GAIN 1 Hafta Ücretsiz İndirim Kodu

Kod Süresiz
Gain indirim kodu ile 1 hafta bedava premium üyelik sağlar....Daha Fazla

Gain indirim kodu ile 1 hafta bedava premium üyelik sağlar. “1HAFTAUCRETSIZ” Kupon kodu uygulandı. Son kullanım tarihi 01.04.2024. Aboneliğinizin tamamlamak için kredi kartı bilgilerinizi giriniz.

1 hafta premium 0 TL 7 gün için
Neden Abone Olmalıyım?
GAİN’de izleyebileceğin orijinal dizi, film ve belgeseller
TV’nizde ve cep telefonunuzda aynı anda 3 cihazda
Mobilden indir internet olmadan da izle
Tam HD kalitesinde yüksek çözünürlük
Kampanya bitimine kadar Abonelik İptali yapılmazsa otomatik olarak 149 TL/ay olarak ücretlendirilir.

Daha Az

UCRETSIZ Kodu Aç 
20% Başarılı

% 50 Üniversiteli Akbanklı Disney+, Netflix, Spotify, YouTube Premium, Blutv, Gain İndirim Cashback [100TL]

Fırsat Süresiz
Dijital Platform üyeliklerinin %50’si Üniversiteli Akbanklı’dan. Dijital platform üyeliklerini Akbank...Daha Fazla

Dijital Platform üyeliklerinin %50’si Üniversiteli Akbanklı’dan. Dijital platform üyeliklerini Akbank kartlarınla öde, her ay %50’sini geri alarak toplam 100 TL’ye varan iade kazan.

 • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında öğrenci olan ve Üniversiteli Akbanklı programına dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
 • Üniversiteli Akbanklı programına; Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar sayfasından Üniversiteli Akbanklı’ya Katıl diyerek veya websitesinde yer alan başvuru formu doldurularak katılım sağlanabilir.
 • Netflix, Spotify, YouTube Premium, disney+, blutv ve Gain dijital platformlarında Akbank kartlarıyla ödenecek üyelik ücretinin %50’si her ay toplam 100 TL’ye kadar olacak şekilde iade edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı her ay 100 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya sadece; geçerli dijital platformların kendi web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden Akbank’ın Bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank Banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılan üyelik ödemelerinden geçerlidir, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Uygulama mağazalarından yapılacak ödemeler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, kampanyadan bir müşteri her ay bir kez faydalanabilecektir.
 • Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan indirimler ekstreye/hesaba yansıtılacaktır.
 • Hak edilen indirim tutarı, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra harcamayı takip eden ayın ilk 10 iş günü içinde ödemelerin gerçekleştiği Akbank Banka veya Kredi Kartına yüklenecektir. Örneğin, Ocak ayında yapılan harcamanın ödülü 1-15 Şubat tarihlerinde harcama yapılan karta iade edilecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen indirim tutarı geri alınacaktır. İndirim tutarının kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya konu dijital platformların üyelik şart ve koşulları ile fiyatlama politikaları ilgili marka ve kurumların yetkisindedir. Akbank T.A.S’nin bu platformların üye ve ücret politikaları ile bu kampanya süresince olabilecek değişiklikler ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/universiteli-akbankli-dijital-platform-kampanyasi.aspx

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

% 50 Nays Netflix, BluTV, Exxen, Spotify, Bein Connect, Gain, Digiturk/TOD Üyeliklerine Hediye Para! [TOPLAM 100TL İADE!]

Fırsat Süresiz
Dijital Platform Üyeliklerinden %50 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş...Daha Fazla

Dijital Platform Üyeliklerinden %50 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır.

 • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye para kampanyası en popüler dizi, film ve müzik platformlarında Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm ödemelerden %50 hediye para kazanılabilecektir.
 • Aylık paket alımlarında kazanılacak hediye para, aylık ödemeler üzerinden; yıllık paket alımlarında kazanılacak hediye para, yıllık ödenecek tutar üzerinden kazanılır.
 • Bir kullanıcının aynı markadan ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 100 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesaba aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Geçerli olan dijital platformlar:
-Amazon Prime
-Netflix
-BluTV
-Digitürk
-Bein Connect / TOD
-Gain
-Exxen
-Spotify

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 100 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Exxen üyeliğinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer dizi, film ve müzik platformlarından en fazla 50 TL kazanılabilir.

Kampanyadan her ay yararlanabilir miyim?
Evet. Kampanya dönemi boyunca 30 Haziran 2023 tarihine kadar her ay 100 TL’ye kadar hediye para kazanılabilir.

