G2A.com Tüm Alışverişlerde %3 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
G2A'dan yapacağınız tüm alışverişlerde hesabınıza %3 cashback almanızı sağlar....Daha Fazla
SUMMER17 Kodu Aç 
100% Başarılı

G2A CS GO Ucuz Al

G2A.com, oyun ürünleri konusunda uzmanlaşmış global bir dijital pazardır. Merkezi Hong Kong’da olup, Polonya, Hollanda ve Çin de dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde ofisleri bulunmaktadır. G2A.COM‘da sunulan ana ürün, Steam, Origin ve Xbox gibi platformlara yönelik oyun anahtar kodlarıdır. Piyasada bulunan diğer ürünler arasında yazılım ve ön ödemeli etkinleştirme kodları bulunur.

G2A, oyun anahtar kodları ve diğer dijital ürünler için dünyanın en hızlı büyüyen dijital oyun pazarının yanı sıra ödeme ağ geçidi G2A PAY’ın bulunduğu bir oyun ve finans teknolojisi şirketidir. G2A, sunduğu birçok ürünle çok yönlü ve büyüme odaklı bir şirkettir.

G2A.COM şu anda 12 milyondan fazla müşteriye sahiptir ve 260.000’den fazla satıcı tarafından satılan 50.000’den fazla farklı ürün sunmaktadır. İş ortaklarımızla birlikte, dünya genelinde 277 milyondan fazla hayran, takipçi ve abone topluluğuna ulaşıyoruz.

2016 yılının ilk yarısında G2A, Müşteri Hizmetleri, Yeni Ürün ve Sanal Gerçeklik de dahil olmak üzere birçok kategoride yedi uluslararası ödül kazandı.