30₺ Flavus İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus kozmetik sitesinde Avantajlar sana bir üyelik kadar yakın! 150...Daha Fazla

Flavus kozmetik sitesinde Avantajlar sana bir üyelik kadar yakın! 150 TL ve üzeri siparişinde geçerli anında 30 TL indirim fırsatı flavus.com ‘da seni bekliyor! Her kullanıcı için tek kullanımlıktır. ,

hoşgeldin kampanyası banner

Daha Az

OSGELDIN Kodu Aç 
100% Başarılı

50₺ Flavus İndirim Kodu – Kore Kozmetik

Kod Süresiz
Flavuscom'da Nisan kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. İlk siparişini vermen...Daha Fazla

Flavuscom’da Nisan kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. İlk siparişini vermen için tüm kampanyalara ek Sana Özel teklifle geldik 🤩 *Bu kod sadece 16 Nisan tarihinden önce Flavuscom’da hesap oluşturan veya bülten üyeliği bulunan ancak hiç sipariş vermemiş üyelerimizin ilk siparişleri için geçerlidir. *Bu kod 16 Nisan 11.00 tarihinden sonra hesap oluşturan, bülten üyeliği yapan ya da daha önce sipariş vermiş olan müşterilerimiz için geçerli değildir.

Flavuscom instagram hesabimiz 40 bin kisilik kocaman bir aile oldu 😍 Bu harika gelismeyi siz olmadan kutlayamazdik 😀 40TL aninda indirim icin kodu kullanmayi unutma 🎉 Kod: KUTLAMA40 Not: Sadece 48 saat geçerli. 250TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Sepet indirimleri dışındaki tüm indirimlere ek olarak uygulanmaktadır.

Yeni ay, yeni fırsatlar, yepyeni indirimler 🤩 Flavus.com’da Nisan 30TL indirim ile başladı 🚀 Sadece 3 gün sürecek bu indirimi kaçırma 😍 Kod: NISAN Not : 150TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

Flavuscom’da Mart kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. İlk siparişini vermen için tüm kampanyalara ek Sana Özel teklifle geldik 🤩 *Bu kod sadece 16 Mart tarihinden önce Flavuscom’da hesap oluşturan veya bülten üyeliği bulunan ancak hiç sipariş vermemiş üyelerimizin ilk siparişleri için geçerlidir. *Bu kod 16 Mart 11.00 tarihinden sonra hesap oluşturan, bülten üyeliği yapan ya da daha önce sipariş vermiş olan müşterilerimiz için geçerli değildir.

Flavuscom olarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nu kutluyoruz 😍 Bu özel günde sizin icin 50TL indirim fırsatı Flavuscom’da 🚀 Kod: 8MART Bundan sonra “hadi acele et, sadece 3 gün sürecek bu indirimi stoklar bitmeden değerlendir, başladık bile 🎉 Not: Sadece 7-8-9 Mart tarihlerinde ve 250TL üzeri siparişlerde geçerlidir. Sepet indirimleri ile birleştirilemez. Kore kozmetik ürünlerinde, Kadınlar Günü’ne özel sepette 20% indirim sizleri bekliyor 🤩 Turkiye’nin en geniş Kore kozmetik marka seçeneğini sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda en iyi indirimleri de özel günlerde sizlerle buluşturuyoruz 😍 The Purest Solution’da Bahar Kokan Fırsatlar Flavuscom’a özel sizleri bekliyor 🤩 Mutlaka markamızın sayfasını ziyaret et, stoklar tükenmeden siparişini ver 🤩

Hoş geldin Mart 😍 Baharın ilk ayı geldi bile, Mart’ın gelişini 30TL anında indirim ile kutluyoruz 🥳 Sadece 3 gün geçerli bu indirim fırsatını kaçırma 🚀 KOD: MART Hadi ne duruyorsun indirim başladı bile 😉 Not: 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Flavuscom Instragram hesabımız 30.000 takipçiye ulaştı 🤩 Tüm takipçilerimize sonsuz teşekkürler 🙏🏻 Hem en iyi içerik, hem en doğru ürün bilgilendirmelerini sizlerle buluşturarak sosyal medyanın en etkin ve özgün güzellik hesabı olmak için sürekli çalışıyoruz 🚀🚀🚀 30.000 takipçimizi, 30TL anında indirim ile kutluyoruz 🥳 KOD: KUTLAMA Bizi hala takip etmeyen Flavuscom bülten üyemiz varsa, hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz 😍 Not : sadece 48 saat süreyle ve 200TL üzeri sepetlerde geçerlidir.

