Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Gri,

  • Domain, web hosting, ssl sertifikası gibi internet hizmetleri için yetkili kayıt operatörü ve servis sağlayıcısı kimliğiyle yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce kullanıcısına altyapı çözümleri sunan,
  • Yazılım geliştirici kimliği ile ise; odağında finansal teknolojiler ve entegrasyon yazılımlarının bulunduğu ürün/hizmetlerini farklı sektörlerdeki kurumsal müşterileriyle buluşturan

ürün/hizmetleri 150+ ülkede kullanılan bir teknoloji şirketidir.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), MasterCard ve Türkiye’deki sanal pos sağlayıcısı bankalar ve ödeme aracıları ile yazılım entegratörü olarak iş birliği içerisinde binlerce müşterisine ödeme sistemleri entegrasyonu sağlamaktadır.

Ankara Üniversitesi Teknokent’te kurulan Gri, ürün geliştirme ve ar-ge tarafındaki uzun süreli deneyimi ile teknoloji üreten şirket konumunda faaliyetlerine Ankara ODTÜ ASO Teknopark’ta devam etmektedir.

 • Sektörde 17 Yıllık Deneyim
  İnternet teknolojilerinde 17 yıllık deneyim, tamamlanan binlerce web projesi ve 10.000+ mutlu müşterimizin gururunu yaşıyoruz.

 • Tüm İhtiyaçlarınız İçin Tek Çözüm Ortağı
  Gri, bünyesinde sağlamış olduğu onlarca ürün ve hizmet ile tüm web ihtiyaçlarınızda tek şirketle çalışma rahatlığını size sunuyor.
  * Domain kayıt, danışmanlık, domain bayiliği gibi tüm domain işlemlerinizi,
  * Web sitesi barındırma (hosting), sunucu kiralama, sunucu yönetimi/optimizasyonu gibi altyapı ihtiyaçlarınızı,
  * E-ticaret sitelerine yönelik web, masaüstü ve mobil yazılım geliştirme hizmetiyle yazılım ihtiyaçlarınızı,
  * SSL serfifikası, marka & patent tescili hizmetleriyle sertifikasyon ihtiyaçlarınızı,
  her biri kendi alanında uzman ekibimizle tek kanaldan karşılıyoruz.

 • 7/24 Müşteri Desteği
  Maksimum 30 dakika içerisinde destek taleplerinizi yanıtlayarak karşılaştığınız problemlere 7/24 anında çözüm üretiyoruz.

 • Teknoloji Üretiyoruz
  Teknokent kuruluşlu bir şirket olarak, arge ve inovasyon projelerimizle yeni teknolojiler üretiyoruz.

ODTÜ ASO Teknopark No:3/46 Sincan/ANKARA

0850 840 40 60 (Pzt – Cts: 09:00 – 17:30, Pazar: Kapalı)

destek@gri.net (7/24 e-posta desteği)


🟩 Gri.net indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Gri.net indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Gri.net indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Gri.net kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Gri.net promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.