Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Lydians, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası yetkili kuruluşu, Principal statüde VISA üyesidir. Lydians, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) üyesi olup Payment Card Industry (PCI) ve Data Security Standart (DSS) sertifikasyonlarına sahiptir.

FUPS’un dijital hesabı ve kartı sayesinde herkes, parasını kolaylıkla ve güvenle yönetebilir. FUPS ile para transferi, fatura/abonelik ödemeleri, E-Pin alışverişi, sanal ve fiziksel kart ile ödemeler 7/24 kesintisiz, güvenle ve kolayca yapılabilir.

FUPS’u indir, saniyeler içinde FUPS hesabını oluştur, paranı FUPS diye güvenle yönet! FUPS ile bütçeni yönet, ödemelerini yap, para gönder/al, hesabı önceden böl, kim ne kadar harcayacak sen seç!

• Seç Seç

Dünyada ilk kez FUPS’ta! Seçtiğin kişilere ortak harcama limiti tanımla, harcamazlarsa paran sende kalsın.

• Harcamadan Böl Böl

Harcama öncesi Harcamadan Böl Böl’e katılımcı ekle. Ödeme işlem anında tüm katılımcılara bölünsün.

• Böl Böl

Harcama yaptıktan sonra harcama tutarını istediğin kişilerle kolayca bölüş.

• Chat

Bir arkadaşınla veya arkadaş grubunla uygulama üzerinden güvenli bir şekilde mesajlaş, para gönder/al, Seç Seç Hesap, Böl Böl ve para isteme işlemlerini yap.

• İkili Hesap

Bir kart ile iki hesap kullan! İkinci hesabın için kartına farklı bir şifre belirle, harcamalarında kullandığın şifrene göre hangi hesabın kullanılacağına karar ver.

• Akıllı Sanal Kart

FUPS Sanal Kart ile yaptığın düzenli ödemeler güvende! Sanal kartına tanımlayacağın özel limitlerle istediğin günde, istediğin tutarda kartından para çekilsin.

• Fatura Öde

Faturalarını uygulama üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde öde.

• ATM’den Nakit Çek

İstediğin ATM’den nakit çekim yap! İkili Hesap özelliğini kullanarak ATM’de hangi FUPS hesabından çekim yapacağını gireceğin şifre ile belirle.

• E-Pin & Oyun Al

Kart bilgilerini başkalarına vermeden güvenli bir şekilde uygulama içinden E-Pin alışverişlerini yap, satın aldığın kodları güvenle arşivle.

• Kolayca Yükleme Yap

Kredi/Banka kartından kolayca yükleme yap! Banka hesabından para transfer ederek, tüm ATM’lerden hesabına kolayca para yükle.

• FUPS Kart Sipariş Et

Uygulama içinden FUPS Kart sipariş et, ismine özel FUPS Kartın adresine gelsin.

• Link ile Para İste

FUPS kullanmayan kişilere link göndererek para iste, linki açan kişi kart bilgilerini girerek kolayca para göndersin.

[email protected]

0850 226 3646


🟩 FUPS indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ FUPS indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi FUPS indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 FUPS kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
FUPS promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.