GetirYemek Müdavim: Her 5 siparişe 1 sipariş hediye!

Fırsat Süresiz
GetirYemek Müdavim GetirYemek Müdavim GetirYemek kullanıcıları sipariş verdikçe "Müdavim" oluyor,...Daha Fazla

GetirYemek Müdavim GetirYemek Müdavim GetirYemek kullanıcıları sipariş verdikçe “Müdavim” oluyor, seçili restoranlardan 5 siparişe 1 hediye sipariş kazanıyor! Binlerce restoranda hediye siparişler sizi bekliyor!

• GetirYemek’te Müdavim dahilindeki seçili restoranlardan online ödeme yöntemiyle vereceğiniz her 5 siparişe 1 sipariş hediye kazanırsınız.

• Müdavim siparişlerinizde restoran indirimlerini kullanabilirsiniz.

• Bu kampanya kapsamında kazanacağınız indirim tutarı, vereceğiniz 5 siparişte ödeyeceğiniz toplam tutarın ortalaması kadar olup, bu tutar en fazla 40 TL olabilir. Kazanılan indirim tek seferde kullanılmalıdır.

• Aralık ayı boyunca dilediğiniz kadar Müdavim hediyesi kazanabilirsiniz.

• Kampanyadan yararlanmak için siparişlerinizi Restoran Getirsin veya Getir Getirsin seçeneğiyle, online ödeme yöntemiyle verebilirsiniz. Tüm siparişlerin tek restorandan olma zorunluluğu yoktur.

• Bu kampanya 01.12.2022 00:01 – 31.12.2022 23:59 arasında geçerlidir.

• Kazanılan indirim, Müdavim dahilindeki seçili restoranlardan, online ödeme yöntemi, Restoran Getirsin seçeneğiyle 31.12.2022 saat 23:59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan indirim, bu tarih itibarıyla silinir.

• İndirimli sipariş kazanımı için verilen ilk 5 siparişin tümünün teslim edilmiş olması gerekir.

• Hediye siparişin indirim miktarı “Sipariş Ver” ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Promosyon

GetirYemek’te Binlerce restoranda hediye siparişler sizi bekliyor! Restoran Getirsin seçeneği bulunan seçili restoranlardan hediye siparişler sizi bekliyor!

• GetirYemek’te Müdavim dahilindeki seçili restoranlardan online ödeme yöntemiyle vereceğiniz her 3 siparişe 1 sipariş hediye kazanırsınız.

• Müdavim siparişlerinizde restoran indirimlerini kullanabilirsiniz.

• Bu kampanya kapsamında kazanacağınız indirim tutarı, vereceğiniz 3 siparişte ödeyeceğiniz toplam tutarın ortalaması kadar olup, bu tutar en fazla 35 TL olabilir. Kazanılan indirim tek seferde kullanılmalıdır.

• Mart ayı boyunca dilediğiniz kadar Müdavim hediyesi kazanıp kullanabilirsiniz.

• Kampanyadan yararlanmak için siparişlerinizi Restoran Getirsin veya Getir Getirsin seçeneğiyle, online ödeme yöntemiyle verebilirsiniz. Tüm siparişlerin tek restorandan olma zorunluluğu yoktur.

• Bu kampanya 01.04.2022 00:01 – 30.04.2022 23:59 arasında geçerlidir.

• Kazanılan indirim, Müdavim dahilindeki seçili restoranlardan, online ödeme yöntemi ve yalnızca Restoran Getirsin seçeneğiyle 30.04.2022 saat 23:59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan indirim, bu tarih itibarıyla silinir.

• İndirimli sipariş kazanımı için verilen ilk 3 siparişin tümünün teslim edilmiş olması gerekir.

• Hediye siparişin indirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Promosyon

GetirYemek Müdavim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40TL GetirYemek Üniversite Kulübü İndirimi🍔Üniversite Öğrencilerine Özel edu.tr💸+ 15TL Razer Gold Hediye

Fırsat Süresiz
GetirYemek Üniversite Kulübü'ne edu.tr hesabınla kayıt ol, ilk siparişini 40...Daha Fazla

GetirYemek Üniversite Kulübü’ne edu.tr hesabınla kayıt ol, ilk siparişini 40 TL indirimle ver! 📚🙇‍♂️🙇‍♀️ Konumuz: İndirim!

Önceden Getir’e üyeyseniz İletişim Tercihleri https://getir.com/hesap/iletisim-tercihleri/ kısmından epostanızı sonu edu.tr ile biten üniversite emailinizle değiştirince, sonra epostanıza doğrulama maili geliyor onaylayın! Üniversite indirimlerine onaylanıyorsunuz! İlk siparişe 40₺ indirim var. Ayrıca farklı telefon numarası ile de yeni üyelik açıp mail değiştirebilirsiniz. Kampanyalar aktif oldukça öğrenci indirimleri görünüyor.

