Paraf ile Greyder’de 50 TL ParafPara!

Fırsat Süresi Doldu
01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Paraf ile kampanyaya katılan Greyder...Daha Fazla
  • 01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Paraf ile kampanyaya katılan Greyder Mağazalarından veya greyder.com web sitesinde Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL ParafPara kazanılacaktır.
  • Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan tarihten bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir.
  • Kazanılan ParafPara’lar 16 Ocak 2022 tarihine kadar kullanılabilecek olup kullanılmayan ParafPara’lar 17 Ocak 2022 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya dönemi boyunca bir müşteri sadece bir kez 50 TL ParafPara kazanılabilecektir.
  • Kazanılan ParafPara’lar greyder.com web sitesinde kullanılamamaktadır.
  • Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Paraf Debit Kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Greyder Trendyol’da % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Greyder Trendyol'da %10 indirime girdi! 149₺'den başlayan fiyatlarla....Daha Fazla

Greyder Trendyol’da %10 indirime girdi! 149₺’den başlayan fiyatlarla.

Greyder - Ayakkabı Koleksiyonu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

60 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer alıyor.

Sağlamlık, Kalite ve Dinamizmi merkezine alan, tutkusu; şıklık ve kalite olan herkesin beklentilerine inovatif çözümlerle cevap veren Greyder, 380’i aşkın satış noktasında takipçilerine hizmet sunuyor.

60 yıldır kusursuz üretim anlayışıyla ayakkabı aşkına hizmet eden Greyder, ‘Casual Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturdu. Bugün ‘Casual Modası’ Greyder’le birlikte vazgeçilmez bir akıma dönüştü.

Greyder, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

%100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Greyder, şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

Adres Bilgileri
Halkalı Merkez Mh. Fatih Cd. No:75 34303 Küçükçekmece – İstanbul

E-Posta Adresi: [email protected]

Telefon: 0 (850) 744 07 77

Fax: 0 (212) 495 42 86


🟩 Greyder indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Greyder indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Greyder indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Greyder kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Greyder promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.