Aylık abonelik ödemelerim için Nays Kart’ımı platformlara kaydedebilir miyim?
Evet. Nays Kart bilgilerin ile ödeme yapıp, kart bilgilerini kaydettiğinde her ay abonelik ödemen Nays bakiyen yeterli olması durumunda otomatik gerçekleşir. Kampanya şartlarına uygun olması koşulu ile hediye para, ödeme yapıldıktan sonra Nays hesaba aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/dizi-film-muzik-platformlarinda-hediye-para-kampanyasi

dijital platformlarda hediye para kampanyası Daha Az

Hemen Al
19% Başarılı

GAİN 1 Aylık Bedava Üyelik Kupon Kodu – Daha Daha Uygulamasında

Kod Süresiz
dahadaha.com web sitesi veya Daha Daha uygulaması üzerinden Daha Daha’ya...Daha Fazla

dahadaha.com web sitesi veya Daha Daha uygulaması üzerinden Daha Daha’ya üye olan herkes 1 Aylık ücretsiz Gain video içerik platformu premium üyeliği hediyesi ve ayda 7 TL’ye Gain Yıllık Premium Abonesi olma fırsatı kazanacaktır. Kullanıcıların, hediye 1 aylık ücretsiz Premium üyelikten yararlanabilmesi için öncelikle GAİN TV platformuna ait web sitesi ve/veya mobil uygulamaya girerek ücretsiz bir şekilde üye olması, ardından üye girişi yaparak dijital kodu aktive etmesi gerekmektedir. Buna ilave olarak kullanıcıların, Ayda 7 TL’ye Gain Premium Yıllık Abone olma fırsatınından yararlanabilmesi için Gain platformuna kredi kartı bilgilerini girmeleri ve ilgili işlemleri tamamlayarak abone olmalarıgerekmektedir. Gain Yıllık premium abonelik fırsatından yararlanıp Gain Yıllık Premium Abonesi olan kullanıcıların abonelikleri 1 yılın sonunda iptal edilmediği takdirde yürürlükteki Gain Yıllık Premium Abonelik tarifesi üzerinden yenilecektir. https://www.dahadaha.com/web/campaign/gain-promo-2022/17

1 aylık ücretsiz Gain Premium Aboneliğinden yararlanabilmek için www.gain.tv web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden ücretsiz hesap oluşturmanız ve üye girişi yapmanız, ardından DahaDaha üzerinden kazanılan hediye kodu girerek üyeliğinizi aktif etmeniz gerekmektedir.

Abonelik, aktivasyon tarihinden itibaren 1 ay geçerli olup, 1 ayın bitiminde sona erecektir. Kazanılan hediye kodlarının 31 Ağustos 2022 tarihi bitimine kadar belirtilen internet adresi üzerinden aktif edilmesi gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini kaybedecektir.

Kupon kodunuz doğrulandı. 1 aylık GAİN Premium aboneliğinizi başlatmak için aşağıdaki alana tıklayın. Premium aboneliğinizi en geç 24.02.2023 tarihine kadar başlatmanız gerekmektedir. Yıllık Abonelik için büyük fırsat! Tebrikler! Bu kodu aktive ederek 1 aylık ücretsiz premium aboneliğe ek olarak yıllık abonelik için büyük bir fırsat yakaladın. 1 ay bedava kullanımdan sonra 1 yıl boyunca ayda sadece 7 TL ödeyerek 12 ay boyunca abone olabilirsin. Tüm GAİN içeriklerine erişebilirsin. Aynı anda 3 farklı ekrandan izleyebilirsin. 7 TL x12 178,80 TL Tasarruf Et Yıllık abonelik toplam 84 TL üzerinden aylık 12 eşit taksitle ayda 7 lira olarak tahsil edilir.

Bir kullanıcı, promosyondan kampanya dönemi içerisinde maksimum 1 kere faydalanacak şekilde yararlanabilir. Kullanıcının birden çok sayıda dijital kod alması durumunda kendisine birden fazla kod gönderiminin yapılması halinde, “Daha Daha” mobil uygulamasında veya www.dahadaha.com web sitesinde ilk gönderilen kod kabul edilecektir ve diğer kodlar geçersiz olacaktır.

