100₺ Trendyol Sepet İndirimi – Küçük Ev Aletleri

Fırsat Süresi Doldu
Trendyol'da Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Aletlerinde 2. Ürüne...Daha Fazla

Trendyol’da Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Aletlerinde 2. Ürüne 100 TL İndirim!

Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Aletlerinde 2. Ürüne 100 TL İndirim!

Trendyol robot süpürge, blender, buharlı ütü, epilatör, fritöz, saç düzleştirici gibi elektrikli ev aletlerinde 2000₺ alışverişe 100₺, 3500₺ alışverişe 150₺ indirim sağlar.

Elektrikli Ev ve Kişisel Bakım Aletlerinde 150 TL'ye Varan İndirimler

Trendyol’da Fakir süpürge, tost makinesi, meyve sıkacağı, blender, ütü gibi küçük ev aleti ürünlerinde Sizi Anlayan Teknolojiler Fakir’den Kaçırılmayacak Fiyatlarla butiğinde 2999₺ alışverişe 300₺, 1999₺ alışverişe 200₺ indirim sağlar.

Sizi Anlayan Teknolojiler Fakir'den Kaçırılmayacak Fiyatlarla Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paraf ile Fakir.com.tr’de +6 taksit ve 100 TL ParafPara Fırsatı!

Fırsat Süresi Doldu
1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında www.fakir.com.tr web adresinden  Paraf POS’undan tek seferde...Daha Fazla
 • 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında www.fakir.com.tr web adresinden  Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL ParafPara verilecektir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi Paraf Mobil’de yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar 17 Nisan 2022 saat 21:59’a kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 18 Nisan 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabilir.
 • Artı 6 taksit; www.fakir.com.tr  web adresinden  Paraf POS’undan yapılan 100 TL ve üzeri 2-3 taksitli alışverişlerde  otomatik eklenecektir.
 • Artı Taksit ve ParafPara kampanyası https://shop.delonghi.com.tr/ vehttps://shop.braunhousehold.com.tr/ web sayfalarından yapılacak alışverişlerde de geçerlidir.
 • ParafPara kampanyası müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyaya dahil tüm üye işyerlerinden toplamda en fazla 100TL ParafPara kazanabilir.
 • Artı taksit eklenmiş hali ile 9 taksite kadar işlem imkanı sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemlerde + taksit otomatik olarak eklenecektir.
 • ParafPara kampanyasına Paraf , Parafly ve sanal  kartlar kampanyaya dahil olup, Parafree, Business kartlar, HalkCard ,Debit kartlar, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İşlemin iadesi ile birlikte kampanya tutar kriterinin altına düşmesi durumunda verilen paraf para geri alınacaktır.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Fakir Store Elektrikli Süpürge İndirimi – Zubizu

Fırsat Süresiz
Fakir'den yapacağınız online alışverişte elektrikli süpürge modellerinde ZUBİZU'ya özel %25...Daha Fazla

Fakir’den yapacağınız online alışverişte elektrikli süpürge modellerinde ZUBİZU’ya özel %25 indirim!

Fakir elektrikli süpürgeler, tasarımı ve teknolojideki üstün performansı ile sizi kendisine çekiyor ve tabi ki evinizdeki tüm tozları da!

Veyron, Franky, Whisper, Darky elektrik süpürgeleri, optimum vakum gücü, düşük toz ve ses seviyesi ile rakipsiz!

Kampanya Koşulları:

Fakirshop.com.tr’de yer alan elektrikli süpürge modellerinde geçerlidir. Kampanya; başka kampanyalarla, kupon ve sepet kurgularıyla birleştirilememektedir. Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. tarafından düzenlenen tüm kampanyalar tüketicilere yöneliktir. Kampanyalardan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kampanya kapsamındaki sipariş iptal edilebilir. ZUBİZU ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş.; kampanyalar sırasında oluşabilecek öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle ürün, fiyat değişimi yapma ve kampanyayı son erdirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/07/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Fakir Store Kahve Makinesi İndirimi – Zubizu

Fırsat Süresiz
Fakir'den online alışverişte kahve makinesi modellerinde ZUBİZU'ya özel %25 indirim!...Daha Fazla

Fakir’den online alışverişte kahve makinesi modellerinde ZUBİZU’ya özel %25 indirim!