*Bu kampanya sadece GetirYemek’ten ilk siparişini verecek kullanıcılara özeldir.

Öğrencileri lezzete doyuran GetirYemek Üniversite Kulübü açıldı! 🥳 Şimdi siz de edu.tr adresinizle GetirYemek Üniversite Kulübü’ne kaydınızı yapın ilk siparişinize 40 TL indirimi kapın!

GetirYemek Üniversite Kulübüne nasıl katılırım? edu.tr mail adresiniz ile Getir’e yeni üye kayıt olursanız Getir Üniversite Kulübüne katılmış oluyorsunuz.

GetirYemek için tüm restorantlarda geçerli 60/40 indirim sağlıyor ve 15₺ Razer gold epin’i mailinize gönderiyor. Afiyet olsun ☺️

Lezzeti ve indirimi planından hiç çıkarmayanlar GetirYemek’e! Şimdi edu.tr adresinizle GetirYemek Üniversite Kulübü’ne kaydınızı yapın, ilk siparişinizde 30 TL indirim ile lezzete doyun!

Hey, Üniversiteli Özel Kulübümüze Hoş Geldin!

Sevdiğin restoranlarda indirimli menülerden faydalanmak için yapman gereken bu maili onaylamak! “Onayla” butonuna basarak sana özel indirimleri kampanyalar sayfasından görebileceksin.

Afiyet olsun! Derslerinde bol şans!

Screenshot-20220522-163921-Scak-Frsatlar.jpg

Daha Az

Hemen Al
9% Başarılı

GetirYemek İlk Siparişe 25TL İndirim

Fırsat Süresiz
GetirYemek'te ilk siparişinize 25 TL'ye varan indirim sizleri bekliyor 💜...Daha Fazla

GetirYemek’te ilk siparişinize 25 TL’ye varan indirim sizleri bekliyor 💜

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

80TL’ye 50TL GetirYemek Kupon Kodu – Dünya Kupası Finali Özel

Kod Süresi Doldu
GetirYemek'te FINAL50 kodu ile her restoranda geçerli 80/50 indirim oluyor....Daha Fazla

GetirYemek’te FINAL50 kodu ile her restoranda geçerli 80/50 indirim oluyor.

Daha Az

FINAL50 Kodu Aç 
0% Başarılı

Halkbank Paraf Genç ile Getir’de % 10 İndirim Fırsatı!

Fırsat Süresiz
1- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf Genç ve Parafree...Daha Fazla
 • 1- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf Genç ve Parafree ile Getir’den yapılacak alışverişlere %10 indirim verilecektir.
 • Kampanya Paraf POS’larından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, indirim tutarı kredi kartına yansıtılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri ayda en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
 • Geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • Kampanya Getir uygulaması içinde yapılacak tüm işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki alışverişlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilmiş ödüller de iptal edilecektir.
 • Paraf Genç ve Parafree kampanyaya dahil olup, Paraf, Parafly, Ticari kartlar, HalkCard, Debit kartlar, ek kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler , iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • 10% indirim ödülü başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup, kampanyanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.parafgenc.com.tr/content/parafree/tr/kampanyalar/tum-kampanyalar/getirde-yuzde10-indirim-firsati.html

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum ile GetirYemek’te 50 TL İndirim! – İş Bankası

Fırsat Süresi Doldu
İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 6-31...Daha Fazla

İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep’ten kampanyaya katılın, 6-31 Ocak 2023 tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile GetirYemek’ten yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcamanızda 50 TL indirim kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde, ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

GetirYemek Kampanyası Katılım

Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Ek Koşulları:​ GetirYemek kampanyası kapsamındaki 50 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. İş Bankası ve GetirYemek kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Getir Geri Sayım Görevleri: 150TL Kupon Kazan

Fırsat Süresiz
Getir'de 4 tane görevi tamamlayanlar 150 TL indirim kodu kazanıyor!...Daha Fazla

Getir’de 4 tane görevi tamamlayanlar 150 TL indirim kodu kazanıyor!

Getir “Geri Sayım Görevleri” Kampanyası Şart ve Koşulları

• Bu kampanya (“Kampanya”), Getir hizmetinden tek seferde 300 TL ve üzeri sepet tutarında sipariş verildiğinde 150 TL tutarında indirim (“İndirim”) kazanma fırsatı sunar. Bu İndirim’den faydalanabilmek için 19 Aralık 2022 12:00 ile 1 Ocak 2022 23:59 tarihleri arasında Kampanya kapsamında olan ve aşağıda detayları yer alan 14 görevden (“Görevler”) herhangi dördünü ilgili günde tamamlamanız gerekir.

