında geçerlidir. Kupon indirimi BKM Express ile yapılacak ödemelerde geçerli değildir. Kupon kullanım limiti 1000 adettir. Değişiklik ve iptal yapılması durumunda ilgili kuponun geçerlilik tarihine göre işlem yapılacaktır. Kampanya dahilinde yapılan otel rezervasyonlarının iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır. Kupon kodu paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz. Etstur, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

EYLUL75 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

ETSTur Tüm şehir otellerinde geçerli % 5 indirim kodu

Kod Süresiz
İşte sizlere süper bir ets indirim kodu daha! Bu kupon...Daha Fazla

İşte sizlere süper bir ets indirim kodu daha! Bu kupon 7000’den fazla şehir otelindeki rezervasyonlarınızı ekstra %5 daha ucuzlatıyor. Konaklanacak gece sayısı veya harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama da bulunmuyor. Daha Az

GKESFET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur Otel Rezervasyonlarında 125 Paracık Kazan [Hopi]

Fırsat Süresi Doldu
ETStur'da 8000'den fazla seçili otel rezervasyonlarında 125'e varan Paracık kazan!...Daha Fazla

ETStur’da 8000’den fazla seçili otel rezervasyonlarında 125’e varan Paracık kazan!

Kampanya 30 Eylül 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Hopi üyesinin Etstur onlineda Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyada şartları sağlanan fatura ile 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda 25, 2.000 TL üzeri rezervasyonlarda 50, 5.000 TL üzeri rezervasyonlarda 125 Paracık kazanılabilir.

Kampanyadan en fazla 125 Paracık kazanılabilir.

Kampanyalardan faydalanmak için rezervasyon sırasında konaklama yapacak kişilerden mutlaka bir kişinin Hopi kimliği ile kayıt yaptırması gerekir.

Kampanya, 29 Temmuz 2020 tarihinden önce yapılmış satın alımlar için geçerli değildir. İptal edilerek aynı kişi adına aynı veya farklı tarihlerde yapılacak tur satın alımlarında paracık kazanım hakkının dışında tutulur.

Rezervasyon yapılabilecek otellerde kontenjan bittiğinde Hopi ve Etstur kampanyayı sonlandırabilir.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.’de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Bu kampanya diğer Etstur kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Etstur kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Tüm Rezervasyonlar için 50TL

Kod Süresiz
Tüm otellerdeki rezervasyonlarınız için avantajlı bir ets tur indirim kodu...Daha Fazla

Tüm otellerdeki rezervasyonlarınız için avantajlı bir ets tur indirim kodu getirdik! Bu kuponu kopyalayıp ödemeyi yapmadan önce ets sitesine girerseniz, toplam tutara ekstra 50TL’lik bir indirim daha uygulanacaktır. Kodun aktif olması için rezervasyon tutarının en az 1000TL olması gerekiyor. Kuponun geçerlilik tarihi belirtilmemiştir. Daha Az

SGKAP50 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Fethiye Otelleri için 40TL

Kod Süresiz
İşte Fethiye otellerindeki konaklamalarınız için kullanabileceğiniz bir ets tur indirim...Daha Fazla

İşte Fethiye otellerindeki konaklamalarınız için kullanabileceğiniz bir ets tur indirim kodu! Hemen kopyalayın ve ödemenizi yapmadan önce uygulayarak tatilinizi ekstra 40TL daha ucuza getirin. Bu kupon 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda kullanılabilir. Fethiye otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL Etstur indirim kodu Daha Az

SG40FET Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS İndirim Kodu: Marmaris Otelleri için 40TL

Kod Süresiz
Marmaris otellerindeki rezervasyonlarınız için kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi!...Daha Fazla

Marmaris otellerindeki rezervasyonlarınız için kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Hemen kopyalayın ve ödemeyi yapmadan önce uygulayarak bu indirimden siz de faydalanın. Toplam rezervasyon tutarı en az 1000TL olmalıdır. Marmaris otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL ETSTur indirim kodu Daha Az

SG40MAR Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Ankara Otellerinde 25TL

Kod Süresiz
Karşınızda yepyeni bir ets tur indirim kodu daha! Bu seferki...Daha Fazla

Karşınızda yepyeni bir ets tur indirim kodu daha! Bu seferki Ankara otellerinde geçerlidir ve 25TL daha az ödemenizi sağlamaktadır. Kuponu kopyalayıp ödeme yapmadan önce siteye girmeniz gerekir. Toplam rezervasyon tutarı en az 500TL olmalıdır. Ankara otellerindeki 500TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 25TL Etstur indirim kodu Daha Az

SGANK25 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur İndirim Kuponu: Ayvalık Otellerinde 40TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ayvalık otellerinde geçerli bir ets tur indirim kuponu getirdik! Eğer...Daha Fazla

