Grundig TV & Küçük Ev Aletleri İndirimlerle Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Grundig TV, Saç Düzleştirici Çay Makinesi Tost Makinesi Blender&Setler Türk...Daha Fazla

Grundig TV, Saç Düzleştirici Çay Makinesi Tost Makinesi Blender&Setler Türk Kahve Makinesi Televizyon Buzdolabı Dik Süpürge Torbasız Süpürge Saç Kurutma Makinesi Bulaşık Makinesi Filtre Kahve Makinesi Saç Maşası Mikser&Mikser Seti Kurutma Makinesi Çamaşır Makinesi Hoparlör ürünlerine göz attınız mı? Grundig modellerini uygun fiyatlarla Trendyol’dan alabilirsiniz, kargo avantajından faydalanmak için siparişinizi oluşturun! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

750₺ Grundig TV İndirimi – Zubizu

Fırsat Süresiz
Grundig'in seçili TV modellerinde ZUBİZU'ya özel 750 TL'ye varan indirimle...Daha Fazla

Grundig’in seçili TV modellerinde ZUBİZU’ya özel 750 TL’ye varan indirimle evinize en yeni teknolojiyi getirin.

Geçerli Modeller:
BELGRAD 65 GFU 7905 B – 750 TL indirim
BELGRAD 55 GFU 7905 B – 500 TL indirim

Kampanya Koşulları:

Grundig marka ürün bulunan tüm Arçelik ve Beko mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 kişi, aynı model ürünü sadece 1 kez satın alabilir. Kampanyadan yararlanmak için ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızı satın alma esnasında ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/09/2021


Grundig’in seçili TV modellerinde ZUBİZU’ya özel 300 TL indirimle evinize en yeni teknolojiyi getirin.

Geçerli Modeller:

TORONTO 43 GEF 6965 B

VALENCIA 50 GEU 8915 B

VALENCIA 58 GEU 8915 B

MADRID 49 GEU 8965 B

Kampanya Koşulları:

Grundig marka ürün bulunan tüm Arçelik ve Beko mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 kişi, aynı model ürünü sadece 1 kez satın alabilir. Kampanyadan yararlanmak için ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızı satın alma esnasında ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Grundig ile Net ve Gerçekçi Görüntü Keyfi

Grundig ses ve görüntü sistemleri, beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olmasının yanı sıra tüketiciye doğrudan çözümler sunmaktadır. Grundig televizyon modellerinde de birçok alternatif seçenekler sunmaktadır. Bu televizyonlar, maksimum video kare hızı sayesinde hareketli görüntüleri daha net ve gerçekçi sunmasının yanı sıra video işleme teknolojisi olan MPI ile akıcı biz izleme deneyimi yaşatmayı hedefleyerek tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu marka Magic Fidelity teknolojisiyle donatılmıştır. Bir bas hoparlörü ve her biri kendisine ait muhafaza içerisinde bulunan iki adet hoparlörü vardır. Bu sayede 3 boyutlu ses efekti vermektedir. Bu teknoloji Markanın 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV modeli öne çıkan modeller arasındadır. Ekran boyut 43” /108 olan çift çekirdekli ve Full HD olmasıyla dikkat çekmektedir. Net ve gerçekçi görüntü deneyimi sunan bu ürün ekran paylaşımı, USB kayıt, dahili Wi-Fi gibi fonksiyonel özellikleri bulunmaktadır. Markanın öne çıkan bir diğer ürünü ise, 124 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV’dir. Bu ürün Full HD olmasının yanı sıra net ve gerçekçi bir görüntü deneyimi sunmaktadır. Markanın bir başka LED televizyonu ise VLE’dir. Micro dimming ve HDR görüntü teknolojileriyle donatılmış olan bu model net ve gerçekçi görüntü deneyimi sunmakta. Aynı zamanda USB kayıt, dahili WiFi gibi özellikleriyle fonksiyonelliği ekranlara taşımaktadır. Markanın bir başka LED televizyonu ise 32 VLE’dir. 32” /80 ekran boyutuna sahip olan bu televizyon çift çekirdeklidir. Kullanıcılara siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Televizyonun yenileme hızı hızı ise 50 hz’dir. Bluetooth teknolojisi sayesinde tüm cihazlara erişim sağlanabilmektedir. Kulaklık veya kablosuz ekipmanlar sayesinde izleme deneyiminin artırılması hedeflenmektedir. 32 GCH de öne çıkan bir başka model olarak karşımıza çıkmaktadır. 32” /80 ekran boyutuna sahip olmasının yanı sıra çift çekirdeklidir. Aynı zamanda Magic Fidelity teknolojisine sahiptir. Kullanıcıya kaliteli bir ses deneyimi sunması amacıyla tasarlanmıştır. Markanın bir başka modeli ise 22 VLE’dir. Ekren boyutu 22” /55 santimetre olan bu model, Full HD çözünürlüğe sahiptir. Yenileme hızı 50 hz olan bu model kullanıcıya beyaz renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda markanın, OLED, UHD+4K, 4K UHD TV olmak üzere 3 farklı özellikte daha televizyon tasarımları mevcuttur.

