% 15 GAP Kupon Kodu

Kod Süresiz
GAP kupon kodu ile ilk alışverişe özel %15 indirim kampanyası...Daha Fazla

GAP kupon kodu ile ilk alışverişe özel %15 indirim kampanyası sunar.

Daha Az

418973A9 Kodu Aç 
2% Başarılı

GAP % 10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
GAP'te E-Mailini kaydet, en cool yenilik ve kampanyalardan ilk sen...Daha Fazla

GAP’te E-Mailini kaydet, en cool yenilik ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol! *%10 indirimin keyfini çıkar! GAP e-bültenine üye ol, ilk alışverişe özel %10 indirim kodu elde et! Daha Az

GAP2020 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAP Outlet İndirimli Ürünleri

Fırsat Süresiz
GAP Outlet ürünleri indirimli olarak bu sayfada hemen tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Maximum ile GAP’te 150 TL İndirim Fırsatı!

Fırsat Süresi Doldu
Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 20 Nisan...Daha Fazla

Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 20 Nisan – 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla GAP mağazalarından ve gap.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL indirim kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınız kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin

İşCep
Maximum Mobil

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya GAP mağazaları ve gap.com.tr adresinde bulunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

250TL GAP İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Gap’te, Adult Ürünlerinde 1.750 TL’ye 250 TL Az Öde! Son...Daha Fazla

Gap’te, Adult Ürünlerinde 1.750 TL’ye 250 TL Az Öde! Son Gün 23 Nisan. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAP’te 100 TL ParafPara ve 7 Taksit!

Fırsat Süresi Doldu
01-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Paraf ile GAP’te Paraf POS’undan...Daha Fazla
 • 01-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Paraf ile GAP’te Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL ParafPara kazanılacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca bir müşteri sadece bir kez 100 TL ParafPara kazanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, GAP yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmelidir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi SMS’le bildirilecektir. Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
 • Kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 14 Haziran 2023 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 15 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
 • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Paraf, Parafly, Paraf Genç, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Paraf Eczacı KOBİ, Paraf Business, Sanal ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Paraf Debit Kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • 30 Eylül tarihine kadar Paraf POS’larından Paraf ile yapılacak alışverişlerinizde alt limitsiz ve vade farksız, peşin fiyatına 7 taksit imkanı sunulacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.paraf.com.tr/content/parafcard/tr/kampanyalar/giyim-kozmetik-ve-aksesuar/Gapte-100-tl-parafpara-ve-7taksit91.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

125TL GAP Black Friday Kupon Kodu

Kod Süresi Doldu
GAP sitesinde anında indirim kuponu ile 750TL üzeri seçili Black...Daha Fazla

GAP sitesinde anında indirim kuponu ile 750TL üzeri seçili Black Friday ürünlerinde geçerli anında ekstra 125TL indirim kazanın.

Kupon kodu 27.11.2022 tarihine kadar geçerlidir. Daha Az

AVJ750 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAP Black Friday Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresi Doldu
GAP kupon kodu ile Black Friday alışverişine özel kargo ücretsiz!...Daha Fazla

GAP kupon kodu ile Black Friday alışverişine özel kargo ücretsiz! Kod 22-27 Kasım arasında geçerlidir. Daha Az

FC6F1B5A Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL GAP Black Friday Kupon Kodu

Kod Süresi Doldu
GAP kupon kodu ile Black Friday alışverişine özel 50 TL...Daha Fazla

GAP kupon kodu ile Black Friday alışverişine özel 50 TL indirim kazan! Kod 22-27 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Daha Az

66D970F7 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 GAP Mobil Promosyon Kodu

Kod Süresiz
GAP promosyon kodu ile mobil uygulamadan yapacağınız sezon ürünleri alışverişinde...Daha Fazla

GAP promosyon kodu ile mobil uygulamadan yapacağınız sezon ürünleri alışverişinde %15 indirim sağlar!

Daha Az

188890F2 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 23 GAP Ekinoksa Özel Puan Kazan

Fırsat Süresi Doldu
GAP Ekinoks'a Özel Tüm Alışverişlerinde %23 Puan Kazan!🍂 Ekinoks indirimi...Daha Fazla

GAP Ekinoks’a Özel Tüm Alışverişlerinde %23 Puan Kazan!🍂 Ekinoks indirimi ile bugüne özel %23 puan kazan.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100 TL GAP World Puan! Üstelik 6 taksit!