Ayvalık otellerinde geçerli bir ets tur indirim kuponu getirdik! Eğer rezervasyonunuzu tamamlamadan önce bu kodu siteye girerseniz ekstra 40TL indirim elde edersiniz. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarı en az 1000TL olmalı. Ayvalık otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL Etstur indirim kodu Daha Az

SG40AYV Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS indirim kodu: İstanbul Otelleri için 25TL

Kod Süresiz
İstanbul otellerindeki rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Ödemeyi...Daha Fazla

İstanbul otellerindeki rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Ödemeyi yapmadan önce kodu siteye girenler bu indirimden yararlanabilir. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarının en az 500TL olması gerekir. İstanbul otellerindeki 500TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 25TL Etstur indirim kodu Daha Az

SGIST25 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS indirim kodu: Hilton Otellerinde Geçerli %5

Kod Süresiz
Tüm hilton otellerindeki rezervasyonlarda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu getirdik!...Daha Fazla

Tüm hilton otellerindeki rezervasyonlarda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu getirdik! Ödemenizi yapmadan kodu uygularsanız, toplam tutara ekstra %5’lik bir indirim daha yansıyacaktır. Şimdiden keyifli bir seyahat dileriz. Daha Az

SGHL5 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur Yaz Fırsatlı İndirimli Oteller | Beklenen Yaz %45 İndirimle Geldi!

Fırsat Süresiz
Beklenen yaz EtsTur fırsatlarıyla beraber geldi! İndirimler %50'yi buluyor!
Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur Monte Baia Uludağ’da ekstra % 5’e varan indirim (BONUS)

Fırsat Süresi Doldu
Monte Baia Uludağ'da Bonus kartlara ekstra %5'e varan erken rezervasyon...Daha Fazla

Monte Baia Uludağ’da Bonus kartlara ekstra %5’e varan erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur Kış Tatili Önerileri

Fırsat Süresi Doldu
ETSTur'da kış tatili için turları görebilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

ETStur Erken Al Al Öde % 50’ye Varan İndirim

Fırsat Süresi Doldu
ETStur'da erken rezeryasyon yap %50'ye varan indirimle al!
Hemen Al
100% Başarılı

Etstur Kıbrıs’ta Pegasus’a Özel İndirimli Fiyatlarla Otel+Uçak Rezervasyonu

Fırsat Süresiz
Etstur'da Kıbrıs seyahatlerinde Pegasus'a özel indirimli otel+uçak rezervasyonunu kaçırmayın.
Hemen Al
100% Başarılı

Etstur Kıbrıs Otel Rezervasyonunu Shop&Fly İle Yap 10.000 Mil Kazan

Fırsat Süresiz
Etstur'da Kıbrıs otel rezervasyonunu Shop&Fly ile yap 10 bin mil...Daha Fazla

Etstur’da Kıbrıs otel rezervasyonunu Shop&Fly ile yap 10 bin mil kazan. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hakkımızda

Etstur‘un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. Etstur; geniş kitlelere hizmet veren seyahat acentesi Didimtur, kişiye özel ve lüks seyahat programları hazırlayan Jetset markaları ve cazip fiyatlarla uçak bileti satışı gerçekleştiren Ucuzabilet.com, misafirlerin tesislerle ilgili objektif görüşlerine yer veren Otelpuan.com ve seyahat trendlerinin yer aldığı etstur.com/letsgo web siteleri ile turizm ve seyahat alanlarında tüketicinin yanında olmaya devam ediyor.

Etstur‘un İlkleri
2002 Türkiye’de erken rezervasyon sistemini uygulayan ilk turizm şirketi.
2003 Seyahat sonrası, müşteri memnuniyetini ölçen ilk turizm şirketi.
2003 Turizm sektöründe online rezervasyon sistemini Türkiye’de uygulayan ilk şirket.
2004 Hava yolu-otel-tur operatörü seyahat hizmetleri zinciri ile Türkiye’de ilk.
2006 Kendi müşterilerini “Gölge Müşteri Programı” ile tesis incelemelerine gönderen ve sonuçlarını değerlendiren tek turizm şirketi.
2006 Türkiye’de Acente Performans Sistemi’ni oluşturan ve seyahat acentelerini performanslarına göre denetleyen ilk turizm şirketi.
2006 Engelli misafirlere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren tek tur operatörü firma.
2008 Bağımsız denetim firmalarıyla otel denetimi yapan tek firma.
2010 Erken rezervasyon iptal sigortasını Türkiye’de ilk kez uygulayan turizm şirketi.