• Bu kampanya kapsamında kazanacağınız İndirim, en geç 2 Ocak 2023 12:00’da hesabınıza tanımlanacaktır.

• Bu Kampanya’ya katılıp ilgili İndirim’i kazanabilmeniz için aşağıdaki ondört görevden herhangi dördünü ilgili günde tamamlamanız gerekmektedir.

• Tek seferde, en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Fit & Form” kategorisinden en az bir ürün satın alın (19 Aralık 2022);

• “Tek seferde, en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Dondurma” kategorisinden en az bir ürün satın alın (20 Aralık 2022);

• “Tek seferde, en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Yılbaşına Özel” kategorisinden en az bir ürün satın alın (21 Aralık 2022);

• “Saklambaç” kampanyasını kullanarak bir sipariş verin (22 Aralık 2022);

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Kişisel bakım veya Ev Bakım” kategorisinden en az bir ürün satın alın (23 Aralık 2022);

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Meyve & Sebze veya Temel Gıda” kategorisinden bir ürün satın alın (24 Aralık 2022);

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Süt, Kahvaltılık veya Fırından” kategorisinden bir ürün satın alın (25 Aralık 2022).

• “35 TL ve üzeri Eti siparişinizle çekilişe katılın!” kampanyasını kullanarak bir sipariş verin (26 Aralık 2022);

• “Bugünün görevi: 2 Algida dondurma hediye!” kampanyasını kullanarak bir sipariş verin (27 Aralık 2022);

• “Tek seferde, en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Yılbaşına Özel” kategorisinden en az bir ürün satın alın (28 Aralık 2022);

• “Saklambaç” kampanyasını kullanarak bir sipariş verin (29 Aralık 2022);

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Su & İçecek” kategorisinden bir ürün satın alın (30 Aralık 2022)

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Atıştırmalık” kategorisinden en az bir ürün satın alın (31 Aralık 2022);

• Tek seferde en az minimum sepet tutarındaki siparişinizle “Süt, Kahvaltılık veya Fırından” kategorisinden bir ürün satın alın (01 Ocak 2023).

• Kampanya koşullarını gerçekleştirip en fazla 150 TL tutarındaki indirim’den faydalanabilmeniz için için tek seferde en az 300 TL tutarında bir sipariş vermeniz gerekir. Söz konusu bu asgari sepet tutarına başka hiçbir promosyon veya ilave ücret dahil olmamalıdır. İndiriminizi 2 Ocak 2023 12.00 ile 15 Ocak 2023 23.59 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

• Görev: Her bir görevi tamamlamak için tek seferde en az minimum sepet tutarında bir sipariş vermeniz ve o günün ilgilini görevini yerine getirmeniz gerekir (örneğin 3. Görev için Geri Sayım: Yılbaşına Özel siparişi!) Minimum sepet tutarına başka hiçbir promosyon, indirim veya ilave ücret dahil olmamalıdır. Haftanın Görevleri 01 Ocak 2023 saat 23:59’a dek devam edecektir.

• İndirimi kazanmak ve kullanabilmek için, ödeme ekranında “Kampanya Seçin” seçeneğine tıklayıp listeden “Geri Sayım!” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Her siparişinizde yalnızca tek bir kampanya kullanabilirsiniz. 3. günün görevi için “Geri Sayım: Yılbaşına Özel siparişi! ” kampanyasının, 4. günün görevi için ise “Saklambaç” kampanyasının seçilmesi gerekmektedir.

• Başka Kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyaları kullanabilirsin.

• Bu promosyon aynı cihazı ve kartı kullanan kullanıcı için yalnızca bir defa geçerlidir.

• Bu promosyon size ve bulunduğunuz hizmet bölgesine özeldir.

• Azami sipariş tutarı limiti yoktur, ancak sipariş hacmi limiti uygulanabilir.

• Bu Kampanya seçili Getir hizmet bölgeleriyle sınırlıdır ve konuma dair bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir. Getir’in standart getirme ücreti geçerli olacaktır. Nakit veya başka alternatifler sunulmayacaktır.

• Getir, kötüye kullanımını önlemek için kampanyanın geçerliliğini sınırlama ve her türlü makul önlemi alma hakkını saklı tutar. Kampanyayı manipüle etmeye yönelik herhangi bir girişim, siparişin iptaline ve ilgili hesabın kapatılmasına neden olabilir.

Sepetinize Dondurma ürünü ekleyin, bugünün görevini tamamlayın!