Çok kullanılan kahve makineleri pratiklik isteyen kişiler için oldukça faydalı.

Sadece tek tuş ile kahve yapmayı sağlayan bu cihaz ile siz de en lezzetli kahveleri çok daha kısa sürede hazırlayıp misafirlerinize sunabilirsiniz.

Aynı anda 4 kişiye kahve yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece gerekli kahve miktarını, suyunu, şekerini ayarlayarak başında beklemeden kahve yapabilir ve taşma derdinden kurtulabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Fakirshop.com.tr’de yer alan kahve makinesi modellerinde geçerlidir. Kampanya; başka kampanyalarla, kupon ve sepet kurgularıyla birleştirilememektedir. Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. tarafından düzenlenen tüm kampanyalar tüketicilere yöneliktir. Kampanyalardan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kampanya kapsamındaki sipariş iptal edilebilir. ZUBİZU ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş.; kampanyalar sırasında oluşabilecek öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle ürün, fiyat değişimi yapma ve kampanyayı son erdirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/07/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hakkımızda

Tarihçe

Dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Fakir,  H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu.

“Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.

Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi evlerimize taşımayı görev edinen Fakir, hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisiyle Fakir Hausgerate, pazarın öncü markalarından biri!

Alman Mühendisler tarafından geliştirilen ve Almanya’daki Vaihingen/Enz’deki üretim ve       AR-GE merkezinde bulunan Fakir Elektrikli Ev Aletleri, Dünyada 106 ülkede satışa sunuluyor.

1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Fakir Elektrikli Ev Aletleri; Saruhan Şirketler Grubu güvencesiyle Türkiye pazarına girerek Türk tüketicisiyle buluştu.

Ürün Gamı

Türkiye pazarına ilk olarak yağlı radyatörler ve halı yıkama makineleriyle giriş yapan markanın ürün gamında bugün 150’nin üzerinde çeşit bulunuyor.

Kuru, sulu ve buharlı süpürgeler, şarjlı el süpürgeleri, buharlı temizleyiciler, halı yıkama makineleri, mutfak aletleri, ütüler, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, hava nemlendiriciler, hava temizleyiciler, nem alma cihazları, fanlı ısıtıcılar, basküller, çamaşır kurutucular, vantilatörler ve şofbenler markanın geniş ürün gamında yer alan ürünler.

Kısa zamanda Türkiye’nin sevilen ve güvenilen markası olmayı başaran Fakir Hausgerate, tam 27 yıldır kaliteden ödün vermeden üstün Alman Teknolojisini Türk tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

AR-GE

Büyüyen Avrupa pazarı ve hızla değişen teknolojiye ayak uyduran Fakir, yüksek değerli ürünleriyle kendine özgü bir kalite ve güvenilirlik profili yakalamayı hızla başardı. Bu başarıda yenilikçi planlamalarıyla şirket yönetiminin, yoğun araştırmalarıyla AR-GE departmanının ve yüksek motivasyonuyla uzman çalışanlarının katkısı büyük.

AR-GE departmanı yeni konseptlerin hızla hayata geçirilmesini ve mevcut ürünlerin teknik olarak gelişimini sağlıyor. Sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti markanın bugünlere uzanan başarılı hikayesinin arkasındaki önemli detaylar.

Modern ve sorumluluk sahibi bir marka olan Fakir, kendisini çevreleyen sosyal ve ticari gelişimlerin farkında olarak müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun şekilde cevap veriyor. Fakir, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine teknolojisi yüksek ürünler sunan bir marka olarak biliniyor.

Fakir, Türkiye pazarına girdiği günden beri sektörde öncü ve inovatif marka kimliğiyle tanınıyor. Dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinin açıkladığı veriler Türkiye’de elektrikli ve şarjlı süpürgede pazar liderinin Fakir Hausgerate olduğunu söylüyor.

