GAİN Üniversite Öğrenci İndirimi – 11,9₺

Fırsat Süresiz
GAİN şimdi üniversitelilere indirimli! istediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. Aylık sadece 11,90...Daha Fazla

GAİN şimdi üniversitelilere indirimli! istediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. Aylık sadece 11,90 TL*
GAIN’e edu veya edu.tr uzantılı e-posta adresinizle üye olmalısınız. E-postanızı doğruladıktan sonra açılan ödeme ekranından öğrenci indirimiyle abone olabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz her ay indirimli fiyattan otomatik olarak yenilenecektir.

Üniversite öğrencilerine (ve hep genç kalan akademisyenlere 👩🏻‍🏫👨🏻‍🏫 )özel indirimimiz başladı! GAİN web-sitesi üzerinden edu.tr uzantılı mail adresinizle aylık 11,90 TL’ye GAİN Premium’a geçebilirsiniz! İstediğiniz içerikten başlayabilirsiniz. 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓

Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

GAİN Premium Ücreti: 21.90₺

Fırsat Süresiz
Sadece GAİN’de bulabileceğiniz sınırsız içeriği keşfetmek için hemen Premium abone...Daha Fazla

Sadece GAİN’de bulabileceğiniz sınırsız içeriği keşfetmek için hemen Premium abone olun. 21.90 TL

GAİN’e Premium abone olmadan ücretsiz içerik izleyebilir miyim?
Evet izleyebilirsiniz. İçerik izlemek için önce üyelik oluşturmanız gerekir. GAİN ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunar. Ücret ödemeden üye olarak ücretsiz içerikleri izleyebilirsiniz. Premium içerikleri izlemek için abone olmanız gerekir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Dijital Platform Ödemelerinize MaxiPuan! [Netflix, Exxen, Spotify, BluTV, Amazon Prime, Gain, Bein, Steam, Epic]

Fırsat Süresiz
1 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla seçili...Daha Fazla

1 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla seçili dijital dizi-film platformlarından toplam 50 TL’ye kadar olan harcamanızda %10, 50 TL ve üzeri harcamanızda %20 MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dahil seçili platformlar için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) kullanılarak kampanyaya dahil seçili platformlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik, Ticari Kartlar, MaxiPara Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında olmayan dijital platform işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan’lar, kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya dahil seçili platformlardan Maximum Kart ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Toplamı 50 TL altında olan harcamalarda, harcama tutarının %10’u, 50 TL üzeri harcamalarda, harcama tutarının %20’si kadar MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonraki 10 işgünü içerisinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların geçerlilik süresi puanların yükleme gününden itibaren 10 gündür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil seçili firmalarla özel bir anlaşma bulunmamakta olup Banka adına düzenlenen kampanyaya dahil edilmişlerdir.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR Amazon Prime Netflix BluTV Digiturk Bein Connect Gain Exxen

Firma Listesi RİOT GAMES STEAM SPOTIFY TWİTCH PLAYSTATİON NETWORK EPIC GAMES Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Netflix, BluTV, Exxen, Gain, MUBI Pokus Kart İndirimi [20₺]

Fırsat Süresiz
Pokus’la eğlencen hiç bitmesin diye Netflix, MUBI, Exxen, Gain ve...Daha Fazla

Pokus’la eğlencen hiç bitmesin diye Netflix, MUBI, Exxen, Gain ve BluTV harcamalarının yarısı bizden! Sevdiğin popüler dijital platformlardan hiç kopma, dilediğin gibi seyret diye üyeliğinin yarısı bizden. Pokus Kart’ını dilediğin platforma kaydet kazanmaya hemen başla.

 • Kampanya 01.10.2021-31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Netflix, MUBI, Exxen, Gain ve BluTV aylık üyelik harcamalarında geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmen için üyelik ödemelerini Pokus Kart veya Pokus Sanal Kart ile yapmalısın.
 • Kampanyadan bir ay içerisinde kazanılabileceğin en yüksek hediye tutar 20 TL’dir. Birden fazla platform için üst hediye tutarına kadar kampanyadan yararlanılabilir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır.
 • Kampanya aylık 2.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kazandığın hediye tutarlarını, harcama tarihinden sonraki ayın ilk iş günü Pokus hesabına yükleyeceğiz.
 • Kazandığın tutarları Pokus ile her yerde harcayabilirsin.
 • Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır.
 • Kazanılan tutarlar banka hesaplarına transfer edilemez ve ATM’den çekilemez.
 • Kampanyaya Exxen Spor Paketi dahil değildir.
 • MUBI aylık üyelikleri için mubi.com/pokus linki kullanılabilir.
 • Gain kampanyasında faydalanman için satın alımlarını gain.tv adresinden yapmalısın.
 • Kampanyadan yararlanmak için profilini tamamlamalısın.
 • Türk Telekom Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAİN ile uzun, kısa diziler, filmler, yaratıcı, güncel içerikler, belgeseller, spor, eğlence programları ve dahası istediğiniz her zaman, her yerde sizinle!