Kampanya Koşulları

• Geri Sayım: Dondurma siparişi!

• Kampanyadan faydalanmak için sepetinize Dondurma kategorisinden ürününü eklemeniz ve “Sipariş Ver” ekranında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. Siparişinizi tamamlayabilmeniz için minimum sepet tutarını geçmelisiniz.

Promosyon

Şimdi Dondurma siparişinizi verin! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Getir Eti Yılbaşı Çekilişi: iPhone 14, Apple Watch [35TL’lik Eti Siparişi Verene]

Fırsat Süresi Doldu
4 adet iPhone 14 veya Apple Watch’tan birini kazanma şansı!...Daha Fazla

4 adet iPhone 14 veya Apple Watch’tan birini kazanma şansı!

Kampanyadan yararlanmak için sepetinize en az 35 TL değerinde Eti ürününü eklemelisiniz.

Kampanya Koşulları
Bu kampanya tek seferde yapılan 35 TL ve üzeri Eti siparişinizde geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 35’lik seçili Eti ürününü sepetinize eklemeniz ve “Sipariş Ver” aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. Kampanyayı seçip, siparişinizi tamamladıktan sonra çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

• Yapacağınız her 35 TL’lik siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Örnek:

35-69 TL arası siparişe 1 çekiliş hakkı elde edilir.

70-104 TL arası siparişe 2 çekiliş hakkı elde edilir.

105-139 TL arası siparişe 3 çekiliş hakkı elde edilir.

• Çekilişte 4 kişi Apple iPhone 14 128 GB (birim değeri: 30.999,00 TL), 4 kişi Apple Watch Series 8 41 mm (birim değeri: 9.299,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

• Kampanya 16.12.2022 (saat:00.01)-1.01.2023 (saat:23.59) tarihleri tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir. Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğrulu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

• Çekiliş 17.01.2023 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

• Çekiliş sonuçları 20.01.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. & Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

• Asil talihliler 04.02.2023, yedek talihliler ise 19.02.2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri, alışveriş faturaları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti

uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır. Ürünlerin yanında yer alan

“çekilişe katıl” butonuna tıklanması ve çekiliş listesinde yer almak için onay verilmesi zorunludur, onay

vermeyenler çekilişe dahil edilmeyeceklerdir.

• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

• 18 yaşından küçük olanlar, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Getir Perakende Lojistik A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.12.2022 tarihli ve E-58259698-255.01.02-28958 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.

4 adet iPhone 14 veya Apple Watch’tan birini kazanma şansı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Her siparişte 50 TL’ye varan indirim! [160TL’ye 50TL / 25 TL, 20 TL, 15 TL,10 TL]

Fırsat Süresiz
Her siparişinizde 50 TL'ye varan indirimleri kaçırmayın! • Promosyonlu sepet...Daha Fazla

Her siparişinizde 50 TL’ye varan indirimleri kaçırmayın!

• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.

• GetirYemek’ten size özel 160 TL üzeri ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde restoranda bulunan indirime göre 50 TL veya 30 TL indirim uygulanır. Daha düşük sepetlerde restorandaki minimum indirim tutarına göre 25 TL, 20 TL, 15 TL veya 10 TL indirim uygulanır.

• Sipariş vereceğiniz restoranda geçerli indirim tutarlarını ödeme adımındaki görsellerde görebilirsiniz.

• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.

• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.

• Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir.

• Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.

• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir. Seçili restoran listesine ‘Restoranlara Git’ butonundan ulaşabilirsiniz.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Promosyon Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Getir Her 70TL Siparişe Adım Adım Artan İndirim

Fırsat Süresiz
70 TL'lik siparişinizi verin, hediyelere adım adım ilerleyin! 70 TL...Daha Fazla

70 TL’lik siparişinizi verin, hediyelere adım adım ilerleyin!

70 TL ve üzeri siparişinize 10 TL indirim uygulanır.

Kampanya Koşulları
Bu kampanyayı seçerek vereceğiniz 70 TL ve üzeri ilk, ikinci, üçüncü ve dördüncü siparişlerinize özel olarak 10 TL ve 120 TL ve üzeri beşinci siparişinizde 60 TL olmak üzere toplamda 100 TL indirim kazanırsınız.

• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.

• Nutella, Red Bull, ayçiçek yağları, toz ve küp şekerler, taze et ürünleri kampanyaya dahil değildir.

• Sipariş üst limiti yoktur.

• Kampanya aynı cihaz ve kredi kartından tek kullanım için geçerlidir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• İndiriminizin hesabınıza tanımlanması için 4 siparişinizde de kampanyayı seçmeniz gerekir.