Fakir Plus Servisler

Bugün Türkiye’de 5 Bölge Müdürlüğü bulunan Fakir Hausgerate; bayi ağı, corner’lar, Fakir Shop’lar, yerel ve ulusal zincir marketler olmak üzere yaklaşık 3.500 satış noktasında tüketicileriyle buluşuyor.

Satış Sonrası Hizmetler konusunu da kapsamlı olarak ele alan ve tüm Türkiye genelinde yaygın bir servis ağına sahip Fakir, son yıllarda kurduğu Fakir Plus Servisler’le tüketicilerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Fakir
Fakir ev aletleri ile günlük hayatınızda yaptığınız rutin işler çok daha kolay ve zahmetsiz bir hâle gelir. Elektrikli süpürgelerden mutfak robotlarına, tıraş makinelerinden kahve makinelerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, gerek mutfakta gerekse ev işlerinizde en güçlü yardımcınızdır. Kişisel bakım ürünleriyle kişisel bakımınızı berbere veya kuaföre gitmeden kendiniz yapabilirsiniz. Pratik özellikleri ve üstün teknik donanımlarıyla kullanışlı ve uzun ömürlü olan Fakir küçük ev aletleri ile yemek ve temizlik yapmak daha az zaman alır ve zamanınız sevdiklerinize ve size kalır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen cihazlar, pek çok aparatı sayesinde daha fazla fonksiyonellik sunar. İhtiyaç halinde bol yedek parçasına da ulaşabileceğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Güçlü Elektrikli Süpürge Modelleriyle Temizlik Artık Çok Kolay
Fakir ürünleri arasında yer alan ekonomik Fakir çeyiz paketi fırsatları ile daha tasarruflu bir şekilde evinizi yenileyebilirsiniz.Yeni evlenenler için pek çok ürünün bulunduğu çeyiz paketleri içerisinde Fakir ev aletleri ile birlikte Fakir süpürge modelleri de yer alır. Markaya ait elektrikli süpürge modelleri gerek tasarımları gerekse üstün performansları ile dikkat çeker. Evinizde derinlemesine temizlik sağlayan süpürgeler, hem düşük ses seviyeleri ile sizi rahatsız etmez hem de optimum vakumlama performansına sahiptir. Kadınların en güçlü yardımcılarından biri olan süpürge modelleri, günlük temizlik işlerinin vazgeçilmez unsuru olarak en ön sırada yer alır. Gelişmiş özelliklerle donatılan süpürgeler, yüksek emiş gücü sayesinde halılara ve döşemelere yerleşen tozları ve kırıntıları haznesine çekerek evinizi tozlardan arındırır. Uzun yıllar kullansanız bile performansını kaybetmeyen elektrikli süpürge modelleri, ergonomik tasarımları ile kolay tutuş ve taşıma konforu da sunar. Elektrikli süpürgeler toz torbalı, toz torbasız, dikey şarjlı, dikey elektrikli, kuru ya da sulu süpürge olmak üzere kendi içlerinde pek çok çeşide ayrılır. Son dönemin oldukça fazla rağbet gören ve Fakir marka yeni ürünler arasında yer alan yeni nesil dikey süpürgeler kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Konforlu ve rahat bir kullanım sunan bu modeller, özellikle beliyle ilgili sağlık sorunları yaşayan kişiler için son derece idealdir ve dikey tasarımlı olduğu için eğilmeyi gerektirmez. Bu süpürgelerin sunduğu en önemli konforlardan biri de ergonomik ve her yöne kolayca dönebilen tutma sapıdır. Uzun süreli temizlik seanslarında beli ve bilekleri yormayan dikey süpürgeler, kalabalık aileler, evinde tüylü evcil hayvan besleyenler için son derece ideal ve kullanışlıdır. Gerektiğinde el süpürgesi olarak bile kullanabileceğiniz bu modeller, temizlik yaparken ulaşılması zor noktalara da kolayca ulaşmanızı ve temizlemenizi sağlar. Ortalama 700 Watt güçle çalışan cihazlar, 1,2 lt toz haznesi, ayarlanabilen vakum gücü, yüksek manevra kabiliyeti, kenar ve köşe aparatı, E.P.A filtre ve pedallı yer aparatı gibi özellik ve aksesuarlara sahiptir. Süpürge modelleri arasında herkesin aşina olduğu toz torbalı süpürge modelleri de yer alır. Ezberleri bozan yeni ve süper emiş gücüne sahip olan toz torbalı süpürgeler, yeni teknolojilerle donatılmış olup temizlenmesi ve kullanması son derece kolay bir hâle getirilmiştir. Gelişmiş 5 katlı filtre özellikleriyle donatılan modellerin toz torbasını toz içinde kalmadan basit bir şekilde çıkarıp temizleyebilir ve kolayca yerine takabilirsiniz. Mikro ana filtre özelliği sayesinde en ufak toz ve pislikler kolayca yakalanır. 1900 Watt ile 2300 Watt arasında güçlerle çalışan modeller evinizde mükemmel hijyen ve temizlik sağlar. Toz torbasız süpürge modelleri ise tozu ve havayı ayrıştıran gelişmiş Cyclone teknolojisi ile donatılmış olup toz torbasına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Sağlam vakum gücü ile her yeri derinlemesine temizleyerek konfor sunar. Markanın sunduğu süpürgeler arasında buharlı temizleyiciler, halı yıkama makineleri ve elinizi bile değdirmeden uzaktan kumanda ile yönetebileceğiniz robot süpürge modelleri de bulunur. Her yere giren ve siz diğer işlerinizle ilgilenirken evinizi dip köşe temizleyen robot süpürgeler son dönemin ilgi çeken ürünleri arasındadır.