Kore kozmetikte pek çok markada NET %15 indirim fırsatları çok sınırlı süreyle Flavuscom’da 🚀Klairs, Iunik, One Thing, The Saem markalarında net %15 indirimi kaçırma 🤩

2022’nin ilk ayı geride kaldı – Şubat ise Flavus’da hızlı başlıyor 🚀 Başladık bile 😍 Sadece 1-3 Şubat tarihlerinde geçerli 30TL hoş geldin Şubat indirimi fırsatı başladı bile, hemen sitemizi ziyaret et ve bu indirimden faydalan 🥳 Kod: SUBAT Not : 1-3 şubat tarihleri arasında ve 150TL üzeri siparişlerde geçerlidir.

Ocak sadece yeni bir ay değil, yepyeni bir yılın da ilk ayı 😍 Karşılamaya değer 🎉 Flavuscom’da, bülten üyelerine özel 30TL “Hoş Geldin Ocak” indirimini kaçırma 🤩 KOD: OCAK Not: sadece bülten üyelerine özel, 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli.

Flavuscom’dan yılbaşına özel kaçırılmayacak indirim fırsatı 🤩 50TL anında indirim 😍 Yılbaşına özel sadece sınırlı süreyle geçerli bu muhteşem fırsatı kaçırma 🚀🚀 Not: 30 Aralık – 2 Ocak tarihlerinde ve 250TL üzeri alışverişlerde geçerlidir. FLAVUS2022

Flavuscom olarak yerli malı haftasını çok özel bir indirim ile kutluyoruz 😀 Üretici firması ve üretim yeri Türkiye olan tüm ürünlerimizi Yerli Malı Haftasına özel grupladık ve özel bir indirim tanımladık 🇹🇷 40TL Indirim Kod: YERLI 16 Aralık 23.59’a kadar ve 250TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Flavuscom’da Aralık kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. İlk siparişini vermen için tüm kampanyalara ek Sana Özel teklifle geldik 🤩 *Bu kod sadece 12 Aralık tarihinden önce Flavuscom’da hesap oluşturan veya bülten üyeliği bulunan ancak hiç sipariş vermemiş üyelerimizin ilk siparişleri için geçerlidir. *Bu kod 12 Aralık 11.00 tarihinden sonra hesap oluşturan, bülten üyeliği yapan ya da daha önce sipariş vermiş olan müşterilerimiz için geçerli değildir.

Sadece Flavuscom bülten üyelerine özel 24 saat geçerli 40TL anında indirim kodunu kaçırma 🚀🚀🚀 Hemen siparişini ver yarın teslim etmiş olalım 😍 KOD: BULTEN40 *200TL ve üzeri siparişlerde ve 6 Aralık 16.50 tarihine kadar geçerlidir.

Flavuscom’da Kasım fırsatları devam ediyor. Yılın en büyük indirim fırsatları başladı bile 🥳🥳🥳 50TL indirim seni bekliyor 🚀🚀🚀 *50TL indirim , 250TL ve üzeri sepetlerde 24-25-26 Kasım tarihlerinde geçerlidir. SIHIRLICUMA

Kasım indirimleri tüm hızıyla devam ediyor, bizi takip etmeye devam et 😍 İndirimlere ek sürpriz fırsatlar da cabası, Cuma’ya özel 30TL seni bekliyor 🚀 Sadece 1 gün geçerli bu fırsatı kaçırma, haftasonuna daha keyifli bir giriş yap 🤩 İndirim başladı bile, fırsatı kaçırmayın 🤩 *30TL indirim, 150TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

