Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Kasko Yaptıran Herkese Generali Sigorta’dan %15’e Varan İndirim. Bu Fırsatı Kaçırmayın! Sen de Bütçeni Paylaş, Sana Özel Kasko Fiyatını Öğren! %15’e Varan İndirimler. 7/24 Asisstans Hizmeti. 200 Yıllık Tecrübe. Sunulan olanaklar: Çekici Gönderimi, Lastik Değişimi.

831 yılında İtalya’nın Trieste kentinde kurulan Generali, Türkiye’nin de ilk sigorta firması olma özelliğini taşıyor. 1863’te İstanbul’da ilk acentesini açarak sigortacılık faaliyetlerine başlayan Generali, 1989 yılında Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak yerelleşme yolunda dev bir adım attı.

Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firması arasında bulunan Generali, Türkiye’de 700’ün üzerinde acentesiyle geniş bir erişim ağına sahip olmasının yanında internet sitesi ve çağrı merkezinden verdiği hizmetlerle de Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlamaktadır.

Generali Sigorta, uygun sigorta teklifleriyle kaliteli hizmet vermesinin yanında geniş sigorta ürünleriyle de sektörde liderliğe oynamaktadır. Çalışanlarına verdiği değerle müşterilerine en güvenli hizmeti vermeyi kendisine ödev edinen Generali Sigorta Türkiye’deki hizmet ağını günden güne genişletmeyi hedeflemektedir.

Generali, uluslararası arenada güçlü varlığa sahip, bağımsız bir İtalyan Gruptur. 1831’de kurulan Generali, dünyanın lider sigortacılarından biri olup, 2017 yılındaki 70 milyar Euro toplam prim geliriyle 60’tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup, dünya genelindeki 74 bin çalışanı ve 55 milyon müşterisiyle, Batı Avrupa’da lider konumda yer alırken, Orta ve Doğu Avrupa’nın yanı sıra Asya’da da giderek artan bir değerde varlığa sahiptir. Generali Grubu Corporate Knights 2017 yılı sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir şirketleri arasında yer almıştır. Generali Sigorta A.Ş. ise 150 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Assicurazioni Generali S.p.A.; dünyanın en büyük üçüncü, İtalya’nın ise en büyük sigorta şirketidir. Merkezi Trieste şehrindedir. 2010 yılında, Assicurazioni Generali Group, AXA’dan sonra dünyadaki en büyük ikinci sigorta grubu oldu.

0850 555 55 55


🟩 Generali Sigorta Kasko indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Generali Sigorta Kasko indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Generali Sigorta Kasko indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Generali Sigorta Kasko kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Generali Sigorta Kasko promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.