Grundig ile Yenilikçi Tasarımlar

Markanın televizyon çeşitlerinin yanı sıra laptop modelleri de bulunmaktadır. Grundig laptop modelleri de kullanıcıya hızlı bir performans deneyimi yaşatma hedefiyle tasarlanmıştır. Markanın öne çıkan modellerinden GNB 1450 de Intel Pentium işlemci hızına sahiptir. 320 GB sabit disk kapasitesiyle kullanıcıya yüksek bir veri depolama alanı sunmaktadır. Ekran boyutu 8 inç olan bu dizüstü bilgisayar Windows 8 işletim sistemine sahiptir. Markanın bir başka öne çıkan dizüstü bilgisayar modeli ise GNB 1555’tir. Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan bu model, 500 GB kapasiteli bir sabit dişe sahiptir. Çözünürlük formatı ise HD Ready kalitesindedir. 5. Nesil işlemciye sahip olan bu model, 2.00 GHZ işlemci hızına sahiptir. Grundig buzdolabı modelleriyle de öne çıkmakta olan bir markadır. Grundig Duo No Frost buzdolapları iki ayrı soğutma sistemine sahiptir. Bu sayede tüm meyve ve sebzeler tazeliğini koruyabilmektedir. Nem seviyesi en uygun düzeyde tutularak da besinlerin kuruması engellenmektedir. Aynı zamanda dondurucu ve soğutucu bölümleri arasındaki koku geçişi engellenerek kokuların birbirine karışması engelleniyor. Bu modeller aynı zamanda mavi ışık teknolojisine sahiptir. Meyve ve sebzeler doğal ortamındaymış gibi ışık almaya devam edebildikleri için bozulma süreleri artmaktadır. Gıdalardaki C vitaminini koruyan bu sistem, uzun süre taze kalmalarını sağlamaktadır. Yapılan testler sonucunda, mavi ışık teknolojisinde beş gün geçirmiş domateslerin yüzde 30, kırmızı biberlerin ise yüzde 10 daha fazla taze kaldığı testlerde görülmüştür. Aynı zamanda ürünlerde 0 derece bölmesi bulunmaktadır. Bu bölmede 0 derecenin altında saklanması gereken gıdalar saklanabilmektedir. 0 derecenin altındaki sıcaklığıyla ürünlerin gelişimini yavaşlatarak bozulmalarına engel olmaktadır. Bu bölmede şarküteri ürünleri, kahvaltılık ve et ürünleri saklanabilmektedir. Aynı zamanda ION Fresh teknolojisine sahip olan bu modeller, negatif iyonlar üreterek bakteri ve virüs oluşumunu engellemektedir. Bu sayede kötü koku oluşumuna engel olmaktadır. Markanın GQN 10510 x modeli Full Fresh teknolojisiyle dikkat çekmektedir. Tüm meyve ve sebzeleri 30 güne kadar taze tutması hedeflenerek tasarlanmıştır. Aynı zamanda şaraplık ön bölmesiyle 28 şişe şarabı uygun koşullarda saklamayı sağlamaktadır. Toplam brüt hacmi 625 olan bu ürünün su filtresi ve su sebili de bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisine sahiptir. Ürün, enerji etiketi dökümanına sahiptir. Markanın öne çıkan bir başka yenilikçi modeli ise GQN 10620 X’dir. Full Fresh teknolojisine sahip olan bu modelin toplam brüt hacmi 626, aydınlatması ise LED teknolojidir. Ürünün aynı zamanda tatil ve ekonomik modu bulunmaktadır. Ürünü öne çıkaran bir başka özelliği ise elektronik göstergelere sahip olmasıdır.