Tüm Kasım indirimlerine ek Pazartesi’ye özel 25TL indirim fırsatı 🚀 MONDAY koduyla 15 Kasim Pazartesi’ye özel, 150tl ve üzeri alışverişlerinde 25TL anında indirim seni bekliyor 😍 Başladık bile 🎉🎉🎉

Flavuscom’da Kasım indirimleri tüm hızıyla devam ediyor 🤩 22TL 11.11’e özel indirim seni bekliyor 😍 *22TL indirim kodu sepet aktivitesi olan Kore ürünlerinde geçerli değildir, kod 12 Kasım 23.59’a kadar 111TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

Kozmetik, dermokozmetik ve Kore Kozmetik İLK kez ve SADECE Flavuscom’da aynı platformda buluşuyor 🤩 200den fazla marka ve 5000den fazla çeşit seni bekliyor 🚀 Hafta sonuna özel 25TL ek indirim fırsatıyla, binlerce seçenekten ihtiyacın olanı alabilirsin. İndirim başladı bile, acele et bu fırsatı kaçırma! Kod: HAFTASONU

En çok beklenen ay geldi bile 😉 Flavuscom’da Kasım’ın gelişine 30TL anında indirim fırsatı seni bekliyor. Sadece 1-2 Kasım’da geçerli bu fırsatı kaçırma 5.000’den fazla urun arasında istediğine simdi sipariş ver ve yarın sana ulaştırmış olalım 😍 İndirim başladı bile, seni bekliyoruz 🚀🚀🚀 Kore kozmetiğinin en sevilen markası Isntree’de geçerli, Flavuscom’a özel ek 20% indirim devam ediyor. Acele et stoklar tükenmeden siparişini ver 😄

Koskoca bir hafta yine bitiyor ve hafta sonu çok yakında. Bu cuma daha da özel, Flavuscom olarak herkesin Cumhuriyet bayramını kutlarız 😍 Cuma’ya özel 30TL indirim sizleri bekliyor 🚀 İndirim başladı bile, fırsatı kaçırmayın 🤩 Kore kozmetiğinin en sevilen markası Isntree’de Flavuscom’a özel 20% ek sepet indirimi başladı 😉

Kozmetik, dermokozmetik ve Kore Kozmetik İLK kez ve SADECE Flavuscom’da aynı platformda buluşuyor 🤩 200den fazla marka ve 5000den fazla çeşit seni bekliyor 🚀 Hafta sonuna özel 25TL ek indirim fırsatıyla, binlerce seçenekten ihtiyacın olanı alabilirsin. İndirim başladı bile, acele et bu fırsatı kaçırma! Kod: HAFTASONU *24 Ekim 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Koskoca bir haftayı daha geride bıraktık, yeni hafta birazdan başlayacak 😊 Yeni haftayı güzel karşılamak için 30TL indirim Flavuscom bülten üyelerini bekliyor 🚀 Bekliyoruz, fırsatı kaçırma! KOD: BULTEN30 Not: 150TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. Ayrıca Flavuscom’a özel Mizon, Benton ve Aromatica markalariıda geçerli Net 25% indirim kampanyamız da başladı. Hepsi için hemen Flavuscom’u ziyaret et.

Sana Özel HOŞGELDİN | Sınırlı Süreyle Geçerli 50TL İndirim Bu kampanya Flavus.com üzerinde hesap oluşturan veya bülten üyeliği olan müşterilerimiz için geçerlidir ve aynı zamanda bu müşterilerimizin ilk siparişi için geçerlidir.

*14 Ekim 2021, 14.00’dan sonra açılan hesaplar ve bülten üyeliklerinde maalesef kod geçerli olmayacaktır.

Flavuscom’da 10.10’a özel indirim seni bekliyor 😍 Pazar 23.59’a kadar geçerli bu fırsatı kaçırma! Başladık bile 🤩 EKIM10

Bu kampanya Flavus.com üzerinde hesap oluşturan veya bülten üyeliği olan müşterilerimiz için geçerlidir ve aynı zamanda bu müşterilerimizin ilk siparişi için geçerlidir.