Promosyonun detaylarına, Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

GAİN platformuna üye olunması, 21 Nisan 2022 tarihine kadar; Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden oluşturulan dijital kodun kullanılması ve “aylık 7 TL’ye GAİN Premium yıllık abone olma fırsatından yararlanılması” tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon Düzenleyici ve GAİN ilgili kodların sistem tarafından kabul edilmemesi, tüketicinin kodu Gain internet sitesine veya uygulamasına girerken yaşanabilecek internet kaynaklı veya diğer türlü aksaklık durumları dahil olmak üzere sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Promosyon kapsamındaki Daha Daha mobil uygulaması ve www.dahadaha.com web sitesive GAİN TV mobil uygulaması ve www.gain.tv web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitelerinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile sorumluluk kabul edilmemektedir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödenmeyecektir. Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Promosyon Düzenleyici’nin ve GAİN TV’nin sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu koşullar altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Belirtilen tüm promosyon koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Adliyeleri yetkilidir.

Bu promosyonun hediye kodlarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Promosyon hediye kodları diğer promosyonlar ile birleştirilemez, nakite çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Her bir kod tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 21 Nisan 2022 tarihinden sonra Daha Daha internet sitesi veya uygulaması üzerinden hediye kod alınamayacaktır. Gain web sitesi üzerinden veya uygulamasından 21 Nisan 2022 gün sonuna kadar kullanılmayan kodlar geçersiz sayılacaktır.

Promosyon Düzenleyici ve GAİN, promosyon süresince tek taraflı ve tamamen kendi takdirinde olarak promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona Promosyonun işleyişi, süreci, kapsamı, adedi ve sınırı ile ileride ortaya çıkabilecek promosyona ilişkin değişiklikler Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com ve www.coca-cola.com.tr web sayfaları üzerinden Promosyon Düzenleyici tarafından duyurulacaktır.

Promosyon Düzenleyici şüpheli bulunulan durumlarda KVKK ve sair mavzuat hükümleri ile uygunluk içerisinde olmak kaydıyla katılımcılardan ilave bilgi ve belge sorma hakkına sahip olup; ibrazının KVKK mevzuatınca mümkün kılınan talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Herhangi bir suistimal şüphesi var olduğunda, Promosyon Düzenleyici’nin ilgili satış noktasını ve/veya tüketiciyi promosyon kapsamı dışında tutması, promosyondan yararlanma hakkını sınırlaması ve sair tedbirleri alma hakkı saklıdır. Promosyona katılan satış noktaları ve tüketiciler promosyon koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.

Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.

Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra 6698 S. KVKK gereği Açık Rıza Beyanının verilebilmesi için ilgili kutucuklar seçilmelidir. Bu şekilde sistem bünyesine üye olarak dahil olunabilir.

İletişim formumun altında yer alan ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar veya kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS ve/veya e-posta gönderimleri yapılabilir. Ticari elektronik izni her zaman geri alınabilir.

Şüpheli bulunulan durumlarda Daha Daha websitesi veya uygulamasından ilgili kayıtların incelenmesi, katılımcıya soru sorulması dahil gerekli araştırmaları ayrıntılı olarak yapma hakkı bulunmaktadır. Promosyon düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda, uyarma, üyeliği askıya alma, hediye vermeme veya hediyeyi iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili eylemin vergi veyahut ceza mevzuatı bağlamında sahtecilik veya başka cezai suç teşkil etmesi şüphesi durumunda Türk Ceza Kanunu (“TCK”) bağlamında işlem yapılması hakkı saklıdır. Olası kötüye kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı promosyon düzenleyicinin ve/veya GAİN başta olmak üzere iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ile yüklenicilerinin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir, bu husustaki tüm hukuki haklar saklı tutulmaktadır.

“Coca-Cola”, dinamik kuşak, kontur şişe ve “Daha Daha” The Coca-Cola Company’nin tescilli markalarıdır. © 2022 The Coca-Cola Company.

Daha Az

Dni9fe7S Kodu Aç 
3% Başarılı

75TL ING Turuncu Ekstra BluTV, Amazon Prime, Exxen, GAIN İndirimi

Fırsat Süresiz
Turuncu Ekstra'lılara dijital platformlarda ilk 3 ay üyelik ING'den. 14-28...Daha Fazla