Grundig ile Geçmiş ve Gelecek Bir Arada

Grundig kahve makinesi modellerinde de yenilikçi tasarımlar hedeflemektedir. Modellerdeki Drip Stop fonksiyonu sayesinde hazneden alınırken kahve damlatmamaktadır. Aynı zamanda bu tasarımlar, belli bir süre kullanılmadığında otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Markanın öne çıkan modellerinden olan KM, 1000 watt motor gücüne sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Aynı zamanda cam demliği bulunan bu tasarım çıkarılabilir su tankına sahiptir. Markanın dijital saatli modelleri de bulunmaktadır. Grundig radyo modelleriyle de dikkat çekmektedir. Retro model radyolarla nostalji rüzgârı yaşatmayı hedeflemektedir. Nostalji ve günümüz teknolojisine sahip olan bu radyolar Bluetooth teknolojisine sahiptir. Bu model, hoparlöre kablosuz olarak bağlanabilmenize olanak tanımaktadır. Böylece bu müzik sistemi uzaktan da yönetilebilmektedir. Ahşap şık tasarıma sahip olan bu radyo modeli, taşımak için de pratiktir. Aynı zamanda bu radyo modeli, dinlenen kanalı, sitesi ve çalınan şarkıların isimlerini de ekranda göstermektedir. Grundig kurutma makinesi modelleriyle de evlerdeki işleri kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Hız kazandırmak üzere tasarlanan bu modeller, kısa sürelerde temiz ve kuru çamaşırlara sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Özel olarak geliştirilen hijyen programı sayesinde, ekstra hijyen sağlamaktadır. Bu modeller çok yüksek sıcaklıklarda çalışarak bakteri oluşumunun önüne geçmektedir. Multisense teknolojisine sahip olan bu modeller, çamaşırların kurutma süresini otomatik olarak belirlemektedir. Akıllı sensörleri sayesinde çamaşırların nem seviyesini ölçerek gereken kuruluk seviyesine ulaştıklarında kurutma işlemini durdurmaktadır. Çamaşırların fazla kurutulmasının önüne geçilmektedir. Aynı zamanda Heat Pump teknolojisiyle çamaşırları, 60 derecede kurutmayı mümkün kılmaktadır. Geliştirilen tambur hareketiyle de çamaşırların kırışması engellenmektedir. Grundig düzleştirici modelleriyle de öne çıkmaktadır. Birçok farklı model seçeneğiyle her ihtiyaca uygundur. Markanın dikkat çeken modellerinden olan Macaron, seramik kaplamalar sayesinde üstün koruma sağlamaktadır. Bukle ve düzleştirme olmak üzere iki farklı fonksiyonu bulunan bu düzleştiriciler, sıcaklık göstergeli LED ekrana sahiptir. 60 saniyelik ısınma süresiyle pratik bir kullanım sağlamaktadır. 14o ile 240 derece arası 8 farklı sıcaklık ayarına sahiptir. 60 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanma özelliğiyle de enerji tasarrufu ve güvenlik sağlamaktadırlar. 1.8 metre kablo uzunluğuna sahiptir.

