% 20 Golden Rose İndirim Kodu [100₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
GoldenRose indirim kodu ile yeni üyelerin ilk siparişinde 100 TL...Daha Fazla

GoldenRose indirim kodu ile yeni üyelerin ilk siparişinde 100 TL ve üzerine %20 indirim sağlar! Daha Az

DİNGR20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Golden Rose Kupon Kodu – Ruj

Kod Süresiz
Golden Rose kupon kodu ile tüm rujlarda net %40 indirimden...Daha Fazla

Golden Rose kupon kodu ile tüm rujlarda net %40 indirimden faydalanın! Daha Az

Kodu Aç 
100% Başarılı

Golden Rose Tüm Alışverişlerde %20 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Golden Rose'dan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %20 indirim sağlar....Daha Fazla
ENROSE20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Golden Rose 75₺ ve Üzeri Alışverişlerde 10₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Golden Rose'dan yapacağınız 75₺ ve üzeri alışverişlerde 10₺ indirim sağlar....Daha Fazla
ntajixGR Kodu Aç 
100% Başarılı

Golden Rose Tüm Alıvşerişlerde Geçerli %20 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Golden Rose'dan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %20 indirim sağlar....Daha Fazla
ENROSE20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Erkul Kozmetik

Erkul Kozmetik kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 30 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul Kozmetik; Golden Rose, Classics, Miss Selene ve Emily markaları ile oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten ve lipgloss gibi renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Dört yıldır Türkiye’de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük başarıya imza atan Erkul Kozmetik bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlamaktadır.

Erkul Kozmetik Türkiye genelinde GR ve Emily markalarıyla parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7500’ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 25 seçkin AVM’de yer alan kendi mağazalarıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.

Erkul Kozmetik toplamda 70.000 m2’yi bulan entegre üretim tesislerinde kozmetik, plastik ambalaj ve parfüm üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kozmetik üretimi, İstanbul’da 36.000 m2’lik kapalı alanda, sahip olduğu ISO 22716:2007 Cosmetic-GMP, HELAL/HALAL (MS 1500:2009) ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hijyen koşulları altında, üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımla ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Erkul Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Güvenlik dosyasına sahiptir. Erkul Kozmetik 30 yıllık deneyiminin gücüyle kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.


🟩 Golden Rose indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Golden Rose indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Golden Rose indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Golden Rose kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Golden Rose promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.