Turuncu Ekstra’lılara dijital platformlarda ilk 3 ay üyelik ING’den. 14-28 Şubat tarihleri arasında Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızı Amazon Prime, BluTV, Exxen ve GAIN platformlarına aylık üyelik ödemeleriniz için ilk kez kaydedin, ilk 3 ay üyelik ödemeleriniz ING’den hediye olsun. Üstelik 3 ayın sonunda, Turuncu Ekstra programı harcama hedefini tamamlarsanız 3 ay boyunca aylık üyelik ödemelerinizde %25 indirimden faydalanabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında, 14 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) ING Turuncu Ekstra Kart ile Amazon Prime, BluTV, Exxen veya GAIN platformlarına yapılan üyelik ödemelerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin ING Turuncu Ekstra Kart ile yapılması gerekir. ING’nin kredi kartları ve diğer nakit kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Müşteri platform üyeliği yapıp, kartını kaydederek ödeme yaptığı günün ertesi günü, ilgili iade tutarı ING Vadesiz Hesap’ına yatırılır.
 • Müşteri üyeliğini iptal eder ya da üyelik ödemesini farklı bir kart üzerinden yaparsa iade hakkından faydalanamaz.
 • Üyeliğin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim iade alınır. Kampanyadan her bir platform için bir müşteri bir kez faydalanabilir ve en fazla 75 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanya farklı promosyonlarla birleştirilemez.
 • Kampanyadan sadece iletişim kurulan müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik aksaklılardan ING Bank A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir.
 • ING Bank A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/kampanyalar/ing-dijital-platform Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAİN Üniversite Öğrenci İndirimi – 11,9₺

Fırsat Süresiz
GAİN şimdi üniversitelilere indirimli! istediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. Aylık sadece 11,90...Daha Fazla

GAİN şimdi üniversitelilere indirimli! istediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. Aylık sadece 11,90 TL*
GAIN’e edu veya edu.tr uzantılı e-posta adresinizle üye olmalısınız. E-postanızı doğruladıktan sonra açılan ödeme ekranından öğrenci indirimiyle abone olabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz her ay indirimli fiyattan otomatik olarak yenilenecektir.

Üniversite öğrencilerine (ve hep genç kalan akademisyenlere 👩🏻‍🏫👨🏻‍🏫 )özel indirimimiz başladı! GAİN web-sitesi üzerinden edu.tr uzantılı mail adresinizle aylık 11,90 TL’ye GAİN Premium’a geçebilirsiniz! İstediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓

Daha Az

Hemen Al
98% Başarılı

GAİN Premium Ücreti: 21.90₺

Fırsat Süresiz
Sadece GAİN’de bulabileceğiniz sınırsız içeriği keşfetmek için hemen Premium abone...Daha Fazla

Sadece GAİN’de bulabileceğiniz sınırsız içeriği keşfetmek için hemen Premium abone olun. 21.90 TL

GAİN’e Premium abone olmadan ücretsiz içerik izleyebilir miyim?
Evet izleyebilirsiniz. İçerik izlemek için önce üyelik oluşturmanız gerekir. GAİN ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunar. Ücret ödemeden üye olarak ücretsiz içerikleri izleyebilirsiniz. Premium içerikleri izlemek için abone olmanız gerekir. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

% 20 Dijital Platform Ödemelerinize MaxiPuan! [Netflix, Exxen, Spotify, BluTV, Disney+​, Amazon Prime, Gain, Bein, Steam, Epic]

Fırsat Süresiz
1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında seçili dijital dizi-film ve müzik...Daha Fazla

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında seçili dijital dizi-film ve müzik platformlarından İş Bankası kartlarınızla yapacağınız ilk harcamanızda %50’si kadar; devam eden harcamanızda ise, %20’si kadar MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: İşcep veya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartı, Maximum ve Maximiles özellikli kredi kartları ve MaxiPara kartlar kullanılarak kampanyaya dahil seçili platformlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Maximum Kart ile 1 Temmuz-30 Kasım 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili platformlardan harcaması olmayan, 1-31 Aralık 2022 kampanya dönemi içerisinde ilk kez yapılacak harcama için %50 MaxiPuan kazanılabilecektir.

Devam eden seçili platform harcamaları için %20 MaxiPuan kazanılmaktadır.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR​​​
Amazon Prime​
Netflix​
BluTV​
Digiturk​
Bein Connect​
Gain​
Disney Plus​
Exxen
Spotify

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında olmayan dijital platform işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan’lar, kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya dahil seçili platformlardan Maximum Kart ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dönemi içerisinde Maximum Kart ile kampanyaya dahil seçili dizi film platformlarından yapılan harcamalarda; 1 Temmuz-30 Kasım 2022 tarihleri arasında harcamasının olmadığı işyerlerinden yapılacak harcamanın %50’si, devam eden harcamalarının ise %20’si kadar MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonraki 10 işgünü içerisinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 28 Şubat 2023’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil seçili firmalarla özel bir anlaşma bulunmamakta olup Banka adına düzenlenen kampanyaya dahil edilmişlerdir.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR Amazon Prime Netflix BluTV Digiturk Bein Connect Gain Exxen

Firma Listesi RİOT GAMES STEAM SPOTIFY TWİTCH PLAYSTATİON NETWORK EPIC GAMES Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Nays Disney+, Netflix, BluTV, Exxen, Spotify, Bein Connect, Gain, Digiturk, Amazon Prime Üyeliklerine Hediye Para! [TOPLAM 250TL İADE!]

