%5 FTX Komisyon İndirimi Referans Linki

Kod Süresiz
FTX.com kriptoborsasında %5 komisyon indirimiyle üye olmak için https://ftx.com/referrals#a=indirimkod linkini...Daha Fazla

FTX.com kriptoborsasında %5 komisyon indirimiyle üye olmak için https://ftx.com/referrals#a=indirimkod linkini kullanın ve tüm trade işlemlerinizde için %5,00 oranında komisyon indirimi kazanın! Daha Az

dirimkod Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 FTX.com Referans Kodu ile Komisyon İndirimi Kazan

Kod Süresiz
FTX davet referans kodu kullan, tüm işlemlerinde %5 komisyon indirim...Daha Fazla

FTX davet referans kodu kullan, tüm işlemlerinde %5 komisyon indirim kazan! Daha Az

76003078 Kodu Aç 
100% Başarılı

FTX %5 Komisyon İndirimi Kodu: kuponla

Binance %10 Komisyon İndirimi Referans Kodu: AU9Y6DA5

Binance TR %10 Komisyon İndirimi Referans Kodu: BV7E6Y93

FTX, tüccarlar için tüccarlar tarafından kurulan bir kripto para birimi türevleri borsasıdır. Profesyonel ticaret firmaları için yeterince güçlü ve ilk kez kullananlar için yeterince sezgisel bir platform oluşturmaya çalışıyoruz.

FTX, en önemli kripto para birimlerinde üç aylık ve sürekli vadeli işlemlere sahiptir. Gelecek motorumuzu sıfırdan tasarlayarak sektör için yeni bir standart belirledik.

FTX’in kaldıraçlı jetonları, kullanıcıların kaldıraç elde etmeleri için temiz ve otomatik bir yol sağlar. BULL, BEAR ve HEDGE jetonlarımız, hedef kaldıraçlarını korumak ve tasfiyeleri önlemek için yeniden dengeleyerek maruz kalmalarını otomatik olarak yönetir.

FTX, tüccarlar için tüccarlar tarafından kurulan bir kripto para borsasıdır. FTX, sektörde bir ilk olan türevler, opsiyonlar, volatilite ürünleri ve kaldıraçlı tokenlar dahil olmak üzere yenilikçi ürünler sunar. Profesyonel ticaret firmaları için yeterince sağlam ve ilk kez kullananlar için yeterince sezgisel bir platform geliştirmeye çalışıyoruz.


🟩 FTX indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ FTX indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi FTX indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 FTX kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
FTX promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.