GAP GarantiPay 300₺ Üzeri Alışverişe 50₺ Bonus

Fırsat 4 hafta left
GarantiPay ile 50 TL bonus! gap.com.tr’den 300 TL veya üzerindeki...Daha Fazla

GarantiPay ile 50 TL bonus! gap.com.tr’den 300 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 50 TL bonus kazanın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAP 250₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
GAP'in sitesindeki 250TL ve üzeri tüm alışverişleri anında ucuzlatır....Daha Fazla
PAYLAS16 Kodu Aç 
100% Başarılı
1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher, müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’da ilk Gap mağazasını açtı.
Müşterilerimiz, 1969’dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap’i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jeanler gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla hizmet vermektedir. Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan kültürel bir ikon haline gelmiştir.
Telefon
0850 224 79 99
Posta adresi
Sarı Kanarya Sokak Yolbulan Plaza No:16 Kat:4-B Kozyatağı / İstanbul
Twitter
@gapturkiye