ExpressVPN 12 Aylık Alana 3 Ay Bedava İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
ExpressVPN’in özel 15 aylık planı burada! Bu özel fırsat, yüksek...Daha Fazla

ExpressVPN’in özel 15 aylık planı burada! Bu özel fırsat, yüksek hızlı ultra güvenli VPN sunucularına 12 ay sınırsız erişim ve 3 ay daha tamamen ücretsizdir. Bu, normal aylık fiyattan% 49 indirim! Başka hiçbir web sitesinin ExpressVPN için daha düşük bir teklifi yoktur.

Özel Fırsat: 12 Ay + 3 Ay ÜCRETSİZ: 3 kolay adımda tüm ExpressVPN uygulamalarına, sınırsız yüksek hızlı bant genişliğine, 7/24 müşteri desteğine erişin!

15 Aylık plan en yüksek indirimi içermektedir ve 30 gün içinde tamamen iade edilebilir.

ExpressVPN’in özel 15 Aylık planıyla çevrimiçi deneyiminizin kontrolünü elinize alın! Bu özel fırsat ile 12 aylık yüksek hızlı ultra güvenli VPN sunucularına sınırsız erişim ve ayrıca ekstra 3 aylık ücretsiz hizmet edinin. Bu, normal aylık fiyattan %49 daha düşük! Başka hiçbir web sitesi ExpressVPN için daha düşük bir teklif sunmuyor. Daha Az

SAYFADA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

ExpressVPN 30 Günlük Ücretsiz Deneme Linki

Fırsat Süresiz
ExpressVPN'in tam özellikli versiyonunu buradan kaydolarak risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz....Daha Fazla

ExpressVPN’in tam özellikli versiyonunu buradan kaydolarak risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Daha sonrasında, herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, 30 gün içinde iptal edebilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Son Eklenen VPN Kuponları

% 85 AdGuard VPN Black Friday İndirim Kodu

Kod Süresiz
Adguard VPN kupon kodu ile Black Friday özel %85 indirim... Detayını Gör
BFVPN23 Kodu Aç 
100% Başarılı

Bedava Windscibe VPN PRO Kupon Kodu – 1 Aylık

Kod Süresiz
Windscribe kupon kodu ile bedava 1 aylık pro üyelik sağlar!... Detayını Gör
SECRETM8 Kodu Aç 
0% Başarılı

% 83 AdGuard VPN Kupon Kodu

Kod Süresiz
AdGuard VPN'den %83 İndirim Fırsatı Windows, Mac, iOS, Android platformların... Detayını Gör
AMIDIR83 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 80 AdGuard VPN St.Patrick Promosyonu Kodu

Kod Süresiz
Adguard VPN kupon kodu St.Patrick promosyonu: tüm lisanslar %80 indirimli.... Detayını Gör
LUCKY_80 Kodu Aç 
100% Başarılı

Atlas VPN Bedava Premium Referans Linki – 3 Gün

Fırsat Süresiz
Atlas VPN referans linkinden üye olun 3 günlük Premium kazanın!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

ExpressVPN’in özellikleri
Her ExpressVPN aboneliği, dünyanın en iyi VPN’ininden bekleyeceğiniz harika özellikler ile birlikte gelir.

Temel özellikler
160 sunucu konumu
Dünya çapındaki 94 ülkeden 160 VPN sunucu konumu arasından birini seçin. Hiçbir sınır olmadan, dilediğiniz kadar sunucu değiştirin.

Her yerden içerik
Dünyanın her yerinden, seyahat ederken bile, sansürlenmiş ve engellenmiş web sitelerindeki içerikleri izleyin, dinleyin ve tadını çıkarın.

IP adresi maskeleme
Gerçek IP adresinizi ve konumunuzu göstermenize gerek yok; güvenli VPN sunucularımız ile IP adresinizi değiştirin.

Anonim gezinme
ExpressVPN anonimliğinizi artırır. Hatta Bitcoin ile ödeme yapabilir ve gizli .onion sitemize göz atmak için Tor’u kullanabilirsiniz.

Her cihaz üzerinde
ExpressVPN; Windows, Mac, iOS, Android, Linux, yönlendiriciler, oyun konsolları ve akıllı TV’ler için ödüllü yazılımlara sahiptir.

24 saat canlı sohbet desteği
Kurulum ve sorun giderme konularında size yardımcı olmaları için gerçek kişilere e-posta ve canlı sohbet üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş özellikler
VPN ayrık tünelleme
Ayrık tünelleme özelliği cihaz trafiğinin bir kısmını bir VPN üzerinden yönlendirirken, geri kalanının internete doğrudan erişmesini sağlar.

