% 30 Europcar İndirim Kodu – Maximum İş Bankası 4 Taksit Araç Kiralama

Kod Süresiz
Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim 4 Taksit! Maximum Kart’a özel...Daha Fazla

Europcar’dan Araç Kiralamada %30 İndirim 4 Taksit!

Maximum Kart’a özel Europcar’dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Kampanya kapsamında 6011664 kodu ile 8 Nisan 2022 tarihine kadar Maximum Kart’ınızla Europcar’dan yapacağınız araç kiralamalarında liste fiyatları üzerinden %30 indirim yapılacaktır.

İş Bankası Müşterileri, Europcar’dan Araçlarını %30 İndirim ve Peşin Fiyatına 4 Taksitle Kiralıyor! İş Bankası Maximum özellikli kartınız ile yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit fırsatı Europcar’da sizleri bekliyor.

Europcar Türkiye web sitesinden, çağrı merkezinden veya araç kiralama ofislerinden yapılacak kiralamalarda indirim geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Bankamatik, Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı, Maximum Pati Kart) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Genç Kart, Bankamatik Kartı, Vadematik, Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Ticari Kredi Kartları, Ticari Debit Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Diğer koşullar: İndirim kodu sadece web sitesinden yapılanacak kiralamalarda kullanılacaktır. Call Centerdan ya da ofislerden doğrudan yapılacak kampanya kullanımlarında İş Bankası kampanyasından yararlanmak istenildiğinin söylenmesi yeterli olacaktır. Kampanyalı fiyatlar, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden %30 indirim ile hesaplanır. Kampanya dahilinde aynı ay içerisinde maksimum 21 gün araç kiralama yapılabilecektir. Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Europcar Genel Kiralama ve Araç Teslim Koşulları geçerlidir. Kampanya ek ürün ve hizmetler için geçerli değildir. (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti.  vs.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır.  (depozito, sigorta, muadil araç, drop,farklı yerde bırakma ücreti.  vs.)  Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve günlük kiralamalarla sınırlıdır. Kampanyamız tüm Europcar ofislerimizde geçerlidir. Ofislerimizin olduğu iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Denizli, Samsun, Konya, Mersin, Batman, Hatay, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ, Mardin, Erzurum, Nevşehir, Sivas, Kahramanmaraş, Bingöl, Aydın, Muğla ve Malatya.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Europcar önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

6011664 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 Europcar Turkcell Platinum İndirimi

Fırsat Süresiz
Turkcell Platinum Müşterileri Europcar’dan Aracını İndirimli Kiralıyor. Turkcell Platinum’a özel...Daha Fazla

Turkcell Platinum Müşterileri Europcar’dan Aracını İndirimli Kiralıyor.

Turkcell Platinum’a özel 9 Temmuz 2020 – 9 Ocak 2022 tarihleri arasında Europcar’dan yapacağınız araç kiralamanızda geçerli;

 1. Turkcell Platinum Üyelerine
 • Kiralamalarda kira bedelleri ve ek ürünlerde %30 indirim
 • Yurtdışı kiralamalarda %10 indirim
 • Hızlı check-out/ check in imkanı*
 1. Turkcell Platinum Black Üyelerine
  • Kiralamalarda kira bedelleri ve ek ürünlerde %35 indirim
  • Yurtdışı kiralamalarda %10 indirim
  • Hızlı check-out/ check in imkanı*
  • Sınırsız km
  • Adrese teslim etme & Adresten teslim alma **
  • Europcar Privilege Kart üyeliği

Kampanyadan faydalanmak için, Turkcell Platinum uygulamasından alınacak olan şifre telefon numarası ile portala giriş sağlanmalıdır.

 • Kampanya kapsamında Turkcell Platinum uygulamasından alacağınız kod ile 9 Temmuz 2020- 9 Ocak 2022 tarihleri arasında Europcar’dan yapacağınız araç kiralama harcamanız için indirimler uygulanacaktır.
 • Kampanyaya Turkcel Platinum üzerinden katılmak için, kampanyaya ait şifre ve telefon numarası ile portala giriş sağlanmalıdır.
 • Kampanya kapsamında yapılacak kiralamalarda Europcar Türkiye araç kiralama koşulları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında alınan indirim kodları 09 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 ay içerisinde 21 gün kiralama yapabilecek şekilde yararlanabilir.
 • Yurt dışından yapacağınız rezervasyonlarda indirimlerden yararlanabilmek için kiralamanızı 0850 377 0 377’yi arayarak Europcar Müşteri Hizmetlerimizin yardımıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Europcar Türkiye kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya dahil olan araçlar stoklarla sınırlıdır.
 • Europcar fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

*Europcar ile yapılacak hizmet sözleşmesi sonrasında, sadece ehliyet beyanı ile kiralama yapabilme hizmeti

**3 gün ve üzeri kiralamalarda, kiralama ofisine 30 km mesafedeki teslim noktalarına adrese teslim etme ve adresten teslim alma hizmeti kiralama yapacağınız ofisin uygunluk durumuna göre sunulmaktadır.

