Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Ismarlama Kalitesinde Gömlekler ve Tarzınızı Yansıtacak Yüzlerce Ürün Germirli’de. Ücretsiz Kargo ve Taksit Şeçenekleriyle Germirli’de! Hemen Alışverişe Başlayın. Ücretsiz Kargo. Memnuniyet Garantisi. Mağazadan Değişim & İade. Ücretsiz Hediye Paketi.

1974’DEN BUGÜNE…
Bizi Mısır pamuğunun, Avusturalya yününün , Orta Asya kaşmirinin, İtalyan kumaşının güncel tasarımlarla usta ellerde şık birer ürüne dönüşmüş hali heyecanlandırıyor.

Bu heyecanımızı 1974’ten bu yana ‘farklı olanı’ arayan müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Lüks ve premium giyim markalarının koleksiyonlarını bulabileceğiniz mağazalarımız güvenilir ve uzun soluklu mağazacılık anlayışı ile bugün Nişantaşı, Teşvikiye ve Palladium Alışveriş Merkezinde hizmet vermektedir.

GERMİRLİ GÖMLEK…
Kendi markamızı taşıyan, tasarımı ve üretimi bünyemizde yapılan gömlek koleksiyonumuz yıllar içinde oluşan tecrübe ve ustalık ile hazırlanmaktadır.

Saf, ince, çift kat doğal elyaflardan dokunan kumaşların tercih edildiği gömlek koleksiyonu, önemli bir toplantıdan, iş seyahatine, şık bir akşam yemeğinden, rahat hafta sonu programına her anınızda şıklığınızı ve rahatınızı ön plana çıkartmak üzere tasarlanır ve ısmarlama gömlek kalitesinde dikilir.

Müşteri Hizmetleri: 0850 259 56 66
Teşvikiye Germirli
Harbiye Mahallesi Maçka Caddesi No: 18/A / Şişli / İstanbul / Türkiye
T :+ 90 212 233 39 82
E-mail : info@germirli.com.tr


🟩 Germirli indirim kodu Haziran 2024
🏷️ Germirli indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Germirli indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Germirli kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Germirli promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.