%5 Fenerium Maximum İndirimi – İş Bankası

Fırsat 6 ay kaldı
10 Ekim-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Fenerium mağazalarında Maximum Kart'ınıza...Daha Fazla

10 Ekim-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Fenerium mağazalarında Maximum Kart’ınıza özel %5 indirim!
Katılmak için: Maximum özellikli kartınız ile Fenerium mağazalarında ödeme yapmanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Kampanya, Maximum Kart’ınızla fiziki Fenerium Mağazalarından gerçekleştirilecek kampanyaya dahil ürün alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları, Maximum özellikli kredi kartları ve MaxiPara Kartlar dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. İnternet üzerinden yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.

Ödül kullanımı: %5 indirim, alışveriş sayısı ile sınırlı değildir, alışveriş yapan kişinin başka bir indirim hakkı (Kulüp Üyesi, Taraftar Kart vb.) olması durumunda kullanılamaz. İndirim, PUMA Maç Malzemelerinde geçerli değildir ayrıca diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemeyecektir. Kampanya kapsamında indirim, ödeme tutarı üzerinden mağaza tarafından alışveriş esnasında uygulanacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Fenerbahçe Spor Ürünleri San. Tic. A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma yetkisine sahiptir.
Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

🟩 Fenerium indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Fenerium indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Fenerium indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Fenerium kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Fenerium promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.