*8 Ekim 2021, 11:00’dan sonra açılan hesaplar ve bülten üyeliklerinde maalesef kod geçerli olmayacaktır.

Yeni ay, yeni başlangıçlar! Flavuscom olarak, Ekim ayına 30TL indirim ile merhaba diyoruz 😍 1-2 Ekim’de geçerli olacak bu fırsatı kaçırmayın 🎉 KOD: EKIM * 1-2 Ekim tarihlerinde ve 150TL üzeri siparişlerde geçerlidir.

Tüm indirimlere ek haftasonuna özel 25TL KOD: HAFTASONU Haftasonuna erken başladık, kod şimdiden aktif 🥳 *26 Eylül 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Türkiye’de kozmetik, dermokozmetik ve Kore Kozmetiği ilk kez tek çatı altında toplayan Flavuscom ile ekinoksu beraber kutlayalım 😊 23 Eylül Ekinoksa özel, 30 TL indirim fırsatını kaçırma 😊

Tüm indirimlere ek haftasonuna özel 25TL Flavus Kupon KOD: HAFTASONU Haftasonuna erken başladık, kod şimdiden aktif 🥳 *12 Eylül 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Kozmetik, dermokozmetik ve Kore Kozmetik İLK kez ve SADECE Flavuscom’da aynı platformda buluşuyor 🤩 25TL indirim fırsatı da haftasonu geçerli olmak üzere seni bekliyor 😊 Kodu daha önce kullandıysan sorun değil. Bu haftasonuna özel YENİDEN kullanabilirsin 🥳 İndirim başladı bile, acele et bu fırsatı kaçırma! Kod: HAFTASONU

Sonbaharı hoş bir sürprizle karşılamak istedik 😊 Yine sadece Flavuscom Bülten Üyelerine özel bir indirim imkanı ile buradayız 😊 30TL anında indirim fırsatını kaçırma, sadece 1-2 Eylül tarihlerinde geçerli 🤓 Kod:SONBAHAR *150 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir ve tek kullanımlıktır. Kampanya  2 Eylül 23.59 tarihine kadar geçerlidir.

Güzellik ihtiyaçların için aradığın her şey Flavuscom’da seni bekliyor. Dermokozmetik, Kore kozmetik ve daha pek çok güzellik ihtiyacın İLK kez tek çatı altında 😊 Üstelik haftasonuna özel 25TL anında indirim fırsatı da seni bekliyor 😄 Kod: HAFTASONU *29 Ağustos 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Sana Özel HOŞGELDİN | Sınırlı Süreyle Geçerli 50TL İndirim: Bu kampanya Flavus.com üzerinde hesap oluşturan veya bülten üyeliği olan müşterilerimiz için geçerlidir ve aynı zamanda bu müşterilerimizin ilk siparişi için geçerlidir.

Flavuscom’da indirimler hız kesmeden devam ediyor! Yaz kampanyaları sayfamızı ziyaret etmeyi unutma, detayları için tıkla. Tüm bu kampanyalara ek 25TL indirim seni bekliyor 😄 Kod: HAFTASONU Hafta sonuna erken başladık. Kod aktif, alışverişe başlayabilirsin. *22 Ağustos 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Bu indirim farklı hiçbir mecrada duyurulmuyor çünkü sadece Flavuscom bülten üyelerine özel 😍 25 TL anında indirim seni bekliyor 😉 Kod: BULTENOZEL *150 TL ve üzeri siparişlerde ve 19 Ağustos Perşembe 23.59 tarihine kadar geçerlidir.