Fırsat Süresiz
12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında 750 TL GAP harcamanıza...Daha Fazla

12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında 750 TL GAP harcamanıza 100 TL Gap Puan fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında Gap mağazaları ve www.gap.com.tr ‘den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 750 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL Gap Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Gap Puan kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan Gap Puan’lar sadece Gap mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Gap puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Gap Puan’lar 17 Ekim 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Kasım 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Kasım 2022’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve MARKA MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GAP’te 100 TL Gap Puan! Üstelik 6 taksit! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAP Bedava Kargo Kodu

Kod Süresiz
GAP promosyon kodu ile ekinoksa özel alışverişlerinizde kargo bedava!  ...Daha Fazla

GAP promosyon kodu ile ekinoksa özel alışverişlerinizde kargo bedava!

  Daha Az

6B65D616 Kodu Aç 
100% Başarılı

Online Elektronik ve Giyim Alışverişlerinize 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteleri:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

Geçerli Giyim Siteleri:
www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com
tr.uspoloassn.com
shop.ltbjeans.com
shop.mango.com
tr.benetton.com
sarar.com
www.adl.com.tr
www.altinyildizclassics.com
www.avva.com.tr
www.ayakkabidunyasi.com.tr
www.ayyildiz.com.tr
www.bambistore.com.tr
www.bananarepuclic.com.tr
www.bathandbodyworks.com.tr
www.bershka.com
www.beymen.com
www.beymenclub.com
www.bisse.com
www.boyner.com.tr
www.brandroom.com.tr
www.brandys.com.tr
www.cacharel.com.tr
www.calzedonia.com
www.camper.com
www.cartersoshkosh.com.tr
www.cetinkaya.com.tr
www.ceyo.com.tr
www.civilim.com
www.colins.com.tr
www.dagi.com.tr
www.damat.com.tr
www.defacto.com.tr
www.deichmann.com
www.derishow.com.tr
www.desa.com.tr
www.divarese.com.tr
www.dufy.com.tr
www.ebebek.com
www.edwards.com.tr
www.elleshoes.com.tr
www.faiksonmez.com
www.flo.com.tr
www.gap.com.tr
www.greyder.com
www.gant.com.tr
www.gizia.com
www.hatemoglu.com
www2.hm.com
www.homestore.com.tr
www.instreet.com.tr
www.intersport.com.tr
www.ipekyol.com.tr
www.jimmykey.com.tr
www.joker.com.tr
www.kemaltanca.com.tr
www.kifidis.com.tr
www.kigili.com
www.koton.com
www.kip.com.tr
www.kom.com.tr
www.lacoste.com.tr
www.levis.com.tr
www.lovemybody.com.tr
www.lcwaikiki.com
www.lee.com.tr
www.morhipo.com
www.minycenter.com.tr
www.machka.com.tr
www.marksandspencer.com.tr
www.massimodutti.com
www.mudo.com.tr
www.nautica-tr.com
www.network.com.tr
www.ninewest.com.tr
www.occasion.com.tr
www.olegcassini.com.tr
www.oxxo.com.tr
www.oysho.com
www.panco.com.tr
www.penti.com
www.perspective.com.tr
www.pierrecardin.com.tr
www.pologarage.com
www.pullandbear.com
www.puma.com.tr
www.ramsey.com.tr
www.roman.com.tr
www.silkandcashmere.com.tr
www.sportive.com.tr
www.superstep.com.tr
www.spx.com.tr
www.suvari.com.tr
www.tergan.com.tr
www.thebodyshop.com.tr
www.twist.com.tr
www.underarmour.com.tr
www.vakko.com
www.vakkoroma.com.tr
www.vetrinaturkiye.com
www.victoriassecret.com.tr
www.wcollection.com.tr
www.yargici.com
www.zara.com.tr
www.zarahome.com
www.zegna.com

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 GAP Büyük Kış İndirimi

Fırsat Süresiz
Gap’te Yeni Eklenen Ürünlerle %50'ye Varan Büyük Kış İndirimi Devam...Daha Fazla

Gap’te Yeni Eklenen Ürünlerle %50’ye Varan Büyük Kış İndirimi Devam Ediyor! 💥💥

Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri, 22 Kasım Saat 22:00’de Online’da Başlıyor! Sepetini Hemen Hazırla.

Gap’te 750 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinde %20 Az Öde! Gap’te 29 Ekim Coşkusu Başladı! 750 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinde %20 AZ ÖDE!

Gap’te Tüm İndirimli Ürünlerde 2 Adet Al Sepette EKSTRA %30 AZ ÖDE!