TrustedServer teknolojisi
VPN sunucularını çalıştırmada çığır açan yaklaşımımız sizi korumak için hiçbir verinin hard diske yazılmamasını sağlar.

Network Lock kill switch
Network Lock özelliği VPN bağlantınız kopar ise koruma geri gelinceye kadar internet trafiğinizin tamamını engelleyerek verilerinizi korur.

Özel DNS
ExpressVPN her VPN sunucusu üzerinde kendine ait özel, şifreli DNS’ini çalıştırır ve böylece bağlantılarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı yapar.

Sınıfının en iyisi şifreleme
Verileriniz, dünyanın her yerindeki güvenlik uzmanları tarafından güvenilen şifreleme standardı olan AES-256 içindeki gelişmiş matematik tarafından korunur.

Aktivite veya bağlantı kaydı yok
ExpressVPN; trafik verilerini, DNS sorgularını veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek hiçbir şeyi hiçbir zaman kaydetmez ve kaydetmeyecektir.

Eğitsel özellikler
ExpressVPN Güven Merkezi
Sistemleri kırılması zor yapıyor, potansiyel saldırganların uzun kalmamalarını sağlıyor, yapabilecekleri zararı en aza indiriyor ve savunmamızı devamlı olarak test ediyoruz.

Aktif blog
Güvenlik ipuçları, dijital özgürlük ve tüm dünyadan internet gizliliği haberleri. ExpressVPN’in resmi blogu ile haberdar olun.

Hız Testi
ExpressVPN’i dahili Hız Testi özelliği ile hızlandırın. Ağınız için en hızlı VPN sunucu konumunu seçin. Artık tahmin etmek yok.

Çevrimiçi Spor izleme kılavuzları
Maç gününde TV’ye erişiminiz olmadığında sevdiğiniz sporları kaçırmayın. Gizli ve güvenli bir şekilde çevrimiçi spor izleyin.

Herkese açık Wi-Fi güvenliği
ExpressVPN, herkese açık Wi-Fi kullanırken vazgeçilmez bir araçtır. Dolandırıcı Wi-Fi ağlarına, ortadaki adam saldırılarına ve daha fazlasına karşı kendinizi korumayı öğrenin.

Gizlilik kılavuzları
Anonim olarak gezinme, Google arama geçmişinizi silme ve çevrimiçi gizli kalmak için Tor kullanma gibi konularda adım adım kılavuzlar.

Ve daha fazlası
İSS yavaşlatmasını yenin
İnternet servis sağlayıcıları video gibi belirli içerikleri yavaşlatabilir. VPN, yavaşlatmayı baypas etmenizi sağlar.

Aynı anda 5 cihaz kullanın
ExpressVPN’i tüm cihazlarınıza yükleyin ve aynı anda beşini bağlayın. Yeterli değil mi? Kablosuz yönlendiriciler için uygulamamızı edinin ve daha fazlasını bağlayın.

Sınırsız bant genişliği
İSS’niz veya VPN’iniz belirli türdeki trafiği sınırlamadan dilediğiniz kadar indirin.

Anonim bir şekilde gezinmek için VPN kullanın
Kendini anonim olarak tanıtan birçok VPN sağlayıcısı tam anonimlik sağladıklarını söylerler ama aslında çevrimiçi yaptıklarınızı kaydederler. ExpressVPN herkesin bir gizlilik hakkı olduğuna inanır. Bu yüzden hiçbir zaman çevrimiçi gezinme aktivitelerinizi kayıt altına almayız. Gizli kalın, güvenli kalın, ve anonim bir şekilde gezinin.

ExpressVPN yaptığınız her şeyi anonimleştirmenize yardımcı olur
Çevrimiçi ortamda konumunuzu gizleyin
Nerede olduğunuzu gizleyin ve gönül rahatlığıyla gezinin. Dünya çapındaki 94 ülke içinde herhangi bir ExpressVPN sunucusuna bağlandığınızda farklı bir IP adresi alırsınız ve kendinizi farklı bir ülkedeymişsiniz gibi gösterebilirsiniz. Fiziksel konumunuza göre fiyat ayrımcılığını önleyin ve kimliğinizi gizli tutun.