GAİN yenilikçi, eğitici, eğlendirici videoların olduğu yeni nesil bir içerik platformudur.

Uzun, kısa diziler, filmler, belgeseller, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını GAİN’de ücretsiz izleyebilirsiniz. Dilerseniz Premium üye olarak daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Hemen ücretsiz üye olun, sadece GAİN’de izleyebileceğiniz içeriklerin tadını çıkarın.

GAİN Nedir?

Farklı seslere, başka renklere, bağımsız hikaye biçimlerine önem veren, yenilikçi, eğlenceli kısa ve uzun içeriklerden oluşan yeni nesil bir içerik platformudur. Haber, belgesel, spor, müzik, eğlence programları, film ve dizilerin yanı sıra çeşitli kategorilerde canlı yayınlar da akışta yer alır.

GAİN’e Premium abone olmadan ücretsiz içerik izleyebilir miyim?

Evet izleyebilirsiniz. İçerik izlemek için önce üyelik oluşturmanız gerekir. GAİN ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunar. Ücret ödemeden üye olarak ücretsiz içerikleri izleyebilirsiniz. Premium içerikleri izlemek için abone olmanız gerekir.

GAİN’de üniversiteli indirimi var mı?

Evet, var. Üniversite öğrencileri ve akademisyenler için aylık abonelik ücreti yalnızca 11,90 TL. Bu indirimden faydalanabilmek için öncelikle .edu veya .edu.tr uzantılı e-posta adresinizle GAİN’e üye olmalısınız. Daha sonra e-postanıza gelen onay bağlantısına tıklayarak açılan ödeme sayfasından indirimli abone olabilirsiniz. Aboneliğiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay indirimli fiyattan otomatik olarak yenilenir.

Korsan yayın bildirimi nasıl sağlayabilirim?

GAİN içeriklerini GAİN platformları dışında bir yerde görürseniz [email protected] adresine bildirebilirsiniz.

Kredi veya banka kartıyla GAİN Premium aboneliğini nasıl başlatabilirim?

Ücretsiz bir GAİN hesabınız varsa gain.tv web sitesinden ‘Hesabım’ sekmesine gidip ‘Abone ol’ butonuna tıklayarak abone olabilirsiniz. Abone olma ekranında kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası nedir?

GAİN’e abone olurken bir sorun yaşadıysanız her gün 12:00 – 21:00 arası 444 0 830 numaralı telefondan GAİN destek ekibine ulaşabilirsiniz. Bu numaradan şimdilik sadece abonelik ile ilgili konularda destek verilmektedir.

GAİN aboneliği taahhütlü müdür? İptal durumunda herhangi bir cayma bedeli yansıtılır mı?

GAİN Premium aboneliği taahhüt gerektirmez. Siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizin başladığı günden itibaren bir ay boyunca GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Abonelik süreniz bitmeden önce aboneliğinizi iptal ederseniz,kalan abonelik süresi için ücret iadesi yapılamayacağından yenileme gününe kadar GAİN Premium içeriklerini izlemeye devam edebilirsiniz.

GAİN internet kotamı etkiler mi?

GAİN içeriklerini izlemek internet kotanızı etkiler. Kullandığınız cihaz ve görüntü kalitesine bağlı olarak kotanız farklı miktarda etkilenir. Eğer içerikleri cep telefonunuzdan izliyorsanız, kota kullanımını azaltmak için, ayarlar sekmesi altından “Veri Tasarruf Modu”nu aktive edebilirsiniz.

Apple uygulama içi ödeme yaptım, hesabım aktive olmadı, ne yapabilirim?

GAİN mobil uygulamasındaki “Aboneliğimi Geri Yükle” seçeneğinden aboneliğinizi aktive edebilirsiniz. Sorununuz devam ederse lütfen GAİN destek ekibi ile iletişime geçin.

Ödeme bilgilerimi nasıl güncellerim?

GAİN mobil uygulamasından ya da gain.tv’den ‘Hesabım’ sekmesine giderek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

GAİN aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Eğer GAİN’e kredi kartı ile abone olduysanız, aboneliğinizi iptal etmek için GAİN mobil uygulamasından ya da gain.tv’den ‘Hesabım’ sekmesine gidip ‘Aboneliğimi İptal Et’ seçeneğini tıklayın.

Uygulama İçi Ödeme (In-App Purchase) ile satın aldığım GAİN üyeliğini nasıl iptal ederim?

Apple uygulama için abone olduysanız, aboneliğinizi iptal etmek için şu adımları izleyebilirsiniz:
https://support.apple.com/tr-tr/HT202039

Android uygulama için abone olduysanız şu adımları izleyebilirsiniz:
https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr

Kullanıcı bilgilerini unuttum. Ne yapmam gerekir?

GAİN mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden “Şifremi Unuttum” seçeneği ile yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. GAİN’e kayıt olurken kullandığınız mail adresinizi unuttuysanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Eğer Premium abone iseniz GAİN teknik destek ekibi ile iletişime geçin.