Fırsat Süresi Doldu
Dijital Platform Üyeliklerinden %10 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş...Daha Fazla

Dijital Platform Üyeliklerinden %10 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır.

En sevdiğin dizi, film ve müziklerden hiç kopma. Üyelik ödemeni Nays Kart ile yap, %10 Hediye Para kazan.

Sevdiğin müzik listeleri, diziler ve filmler hangi platformdaysa Nays ayrıcalıkları hep yanında.

İzlemelere doyamadığın yapımlar, dinlemekten hiç bıkmadığın müzik listeleri hep seninle olsun.

Dijital dizi, film ve müzik platformlarındaki abonelik ödemelerinde %10 Hediye Para Nays’ta!

Hediye Para kazanabilmek için ödemelerini Nays Kart’ın ile yapman yeterli. Tüm paketlerde geçerli olan Hediye Para kampanyası ile hem sevdiğin dizilerin yeni bölümlerini izle hem de ödeme yaptıkça Hediye Para kazan.

Kazanılan Hediye Para Nays hesabına aktarılsın, dilediğin gibi harca.

 • Kampanya 1 Aralık 2022 -1 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye Para kampanyası en popüler dizi, film ve müzik platformlarında Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm ödemelerden %10 Hediye Para kazanılabilecektir.
 • Aylık paket alımlarında kazanılacak Hediye Para, aylık ödemeler üzerinden; yıllık paket alımlarında kazanılacak Hediye Para, yıllık ödenecek tutar üzerinden kazanılır.
 • Dijital platformlardaki tüm ödemelerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı markadan ya da farklı markalardan faydalanabileceği Hediye Para tutarı toplam ₺250 ile sınırlıdır.
 • Hediye Para kazanabilmek için alışveriş tutarının ₺10 ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye Para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen Hediye Para geri alınır.
 • Hediye Para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda Hediye Para hesaba aktarılamaz.

Nays – Dijital Platform Ödemelerine %10 Hediye Para Kampanyasına Dahil Olan Platformlar
Amazon Prime
Netflix
BluTV
Digiturk
Bein Connect
Gain
Disney Plus
Exxen
Spotify

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/dizi-film-muzik-platformlarinda-hediye-para-kampanyasi

https://www.naysapp.com.tr/medium/Campaign/Document/77d3a742-02fc-4328-8e94-c240bb3ff142

dijital platformlarda hediye para kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Netflix, BluTV, Exxen, Gain, MUBI Pokus Kart İndirimi [20₺]

Fırsat Süresiz
Pokus’la eğlencen hiç bitmesin diye Netflix, MUBI, Exxen, Gain ve...Daha Fazla

Pokus’la eğlencen hiç bitmesin diye Netflix, MUBI, Exxen, Gain ve BluTV harcamalarının yarısı bizden! Sevdiğin popüler dijital platformlardan hiç kopma, dilediğin gibi seyret diye üyeliğinin yarısı bizden. Pokus Kart’ını dilediğin platforma kaydet kazanmaya hemen başla.

 • Kampanya 01.10.2021-31.03.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Netflix, Exxen, Gain ve BluTV aylık üyelik harcamalarında geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmen için üyelik ödemelerini Pokus Kart veya Pokus Sanal Kart ile yapmalısın.
 • Kampanyadan bir ay içerisinde kazanılabileceğin en yüksek hediye tutar 20 TL’dir. Birden fazla platform için üst hediye tutarına kadar kampanyadan yararlanılabilir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır.
 • Kampanya aylık 2.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kazandığın hediye tutarlarını, harcama tarihinden sonraki ayın ilk iş günü Pokus hesabına yükleyeceğiz.
 • Kazandığın tutarları Pokus ile her yerde harcayabilirsin.
 • Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır.
 • Kazanılan tutarlar banka hesaplarına transfer edilemez ve ATM’den çekilemez.
 • Kampanyaya Exxen Spor Paketi dahil değildir.
 • Gain kampanyasında faydalanman için satın alımlarını gain.tv adresinden yapmalısın.
 • App Store ve Google Play üzerinden yapılan üyelikler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için profilini tamamlamalısın.
 • Türk Telekom Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

MUBI aylık üyelikleri için mubi.com/pokus linki kullanılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Cepteteb Dijital Platform Bonus [App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, XBOX, S Sport Plus, Gain]

Fırsat Süresiz
CEPTETEB kredi kartına Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı CEPTETEB Kredi...Daha Fazla

CEPTETEB kredi kartına Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı CEPTETEB Kredi Kartı’na aylık 30 TL’ye kadar Bonus fırsatı!

