General Mobile Yeni Yıla Özel Süper Fiyat – 300 TL’ye Varan İndirim

Fırsat Süresi Doldu
General Mobile’dan yeni yıla süper fiyatlarla, süper kampanya!
Hemen Al
100% Başarılı

General Mobile 6 Taksit (Akbank, Garanti, Yapı Kredi)

Fırsat Süresiz
Akbank Mobil veya İnternet, Garanti BBVA, Yapı Kredi ile peşin...Daha Fazla

Akbank Mobil veya İnternet, Garanti BBVA, Yapı Kredi ile peşin fiyatına 6 taksit. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin lider akıllı telefon markası
General Mobile ile tanışın

General Mobile, en yeni teknolojileri müşterilerine sunarak uluslararası bir marka yaratma fikriyle kuruldu. Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir. General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Google tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü.

Çağrı Merkezi
0850 955 15 15

Whatsapp
0 553 507 18 18


🟩 General Mobile indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ General Mobile indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi General Mobile indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 General Mobile kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
General Mobile promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.