Yalı Spor 1000₺ ve Üzeri Alışverişlerde 250₺ İndirim Kodu

Kod 6 ay left
Yalı Spor'dan yapacağınız 1000₺ ve üzeri alışverişlerde 250₺ indirim sağlar.
DGT250TA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Fırsat.me Tüm Alışverişlerde Geçerli % 7 İndirim Kodu

Kod 6 ay left
Fırsat.me'den yapacağınız tüm alışverişlerde %7 İndirim sağlar.
FRSME7Y Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Fırsat.me 500₺ ve Üzeri Alışverişlerde 50₺ İndirim Kodu

Kod 5 ay left
Fırsat.me'de 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli
FRSME50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Fırsat.me 150₺ ve Üzeri Alışverişlerde 20₺ İndirim Kodu

Kod 5 ay left
Fırsat.me'de 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli
FRSME20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Fırsat.me 500₺ ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli 50₺ İndirim Kodu

Kod 6 ay left
Firsat.me'den yapacağınız 500₺ ve üzeri tüm alışverişlerde alt limitsiz 50₺...Daha Fazla
FRSME20 Kodu Aç 
50% Başarılı

Fırsat.me 150₺ ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli 20₺ İndirim Kodu

Kod 6 ay left
Firsat.me'den yapacağınız 150₺ ve üzeri tüm alışverişlerde alt limitsiz 20₺...Daha Fazla
FRSME20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Fırsat.me Tüm Fırsatlarda Geçerli Alt Limitsiz %7 İndirim Kodu

Kod 6 ay left
Firsat.me'den yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %7 indirim sağlar....Daha Fazla
FRSME7Y Kodu Aç 
100% Başarılı

Firsat.Me 75₺ ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli 10₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sitedeki 75TL ve üstü alışverişlerinizi ekstra ucuzlatacaktır. (Her üyelikten 1...Daha Fazla
ATME10TL Kodu Aç 
100% Başarılı

Firsat.Me Tüm Fırsatlarda Geçerli Ek %5 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Alt limitsiz tüm fırsatları ekstra %5 ucuzlatır. (Her üyelikten 1...Daha Fazla
RSATME5Y Kodu Aç 
100% Başarılı

Firsat.me nedir?
2012 Yılından itibaren şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan Firsat.me, Müşteri Memnuniyeti önceliği çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

Şikayetvar ve firsat.me istatistiklerine göre 2015 ve 2016 yıllarında başarılı şikayet yönetimi ile 2 yıl üst üste kendi sektöründe en yüksek müşteri memnuniyet oranını yakaladı. 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilen her 18.000 alışverişten sadece 1’i şikayete dönüşürken, Firsat.me‘ye ulaşan her şikayet cevaplanarak %100 cevaplanma oranı yakalandı, cevaplanan şikayetlerden ise %78’i tekrar teşekküre dönüştü. Teşekküre dönüşme oranlarında en yakın rakibinden %68 daha iyi bir oran elde ederek hem başarı oranını arttırdı hem de liderliğini korumaya devam etti.

Mekanların sunmuş olduğu hizmetlerde firsat.me müşterilerine daha iyi hizmet verilmesi sağlandı. Firsat.Me sağladığı ayrıcalıklı müşteri konsepti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde, Firsat.Me müşterilerinin diğer müşterilerden daha iyi hizmet almasını sağladı.

Fırsatları nasıl alabilirim?
Fırsatın yanında bulunan “Hemen Al” butonuna tıklaman yeterli. Kredi kartını kullanarak 256-bit şifreleme sistemi ile güvenli bir şekilde alışverişini tamamlayabilirsin.

Firsat.Me Güvenli mi?
Yapacağınız tüm işlemler RapidSSL SHA256 CA-G3 ile şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir, kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmamakta olup ilk alışverişinizde 3D GÜVENLİ ÖDEME yöntemi zorunlu tutulmaktadır, sonraki alışverişlerinizde ise yine 3D GÜVENLİ ÖDEME yöntemi ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığım fırsatlarla ilgili sorularımı nasıl soracağım?
Eğer açıklamalar yeterli değilse, aklına bir şey takıldıysa, tek yapman gereken info[at]firsat.me adresine mail atmak. +90 (850) 30 299 30 numaralı müşteri hizmetlerimizde çağrılarınızı bekliyor olacak.

Ya vazgeçersem?
Pek vazgeçilebilecek fırsatlar değil bunlar ama olur da vazgeçmek istersen 14 gün içinde info[at]firsat.me adresinden bize ulaşabilirsin ve ödemeni iptal edebilirsin.

Fırsatı beğendim ve satın aldım… Şimdi ne olacak?
E-Mail ve cep telefonuna gelen kupon kodu ile hemen fırsatını kullanmaya başlayabilirsin. Aynı zamanda Fırsatlarım bölümünden de kupon kodlarını görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsin.

Kupon nedir?
Firsat.me teklifin detaylarının yazılı olduğu ve fırsatı kullanmanı sağlayacak olan belge… Kuponunu ister Fırsatlarım bölümünden görebilir, istersen email adresine gelen mailin çıktısını alabilir yada cep telefonuna gelen sms’i ibraz edebilirsin.