Sulu Süpürgeler ve Buharlı Temizleyiciler
Fakir marka elektronik ev aletleri arasında temizlik konusunda çok titiz olan insanlara hitap eden buharlı temizleyiciler de yer alır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen buharlı temizleyici modelleri yalnızca tozları almakla kalmaz buhar işlevi sayesinde derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Ergonomik bir tasarımla üretilen buharlı temizleyici modelleri, süpürge yapma konusunda son derece efektif çözümler sunar. Buharın gücünden yararlanarak mükemmel temizlik sağlayan buharlı temizleyiciler, size çok daha farklı ve konforlu bir temizlik deneyimi sunar. Geleneksel süpürgelerle baş edemediğiniz zorlu lekeler ve inatçı kirler, buharın karşı konulmaz gücüyle kolayca temizlenir. Cihazınız, su haznesine doldurulan suyu buhara dönüştürerek en çıkmaz denen lekeleri bile hızlı ve kolayca çıkarabilir. Çektiğiniz lekeleri ve tozları tankında biriktiren cihaz dikine konumlanan bir gövdeye sahiptir. 1500 Watt güçle çalışan buharlı temizleyiciler, mükemmel emiş gücüne rağmen son derece düşük bir ses profiline sahiptir ve çalışırken size rahatsızlık vermez. 5 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde cihaza yakın priz aramak zorunda kalmazsınız ve odanın her noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. 550 ml su haznesi sayesinde uzun süreli temizliğin konforunu yaşayabilirsiniz. Geleneksel süpürgelerin giremediği köşelere kolayca giren bu modeller, yüksek toz toplama kapasitesi ve yüksek vakum gücü sayesinde evinizin havasını değiştirerek temizlik kokmasını sağlar. Temizlik işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken şey toz tankını boşaltmaktır. Tek bir hamlede kolayca çıkarabileceğiniz tankı yine aynı şekilde temizleyip kolayca yerine takabilirsiniz. Dik bir duruşa sahip buharlı temizleyici modelleri evinizin her yerinde yer kaplamadan derli toplu bir şekilde durabilir. Sulu süpürgeler de markanın sunduğu ev eşyaları arasında bulunur. Ergonomik sapları ile kolay tutuş konforuna sahip olan bu modeller, 1500 ile 2400 Watt arasında emiş gücüne ve 21 litrelik geniş hacimli bir tanka sahiptir. Tüylü hayvan dostlarınızın etrafa döktüğü tüyleri, tozları ve zararlı bakterileri etkili bir şekilde temizleyen sulu süpürgeler, astım ya da alerji hastalığı olan kullanıcılar için oldukça idealdir.