• İndirim hakkınız için son gün 31 Aralık 2022.

• Yukarıdaki koşullarda açıklandığı gibi indirime hak kazanmanız durumunda 120 TL ve üzeri siparişinizde 60 TL indiriminiz 31 Aralık 2022 tarihinde saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır.

•Bu kampanya tarafınıza otomatik olarak tanımlanmakta olup, anlık olarak değişebilecektir. Getir’in kampanyanın geçerliliği ile ilgili taahhüdü, bu kampanyanın size tanımlanmasından itibaren 15 dakika ile sınırlıdır.

70 TL'lik siparişinizi verin, hediyelere adım adım ilerleyin! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pidem’de GetirYemek Üniversite Kulübüne özel 15 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Hey üniversiteli! Pidem’in çeşit çeşit pideleri sana özel her siparişte...Daha Fazla

Hey üniversiteli! Pidem’in çeşit çeşit pideleri sana özel her siparişte 15 TL indirimli, afiyet olsun!

Kullanım Koşulları
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Bu kampanya sadece restoran getirsin ve getir getirsin siparişlerinizde, ‘online ödeme’de geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 55 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 75 TL => 60 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 95 TL => 80 TL ödenir.
• Sipariş üst limiti yoktur.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.
• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir
• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pidem’de Üniversite Kulübüne özel 15 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Maydonoz Döner’de 10 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Maydonoz Döner'den vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL...Daha Fazla

Maydonoz Döner’den vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 10 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya sadece online ödemede geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 40 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 50 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Maydonoz Döner'de 10 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Crakers Pizza’da 10 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Crakers Pizza'dan vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL...Daha Fazla

Crakers Pizza’dan vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 10 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya sadece online ödemede geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 40 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 50 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Crakers Pizza'da 10 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Pasaport Pizza’da 15 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Pasaport Pizza'dan vereceğiniz 45 TL ve üzeri siparişlerinizde 15 TL...Daha Fazla

Pasaport Pizza’dan vereceğiniz 45 TL ve üzeri siparişlerinizde 15 TL indirim!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 15 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya sadece online ödemede geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 45 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 35 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 45 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pasaport Pizza'da 15 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Burger Make’te 10 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Burger Make'ten vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL...Daha Fazla

Burger Make’ten vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 10 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya sadece online ödemede geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 40 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 50 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Burger Make'te 10 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Baydöner’de 10 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Baydöner'den vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim!...Daha Fazla

Baydöner’den vereceğiniz 40 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 10 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya sadece online ödemede geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 40 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 50 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Baydöner'de 10 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Pidem’de Üniversite Kulübüne özel 15 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Hey üniversiteli! Pidem’in çeşit çeşit pideleri sana özel her siparişte...Daha Fazla

Hey üniversiteli! Pidem’in çeşit çeşit pideleri sana özel her siparişte 15 TL indirimli, afiyet olsun!

Kullanım Koşulları
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Bu kampanya sadece restoran getirsin ve getir getirsin siparişlerinizde, ‘online ödeme’de geçerlidir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 55 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 75 TL => 60 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 95 TL => 80 TL ödenir.
• Sipariş üst limiti yoktur.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.
• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir
• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pidem’de Üniversite Kulübüne özel 15 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Her siparişte 30 TL’ye varan indirim!

Fırsat Süresiz
Her siparişinizde 30 TL'ye varan indirimleri kaçırmayın! Kampanya Koşulları •...Daha Fazla

Her siparişinizde 30 TL’ye varan indirimleri kaçırmayın!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
• GetirYemek’ten size özel 160 TL üzeri ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 30 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya tüm ödeme yöntemlerinde geçerlidir.
• Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 140 TL => 130 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 160 TL => 130 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 170 TL => 140 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir. Seçili restoran listesine ‘Restoranlara Git’ butonundan ulaşabilirsiniz.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Her siparişte 30 TL'ye varan indirim! Daha Az

Hemen Al
14% Başarılı

GetirYemek Her siparişte 50 TL’ye varan indirim!

Fırsat Süresiz
Her siparişinizde 50 TL'ye varan indirimleri kaçırmayın! Kampanya Koşulları •...Daha Fazla

Her siparişinizde 50 TL’ye varan indirimleri kaçırmayın!

Kampanya Koşulları
• Promosyonlu sepet tutarı restoranın ‘Restoran Getirsin’ teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.

• GetirYemek’ten size özel 160 TL üzeri ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 50 TL indirim uygulanır.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Kampanya restoran getirsin teslimat yönteminde kullanılabilir.
• Kampanya tüm ödeme yöntemlerinde geçerlidir.
• Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.
• Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 140 TL => 110 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 160 TL => 110 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 170 TL => 120 TL ödenir.
• İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir. Seçili restoran listesine ‘Restoranlara Git’ butonundan ulaşabilirsiniz.

• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Her siparişte 50 TL'ye varan indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GetirYemek Pepsi’li Pizza Menüleri

Fırsat Süresiz
GetirYemek Pepsi’li Pizza Menüleri sizi bekliyor! Pepsi’li pizza menüleri ile...Daha Fazla

GetirYemek Pepsi’li Pizza Menüleri sizi bekliyor!

Pepsi’li pizza menüleri ile doymaya hazırlanın. Hemen Pepsi’li Menüler’den siparişinizi verin, birbirinden leziz pizzalar için indirimli fiyatlardan yararlanın!

“Restoranlara Git” seçeneğinden Pepsi’li Menüler’in bulunduğu restoranlara ulaşabilirsiniz.

Promosyon Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL Getir Bonus Masterpass İndirimi – 100TL Alışverişe Mastercard

Fırsat Süresiz
Getir'de Bonus Mastercard'a Özel 100/50 indirim Bonus Mastercard'ınıza özel 100...Daha Fazla

Getir’de Bonus Mastercard’a Özel 100/50 indirim

Bonus Mastercard’ınıza özel 100 TL üzeri siparişinize 50 TL indirim
• Kazanılacak indirim tutarı, Getir’den verilecek sipariş tutarına göre değişiklik gösterecektir. Örneğin: 60 TL siparişe 10 TL, 80 TL siparişe 30 TL, 100 TL ve üzeri siparişe 50 TL indirim tanımlanacaktır. • indirim hakkı kazanmak için Mastercard logolu Garanti BBVA Bonus kartının, Getir uygulaması içindeki Masterpass alanına kaydedilmesi gerekmektedir. Kampanya kullanımı: • Kampanya kullanımı için minimum 50 TL değerinde sepet oluşturulduktan sonra ödeme ekranında “Kampanya Seçin” kısmına tıklanmalıdır. • İndirimin geçerli olması için kampanyanın “Kampanyalar” sekmesinden seçilmesi gerekmektedir. • Kampanya tek seferlik kullanım içindir. • Bir kişi, kampanya kapsamında maksimum 50 TL indirim kazanabilir.
• Kampanya sadece Getir’de geçerlidir. GetirBüyük, GetirYemek, GetirSu, GetirÇarşı ve GetirBiTaksi servislerinde geçerli değildir.
• Getir, Mastercard ve Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. • Kampanyadan sadece Garanti BBVA Bonus Mastercard sahipleri yararlanabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30TL GetirYemek Masterpass İndirimi – Her Cumartesi ve Pazar Günleri [Mastercard ile Doyuran Hafta Sonu]

Fırsat Süresi Doldu
Mastercard ile Doyuran Hafta Sonu’nda siparişinizde 30 TL’ye varan indirim...Daha Fazla
 • Mastercard ile Doyuran Hafta Sonu’nda siparişinizde 30 TL’ye varan indirim uygulanır.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için promosyonlu sepet tutarı restoranın “Restoran Getirsin” teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarından üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece Masterpass ödeme yönteminde Mastercard ve Maestro logolu kredi kartları, banka ya da ön ödemeli kartlar için geçerlidir.
 • Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yönteminde kullanılabilir.
 • Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir.
 • Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
 • Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.
 • İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.
 • Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.
 • Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir.
 • GetirYemek ve Mastercard, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/getiryemek-doyuran-haftasonu-kampanyasi-katilim-kosullari.html

Mastercard ile GetirYemek’te doyuran haftasonu kampanyası

Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Yapı Kredi kartınızla her Cumartesi ve Pazar 30 TL’ye varan indirim! Mastercard logolu Yapı Kredi kartlarıyla GetirYemek’te doyuran haftasonları!

 • Kampanya 18 Haziran – 2 Temmuz arasında haftasonları verilecek siparişler için geçerli olacaktır.
 • Mastercard ile Doyuran Hafta Sonu’nda siparişinizde 30 TL’ye varan indirim uygulanır.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için promosyonlu sepet tutarı restoranın “Restoran Getirsin” teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarından üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece Masterpass ödeme yönteminde Mastercard ve Maestro logolu kredi kartları, banka ya da ön ödemeli kartlar için geçerlidir.
 • Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yönteminde kullanılabilir.
 • Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir.
 • Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
 • Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.
 • İndirim miktarı ‘Sipariş Ver’ ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.
 • Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.
 • Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir.
 • GetirYemek ve Mastercard, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mastercard logolu Yapı Kredi kartlarıyla GetirYemek'te doyuran haftasonları!