Ödüllerimiz

 • 2010 yılında, üçüncü kez, “Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nü kazandı.
 • Capital Dergisi tarafından düzenlenen araştırma ile 2010 yılında “Türkiye’nin En Beğenilen Turizm Şirketi” ödülüne değer bulundu.
 • 2010, 2011 ve 2013 yıllarında uluslararası bir değerlendirme kurumu olan “S Kalite Ödülü”ne layık görüldü.
 • 2010 yılında Antalya Belediyesi tarafından verilen “Tourism Star Ödülü”nü aldı.
 • 2012 ve 2013 yıllarında Voyager Dergisi’nin okuyucuları arasında yaptığı anketle “Yılın En İyi Rehber Hizmetleri” ödüllerini 2 yıl üst üste aldı.
 • Etstur, Türk turizmini en iyi yönetenlerin ödüllendirildiği ‘Quality Management Awards 2014’te; “En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü” ve “Turizm Yatırımcıları Kalite Yönetimi” ödüllerini kazanırken, Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy da turizme katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.
 • Etstur, İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmaları ile Kariyer.net tarafından verilen 14. İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.
 • Etsur, iş ve ekonomi dergisi Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” ödül töreninde, 2014 yılında “Türkiye’nin En Beğenilen Seyahat Acentesi” seçildi.
 • Etsur, İtibar Atölyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin En İtibarlı Şirketleri 2014 araştırmasında, Turizm Sektörünün En İtibarlı Şirketi seçildi.
 • Etstur, 14 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşen 13. Altın Örümcek Web Ödülleri töreninde dört ayrı ödülün sahibi oldu. Yarışmada Etstur web sitesi ile E-Ticaret ve Turizm / Seyahat kategorilerinde birincilik ödülünü alırken, dijital seyahat ve yaşam platformu Let’s Go Dergi ile Turizm / Seyahat kategorisinde ikinci oldu. 120 bin fotoğraf ile Instagram’da katılım rekoru kıran Etstur ile Tatil Yağmuru yarışması ise Sosyal Medya Kampanyası kategorisinde üçüncülük ödülüne değer görüldü.
 • Etstur, Capital dergisi tarafından 15. kez gerçekleşen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri organizasyonunda, Turizm ve Acente kategorisinde 2015 yılının en beğenilen şirketi seçilerek birincilik ödülünün sahibi oldu.
Şirket Ünvanı : Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi
Vergi Dairesi ve Numarası : Büyük Mükellefler V.D. 3810040790
Ticaret Sicil No : Kadıköy- 23850
Tescil Tarihi : 09.07.1991
Mersis No : 0381004079000024
Merkez : Bağdat Caddesi, Göksel İş Merkezi No: 55/3 Kızıltoprak – Kadıköy/ İstanbul
Yönetim Kurulu Başkanı : Mehmet Nuri Ersoy
Taahhüt Edilen Sermaye : 6.020.000 TL
Ödenmiş Sermaye : 6.020.000 TL
Bağımsız Denetçi : Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. Vişnezade Mh., Süleyman Seba Cd No:48, 34357 Beşiktaş Telefon:(0212) 326 6060

Erken Rezervasyon 2017

Etstur Erken Rezervasyon 2017

Etstur, her yıl onlarca farklı otele yönelik, %45’e varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Oldukça cazip indirimlerle devam eden Erken Rezervasyon kampanyası, tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik bu dönem içerisinde uygulanan Erken Rezervasyon Sigortası ile de tatilcilere konaklamalarına 72 saat öncesine kadar tatilini iptal etme güvencesi sağlanıyor.

Erken Rezervasyon Otelleri Antalya, Alanya, Bodrum, Çeşme gibi Türkiye’nin en popüler yazlık yerlerindeki en güzel otellerden oluşuyor.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Erken Rezervasyon dönemi her yıl kasım-aralık aylarında başlayıp, yaz sezonunun başına kadar devam ediyor. Beş döneme ayrılan Erken Rezervasyon sürecinde en yüksek indirim oranı ile başlayan birinci dönemi takip eden dönemlerde indirim oranı kademeli olarak azalıyor.

Erken Alın, Az Ödeyin!

Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için Erken Rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor. Böylece tatilini en erken planlayan misafirler en fazla indirimden yararlanıyor.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir?

Etstur‘un Erken Rezervasyon Dönemi için sunduğu avantajlı bir uygulama olan Erken Rezervasyon Sigortası ile geçmiş yıllarda olduğu gibi misafirlere, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal hakkı sunuluyor. Bu uygulama ile tatil sezonunda gerçekleşecek tatilleriniz için, konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatına sahip oluyorsunuz. Erken Rezervasyon Sigortası’nın geçerli olduğu koşullar ise şöyle; otel rezervasyon tutarı 1000 TL’ye kadar olan işlemler için sigorta bedeli 10 TL’dir. Rezervasyon tutarı 1000 TL’nin üzerinde olan işlemler içinse sigorta bedeli, tutarın %1’i olarak belirlenir. Rezervasyon iptalinde otel ücretinin tamamı misafire iade edilirken, sigorta ücreti için iade yapılmaz. Uçak biletleri için geçerli olan iptal şartları kapsam dahilinde değildir. Bu uygulama 1 Nisan – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak 4 gece ve üzeri otel konaklamalarını kapsar.

444 0 387 


0850 955 5555


🟩 Etstur indirim kodu Kasım 2021
🏷️ Etstur indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Etstur indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Etstur kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Etstur promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.