Anonim gezinme 101: Çevrimiçiyken kendinizi koruyun
ExpressVPN’in Windows, Mac, Android, iOS, Linux ve yönlendiriciler için kullanımı kolay uygulamaları ve ayrıca medya izleme konsolları ve akıllı TVler gibi diğer cihazlar için birçok manuel kurulum öğreticileri arasından seçin.

Çevrimiçi gizliliğinizi koruyun. ExpressVPN’i anonim proxy VPN hizmetiniz olarak kullanın.

Bilgilerinizi üçüncü kişilere karşı koruyun
VPN olmadığında, üçüncü taraflar internet trafiğinizi görebilir. İnternet servis sağlayıcınız aktivitelerinizi takip edebilir ve diğer kuruluşlar ile paylaşabilir. Devletler verilerinizi içeriklere erişmenizi önlemek için kullanabilir, ve şirketler size karşı fiyat ayrımcılığı uygulayabilir. Ve özellikle herkese açık Wi-Fi kullandığınızda, siber suçlara ve trafik gözetlemelerine karşı korunmasız kalırsınız.

Çevrimiçi iken anonim kalmak ve diğer herkesi kişisel işlerinizden uzak tutmak için ExpressVPN kullanın.

ExpressVPN: En anonim VPN hizmeti
ExpressVPN 2009 yılından beri internet gizliliğinin yüksek sesli bir savunucusu olmuştur. Anonimlik, çevrimiçi gizlilik ve ifade özgürlüğünüzü korumak için mücadele eden organizasyonları gururlu bir şekilde destekliyoruz. ExpressVPN, bugün dünyanın önde gelen seçkin VPN servislerinden biridir.

Kişisel verileriniz için başka kime güvenebilirsiniz?

ExpressVPN gizliliğinizi ciddiye alıyor
Gizlilik ile gezinin
ExpressVPN ile internet trafiğiniz hiçbir zaman kaydedilmez. Bu nedenle hiçbir şey sizi bir IP adresi veya tarih damgası ile eşleştiremez. Paylaşılan IP adresleri ile iziniz sürülemez.

Anonim olarak ödeme yapın
BitPay üzerinden BitCoin ile ödeme yaptığınızda, sağlamanız gereken tek bilgi eposta adresinizdir, böylece tamamen anonim kalabilirsiniz. Ayrıca diğer birçok ödeme şeklini de kullanabilirsiniz.

Casusları etkisiz hale getirin
ExpressVPN, NSA gibi devlet kuruluşları ile bilgilerinizi paylaşmaz. Ve trafik kayıtları tutmadığımızdan dolayı çevrimiçi aktivitelerinizin herhangi bir üçüncü tarafa sızması imkansızdır.

Anonim gezinme kısıtlamaları
Ancak, anonim gezinme söz konusu olduğunda birkaç sınır bulunmaktadır.

Öncelikle, bilgisayarınız uyku moduna geçtiğinde, güçte bir değişiklik oluştuğunda veya Wi-Fi ağını değiştirdiğinizde en iyi VPN bağlantıları bile bazen kopabilir. Bu olduğunda, ExpressVPN’in Network Lock kill switch‘i sizi korumak için hazırdır ve VPN bağlantınız başarılı bir şekilde tekrar bağlanana kadar tüm internet trafiğini durdurur.

Çevrimiçi hesaplarınızdan çıkış yapma veya onları silme, takipçileri yenme ve Tor gibi araçları kullanma dahil olmak üzere, çevrimiçi anonim kalma üzerine daha fazla kapsamlı tavsiyeler için Gizlilik Kılavuzları‘na göz atın.

Paylaşılan IP adresleri ile hızlı, anonim VPN
ExpressVPN’i seçmek için birçok harika neden var!
Aşırı hızlı VPN
ExpressVPN’in optimize edilmiş ağı, anonim olmanızı sağlarken aşırı hızlar ve sınırsız bant genişliği sağlar. IP adresinizin özel olarak sizi veya ailenizi tanımladığı evinizden farklı olarak, ExpressVPN’de diğer birçok kişi ile bir IP adresini paylaşırsınız.

Dahası, tüm internet trafiğiniz tamamen şifrelenir ve ExpressVPN aktivite veya bağlantı kaydı tutmaz. Paylaşılan IP adresiniz sizi herhangi bir çevrimiçi aktiviteye ilişkilendirmek için kullanılamaz.

Günün her saati destek
Uygulamada herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, canlı sohbet desteği günde 24 saat, haftada 7 gün hizmetinizdedir.

