Generali Sigorta Kasko’da 12 taksit ve % 70’e varan hasarsızlık indirimi fırsatı

Fırsat Süresiz
Benim Kaskom, Generali Sigorta’nın “bildiğin gibi olmayan” kasko ürünüdür. Esnek...Daha Fazla

Benim Kaskom, Generali Sigorta’nın “bildiğin gibi olmayan” kasko ürünüdür. Esnek teminat paketleri sayesinde sadece ihtiyaç duyduğun paketleri seçebilirsin. Ek indirim opsiyonlarından yararlanabilirsin. Bütçene göre ödeme yapabilirsin. Üstelik Kasko sigortası yaptıranlara özel 1 aylık ücretsiz BluTV aboneliği! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Generali Sigorta Kasko Yaptırana 1 Ay Ücretsiz BluTV

Fırsat Süresiz
Generali Benim Kaskom sayesinde; Kasko yaptıranlara özel 1 aylık ücretsiz...Daha Fazla

Generali Benim Kaskom sayesinde; Kasko yaptıranlara özel 1 aylık ücretsiz BluTV aboneliği Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Generali.com.tr – Generali Kasko Teklifi – % 15 İndirim Fırsatıyla‎

Fırsat Süresiz
Kasko Yaptıran Herkese Generali Sigorta'dan %15'e Varan İndirim. Bu Fırsatı...Daha Fazla

Kasko Yaptıran Herkese Generali Sigorta’dan %15’e Varan İndirim. Bu Fırsatı Kaçırmayın! Sen de Bütçeni Paylaş, Sana Özel Kasko Fiyatını Öğren! %15’e Varan İndirimler. 7/24 Asisstans Hizmeti. 200 Yıllık Tecrübe. Sunulan olanaklar: Çekici Gönderimi, Lastik Değişimi. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Generali Sigorta Kasko Yaptırana 50 TL CarrefourSA Hediye Çeki

Fırsat Süresiz
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize özel 50 TL CarrefourSA Hediye Çeki
Hemen Al
100% Başarılı

Generali Sigorta Kasko Tüm Kampanyaları ve Markalarda İndirim Kodları

Fırsat Süresiz
1 Aylık Ücretsiz BluTV Aboneliği Kasko Sigortası yaptıranlara özel 1...Daha Fazla

1 Aylık Ücretsiz BluTV Aboneliği Kasko Sigortası yaptıranlara özel 1 aylık ücretsiz BluTV aboneliği Arzum’da Geçerli %40 İndirim Dask poliçesi yaptıranlara özel Arzum’da Geçerli %40 İndirim DRY Center’da Geçerli %20 İndirim Tamamlayıcı Trafik Sigortası yaptıranlara özel DRY Center’da geçerli %20 indirim Lezzetlihediye.com’da Geçerli %20 İndirim Doğum gününüze özel Lezzetlihediye.com’da Geçerli %20 İndirim 50 TL CarrefourSA Hediye Çeki Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize özel 50 TL CarrefourSA Hediye Çeki Arzum’da Geçerli %40 İndirim Trafik Sigortası yaptıranlara özel Arzum’da Geçerli %40 İndirim 25 TL IKEA Hediye Çeki Konut Sigortası yaptıranlara özel 25 TL IKEA hediye çeki Arzum’da Geçerli %40 İndirim Generali Hesabım’dan elektronik pazarlama izni veren müşterilerimize Arzum’da geçerli %40 indirim Lezzetlihediye.com’da Geçerli %20 İndirim Generali Hesabım’a hoş geldiniz. Lezzetlihediye.com’da geçerli %20 indirim kuponu hediyemiz:) DRY Center’da Geçerli %20 İndirim Generali Hesabım’dan profilini tamamlayan müşterilerimize özel DRY Center’da %20 indirim Korayspor.com’da Geçerli 50 TL İndirim Ferdi Kaza Sigortası yaptıranlara özel Korayspor.com’da Geçerli 50 TL İndirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Sigorta Kuponları