 • Kampanyamız 01.01.2023 ile 30.04.2023 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Gain, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, XBOX ve S Sport Plus Amazon Prime, MUBI, Exxen ve TV Plus üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.
 • Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play veya www.fizy.com üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Dijital Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 30 TL Bonus kazanabilir.
 • CEPTETEB Kredi Kartları ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra 5 gün içerisinde ilgili CEPTETEB Kredi Kartı’na dijital platform harcama tutarının %50’si kadar Bonus yansıtacağız.
 • Kampanyamıza sanal kartlar dahildir. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir. Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir. Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda aylık en fazla 30 TL tutarında Bonus kazanabilirsin.
 • 01.01.2021-30.04.2021 tarihleri arasında geçerli olan “Dijital Platformlarda %50 İndirim” kampanyasından faydalanan müşteriler için kazanılan toplam indirim tutarı, “Dijital Platformlarda %50 Bonus” kampanyasının yıllık toplam Bonus tutarından düşülecektir.
 • Örneğin, 01.01.2021-31.05.2021 tarihleri arasında “Dijital Platformlarda %50 İndirim” kampanyasından 75 TL iade alan bir müşteri, 01.06.2021-31.12.2021 tarihleri arasında “Dijital Platformlarda %50 Bonus” kampanyasından en fazla 75 TL tutarında Bonus kazanabilir.
 • Kampanyamızdan yararlanmak için ilgili CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin en az 4000 TL olması gerekmektedir.
 • Kampanya şartları dahilinde taksitli olarak gerçekleştirilen işlemlerde toplam alışveriş tutarı üzerinden tek sefer bonus kazanılabilir. Her taksit için ayrıca bonus kazanılmayacaktır. Harcamanın yapıldığı ay toplam tutar üzerinden kampanya kapsamında kazanılan bonus yansıtılacaktır.
 • Kullanılmayan Bonuslar yüklenme tarihini takip eden 30 gün sonunda geri alınacaktır.
 • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
 • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı!

Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı

https://www.cepteteb.com.tr/dijital-uyelik Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

% 40 Hepsiburada Signal Sepet İndirimi: 167,94TL White Now 4 Adet

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Signal Diş Macunlarında 50 TL Üzeri Sepette %40 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Hepsiburada Anker Bluetooth Hoparlör Sepet İndirimi: 2969,1TL Soundcore Motion+

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Anker Hoparlörlerde %10 İndirim! Anker Soundcore Motion+ Kablosuz HiFi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

400TL’ye 100TL Amazon Yeni Üye İndirim Kodu – Mobil

Kod 1 ay kaldı
Amazon.com.tr yeni üyelere özel 100 TL indirim linki burada! 400... Detayını Gör
MOBIL100 Kodu Aç 
15% Başarılı

100TL Hepsiburada Güneş Kremi Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada Yazı getiren fırsat! Güneş bakım ürünlerinde YAZ100 koduyla 600... Detayını Gör
YAZ100 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAİN ile uzun, kısa diziler, filmler, yaratıcı, güncel içerikler, belgeseller, spor, eğlence programları ve dahası istediğiniz her zaman, her yerde sizinle!

GAİN yenilikçi, eğitici, eğlendirici videoların olduğu yeni nesil bir içerik platformudur.

Uzun, kısa diziler, filmler, belgeseller, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını GAİN’de ücretsiz izleyebilirsiniz. Dilerseniz Premium üye olarak daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Hemen ücretsiz üye olun, sadece GAİN’de izleyebileceğiniz içeriklerin tadını çıkarın.

GAİN Nedir?

Farklı seslere, başka renklere, bağımsız hikaye biçimlerine önem veren, yenilikçi, eğlenceli kısa ve uzun içeriklerden oluşan yeni nesil bir içerik platformudur. Haber, belgesel, spor, müzik, eğlence programları, film ve dizilerin yanı sıra çeşitli kategorilerde canlı yayınlar da akışta yer alır.

GAİN’e Premium abone olmadan ücretsiz içerik izleyebilir miyim?