Mastercard’dan iştah açan yılbaşı kampanyası GetirYemek’teki ilk siparişinizde Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu kartlarınızla ödeme yapın, anında 40 tl indirim kazanın!

 • Kampanya 27 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • GetirYemek’te Masterpass ile Mastercard & Maestro logolu banka, kredi kartı ve ön ödemeli kartlara özel ilk siparişinizde 40 TL indirim uygulanır.
 • Bu kampanya size ve sipariş verirken bulunduğunuz yere özeldir.
 • Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yöntemi ile verilen siparişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya sadece Masterpass ile ödeme yönteminde Mastercard logolu kartlarda geçerlidir.
 • Promosyonlu sepet tutarı, minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
 • Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
  • Örnek 1: Sepet 60 TL => 20 TL ödenir.
  • Örnek 2: Sepet 70 TL => 30 TL ödenir.
  • Örnek 3: Sepet 80 TL => 40 TL ödenir.
 • Kampanya GetirYemek’teki ilk siparişinizde ve sadece 1 kullanım için geçerlidir.

Mastercard GetirYemek Kampanyası Daha Az

Hemen Al
33% Başarılı

Getir XBOX Çekilişi – Her 90TL Alışverişe

Fırsat Süresi Doldu
20 XBOX'tan birini kazanma şansı yakalayın! Getir’le tatil hediyeniz 20...Daha Fazla

20 XBOX’tan birini kazanma şansı yakalayın! Getir’le tatil hediyeniz 20 adet XBOX! 🤩🎮
Her 90 TL ve üzeri siparişinize bir çekiliş hakkı kazanırsınız.

Kampanya Koşulları
• Bu kampanya tek seferde yapılan 90 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 90 TL’lik ürünü sepetinize eklemeniz ve “Sipariş Ver” aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. Kampanyayı seçip, siparişinizi tamamladıktan sonra çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

• Yapacağınız her 90 TL’lik siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Örnek:

90-179 TL arası siparişe 1 çekiliş hakkı elde edilir.

180-269 TL arası siparişe 2 çekiliş hakkı elde edilir.

270-359 TL arası siparişe 3 çekiliş hakkı elde edilir.

• Çekiliş sonucunda 20 kişi, bir adet Microsoft – XBOX S Series 512GB (XBOX S Series piyasa değeri 8.499,00 TL) kazanacaktır.

• Kampanya 17 Haziran – 7 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir. Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğrulu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

• Çekiliş 26.07.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

• Çekiliş sonuçları 29.07.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

• Asil talihliler 13.08.2022, yedek talihliler ise 28.08.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri, alışveriş faturaları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

• 18 yaşından küçük olanlar, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve Getir Perakende Lojistik A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.06.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-21206 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

20 XBOX'tan birini kazanma şansı yakalayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paraf ile Getir’de Ramazan Kolisi % 25 İndirimli!

Fırsat Süresi Doldu
30 Nisan 2022 tarihine kadar Paraf Kredi kartları ile Getir...Daha Fazla
 • 30 Nisan 2022 tarihine kadar Paraf Kredi kartları ile Getir uygulamasından yapılacak Ramazan kolisi alımlarında %25 indirim uygulanacaktır.
 • İndirim sepette uygulanacak olup indirim sonrası kalan tutar karttan çekilecektir.
 • İndirimden faydalanabilmek için Paraf Kredi kartının Getir uygulamasına tanımlı olması, ödemenin Paraf Kredi kartı ile yapılması ve sepetteki kampanya seçimi alanından Paraf Ramazan Kolisi %25 indirim kampanyasının seçilmesi gerekmektedir.
 • Sepette 1’den fazla Ramazan Kolisi bulunması durumunda indirim yalnızca 1 adet Ramazan Kolisi için uygulanır.
 • Bir müşteri kampanya boyunca toplamda bir adet Ramazan kolisi için indirim kazanabilecektir.
 • Getir ve Getir Büyük kampanyaya dahil olup herhangi birinden indirim kazanıldığında diğer platformdan indirim kazanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamına Ramazan kolisi (20 ürün), Ramazan kolisi (13 ürün) ve Ramazan yardım kolisi (12 ürün) dahildir.
 • Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf Kobi,Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Paraf Debit Kartlar kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart Online Yemek ve Market Harcamalarına Anında % 10 İndirim! [Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Domino’s, McDonald’s, Fuudy]

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti,...Daha Fazla

Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, McDonald’s Online, Fuudy alışverişlerinde toplam 20 TL’ye kadar iade!