Destek temsilcilerine doğrudan e-posta gönderebilir veya anonim bir şekilde canlı sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

30 günlük para iade garantisi
ExpressVPN dünyanın en güvenilir, ultra hızlı VPN’ini seveceğiniz konusundan kendinden emin. Memnun kalmadınız mı? Uğraşsız 30 günlük para iade garantisi ile paranızı geri alın. Hiçbir koşul yok.

VPN’i nasıl seçerim?
Bir VPN hizmeti seçerken göz önüne alınacak en önemli nitelik güvendir. Güvenilir bir VPN sağlayıcısı:

gizlilik politikası konusunda şeffaftır

bağımsız bir şekilde denetlenmiştir

sistemlerini kişisel verileri saklamadan kaçınarak tasarlar

internet gizliliği ve dijital özgürlük konusunda devamlı bir bağlılık gösterir

Güvenin ardından, VPN’inizi çeşitli konumlar, sahip olduğunuz tüm cihazlarla uyumluluk veya 7/24 müşteri desteği gibi özelliklere göre seçin.

Neden VPN’e para ödemeliyim?
Ücretsiz bir VPN’in, kaliteli bir ücretli sağlayıcı ile denk özellikler ve hizmet sunması zordur. Ücretsiz VPN’lerin vasatın altında bir deneyim sunması, bağlantılarının birçok kullanıcı nedeniyle tıkanması, hiç müşteri desteği olmaması, sınırlı veya savsak bir güvenlik sağlaması ve çok az VPN sunucu konumuna sahip olması kuvvetle muhtemeldir.

ExpressVPN ücretli bir sağlayıcı olarak; hız, güvenlik ve sağlamlığın yanı sıra dünya çapında 160 sunucu konumu seçeneğini sunar. Ayrıca, Destek Ekibi ile herhangi bir sorunuz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

VPN’ler yasal mı?
VPN’ler yasaldır ve, yasakçı devletlerin olduğu ülkeler dahil olmak üzere, dünyanın her yerindeki insanlar ve şirketler tarafından, verilerini meraklılardan ve korsanlardan korumak için kullanılır. VPN’lerin kullanılmasının caydırıldığı yerlerde bile çoğu devlet bileşik bir dünyada rekabet edebilmek için memurların, akademisyenlerin veya yöneticilerin VPN kullanılmasını üstü kapalı olarak destekler. Ülkelerin bütün VPN’leri yasaklaması gerçekçi değildir.

Bununla birlikte, yasa dışı aktiviteler siz VPN kullansanız da kullanmasanız da yasa dışı olmaya devam eder.

Mobil cihazlarda VPN kullanabilir miyim? Neden kullanmalıyım?
ExpressVPN, iOS ve Android için uygulamalar ile mobil cihazlarda kolayca kullanılır. Bankacılık, video izleme ve mesajlaşma gibi dijital aktivitelerimizi zaman geçtikçe telefonlarımızdan ve tabletlerimizden daha çok gerçekleştirdiğimizden dolayı, bu cihazlardaki verilerimizi özellikle herkese açık bir Wi-Fi ağı kullanırken bir VPN ile korumamız daha da önemli hale geliyor.

VPN internet bağlantımı yavaşlatır mı?
Tüm VPN’lerin internetinizi yavaşlatma potansiyeli vardır ancak ExpressVPN’i endüstri lideri yapan hızı, kullanıcıların neredeyse hiç fark hissetmediği anlamına gelir. Aslında, İSS’niz trafiğinizi yavaşlatıyorsa, VPN kullanmak bağlantınızı hızlandırabilir.

Her halükarda, size coğrafi olarak en yakın sunucu konumunu seçtiğinizden emin olun.

VPN’ler pil tüketir mi?
Tüm uygulamalar gibi, VPN de cihazınızın pilini bir miktar tüketir. ExpressVPN’in, diğer protokollerden önemli ölçüde daha az pil kullanmak üzere tasarlanmış, özel ve isteklere uygun yaratılmış yeni VPN protokolü Lightway‘i geliştirmesinin sebeplerinden birisi budur. Ayrıca denetlenmesi ve bakımı daha hızlı ve kolaydır.

VPN kullanırsanız takip edilebilir misiniz?
ExpressVPN, herkesin gizlilik hakkı olduğuna inanır. Ağımıza bağlandığınızda güçlü şifreleme, etkinliğinizin internet sağlayıcınız, Wi-Fi operatörleriniz veya diğer üçüncü şahıslar tarafından izlenmesini engeller. ExpressVPN hiçbir etkinlik veya bağlantı kaydı toplamaz ve çığır açan TrustedServer teknolojimiz hiçbir zaman herhangi bir sunucuda veri depolanmamasını sağlar. Kısacası, hiçbir ExpressVPN kullanıcısının ağ aktivitesi veya davranışı izlenemez.