Tüm Sezon Pantolon ve Jean’lerde 1 Al %15, 2 ve Üzeri Al %25 Az Öde! Gap’te Pantolon Zamanı! Tüm Sezon Pantolonlarında 2 Adet ve Üzeri Al %25 AZ ÖDE!👖

Gap’te Bugüne Özel Tüm Alışverişlerinde 2 Adet ve Üzeri Al, %22 Az Öde! Tüm İndirimli Ürünlerde 2 Adet Al %15 ve 3 Adet Al %25 Sepette Ekstra İndirim Kazan

Sweatshirt ve Eşofman İndirim Kampanyası Gap’te Kadın & Erkek Sezon Sweatshirt ve Eşofman Alışverişinde 2.Ürüne %40 Az Öde

Gap’te Sonbaharın Vazgeçilmezlerini Keşfet! Kadın & Erkek Sezon Sweatshirt ve Eşofman Alışverişinde 2. Ürüne %40 AZ ÖDE! ➡️

Gap Okula Dönüş Başlıyor! Tüm Çocuk ve Bebek Sezon Alışverişlerinde 2. Ürüne %40 AZ ÖDE! 📢

 

Gap’te %50’ye varan büyük yaz indirimi başladı! %50’ye varan GAP indirimleri devam ediyor sevgili indirim severler!

Tüm Çocuk ve Bebek Alışverişlerinde 2.ye %50 Az Öde

Gap online mağazasından kadın ve erkek denim pantolon alışverişlerinizde sepette 75 TL indirim fırsatı sunuyor.

https://gap.com.tr/denim-kampanyasi/

kadın ve erkek eşofman altı ve üst ürünlerinden yapacağınız 2 ve üzeri ürün alışverişlerinizde sepette 150 TL indirim fırsatı sunuyor.

KADIN-ERKEK SEZON EŞOFMAN ALT VE ÜSTLER 2 AL 150 TL AZ ÖDE

https://gap.com.tr/esofman-alt-ust-gap/

Gap Logolu Kadın Ve Erkek Sezon Alışverişlerinde 2.Ürüne %40 Az Öde! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

25 TL GAP İndirim Kodu – Black Week

Kod Süresi Doldu
Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm Ürünlerde Net %40, %30, %20...Daha Fazla

Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm Ürünlerde Net %40, %30, %20 İndirim ve Özel 150 TL ve Üzerine 25 TL İndirim! Daha Az

509ABF Kodu Aç 
100% Başarılı

20₺ GAP İndirim Kodu [100₺ Alışverişe]

Kod Süresi Doldu
Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm ürünlerde net %40, %30, %20...Daha Fazla

Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm ürünlerde net %40, %30, %20 indirim var; üste size özel 100 TL ve üzeri alışverişte geçerli 20 TL indirim kodunu kullanın, alışveriş daha da keyiflensin. GAP 100 TL alışverişe anında 20 TL indirim veren kupon kodu.

GAP indirim kodu: AVJAB2
Kampanya başlangıcı: 22 Kasım 2021 saat 22.00
Kampanya bitişi: 28 Kasım 2021 saat 00:00

GAP Muhteşem Hafta Sonu için 10 TL’lik indirim kodu: Black Friday (Muhteşem Cuma) kutlamaları GAP’te son hızıyla başladı. Bu muhteşem günü tek bir günle sınırlamak istemeyen GAP’in biraz önce yayınladığı “Muhteşem Hafta Sonu İndirim Kodu” hemen yukarıda kullanımınıza ücretsiz sunuluyor. Kupon kodu GAP’teki %40’a varan indirimlere ek 10 TL indirim veriyor. Keyif dolu alışverişler dileriz… PCDGAP AVXGAP Daha Az

AVJAB2 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAP Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Gap’te ücretsiz kargo sağlayan kupon kodu....Daha Fazla

Gap’te ücretsiz kargo sağlayan kupon kodu.

Daha Az

AB35D5 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAP Çocuk & Bebek 3 Al 2 Öde

Fırsat Süresiz
gap.com.tr’den alacağınızız Gap’te Tüm Çocuk ve Bebek Alışverişlerinde 3 ADET...Daha Fazla

gap.com.tr’den alacağınızız Gap’te Tüm Çocuk ve Bebek Alışverişlerinde 3 ADET AL, 2 ADET ÖDE!