 • Tosla Kart’ın ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’den yapacağın her ödeme için %10, toplamda 10 TL Tosback’in Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’de kapıda Tosla Kart ile yapılan ödemelerde kampanya geçerli değildir.
 • Unutma kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 10 TL’ye kadar Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanya 50 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem Getir, hem Banabi ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 10 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Market Kuponları

% 20 İsteGelsin İndirim Kuponu

Kod Süresiz
İsteGelsin kupon kodu ile 1.000₺ ve Üzeri Alışverişin %20 İndirimli!... Detayını Gör
TASARRUF Kodu Aç 
100% Başarılı

Migros Sanal Market’te 60 TL bonus!

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 1-15 Şubat 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’larda 100 TL chip-para!

Fırsat 3 hafta kaldı
Axess’e özel 20 Ocak – 20 Şubat 2023 tarihleri arasında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

50TL Yemeksepeti İlk Sipariş Kodu 31 Ocak 2023 Son Gün

Kod Süresiz
Yemeksepeti İlk siparişe özel 50 TL indirim! Son Gün 31... Detayını Gör
NEFİS50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 İsteGelsin Kupon Kodu 500TL’ye 100TL

Kod Süresiz
istegelsin 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli %20 indirim kodu... Detayını Gör
GGUNAYAK Kodu Aç 
100% Başarılı

Resim

Getir bi mutluluk!

Binden fazla ürünü ve sıcacık yemekleri dakikalar içinde, gece gündüz; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova’da olduğunuz yere getiriyoruz! Zamanın kıymetini biliyoruz, hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Getir’le en çok tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük’le büyük market alışverişinizi, GetirYemek’le binlerce restorandan dilediğiniz yemeği ve GetirSu ile su siparişinizi dakikalar içinde size ulaştırıyoruz. İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, biz varız.

Neden Getir?

· Dakikalar İçinde Teslimat: Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi ortalama 10 dakikada ayağınıza getiriyoruz. Dur durak yok.

· Canlı Sipariş Takibi: Siparişinizi verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin ya da yemeğinizin kaç dakikada sizde olacağını bilirsiniz.

· GetirYemek: Sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek sipariş edebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Getir Getirsin seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

· Dijital ve Kapıda Ödeme: Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için kredi kartınızı bir kere tanımlamanız yeterli, sonrasında ne cüzdana ne de kredi kartına ihtiyaç var. Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard’ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemek’ten Restoran Getirsin seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile yemeğini restoran kendisi getirir, kendi pos cihazı ile ödemeyi kapıda alabilir.

· Gece Gündüz Servis: Market, bakkal kapansa da biz Getir’de gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

· Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerimize 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsiniz.

Hemen Getir’i indirin, binden fazla ürün ve sıcacık yemekler dakikalar içinde kapınıza gelsin!

Gidesin yoksa, zamanın yoksa, taşıyasın yoksa, evden çıkacak durumun yoksa, parktan kalkasın yoksa, etrafta market yoksa Getir‘in var. Hem de gece gündüz.

Getir, ihtiyaç duyulan ürünleri 10 dakika içerisinde getirmeyi amaçlayan uygulama üzerinden çalışan çevrimiçi market uygulamasıdır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’nde seçili bölgelerde 100’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet vermektedir.

Neden Getir?
Dakikalar içinde ‘getir bi mutluluk’
Dakikalar, hatta saniyeler sizin için çok önemli olabilir.
Bu yüzden Getir’le ihtiyaçlarınızı kapınıza getirerek zaman kazanın, kazandığınız zamanı mutluluğunuza ayırın.

Siz yorulmayın, biz getirelim
Alışveriş dönüşü her adımda o torbalar daha da ağırlaşır biliyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı biz getiriyoruz. Dilediğiniz ürünü seçin, dakikalar içinde mutluluğu kapınıza getirelim!

Siz neredeyseniz mutluluk orada
İster ev, ister iş, ister park… Neye, ne zaman, nerede ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Siz neredeyseniz, Getir mutluluğu oraya getirir.

Güvenli mobil ödemeyle mutluluğunuza mutluluk katın
Kredi kartı ya da banka kartını sadece bir kez tanımlayarak güvenle ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede şifre, para üstü gibi detaylara takılmazsınız. E mutlu olursunuz. 🙂

Hadi bi güzellik yapın!
Uygulamamızdaki Online Bahşiş özelliğiyle artık gönlünüzden kopanı kuryelerimize iletebilirsiniz. Destek olamıyorsanız da sağlık olsun, gönülden ettiğiniz bir teşekkür de bizim için çok değerli.

+90 (850) 532 50 50
info@getir.com
Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337


🟩 Getir indirim kodu Şubat 2023
🏷️ Getir indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Getir indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Getir kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Getir promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.