***Mevcut ortaklıklar için geçerli olup, hizmet sözleşmesi sonrasında Platinum işbirliği teklifimiz günlük kiralamalar için olup ayda en fazla 21 gün ile sınırlı olacaktır. Europcar Genel Kiralama Koşulları geçerli olup, bu koşullarda dilediği değişikliği yapma hakkı Faz Oto Kiralama AŞ’ye aittir. İndirimler Europcar Türkiye’nin belirlemiş olduğu ofiste ödemeli “Walk-In” fiyatlardan yapılacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Europcar Memur Sen İndirimi

Fırsat Süresiz
Memur-Sen üyelerine özel indirim fırsatlarımız başlamıştır. Siz de size özel...Daha Fazla

Memur-Sen üyelerine özel indirim fırsatlarımız başlamıştır. Siz de size özel indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kampanyamız tüm Europcar ofislerimizde geçerlidir.

Kampanyamız tüm araç gruplarında geçerlidir.

Kampanyamızdan 31.12.2021 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Kampanya, ek ürünler için geçerli değildir.

Europcar ilgili kampanya için fiyat değişikliği hakkını saklı tutar.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve günlük kiralamalarla sınırlıdır.

Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez.

Tüm kiralamalarımızda Europcar Genel Kiralama ve Araç Teslim Koşulları geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Europcar Disconti Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
Yurt dışında yaşayan Disconti Kart kullanıcılarına özel, araç kiralamada %25...Daha Fazla

Yurt dışında yaşayan Disconti Kart kullanıcılarına özel, araç kiralamada %25 indirim! Disconti Kart kullanıcıları onlara özel olarak tanımlanan kampanya kodlarını web sitemizdeki “kampanya kodu” alanına girerek, 0850 377 0 377 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak görüştüğü danışmanımıza söyleyerek ya da rezervasyonları sırasında ofislerimize bildirerek %25 indirim haklarından yararlanabilirler.

Kampanyamız tüm Europcar ofislerimizde geçerlidir.

Kampanya, ek ürünler için geçerli değildir.

Europcar ilgili kampanya için fiyat değişikliği hakkını saklı tutar.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve günlük kiralamalarla sınırlıdır.

Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez.

Kampanyamız 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Tüm kiralamalarımızda Europcar Genel Kiralama ve Araç Teslim Koşulları geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 35 Europcar Beşiktaş Kongre İndirimi

Fırsat Süresiz
Beşiktaş kongre üyelerine özel %35 indirimle aracınızı kiralamak için web...Daha Fazla

Beşiktaş kongre üyelerine özel %35 indirimle aracınızı kiralamak için web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya ofislerimizi ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırın.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kongre üyesi, aracı teslim anında Kongre üyeliği kartını Europcar yetkilisine ibraz eder.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında yapılacak kiralamalarda Europcar Türkiye araç kiralama koşulları geçerlidir.

Europcar Türkiye kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyaya dahil olan araçlar stoklarla sınırlıdır.

Europcar fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

133 ülkedeki 5,300 istasyonumuzdan doğrudan havalimanından veya dünyanın herhangi bir yerinden kiralık aracınızı alın. Geniş bir araç yelpazesiyle, Europcar size tüm özgürlüğü verir ve zorlukları ortadan kaldırır. Aracınızı şimdi ayırtın ve yola devam edin!

Bu araç kiralama uygulamasında Book & Save
Rezervasyonunuzu 24/7 müsaitlik durumuna bağlı olarak günün her saatinde yapın, değiştirin veya iptal edin.
Huzur için 24 saat yol yardımı ekleyin.
Dünya genelinde özel teklifler ve promosyon fiyatlarından yararlanın.

Araba kiralama basitleştirildi
GPS haritaları ve yol tarifleri ile İngiltere’de veya yurtdışında Europcar kiralama yerlerini bulun.
Aracınızı son derece kolaylık için evinize teslim edin ve toplayın.
Model Seçim araçlarımızla sevdiğiniz modelden uzaklaşın.
GPS ile navigasyon sırasında stresinizi ayırın ve rezervasyonunuzu GPS ile ekleyin.
Gemide bir çocuk var – rezervasyonunuzu tamamlarken aralarından seçim yapabileceğiniz çocuk koltukları seçtik.

İhtiyaçlarınız için en iyi aracı seçin
Bir offroad macerası için 4×4’leri seçin, şık bir Mercedes ile lüks seyahat edin ya da İngiltere’yi bir Vauxhall konforunda keşfedin.
Daha büyük bir iş için minibüse mi ihtiyacınız var? Geniş yelpazeli kargo araç filomuzdan seçim yapın. Tek gecelik veya 28 günü aşkın bir süredir geceleme yapın: işiniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılarız.

Pick-up zaman kazanın.
Rezervasyonlarınızı izleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz Europcar profilinize kolay erişim sunuyoruz.
Sayaçta zaman kazanmak için çevrimiçi check-in, sorunsuz ve sorunsuz bir yolculuk için ücretsiz ve hızlı hizmetin tadını çıkarın.

İster iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, Europcar sizin için doğru aracı bulmayı, işe almayı ve sürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Sadece arkanıza yaslanın ve yolculuğa odaklanın: şimdi indirin.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Europcar Müşteri Hizmetleri: 0850 377 0 377


🟩 Europcar indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Europcar indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Europcar indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Europcar kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Europcar promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.