Mutfaktaki En Güçlü Yardımcınız: Mikser ve Blender Setleri
Fakir blender seti çeşitleri, mutfakta günlük olarak yaptığınız tüm doğrama, çırpma, karıştırma, öğütme ve parçalama gibi işleri saniyeler içerisinde ve kolayca yapabilir. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan aletlerden biri olan blender setleri ile mutfaktaki iş yükünüz büyük oranda azalır ve zamanınız size kalır. Bıçakla saatlerce uğraşmadan sebze ve meyveleri bir çırpıda doğrayabilir hem çeşitli yiyecekler hem de sıcak ve soğuk içecekler hazırlayabilirsiniz. Markanın sunduğu blender modelleri, en sert kuru yemişleri bile güçlü motorları ve bıçaklarıyla kolayca öğütebilecek kapasiteye sahiptir. Blender modellerini ister tek isterseniz set halinde satın alarak çok daha fazla işi blender ile kolayca hâlledebilirsiniz. Her türlü parçalama, ezme ve karıştırma işlemini yapabileceğiniz modellerin aksesuarları öğütülmek istenen tüm yiyeceklere uygun olarak tasarlanmıştır. El blenderi ile çorbaları karıştırıp pürüzsüz bir kıvam elde edebilirsiniz. Çikolata soslarınızın ya da sütlü tatlılarınızın içinde oluşan tortuları açabilirsiniz. Şık tasarımları ve ergonomik kullanımları sayesinde mutfağınıza yakışan blender setleri, 1000 Watt ile 1200 Watt arasında güçlerle çalışır. Markaya ait blender setleri; turbo fonksiyonu, kaymaz taban yapısı, paslanmaz çelik bıçakları, paslanmaz çelik mikser aparatları, 2,0 LT kapasiteli tritan haznesi, 900 ml kapasiteli ölçü kabı, yüksek motor hızı, sayıları 2 ile 8 arasında değişen hız kademeleri, 6 farklı fonksiyon ayarı, süre ve hız kontrolü, LCD ekran ve temel güvenlik kilidi gibi özelliklerin yanı sıra yüksek devir hızı sayesinde çorbanızı ya da içeceğinizi ısıtma fonksiyonuna sahiptir. İçeceklerini yanında taşımak isteyenler için üretilen kişisel blender modelleri, 500 Watt güçle çalışır. Kompakt ve ergonomik tasarımlarla üretilen bu modeller, tek tuşla çalışma fonksiyonu, tırtıklı titanyum bıçaklar, paslanmaz çelik gövde, buz kırma fonksiyonu, saf bakır motor, BPA Free-TRITAN malzemeden üretilmiş 570 ml ve 400 ml karıştırma şişelerine sahiptir. Ayrıca, yanmaz-yapışmaz silikon tutucular ve sızdırmaz özellikli kapaklar, kapağın üzerinde içeceğinizi yanınızda kolayca taşıyabilmeniz için katlanabilir taşıma halkası, kahve baharat öğütme özelliği, kaymaz taban yapısı ve 2in1 blender ve öğütücü olmak üzere pek çok fonksiyonla donatılmıştır. 500 ile 600 Watt güçlerle çalışan mikser modelleri ise paslanmaz çelik çırpma ve yoğurma aparatlarına sahiptir. Turbo çalışma fonksiyonu ve 5 farklı hız kademesine sahip olan mikser modelleriyle hamur malzemelerinizi, kremşantilerinizi ya da soslarınızı çırpabilir ve homojen karışımlar elde edebilirsiniz.Tüm blender setleri ve mikser modelleri cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle seveceğiniz tasarımlara sahiptir. Markanın hizmetinize sunduğu mutfak eşyaları arasında ayrıca tost makineleri, çay makineleri, ekmek yapma makineleri, fritözler, ekmek kızartma makineleri, meyve sıkıcılar, rondolar, elektrikli barbekü modelleri, kıyma makineleri, Waffle makineleri, yumurta pişiriciler, su ısıtıcılar ve mikrodalga fırınlar da bulabilirsiniz.