VPN kullanmak çevrimiçi bankacılık için güvenli mi?
VPN kullanmak sadece güvenli olmakla kalmaz, özellikle halka açık Wi-Fi ağlarında çevrimiçi bankacılık deneyiminize ekstra güvenlik katmanı ekler. Bazı finans kurumları, beklenmedik bir yerden ziyaret ediyor gibi görünen kullanıcıları askıya alacağından, bankanıza veya PayPal hesabınıza giriş yapmadan önce kendi ülkenizdeki bir sunucu konumuna bağlanmak hesabınızın kilitlenmesini engelleyebilir.

VPN’imi hep açık bırakmalı mıyım?
ExpressVPN’i aktif olarak kullanmasanız bile cihazınız internete her bağlı olduğunda VPN’i açık tutmanızı tavsiye ederiz. Böylece, uygulamayı arka planda çalışır durumda bırakarak gizliliğinizin her zaman korunduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

30 GÜNLÜK PARA İADE GARANTİSİ
Bu özellikleri ve daha fazlasını %100 risksiz edinin
ExpressVPN’in tüm özelliklerine sahip bir risksiz VPN denemesi edinin. Memnun kalmazsanız 30 gün içinde Destek ile iletişime geçin ve paranızı geri alın. İşte bu kadar basit.

2009 yılında kurulan ExpressVPN dünyanın en büyük VPN sağlayıcılarından biridir ve birkaç tıkta kullanıcılarının çevrimiçi gizliliklerini ve güvenliklerini korumalarına yardım eder. Şirketin Windows, Mac, iOS, Android, Linux, yönlendiriciler ve tarayıcılar için ödüllü yazılımları kullanıcı bilgilerini ve kimliklerini sınıfında en iyi şifreleme ve sızıntı koruması ile korur.

94 ülkede 3.000+ sunucu ve her hafta eklenen yeni sunucular ile ExpressVPN, kullanıcılar nerede olursa olsun hızlı bir bağlantı sağlar ve dünyanın her yerindeki sitelere ve hizmetlere sansürsüz erişim sunar. İngiliz Virgin Adaları merkezli ExpressVPN Toronto, Lizbon, Londra, Zagreb, Singapur, Hong Kong, Perth, Manila ve Tokyo dahil olmak üzere dünya üzerinde birçok şehirde çalışan bir ekibe sahiptir.

İnternet özgürlüğü ve gizlilik için sesli bir savunucu olan ExpressVPN; Electronic Frontier Foundation, the Internet Defense League, OpenMedia ve diğerleri dahil olmak üzere, dijital haklar için mücadele veren kar amacı gütmeyen organizasyonların gururlu bir mali destekçisidir.

🏷️ ExpressVPN için kupon koduna ihtiyaç var mı?

Hayır, indiriminizi edinmek için herhangi bir kupon kodu veya promosyon kodu girmenize gerek yoktur. Sadece sipariş sayfasını ziyaret edin ve indirim otomatik olarak uygulanır.

ExpressVPN için başka bir indirim veya fırsat bulabilir miyim?

Şu anda yok; 12 aylık abonelik + ücretsiz 3 ay fırsatı şu anda yeni müşteriler için sunulan tek indirimdir. Ancak ExpressVPN, ücretsiz VPN hizmeti kazanabileceğiniz yarışmalar gibi sezonluk promosyonlar yapmaktadır. Şu anda ExpressVPN abonesi olanlar daha da iyi bir fırsata erişebilirlier: Arkadaşlarınıza önererek tam bir aylık ücretsiz ExpressVPN hizmeti edinin. Her başarılı öneri hem sizin için hem de arkadaşınız için 30 günlük ücretsiz VPN hizmeti hediye ediyor. Yapabileceğiniz öneri sayısı için herhangi bir sınır yok!

ExpressVPN'i nasıl tamamen ücretsiz kullanabilirim?

ExpressVPN'in tam özellikli versiyonuna kaydolarak risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Daha sonrasında, herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 30 gün içinde iptal edebilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz.


🟩 ExpressVPN indirim kodu Şubat 2024
🏷️ ExpressVPN indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi ExpressVPN indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 ExpressVPN kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
ExpressVPN promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.