Kuponu nasıl kullanıyorum?
Kuponun çıktısını alarak işletme temsilcilerine vermen yeterli!

Kuponu başkasına devredebilir miyim?
Elbette… Tek yapman gereken bize, info[at]firsat.me adresine bir email atman ve kuponu devrettiğin kişinin adını vermen.

Satın aldığım kuponun tarihi geçti. Ne yapmalıyım?
Firsat.me ile yakaladığın kampanyaların geçerlilik tarihi bitmeden önce kullanman gerekiyor, son kullanma tarihi geçtikten sonra işletme kendi insiyatifiyle 1 ay ek süre tanıyabiliyor, bu süre zarfında da kullanılmadığı taktirde kuponu kullanmanız mümkün olmuyor.

Fiş veya Faturamı nasıl alabilirim?
Özel bir durum belirtilmediği taktirde fiş veya faturanı hizmet aldığın işletmeden alman gerekiyor. Fiş yada faturanızı işletmeden almayı unutmayınız.

Yorum ve Değerlendirmeler güvenilir mi?
Yorum ve Değerlendirmeler alışveriş gerçekleştirmiş olan gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanmakta olup, basın ahlak yasasına uygun değerlendirmeler yayına alınmaktadır.

Aynı hizmeti daha uygun fiyata bulursam?
Firsat.Me “En İyi Fiyat Garantisi Uygulaması” ile aynı hizmeti daha uygun başka bir yerde bulmanız durumunda aradaki farkın iki katını geri alabilirsiniz.

Hakkımızda
2012 Yılından itibaren şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan Firsat.me, Müşteri Memnuniyeti önceliği çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

Şikayetvar ve firsat.me istatistiklerine göre 2015 ve 2016 yıllarında başarılı şikayet yönetimi ile 2 yıl üst üste kendi sektöründe en yüksek müşteri memnuniyet oranını yakaladı. 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilen her 18.000 alışverişten sadece 1’i şikayete dönüşürken, Firsat.me’ye ulaşan her şikayet cevaplanarak %100 cevaplanma oranı yakalandı, cevaplanan şikayetlerden ise %78’i tekrar teşekküre dönüştü. Teşekküre dönüşme oranlarında en yakın rakibinden %68 daha iyi bir oran elde ederek hem başarı oranını arttırdı hem de liderliğini korumaya devam etti.

Mekanların sunmuş olduğu hizmetlerde firsat.me müşterilerine daha iyi hizmet verilmesi sağlandı. Firsat.Me sağladığı ayrıcalıklı müşteri konsepti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde, Firsat.Me müşterilerinin diğer müşterilerden daha iyi hizmet almasını sağladı.

Neden Firsat.Me?
2011 yılında tohumları atılan firsat.me 2012 yılında faaliyetlerine başladı, süreç içerisinde birçok fırsat sitesi müşteri memnuniyetine önem verilmemesi nedeniyle sektörden ayrılmak zorunda kaldı. Firsat.Me ise ilk günden itibaren müşteri memnuniyetine verdiği önem nedeniyle kararlı bir şekilde büyümesine devam etti.

Firsat.Me ayrıcalıklı bir sosyal alışveriş ve yaşam platformu olarak hizmet vermektedir. Nezih ve Kaliteli mekanlardaki kampanyaları müşterilerine sunarken bir yanda da müşterilerden gelen feed-back’ler ile süreci takip etmekte herhangi bir olumsuz durum oluşması durumunda müşterilerin mağduriyetini gidermekte, bu sayede hem müşterilerin uygun fiyata hizmet almasını sağlarken hem de mekanların Firsat.Me müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermesini sağlamaktadır.

• Firsat.Me’de yapacağınız tüm işlemlerde “RapidSSL SHA256 CA-G3” 256 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır, bu sayede tüm işlemleriniz gizlilik içinde yürümekte ve üçüncü kişiler tarafından takip edilememektedir.

• Firsat.Me’de ödemeleriniz “3D GÜVENLİ ÖDEME” sistemi ile gerçekleştirildiğinden dolayı kredi kartınız ile bir başkasının alışveriş yapmasının önüne geçilmektedir.

• Firsat.Me’de kart bilgilerinizin saklanmaması nedeniyle kart bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir.

• Firsat.Me’de müşterilerin alışveriş sonrası yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilir kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Yapılan yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanmaktadır.

• Firsat.Me’de yapacağınızı tüm alışverişleri 14 gün içinde koşulsuz iptal ve iade edebilir, herhangi bir kesinti olmadan ücret iadesi alabilirsiniz.

• Firsat.Me’den 7/24 e-mail ile destek alabilir, geri bildirim gönderebilir, Twitter yada Facebook’dan bize mesaj atabilir veya hafta içi 09-18 saatleri arasında +90 (850) 30 299 30 numaralı çağrı merkezimizden iletişim kurabilirsiniz.

• Firsat.Me’den yapmış olduğunuz birçok alışverişte rezervasyon bilgileriniz tarafınıza gönderildiğinden dolayı yerinizin ayrıldığından emin olarak hizmeti kullanabilirsiniz.

• Firsat.Me “En İyi Fiyat Garantisi Uygulaması” ile aynı hizmeti daha uygun başka bir yerde bulmanız durumunda aradaki farkın iki katını geri alabilirsiniz.