Modern Tasarımlı ve Fonksiyonel Kahve Makinesi Modelleri
Fakir marka ürünler arasında yer alan birbirinden fonksiyonel Fakir kahve makinesi modelleri, pratikliği sevenler için oldukça idealdir. Tek bir tuşa basarak ve üstelik tek seferde birçok kişiye hem güncel hem de geleneksel lezzette kahveler yapabilirsiniz. Aynı anda 4 kişi için kahve yapabileceğiniz kahve makinelerine yalnızca gerektiği kadar kahve, şeker ve suyu koyarak kahvenizi başında beklemeye gerek kalmadan ve taşma endişesi olmadan kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Kahve makineleri arasında tek kişi için kahve pişirebileceğiniz elektrikli cezve modellerinin yanı sıra tek seferde toplam 8 kişiye aynı anda kahve yapabileceğiniz iki hazneli kahve makinesi modelleri bulabilirsiniz. 2,3 lt çıkarılabilir su tankı, dokunmatik kontrol paneli, otomatik, suyu kendi alan sistem, taşma önleyici Luminasense teknolojisi, kahve fincanı boyutu hafızası, küçük, orta ve büyük boy olmak üzere fincan boyutu seçimi, susuz çalışma emniyeti, düşük su seviyesi ikazı, aydınlatmalı pişirme haznesi, su seviyesi penceresi gibi mükemmel teknik özelliklerle donatılan kahve makineleri kalabalık aileler, daima kalabalık misafir ağırlayanlar ve iş yerleri için son derece kullanışlıdır. 1470 Watt güçle çalışan çift hazneli kahve makinelerinin her iki haznesinde aynı anda farklı aromalara sahip kahveler yapabilirsiniz. Benzer özelliklerle donatılan tek hazneli kahve makineleri de tek seferde 4 fincan kahve pişirme kapasitesine sahiptir. 735 Watt güçle çalışan bu modeller de çok pratiktir ve her zaman aynı lezzette kahveler yapabileceğiniz kahve makineleridir. Ocak derdini ortadan kaldıran elektrikli kahve makineleri, geleneksel usullerle pişirilmiş kahvelerle aynı lezzette ve özellikte kahve yapmayı kolaylaştırır. Elektrikli cezve modellerinde hem geleneksel Türk kahvesi hem de filtre kahve pişirebilirsiniz. Dilerseniz kahvenize krema veya süt ekleyerek dışarıda içtiğiniz kahve lezzetlerini evinizde kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Elektrikli cezveler kahvenizi sıcak tutar ve kahve piştikten sonra dahi aynı lezzetini ve tazeliğini korur.