Hafta sonuna özel 25 TL indirim fırsatı kaçırma 🙂 Üstelik İstanbul’daysan siparişlerin pazartesi teslim edilmiş olsun 🙂 Kod: HAFTASONU Hafta sonuna erken başladık. Kod aktif, alışverişe başlayabilirsin. *15 Ağustos 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Flavuscom bülten üyeleri ayrıcalıklıdır 🥳 25 TL anında indirim fırsatını kaçırma. Kod: BULTENOZEL *150 TL ve üzeri siparişlerde ve 12 Ağustos Perşembe 23.59 tarihine kadar geçerlidir.

Hafta sonuna özel 25 TL indirim fırsatı kaçırma 😍 Üstelik İstanbul’daysan siparişlerin pazartesi teslim edilmiş olsun 🥳 Kod: HAFTASONU Hafta sonuna erken başladık. Kod aktif, alışverişe başlayabilirsin. 😊 *150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Flavuscom bülten üyeleri ayrıcalıklıdır 🥳 25 TL anında indirim fırsatını kaçırma. Kod:FLAVUSBULTEN *150 TL ve üzeri siparişlerde ve 4 Ağustos Çarşamba 23.59 tarihine kadar geçerlidir.

Hafta sonuna özel 25 TL indirim fırsatı kaçırma 😍 Üstelik İstanbul’daysan siparişlerin pazartesi teslim edilmiş olsun 🥳 Kod: HAFTASONU Hafta sonuna erken başladık. Kod aktif, alışverişe başlayabilirsin. 😊 *150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Flavuscom’dan bayrama özel kaçırılmayacak kampanya 🤗 BAYRAM kodunu kullanarak yaptığın 250 TL ve üzeri alışverişlerinde, bir sonraki alışverişinde geçerli 50 TL indirim fırsatını kaçırma! *Kazanacağın 50 TL indirim fırsatı, 100 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. E-mail ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Flavuscom’dan yine sadece bülten üyelerine özel 25 TL indirim fırsatı 🥳 Herkese mutlu, huzurlu bayramlar dileriz 🙏 Bayramın ilk 2 gününe özel bu fırsatı kaçırma 🤩 KOD: MUTLUBAYRAMLAR Kod şu an aktif, bayramı erkene getirdik. 😍 *25 TL indirim, 150 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.


Bayram öncesi, 15-16 Temmuz tarihlerine özel, 30 TL indirim fırsatını kaçırma 😊 Kod:TATIL *200 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Hafta sonuna özel 25 TL indirim fırsatı kaçırma 😍 Üstelik İstanbul’daysan siparişlerin pazartesi teslim edilmiş olsun 🥳Kod: HAFTASONU *150 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

3-4 Temmuz, hafta sonuna özel 30 TL indirim fırsatını kaçırma. İndirim başladı bile 😉, kodu kullan anında 30 TL indirimi yakala 🥳. Kod: HAFTASONU *200 TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

30 Haziran’a özel 30 TL indirim fırsatını yakalamak için hemen Flavus.com’a gel ve siparişini ver. İndirim, bugün saat 23.59’a kadar geçerlidir. Flavus İndirim Kodu: HAZIRAN30 *150 TL ve üzeri siparişler için kullanılabilir.

Flavuscom’un sosyal medyada 10.000 takipçiye ulaşmasını kutlamak istedik ve seni unutmadık. Bu haftasonu (26 – 27 Haziran Tarihleri) için geçerli 250₺ ve üzeri siparişlerinizde 40₺ indirim fırsatını kaçırma! KUTLAMA

30₺ Flavus İndirim Kodu Flavus.com’da haftasonuna özel 30 TL Flavus indirim kodu fırsatı! Hemen faydalanmak için bizi ziyaret et. HAFTASONU Daha Az

MERHABA Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Flavus Sebamed İndirim Kuponu (Sebamed, Bio-oil, Deotak, GVYNA)

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu Sebamed, Bio-oil, Deotak ve GVYNA Ürünlerinde 150TL'ye...Daha Fazla

Flavus indirim kuponu Sebamed, Bio-oil, Deotak ve GVYNA Ürünlerinde 150TL’ye 30TL indirim sağlar! Flavus indirim çeki ile 150 TL ve üzeri seçili Sebamed ve Bio-Oil markalı ürünleri satın aldığınızda 30 TL indirim kazanın!