Evet izleyebilirsiniz. İçerik izlemek için önce üyelik oluşturmanız gerekir. GAİN ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunar. Ücret ödemeden üye olarak ücretsiz içerikleri izleyebilirsiniz. Premium içerikleri izlemek için abone olmanız gerekir.

GAİN’de üniversiteli indirimi var mı?

Evet, var. Üniversite öğrencileri ve akademisyenler için aylık abonelik ücreti yalnızca 11,90 TL. Bu indirimden faydalanabilmek için öncelikle .edu veya .edu.tr uzantılı e-posta adresinizle GAİN’e üye olmalısınız. Daha sonra e-postanıza gelen onay bağlantısına tıklayarak açılan ödeme sayfasından indirimli abone olabilirsiniz. Aboneliğiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay indirimli fiyattan otomatik olarak yenilenir.

Korsan yayın bildirimi nasıl sağlayabilirim?

GAİN içeriklerini GAİN platformları dışında bir yerde görürseniz izleyicitemsilcisi@gain.com.tr adresine bildirebilirsiniz.

Kredi veya banka kartıyla GAİN Premium aboneliğini nasıl başlatabilirim?

Ücretsiz bir GAİN hesabınız varsa gain.tv web sitesinden ‘Hesabım’ sekmesine gidip ‘Abone ol’ butonuna tıklayarak abone olabilirsiniz. Abone olma ekranında kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası nedir?

GAİN’e abone olurken bir sorun yaşadıysanız her gün 12:00 – 21:00 arası 444 0 830 numaralı telefondan GAİN destek ekibine ulaşabilirsiniz. Bu numaradan şimdilik sadece abonelik ile ilgili konularda destek verilmektedir.

GAİN aboneliği taahhütlü müdür? İptal durumunda herhangi bir cayma bedeli yansıtılır mı?

GAİN Premium aboneliği taahhüt gerektirmez. Siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizin başladığı günden itibaren bir ay boyunca GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Abonelik süreniz bitmeden önce aboneliğinizi iptal ederseniz,kalan abonelik süresi için ücret iadesi yapılamayacağından yenileme gününe kadar GAİN Premium içeriklerini izlemeye devam edebilirsiniz.

GAİN internet kotamı etkiler mi?

GAİN içeriklerini izlemek internet kotanızı etkiler. Kullandığınız cihaz ve görüntü kalitesine bağlı olarak kotanız farklı miktarda etkilenir. Eğer içerikleri cep telefonunuzdan izliyorsanız, kota kullanımını azaltmak için, ayarlar sekmesi altından “Veri Tasarruf Modu”nu aktive edebilirsiniz.

Apple uygulama içi ödeme yaptım, hesabım aktive olmadı, ne yapabilirim?

GAİN mobil uygulamasındaki “Aboneliğimi Geri Yükle” seçeneğinden aboneliğinizi aktive edebilirsiniz. Sorununuz devam ederse lütfen GAİN destek ekibi ile iletişime geçin.

Ödeme bilgilerimi nasıl güncellerim?

GAİN mobil uygulamasından ya da gain.tv’den ‘Hesabım’ sekmesine giderek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

GAİN aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Eğer GAİN’e kredi kartı ile abone olduysanız, aboneliğinizi iptal etmek için GAİN mobil uygulamasından ya da gain.tv’den ‘Hesabım’ sekmesine gidip ‘Aboneliğimi İptal Et’ seçeneğini tıklayın.

Uygulama İçi Ödeme (In-App Purchase) ile satın aldığım GAİN üyeliğini nasıl iptal ederim?

Apple uygulama için abone olduysanız, aboneliğinizi iptal etmek için şu adımları izleyebilirsiniz:
https://support.apple.com/tr-tr/HT202039

Android uygulama için abone olduysanız şu adımları izleyebilirsiniz:
https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr

Kullanıcı bilgilerini unuttum. Ne yapmam gerekir?

GAİN mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden “Şifremi Unuttum” seçeneği ile yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. GAİN’e kayıt olurken kullandığınız mail adresinizi unuttuysanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Eğer Premium abone iseniz GAİN teknik destek ekibi ile iletişime geçin.

Hesabıma giriş yaparken sorun yaşıyorum, neden olabilir?

Önce internet bağlantınızı kontrol edin. Eğer mobil uygulama üzerinden giriş sorunu yaşıyorsanız uygulamanın güncel olduğundan emin olun. TV uygulamasından giriş sorunu yaşıyorsanız, e-posta adresinizi kontrol edip mobil uygulama ya da web sitemiz üzerinden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

GAİN faturamı nerede görüntüleyebilirim?