 

GAP Sezon Gömlek ve Bluzlarda 50₺ Az Öde: Sezon Gömlek Ve Bluzlarda 50₺ Az Öde Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAP İndirimli Ürünlerde 3 Adet Alıma % 15 Ekstra İndirim 📢

Fırsat Süresiz
Gap indirimli ürünlerde 3 adet ve üzeri al sepette %15...Daha Fazla

Gap indirimli ürünlerde 3 adet ve üzeri al sepette %15 ekstra indirim sağlar.

Gap’te %60’a Varan Büyük Kış İndirimi Başladı! Tarzınla fark yarat. Yeni parçalar ile yeni bir sayfa aç.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50 TL GAP İndirim Kodu

Kod Süresiz
GAP indirim kuponu kodu ile yeni sezon ürünlerden yapılacak 250...Daha Fazla

GAP indirim kuponu kodu ile yeni sezon ürünlerden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişler 50 TL indirimli!


Muhteşem Hafta Sonu: %40+10 TL GAP İndirim Kodu: GAP Muhteşem Hafta Sonu başladı! Tüm ürünlerde %40’a varan indirimlere ilave 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL indirim sağlayan kod PCDGAP Daha Az

PAYLAS16 Kodu Aç 
100% Başarılı

GAP Basic T-Shirtlerde 2.ye % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
gap.com.tr’den alacağınız Kadın Basic T-shirtlerde 2.ye %50 Az Öde  ...Daha Fazla

gap.com.tr’den alacağınız Kadın Basic T-shirtlerde 2.ye %50 Az Öde

 

Kadın – Erkek Sezon Jean ve Sweatshirt’lerde 2 ADET AL 150 TL AZ ÖDE! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAP Playtime Favorites 2.Ürüne % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
GAP Playtime Favorites bebek ürünlerinde 2.Ürüne % 50 İndirim sağlar....Daha Fazla

GAP Playtime Favorites bebek ürünlerinde 2.Ürüne % 50 İndirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GAPFit, GAPBody ve Hamile Giyim Ürünlerinde 2.Ürüne % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
GAPFit, GAPBody ve Hamile Giyim Ürünlerinde 2.Ürüne % 50 İndirim...Daha Fazla

GAPFit, GAPBody ve Hamile Giyim Ürünlerinde 2.Ürüne % 50 İndirim sağlar.


Kupon kodu ile Mid Season indirimli ürünleri de dahil tüm ürünlerde %20 indirim sağlayabilirsiniz. Bunlara ek GarantiPay ile ödemeye 300₺ üzerine 50₺ Bonus veriyor

GAPBRFRIENDS20 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 GAP Factory Kupon Kodu

Kod Süresiz
Gap Factory indirim kuponu ile www.gapfactory.com yurt dışı sitesinden yapılan...Daha Fazla

Gap Factory indirim kuponu ile www.gapfactory.com yurt dışı sitesinden yapılan alışverişlerde %50 indirim! https://www.gapfactory.com/ Daha Az

GFSOCOZY Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

150-400-700TL Mavi Anında İndirim Kodları

Kod 1 hafta kaldı
Mavi'de 1250 TL ve üzeri 150 TL, 2500 TL ve... Detayını Gör
MAVI150 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50+% 50 Koton İndirim Kodu – Seçili Ürünler

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile Seçili ürünlerde %50+%50 İNDİRİM! Sakın kaçırma!... Detayını Gör
50KTN50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 DeFacto Yılın Son Fırsatları: Yılbaşı Hediyeleri

Fırsat Süresiz
🎁Yeni Yıl Yeni Fırsatlar DeFacto'da, %70'e Varan İndirimleri Kaçırma✨🎄Sevdiklerinizi Mutlu... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Koton Mobil Kupon Kodu + 500TL’ye 150TL İndirim: Işıltılı Yılbaşı Fırsatları

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE EKSTRA... Detayını Gör
10KTN Kodu Aç 
100% Başarılı

150TL Koton En Trend Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile ONLINE'A ÖZEL EN TREND CUMA FIRSATLAR!... Detayını Gör
KTNE150 Kodu Aç 
100% Başarılı
1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher, müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’da ilk Gap mağazasını açtı.
Müşterilerimiz, 1969’dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap’i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jeanler gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla hizmet vermektedir. Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan kültürel bir ikon haline gelmiştir.
Telefon
0850 224 79 99
Posta adresi
Sarı Kanarya Sokak Yolbulan Plaza No:16 Kat:4-B Kozyatağı / İstanbul
Twitter
@gapturkiye

🟩 GAP indirim kodu Aralık 2023
🏷️ GAP indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi GAP indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 GAP kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
GAP promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.