Sebamed ve Bio-Oil markalarında, SADECE Flavuscom’a özel 30TL indirim fırsatı seni bekliyor 😍 Kod: SEBAMED

flavus.com/collections/sebamed-bio-oil-deotak-ve-gvyna

kore kozmetigi-gorsel

  Daha Az

SEBAMED Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Flavus Promosyon Kodu – 15 Dakika Geçerli Kupon

Kod Süresiz
Flavus 30₺ ekstra indirim kuponunuzu 15 dakika içinde kullanabilirsiniz! *...Daha Fazla

Flavus 30₺ ekstra indirim kuponunuzu 15 dakika içinde kullanabilirsiniz! * İndirim kuponunuz sadece 200₺ üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Bu teklif başka tekliflerle birleştirilemez.* İndirim kuponunuz sadece 200₺ üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Bu teklif başka tekliflerle birleştirilemez. STX-GCBN57 Daha Az

X-GZ466S Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Flavus L’Oreal Paris, Maybelline, Garnier Kupon Kodu

Kod Süresiz
Flavus kupon ile L'Oreal'den 30TL Anında İndirim! L'Oreal markalarından (L'Oreal...Daha Fazla

Flavus kupon ile L’Oreal’den 30TL Anında İndirim! L’Oreal markalarından (L’Oreal Paris, Maybelline ve Garnier) yapacağın 150TL ve üzeri alışverişlerde anında 30TL indirim fırsatı seni bekliyor 🚀 Kod: LOREAL30 Not : L’Oreal, Maybelline ve Garnier markalarından yapacağınız 150TL ve uzeri sepetlerde geçerlidir. Bioderma, Esthederm ve Etat Pur markalarından Kadınlar Gününe özel fiyatlar başladı bile 🤩 Sınırlı süreyle ve stoklarla limitli bu fırsatı kaçırma 🤩 İspanya’nin iyi dermokozmetik markalarından Babe’de Flavuscom’a özel fırsatlar kadınlar gününe özel başladı. Babe’nin marka sayfasını ziyaret etmeyi unutma 🥳 https://flavus.com/collections/loreal-maybelline-garnier

Daha Az

LOREAL30 Kodu Aç 
100% Başarılı

25₺ Flavus İndirim Kodu – Vodafone

Kod Süresiz
Flavus.com'dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim fırsatını kaçırmayın!...Daha Fazla

Flavus.com’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Flavus indirim kodu ile 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim var! VDFN-64PTKN VDFN-C27Q25

  • Kampanya 30.11.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan tüm aktif Vodafone aboneleri kampanya boyunca kisi basi 2 kere şifre alarak yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında 150tl ve uzeri alisverislerde gecerli 25TL indirim kodu verilecektir.
  • Vodafone aboneleri, bu indirim kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan  Flavuscom kampanya detay sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak  kampanyaya katılım kodlarini alabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında katılım için alınan kodlar tek kullanımlıktır
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Flavuscom ve Vodafone’da saklıdır.

Daha Az

N-ZN5968 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Flavus Yaz Fırsatları ve Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Flavus'ta Yaza Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar! 20 TL Hoş geldin Hediyesi!...Daha Fazla

Flavus’ta Yaza Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar! 20 TL Hoş geldin Hediyesi! Flavus’ta Skinceuticals Ürünlerinde %40’a Varan İndirim! Anneler Gününe Özel Parfümlerde Kaçırılmayacak Fırsatlar! Loreal Paris, Garnier ve Maybelline Ürünlerinde %50’ye Varan İndirim! Kerastase ve Davines Saç Bakım Ürünlerinde %50’ye Varan İndirim! Clinique, Estee Lauder ve Lancome Paris Ürünlerinde %55’e Varan İndirim!

yaz fırsatları banner

Cosmed Ürünlerinde Net %40 İndirim! Mizon, Benton ve Aromatica Ürünlerinde %50’ye Varan İndirim Fırsatı! Benefit Ürünlerinde Net %20 İndirim!

