Filbox 1 Ay Ücretsiz İndirim Kodu

Kod Süresiz
Filbox.com.tr'de 1 aylık ücretsiz üyelik kazandıran Filbox kupon kodu....Daha Fazla

Filbox.com.tr’de 1 aylık ücretsiz üyelik kazandıran Filbox kupon kodu.

image Daha Az

AYBEDAVA Kodu Aç 
100% Başarılı

Filbox 1 Ay Ücretsiz Promosyon Kodu – VODAFONE Yanımda

Kod Süresi Doldu
Kampanya kodları 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine...Daha Fazla

Kampanya kodları 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine filbox.com.tr/veya mobil uygulama linki üzerinden yapacakları seçili ürün alışverişlerinde 1 ay Ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaklardır.
Aboneler alınan şifreyi satın alım sırasında ”Promosyon Kodu” alanına girerek kampanyadan faydalanabilir.
Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.
Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Filbox ve Vodafone’da saklıdır.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz. Daha Az

6E3CDA0B Kodu Aç 
100% Başarılı

Oflaz Medya Grubu tarafından Haziran 2014 yılında kurulan Filbox, Türkiye’nin yeni nesil dijital uydu platformudur. Dijital yayıncılıktaki son trendler takip edilerek pazarın dinamiklerine göre kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Filbox, abonelerine en iyi içerik ve hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir.
Dünyadaki en yeni teknolojileri zengin ve kaliteli içerik ile buluşturarak izleyicilerine sunan Filbox, bünyesinde; Paramount, FOX, Sony, Studiocanal, Dreamworks, Miramax ve Lionsgate gibi stüdyoların gişe rekortmeni filmlerinin, ödüllü dizilerinin yayınlandığı SİNEMATV, SİNEMATV2, SİNEMATV AİLE, SİNEMA AİLE 2, SİNEMATV AKSİYON, SİNEMA AKSİYON 2, SİNEMATV 1001, SİNEMA 1001 2 ve SİNEMA KOMEDİ olmak üzere 9 adet film ve dizilerin yayınlandığı kanalların yanı sıra; DISCOVERY CHANNEL, DISCOVERY SHOWCASE, DISCOVERY SCIENCE, ANIMAL PLANET, VIASAT NATURE, VIASAT HISTORY, VIASAT EXPLORE gibi dünyanın önde gelen 7 belgesel kanalını, çocuklara yönelik eğitici ve öğretici olan DA VINCI LEARNING, ENGLISH CLUB TV kanallarını, Dünya sporlarını ayağınıza getiren EUROSPORT, FIGHTBOX spor kanalları bulundurmaktadır. Bu kanalların yanı sıra Filbox, Turksat uydusu üzerinden yayın yapan yüzlerce şifresiz ve ücretsiz kanallara da erişim olanağı sağlamaktadır.

Telefon : 08504802525
İletişim Mail : [email protected]
Destek Mail : [email protected]
Adres : Hürriyet Mahalllesi Dr.Cemil Bengü Cad. Filbox Binası No:75 Kat:6
Çağlayan-KAĞITHANE/İSTANBUL 34403
PLATFORMTURK DİJİTAL PLATFORM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.
ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ 2950454411
İstanbul Ticaret odası :766588


🟩 Filbox indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Filbox indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Filbox indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Filbox kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Filbox promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.