GAİN aboneliğinizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz faturanız mail adresinize gönderilmiştir. Apple ve Google üzerinden yaptığınız satın alımlar için Apple ve Google hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

GAİN üyelik şifremi nasıl değiştirebilirim?

GAİN mobil uygulama ya da gain.tv üzerinden “Şifremi Unuttum” seçeneğiyle yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Premium aboneliğimi yeniden nasıl başlatabilirim?

gain.tv üzerinden, Apple ve Google uygulama içi ödeme yöntemi ile aboneliğinizi yeniden başlatabilirsiniz.

Debit banka kartları geçerli midir?

Evet. GAİN’e kredi kartları ve debit banka kartlarıyla Premium abone olabilirsiniz.

E-posta kampanyaları bildirim listesinden nasıl çıkarım?

GAİN’den e-posta almak istemiyorsanız, gain.tv ya da mobil uygulama üzerinden ‘Hesabım’ sekmesine girerek ‘İletişim İzinleri’ sekmesini kapatabilirsiniz.

Bilgim dışında GAİN tarafından banka/kredi kartımdan ücret çekilmiş, ne yapmalıyım?

Otomatik yenilenen Premium aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun ve GAİN destek ekibi ile iletişime geçin.

Yurt dışı aboneliklerde veya kullanımlarda herhangi bir içerik kısıtlaması var mı?

Türkçe içerikleri dünya genelinde izleyebilirsiniz. Ancak telif hakları sebebiyle bazı yabancı, altyazılı içerikler her ülkeye açık olmayabilir.

GAİN güncel uygulama versiyonları ve cihazınızın GAİN uygulamasını desteklemesi için minimum cihaz versiyonları ne olmalıdır?

GAİN deneyiminizi üst seviyeye çıkarmak için iOS için 11, Android için 4.4 sürümü ve sonrasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

AndroidTV’de GAİN nasıl kullanılır?

Android TV’yi destekleyen televizyonunuzdan Google Play Store uygulamasını açın. Arama kutusuna GAİN yazın. Arama sonuçlarında çıkan GAİN uygulamasını indirin. Uygulama kurulduktan sonra giriş yaparak GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Premium içeriklere ulaşmak için, Android hesabınızda uygulama için satın alma işlemi ile Premium Abonelik satın alabilirsiniz.

GAİN’i HDMI kablosu ile televizyonuma nasıl yansıtırım?

HDMI çıkışı olan bir bilgisayardan gain.tv web sitesine girin. HDMI kablo ile içerikleri televizyonunuza aktarıp izleyebilirsiniz.

GAİN’i Airplay ile nasıl yansıtırım?

iPhone’unuzda GAİN mobil uygulamasından video izlerken, aynı wi-fi ağına bağlı bir Apple TV varsa, Airplay özelliği ile Apple TV’ye yansıtabilirsiniz.

GAİN Chromecast ile nasıl kullanılır?

Android akıllı telefonunuzda GAİN mobil uygulamasından video izlerken, aynı wi-fi ağına bağlı Chromecast destekleyen bir cihaz varsa, Chromecast özelliği ile görüntüyü yansıtabilirsiniz.

GAİN Apple TV’de nasıl kullanılır?

Apple TV’den App Store’u açın ve arama kutusuna GAİN yazın. Arama sonuçlarından GAİN uygulamasını indirin. Uygulama kurulduktan sonra giriş yaparak GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Premium içeriklere ulaşmak için Apple hesabınızda uygulama için satın alma işlemi ile Premium Abonelik satın alabilirsiniz.

Huawei App Gallery’de GAİN uygulaması var mı?

GAİN yeni nesil Huawei cihazlarda şimdilik desteklenmemektedir. Ancak 2020 ve daha eski sürüm Huawei telefonlarda GAİN uygulamasını kullanabilirsiniz.

GAİN hangi marka ve model akıllı televizyonları (Smart TV) desteklemektedir?

Desteklenen akıllı TV modellerine bu listeden ulaşabilirsiniz.

GAİN’i aynı anda kaç cihazda izleyebilirim?

GAİN hesabınızı aynı anda 3 farklı cihazda aktif kullanabilirsiniz.

GAİN’e nereden iş başvurusu yapabilirim?

GAİN’e iş başvurusu yapmak için hello@gain.com.tr adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

İletişim destek@gain.com.tr

Çağrı merkezi: 444 0 830


🟩 GAİN indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ GAİN indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi GAİN indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 GAİN kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
GAİN promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.