hosgeldin-banner

babe banner Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 80 Flavus Parfüm İndirimi – Paco Rabanne, Avon, Burberry, Calvin Klein, Tommy Hilfiger

Fırsat Süresiz
Flavus'ta Tommy Hilfiger, Avon, Burberry, Calvin Klein, Hermes, Christian Dior,...Daha Fazla

Flavus’ta Tommy Hilfiger, Avon, Burberry, Calvin Klein, Hermes, Christian Dior, Paco Rabanne, YSL, Versace, Vakko, Dolce Gabanna marka parfümlerde %80’e varan indirim sağlar!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 80 Flavus İndirim Kampanyaları – Loreal Paris, Avon, Lysol, Urbancare, Durex, Veet, Nivea, Sebamed

Fırsat Süresiz
Flavus'ta Loreal Paris, Avon, Lysol, Urbancare, Durex, Veet, Nivea, Sebamed,...Daha Fazla

Flavus’ta Loreal Paris, Avon, Lysol, Urbancare, Durex, Veet, Nivea, Sebamed, Clinique, Neutregena markalarında %80’e varan indirim sağlar!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Flavus Ücretsiz Kargo + Aynı Gün Teslimat

Fırsat Süresiz
Flavus'ta 100 TL Üzeri BEDAVA kargo - Aynı gün teslimat...Daha Fazla

Flavus’ta 100 TL Üzeri BEDAVA kargo – Aynı gün teslimat imkanı sunan tek platform! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30₺ Melo App İndirim Kodu

Kod Süresiz
Dijital Güzellik Asistanı Melo App ile daha önce tanıştın mı?...Daha Fazla

Dijital Güzellik Asistanı Melo App ile daha önce tanıştın mı? Yollarınız henüz kesişmediyse şimdi tam zamanı!

Türkiye’de bir ilk olan Melo App, ihtiyacın olan tüm güzellik hizmetlerini kendi hijyen ve konfor alanında, dilediğin konumda almanı sağlıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere şimdilik 16 şehirde bulunan birbirinden yetenekli, alanında uzman binlerce Melo sanatçısından sana ve tarzına uygun olanını belirle, vakit kaybetmeden randevunu oluştur!

Flavuscom, Melo App ile yaptığı işbirliği ile Türkiyede İLK KEZ güzellik ürünleri ve hizmetlerini aynı çatı altında buluşturuyor.

Flavuscom olarak sadece en kaliteli kozmetik, dermokozmetik ve Kore kozmetik ürünlerini sunmakla kalmıyoruz, ayrıca Melo App işbirliği ile ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini #senneredeysen bulunduğun yere getiriyoruz!

Flavuscom müşterilerine özel, ilk randevunda 30TL indirim için MELO30 kodunu kullanmayı unutma.

meloapp fırsatları banner

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meloknows.android&gl=TR

https://flavus.com/pages/meloapp Daha Az

MELO30 Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL Flavus Kupon Kodu ile Kore Kozmetikleri İndirimli

Kod Süresiz
Kore güzellik ürünleri ile bambaşka bir tazelik sağlayan 30 TL...Daha Fazla

Kore güzellik ürünleri ile bambaşka bir tazelik sağlayan 30 TL Flavus indirim kodu avantajı sizlerle. Daha Az

MELO30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Flavus.com’da İlk Alışverişe – 20 TL Hoşgeldin Hediyesi, Tüm Güzellik İhtiyaçlarınız Tek Platform, Tek Kargo ile Kapınızda! İstanbu İçi Siparişleriniz için Aynı Gün Teslimat! 100 TL üzeri Kargo Bedava. Hızlı Teslimat Seçeneği. İndirimli Fiyatlar. Türler: Makyaj Ürünleri, Dermokozmetik, Parfümler, Kore Kozmetik Ürünleri.

Flavuscom – Biz Kimiz?