% 10 Sigortam.net İndirim Kodları – Kasko, Trafik, Sağlık

Kod Süresiz
Sigortam.net - KASKO, TRAFİK, SAĞLIK Sigortalarında %10 Nakit İade Fırsatı!... Detayını Gör
B4WE2OU7 Kodu Aç 
25% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Sigortam.net 2024 Yılbaşı Çekilişi: iPhone 15, iPad 9, Apple Watch SE, AirPods 2

Fırsat Süresiz
2024'e girerken muhteşem hediyelerden birini kazanma şansı yakala! İşte hediyeler... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 3 Sigortam.net Kupon Kodu – Kasko İndirimi

Kod Süresiz
Sigortam.net kupon kodu Kuponla.com'da! Kaskonu Almanın Tam Zamanı! Sen de... Detayını Gör
SGRTM302 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepiyi Sigorta Teklif Al 1 Hafta TOD TV Taraftar Paketi Kazan – Bedava Haftalık beIN Connect

Fırsat Süresiz
⚽ Araç sahiplerine beIN Connect (TOD TV) Taraftar Paketi HEDİYE!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Sigortam.net Türk Telekom Müşterilerine Özel 450 TL İndirim! [Kasko 200TL, Trafik 100TL, Sağlık 150TL]

Fırsat Süresiz
Sigortam.net’te kaçırılmayacak 450 TL indirim Türk Telekom müşterilerini bekliyor! Kaskoda... Detayını Gör
Hemen Al
0% Başarılı

Kasko Yaptıran Herkese Generali Sigorta’dan %15’e Varan İndirim. Bu Fırsatı Kaçırmayın! Sen de Bütçeni Paylaş, Sana Özel Kasko Fiyatını Öğren! %15’e Varan İndirimler. 7/24 Asisstans Hizmeti. 200 Yıllık Tecrübe. Sunulan olanaklar: Çekici Gönderimi, Lastik Değişimi.

831 yılında İtalya’nın Trieste kentinde kurulan Generali, Türkiye’nin de ilk sigorta firması olma özelliğini taşıyor. 1863’te İstanbul’da ilk acentesini açarak sigortacılık faaliyetlerine başlayan Generali, 1989 yılında Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak yerelleşme yolunda dev bir adım attı.

Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firması arasında bulunan Generali, Türkiye’de 700’ün üzerinde acentesiyle geniş bir erişim ağına sahip olmasının yanında internet sitesi ve çağrı merkezinden verdiği hizmetlerle de Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlamaktadır.

Generali Sigorta, uygun sigorta teklifleriyle kaliteli hizmet vermesinin yanında geniş sigorta ürünleriyle de sektörde liderliğe oynamaktadır. Çalışanlarına verdiği değerle müşterilerine en güvenli hizmeti vermeyi kendisine ödev edinen Generali Sigorta Türkiye’deki hizmet ağını günden güne genişletmeyi hedeflemektedir.

Generali, uluslararası arenada güçlü varlığa sahip, bağımsız bir İtalyan Gruptur. 1831’de kurulan Generali, dünyanın lider sigortacılarından biri olup, 2017 yılındaki 70 milyar Euro toplam prim geliriyle 60’tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup, dünya genelindeki 74 bin çalışanı ve 55 milyon müşterisiyle, Batı Avrupa’da lider konumda yer alırken, Orta ve Doğu Avrupa’nın yanı sıra Asya’da da giderek artan bir değerde varlığa sahiptir. Generali Grubu Corporate Knights 2017 yılı sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir şirketleri arasında yer almıştır. Generali Sigorta A.Ş. ise 150 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Assicurazioni Generali S.p.A.; dünyanın en büyük üçüncü, İtalya’nın ise en büyük sigorta şirketidir. Merkezi Trieste şehrindedir. 2010 yılında, Assicurazioni Generali Group, AXA’dan sonra dünyadaki en büyük ikinci sigorta grubu oldu.

0850 555 55 55


🟩 Generali Sigorta Kasko indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Generali Sigorta Kasko indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Generali Sigorta Kasko indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Generali Sigorta Kasko kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Generali Sigorta Kasko promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.