Erkeklere Konforlu Tıraş Keyfi Sunan Tıraş Makinesi Modelleri
Fakir tıraş makinesi modelleri, her gün tıraş olarak işe gitmek zorunda olan erkekler için büyük konfor ve kolaylık sağlar. Tıraş makineleri, hem saç hem sakal tıraşı için kullanılabilir ve en zorlu tıraşlar söz konusu olduğunda bile üstün performansıyla göz doldurur. Sık sık berbere gitme derdini ortadan kaldıran tıraş makineleri, erkeklere kendi saç ve sakallarını yalnızca kendilerine ait olan ustura ve jiletlerle yapma imkânı tanır. Böylece cilt üzerinde oluşan tahriş ya da sorunlar da ortadan kalkmış olur. Markanın gelişmiş ve benzersiz özelliklerle donattığı tıraş makinesi modelleri, eski tip tıraş olma yöntemlerini tamamen unutturan bir formda tasarlanmıştır. Hemen her erkeğin dolabında bulunan bu makineler, elin anatomik yapısıyla uyumludur ve ergonomik bir tutuş konforuna sahiptir. Bu konfor sayesinde makine ani hareketlerde ve değişik manevralarda da büyük kolaylık sağlar ve böylece tıraş çizgileriniz de düzgün olur. Pratik kullanım arayanlar için kablolu seçeneklerin yanında kablosuz şarjlı modeller de yer alır. 8 saatte şarj edebileceğiniz bu makinelerle kesintisiz tıraş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Şarj standı ve şarj adaptörü ile kolayca şarj edebileceğiniz tıraş makineleri ile saç ve sakal kesiminin yanı sıra burun kılları temizliği de yapabilirsiniz. Saç ve sakal için farklı aparatlar sunan cihazlar sayesinde evinizin konforunda tıraş olarak kendi kişisel bakımınızı kendiniz gönül rahatlığıyla ve tam istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri arasında tırşa makinelerinin dışında üstün özelliklere sahip basküller, epilatörler, saç kurutma makineleri ve saç şekillendirme cihazları da bulabilirsiniz. Fakir online mağazalarında Fakir kampanya fırsatlarını takip edebilir ve ürünleri indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Sıcak Yaz Aylarında Bahar Serinliği Yaşatan Vantilatör Modelleri
Yaz aylarının en bunaltıcı sorunlarından biri de sıcak havalardır. Fakir vantilatör modelleri, hayatınıza konfor getiren ev eşyalarından biridir. Ekonomik ya da sağlık sorunları nedeniyle klima kullanamayanlara alternatif serinleme olanağı sunan birbirinden fonksiyonel vantilatör modelleriyle yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarını ilkbahar serinliğinde geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun pek çok vantilatör seçeneği bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi içerisinden, kullanacağınız alanın boyutuna uygun bir vantilatör modeli seçebilirsiniz. Alana göre vantilatör seçimi yaparsanız cihazınızın serinletici etkisinden de o oranda fayda sağlayabilirsiniz. Vantilatörler tasarım ve fonksiyon olarak pek çok model ve özelliklerde üretilir. Son dönemin en gözde ürünlerinden biri olan kule tipi vantilatör serisi, her türlü alanda harika bir serinlik hissi yaratır ve isteğinize bağlı olarak ayarlayabileceğiniz 3 kademeli rüzgâr moduna sahiptir. Kendinizi ılık bir ilkbahar havası içinde hissetmenizi sağlayan bu modeller, doğal esinti modu, uyku modu ve normal rüzgâr modu olmak üzere 3 modda çalışır. Kule tasarımları sayesinde oldukça etkileyici bir serinlik sunan vantilatörler, çok fonksiyonlu uzaktan kumandaları sayesinde dinlenirken dahi cihazınızın ayarlarında değişiklik yapmanıza olanak sağlar. Dekoratif görünümleriyle evlerinize ve ofislerinize rahatlıkla uyum sağlayan bu modeller sayesinde sıcak yaz ayları terlemeden ve bunalmadan tam istediğiniz serinlikte geçer. Kule tipi vantilatörler üzerinde yer alan LED gösterge paneli üzerinden cihazınızla ilgili her işlemi kolayca takip edebilirsiniz. Markanın sunduğu vantilatör çeşitleri arasında son zamanların en çok dikkat çeken ürünleri arasında bulunan balon tipi vantilatör serisi de yer alır. Balon tipi vantilatörler, tasarruflu özellikleriyle öne çıkar. Bulunduğu ortam koşullarına göre hızı ve esinti miktarını ayarlayabilen bu modeller, ekonomi ve uyku modları sayesinde enerjiyi tasarruflu kullanır. Düşük ses profiliyle çalışan bu cihazlar, uyurken bile konfor ve huzur veren hakiki rüzgâr esintisi hissi yaratır ve sıcaktan uyuyamama sorununu ortadan kaldırır. Dokunmatik ekranları üzerinden ve çok fonksiyonlu kumandası ile kolayca kontrol edebileceğiniz balon tipi vantilatörler geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir.

Markanın sunduğu tüm küçük ev aletleri ve mutfak eşyaları şimdi Trendyol aracılığı ve güvencesiyle kapınıza kadar geliyor. Siz de beğendiğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Kartaltepe Mah, Halkalı Cad No: 60, 34295 Küçükçekmece / İSTANBUL

+90 212 639 73 73

[email protected]


🟩 Fakir Store indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Fakir Store indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Fakir Store indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Fakir Store kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Fakir Store promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.