Flavus, sadece güzelliğe adanmış yepyeni online bir platform.
Flavuscom, makyajdan cilt bakımına, estetikten K-Beauty’ye güzellik ve bakim hakkında ipuçları veren, bloglar ve videolar ile trendleri sizlerle buluşturan özgün bir portal.

Kişisel bakım, kozmetik ve güzellik bizce uzmanlık ve odaklı olmayı gerektirir. Flavuscom olarak bizim tek işimiz “güzellik”. Flavuscom platformunda yer alan tüm ürünler, hizmetler ve sizleri bilgilendirme ile “iyi hissettirmeyi” amaçladığımız bloglar sadece ve sadece “güzellik” odaklı olacak. Bu odaklılıktan gelen yetkinlikle, amacımız sizlere özenle seçilmiş ürün, hizmet ve içeriği en profesyonel biçimde sunmak.

Vizyonumuz: sizleri iyi hissettirerek güzelliğinize katkıda bulunmak.
Misyonumuz: üstün müşteri deneyimi sunarak iyi hissetmenizi sağlamak.

Flavuscom, kişisel bakımdan cilt bakım ve makyaj ürünlerine; son yıllarda tüm dünyada ve ülkemizde popüler hale gelen Kore kozmetik ürünlerinden, dermo-kozmetik ve sağlık ürünlerine (vitaminler, gıda takviyeleri vs); saç bakım, tırnak ve ayak bakım ürünlerine kadar “güzellik” ve kozmetik alanına giren ulusal ve uluslararası markalara ait ürünleri özenle seçilmiş portföyle TEK platformda buluşturuyor.

“Güzellik” dışındaki ürün gruplarına yer vermeyerek ve platform üzerinde çoklu satıcı bulundurmayarak; kolay, hızlı, hedef odaklı ve eğlenceli alışveriş imkanı sunuyoruz.

Flavuscom olarak seçtiğimiz ürünleri doğrudan marka sahibi firmalardan veya onların yetkilendirdiği distribütör firmalardan tedarik ederek güvenli ve herhangi bir sahte ürün bulunmasına izin vermeyerek, 100% orijinal (ve tabii ki gerekli Sağlık Bakanlığı onayları alınmış) ürünlere ulaşmanızı sağlayacağız.

Ürünlerin tamamını doğrudan kendi depomuzdan sizlere ulaştırıyoruz, böylece siz ister tek ister çoklu ürün alışverişi yapın, siparişleriniz size TEK KARGO’da ve AYNI GÜN TESLİMAT imkanıyla ulaştırılmaktadır.

Güzelliğin sadece kullandığınız ürünlerden ibaret olmadığını biliyoruz. Flavuscom olarak, seçkin ürünler dışında Medikal Güzellik ve Profesyonel Güzellik hizmetlerini de platformumuzda tanıtıp klinik ve salonlarda verilen hizmetleri de sizlerle en güvenilir şekilde buluşturmayı hedefliyoruz. Güzellik ürün ve hizmetleri İLK KEZ ve SADECE Flavuscom’da TEK ÇATI altında buluşuyor ve güzellik “bütüncül” bir yaklaşıma kavuşuyor.

Keyifli, güvenilir, eğlenceli ve iyi hissettiren alışverişler dileriz. Çünkü “Güzellik, iyi hissetmektir”

*Şimdilik sadece İstanbul’da

Sadece güzellik sektörüne odaklanan online alışveriş ve içerik platformu: Flavus.com
Flavus.com, güzellik alanında ürün ve hizmeti tek çatı altında buluşturuyor. Ayrıca platformda yer alan profesyonel içeriklerle de ziyaretçilerine bilgi ve ürün tavsiyesi veriyor.

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 1399 (Haftaiçi 09:00 – 18:00 saatleri arasinda hizmet vermektedir, bu saatler dışında aynı numaradan Whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz)
Ünvan: Flavus Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mh., Poligon Cad., Buyaka 2 Sitesi No:8 B/62 Ümraniye / İstanbul

E-mail Adresi: [email protected]


🟩 Flavus indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Flavus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Flavus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Flavus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Flavus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.