Gönder Market Üye Ol – Referans Kodu İndirimi

Kod Süresiz
Gönder Market'e hemen üye olun, indirimli market alışverişi yapın! Referans...Daha Fazla

Gönder Market’e hemen üye olun, indirimli market alışverişi yapın! Referans kodu: 81116 Daha Az

81116 Kodu Aç 
100% Başarılı

Gönder’de Müthiş Kampanya: 60 TL ve Üzeri İlk Alışverişine. Ücretsiz Teslimat için Hemen Online Market Siparişi Ver. Bebek Bezi Gönder. Gıda Gönder. Online Market Gönder. Deterjan Gönder. Kağıt Ürünleri Gönder. Meyve Sebze Gönder.

Gonder.com.tr hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Gonder.com.tr evimizin ihtiyacı olan temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, meyve sebzeden, içeceklere kadar tüm market alışverişi ihtiyaçlarınızı birkaç tıkla bulabileceğiniz geniş kapsamlı online alışveriş sitesidir.

Alışverişe vakit yok mu? Evden çıkmak istemiyor musunuz? Kim gidecek şimdi markete mi diyorsunuz siz kahvenizi yudumlarken hiç yorulmadan birkaç tıkla gonder.com.tr bütün marketi size getirsin. Evinizin bütün alışverişini üstelik raf fiyatlarıyla tamamlayabilirsiniz. Gönder Kurye, özenle hazırlanmış olan siparişlerinizi dakikalar içinde adresinize teslim etsin.

Market, manav, kuruyemiş, fırın, pastane, pet shop, kasap, organik ürünler, yöresel ürünler, kırtasiye ihtiyaçlarınız için zincir mağazalardan, indirim mağazalarından ister web isterseniz de mobil uygulamalarımızdan Etiket fiyatına sipariş verebilirsiniz. Gonder.com.tr sizin için teslim alıp sabah 09: 30’dan akşam 21: 30’a kadar her yarım saatlik teslimat sürelerinde adresinize teslim etsin.

Gonder.com.tr üyeleri, 7 güne kadar ileri tarihli siparişler verebilir, birden çok adres tanımlayarak evine, iş yerine, annesine, babasına teslim edilmesini isteyebilir üstelik bunun için ekstra bir ücret ödemez.

Gonder.com.tr’de ödemenizi ister online, isterseniz kapıda nakit, kredi kartı veya debit (banka) kartınız ile yapabilirsiniz.

Gonder.com.tr, üyeleri için anlık, günlük, haftalık veya aylık kampanyalar düzenler. gonder.com.tr’ ye her girişinizde size özel indirimleri, birçok mağaza ve satıcıların ürünleri içerisinden en çok indirim gören ürünleri ve en cazip kampanyaları günün fırsatlarını görebilirsiniz. Alışveriş tutarları üzerinden para puan kazanabilirsiniz.

Evinizden çıkmadan etiket fiyatlarlıya alışveriş yapmanın konforuna, aile, akraba, arkadaş ve komşularınızı da dâhil etmek için dostlarınızı gonder.com.tr üyeliğine davet edin hem siz hem de dostlarınız kazansın. Her yeni kaydettiğiniz Gönder üyesinin yaptığı alışverişlerden %0,04’ü alışveriş çeki olarak hesabınıza kaydedilsin.

Gönder, web ve mobil uygulamaları ile hayatını kolaylaştırıyor!

Gönder’i tasarlarken, yola ilk çıktığımızda kendimize şu soruları sorduk;

  • “Yoğun şehir hayatında yaşayan insanların kendilerine vakit ayırmalarını nasıl sağlayabiliriz?”
  • “Tüketici ve tedarikçilerin masraflarını azaltacak, onlara hız ve zaman kazandıracak neler yapabiliriz?”

Şimdi ise Gönder’in web ve mobil uygulamaları ile market alışverişinizi istersen dakikalar içerisinde istersen belirlediğin teslimat saatinde kapınıza teslim ediyoruz. Web ve mobil uygulamalarımızda; perakendeci ile tüketicileri bir araya getirip, başarılı bir şekilde alışveriş ve iş süreçlerini yönetilebilecek iki platform hedefledik. Öyle bir yapı oluşturduk ki;

  • Alışveriş yapmak hızlı, basit ve güvenilir olsun,
  • Alışverişteki zamandan tasarruf ettirsin,
  • Alışveriş maliyetlerini düşürsün,
  • Perakendeci; sistemimiz ile çok hızlı ve güvenilir hizmet versin,

Bu hedeflerimiz sonucunda, alışverişi senin için bir fırsat haline çeviren ve perakendeciye hızlı hizmet sunmayı sağlayan Gönder oluştu. Perakendecilerin, tüketicilerin ve Gönder’in saha ekibinin, iş süreçlerini kolay ve hızlıca yürütebilecekleri entegre web ve mobil yazılımlar geliştirdik.

Hedefimiz, uygulamalarımızı her geçen gün daha da geliştirerek tüketicinin, üreticinin ve perakendecinin ihtiyaçlarına mümkün olduğu kadar hızlı ve kaliteli cevap verebilmektir.

Gönder, iş dünyasını ve tüketicileri B2B2C modeli ile e-ticaret platformunda buluşturan bir Delil Holding markasıdır.

Gönder Ekibi, 2020

Etiket fiyatına, Kapında!

Gönder, market alışverişini etiket fiyatına, istersen dakikalar içerisinde istersen belirlediğin teslimat saatinde Gönder Kurye ekibiyle kapına gönderiyor!

Güvenilir yerel market zincirleriyle çalışıyor, marketteki ürünleri raf fiyatına kapına gönderiyor!

Hayattaki en değerli şey zamansa, Gönder’le kaybetmek yok asla!

10.000’den fazla ürün çeşidimizle bir markette aradığın her şeyi gönder uygulamasının içerisinde bulabilirsin. Gönder, markette kaybettiğin zamanı sana tek tıkla geri kazandırıyor.

Ev işleri yaparken, iş yerinde çalışırken ya da trafikte beklerken, ihtiyacın olan tüm ürünler; tek tıkla dakikalar içinde kapına geliyor.

Taptaze meyveler, dumanı üstünde ekmekler, buz gibi içecekler…

İhtiyacın olan ne varsa; dilediğin saatte, dilediğin yerde seninle. İster online, istersen kapıda nakit ve kredi kartı seçenekleriyle.

Gıdadan deterjana, dergiden kitaba, kuruyemişten cipse, etten balığa, oyuncaktan mamaya semtindeki tüm siparişlerin; Gönder’le kapında.

Üstelik bir de etiket fiyatına!

Marketteki ürünlerle aynı fiyata!

Tek yapman gereken Gönder uygulamasını indirmek ve ihtiyaçlarını sepete ekleyerek sipariş vermek.

*Görsellerdeki ürün fiyatları değişkenlik gösterebilir.


🟩 Gönder indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Gönder indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Gönder indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Gönder kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Gönder promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.