Falbahçem’de Yeni Üyeye Özel İlk Alışverişte 100 Kredi Hediye!

Fırsat Süresiz
Falbahçem yeni üyeliğe 100 kredi hediye!
Hemen Al
100% Başarılı

Falbahçem: Gerçek Falcılarla Online Fal Şimdi % 30’a Varan İndirimle!

Fırsat Süresiz
Güvenli Online Fal Sitesi! Üye Ol, Paketini Seç, Falcına Yaz...Daha Fazla

Güvenli Online Fal Sitesi! Üye Ol, Paketini Seç, Falcına Yaz veya Telefonla Ara Canlı Yorumları Dinle! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nasıl fal baktırabilirim?

Fal Bahçem’e giriş yaptıktan sonra satın almış olduğunuz krediler ile fal baktırmak için yorumcu seçmeniz gerekmektedir. Yorumcu seçmek için menüde yer alan Yorumcular alanına tıklayıp listelenen yorumcuları puanlarına göre, uzmanı oldukları fal türüne göre seçebilirsiniz. Sitemizde 2 farklı yöntem ile fal bakılmaktadır. Biri, çevrimiçi olan falcılarla canlı telefon görüşmesi yaparak, diğeri ise mesaj ile sorunuzu falcıya yönelterektir. Mesaj ile fal baktırmak için, sorunuzu iletirken isim, burç, doğum tarihi ve medeni halinizi ve sorunuzu detaylandırarak sormanızı rica ederiz. Bu şeklide yorumcularımız size daha net cevaplar vereceklerdir. Kahve falı baktırmak istediğinizde, kahve fincanınızın ve tabağının fotoğrafını iletmenizi rica ederiz. Cevaplanan yazılı falınıza erişmek için Fal Bahçem hesabınızda Mesajlar alanına tıklamalısınız.

İletişim formunu doldurarak, [email protected] mail adresimizden veya 0552 614 35 23 numaralı Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.


🟩 Falbahçem indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Falbahçem indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Falbahçem indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Falbahçem kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Falbahçem promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.