Hesabıma giriş yaparken sorun yaşıyorum, neden olabilir?

Önce internet bağlantınızı kontrol edin. Eğer mobil uygulama üzerinden giriş sorunu yaşıyorsanız uygulamanın güncel olduğundan emin olun. TV uygulamasından giriş sorunu yaşıyorsanız, e-posta adresinizi kontrol edip mobil uygulama ya da web sitemiz üzerinden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

GAİN faturamı nerede görüntüleyebilirim?

GAİN aboneliğinizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz faturanız mail adresinize gönderilmiştir. Apple ve Google üzerinden yaptığınız satın alımlar için Apple ve Google hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

GAİN üyelik şifremi nasıl değiştirebilirim?

GAİN mobil uygulama ya da gain.tv üzerinden “Şifremi Unuttum” seçeneğiyle yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Premium aboneliğimi yeniden nasıl başlatabilirim?

gain.tv üzerinden, Apple ve Google uygulama içi ödeme yöntemi ile aboneliğinizi yeniden başlatabilirsiniz.

Debit banka kartları geçerli midir?

Evet. GAİN’e kredi kartları ve debit banka kartlarıyla Premium abone olabilirsiniz.

E-posta kampanyaları bildirim listesinden nasıl çıkarım?

GAİN’den e-posta almak istemiyorsanız, gain.tv ya da mobil uygulama üzerinden ‘Hesabım’ sekmesine girerek ‘İletişim İzinleri’ sekmesini kapatabilirsiniz.

Bilgim dışında GAİN tarafından banka/kredi kartımdan ücret çekilmiş, ne yapmalıyım?

Otomatik yenilenen Premium aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun ve GAİN destek ekibi ile iletişime geçin.

Yurt dışı aboneliklerde veya kullanımlarda herhangi bir içerik kısıtlaması var mı?

Türkçe içerikleri dünya genelinde izleyebilirsiniz. Ancak telif hakları sebebiyle bazı yabancı, altyazılı içerikler her ülkeye açık olmayabilir.

GAİN güncel uygulama versiyonları ve cihazınızın GAİN uygulamasını desteklemesi için minimum cihaz versiyonları ne olmalıdır?

GAİN deneyiminizi üst seviyeye çıkarmak için iOS için 11, Android için 4.4 sürümü ve sonrasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

AndroidTV’de GAİN nasıl kullanılır?

Android TV’yi destekleyen televizyonunuzdan Google Play Store uygulamasını açın. Arama kutusuna GAİN yazın. Arama sonuçlarında çıkan GAİN uygulamasını indirin. Uygulama kurulduktan sonra giriş yaparak GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Premium içeriklere ulaşmak için, Android hesabınızda uygulama için satın alma işlemi ile Premium Abonelik satın alabilirsiniz.

GAİN’i HDMI kablosu ile televizyonuma nasıl yansıtırım?

HDMI çıkışı olan bir bilgisayardan gain.tv web sitesine girin. HDMI kablo ile içerikleri televizyonunuza aktarıp izleyebilirsiniz.

GAİN’i Airplay ile nasıl yansıtırım?

iPhone’unuzda GAİN mobil uygulamasından video izlerken, aynı wi-fi ağına bağlı bir Apple TV varsa, Airplay özelliği ile Apple TV’ye yansıtabilirsiniz.

GAİN Chromecast ile nasıl kullanılır?

Android akıllı telefonunuzda GAİN mobil uygulamasından video izlerken, aynı wi-fi ağına bağlı Chromecast destekleyen bir cihaz varsa, Chromecast özelliği ile görüntüyü yansıtabilirsiniz.

GAİN Apple TV’de nasıl kullanılır?

Apple TV’den App Store’u açın ve arama kutusuna GAİN yazın. Arama sonuçlarından GAİN uygulamasını indirin. Uygulama kurulduktan sonra giriş yaparak GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. Premium içeriklere ulaşmak için Apple hesabınızda uygulama için satın alma işlemi ile Premium Abonelik satın alabilirsiniz.

Huawei App Gallery’de GAİN uygulaması var mı?

GAİN yeni nesil Huawei cihazlarda şimdilik desteklenmemektedir. Ancak 2020 ve daha eski sürüm Huawei telefonlarda GAİN uygulamasını kullanabilirsiniz.

GAİN hangi marka ve model akıllı televizyonları (Smart TV) desteklemektedir?

Desteklenen akıllı TV modellerine bu listeden ulaşabilirsiniz.

GAİN’i aynı anda kaç cihazda izleyebilirim?

GAİN hesabınızı aynı anda 3 farklı cihazda aktif kullanabilirsiniz.

GAİN’e nereden iş başvurusu yapabilirim?

GAİN’e iş başvurusu yapmak için [email protected] adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

İletişim [email protected]

Çağrı merkezi: 444 0 830


🟩 GAİN indirim kodu Aralık 2021
🏷️ GAİN indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi GAİN indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 GAİN kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
GAİN promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.