Grundig ile Daha Az Enerji Tüketin

Grundig çamaşır makinesi modelleriyle de dikkat çekmektedir. Modellerdei Inverter Eco Motor bulunmaktadır. Bu motor gürültü seviyesini minimuma düşürürken makinenin ömrünü uzatmaktadır. Bu motor A sınıfı enerjinin sağladığı tasarrufa ek olarak yüzde 40 daha az enerji kullanmaktadır. Aynı zamanda Steam Refresh programıyla çamaşır kırışıklığını yüzde 58 oranında azaltarak ütüye harcanan zamanı da kısaltmaktadır. Bu program, keten, sentetik ve karma kumaşlarda da kullanıma uygundur. Makineler çift kişilik elyaf yorgan gibi geniş hacimli çamaşırları da yıkayabilmektedir. Leke programına sahip olan bu makineler 24 farklı lekeyi çıkarabilmektedir. Kırmızı şaraptan, makyaj lekesine kadar birçok lekeye karşı temizlik sağlamaktadır. Aynı zamanda Woolmark tescilli bir marka olan Grundig, yünlü çamaşırları yıkarken daha hassastır. Grundig bilgisayar modellerinde olduğu gibi bütün ürünlerinde yüksek teknolojiyi kullanmayı hedeflemektedir. Grundig TV kumandası da işlevsel bir yapıya sahiptir. Her televizyona uyumlu olan bu ürünler, bol seçeneklerle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Kumanda enerjiyle birleştiği anda kullanıma hazırdır. Grundig tablet modelleriyle de dikkat çeken bir marka olmayı başarmaktadır. Bütün tasarımlarda olduğu gibi tablet konusunda da hızlı bir kullanıcı deneyimi hedeflemektedir. Birçok farklı seçeneğiyle her yaştan herkese hitap edebilmektedir. GTB 790 da markanın öne çıkan modellerinden birisidir. Bu model, 1.6 GHz Quad Core Cortex A9 işlemcisine sahip olmakla birlikte Android işletim sistemine sahiptir. Ekran boyutu 7.85 inç olan bu model 1 GB belleğe sahiptir. 1024×768 ekran çözünürlüğü mevcuttur. Harici depolama kapasitesi 32 GB, dahil depolama kapasitesi ise 8 GB’tır. Kablosuz ağa bağlanabilme özelliği bulunurken hoparlör ve mikrofona da sahiptir. Alıcılar, herhangi bir ürünün alımı öncesinde kullanıcı yorumlarını da takip etmektedirler. Bu yüzden kullanıcı yorumları ayrıca önem teşkil etmektedir. Teknolojik aletlerde de kalite, işlevsellik ve fiyat değerlenmesi olmak üzere toplamda 3 kategoride değerlendirilmektedir. Birçok model seçeneğinde olduğu gibi Grundig tv yorum ve geri bildirimler de kullanıcılar memnuniyetini belirtmektedir. Ses çözümleri sunan marka hoparlör konusunda da çeşitli seçeneklere sahiptir. Grundig hoparlör modelleri Bluetooth bağlantılarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Bu sayede uzaktan yönetilebilmektedirler. Bas sesler kuvvetli ve temiz çıkmaktadır. Ayrıca iki tarafında bulunan hoparlörler bulunmaktadır.

Grundig Mutfaklarda da Yardımcı

Grundig tost makinesi modellerinde de teknolojik tasarımlara yer vermektedir. Birçok farklı seçenek kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Ürünlerin 180 derece açılabilen plakaları ve sıcaklık ayar sistem sayesinde et, balık sebze gibi gıdaları da pişirebilmektedir. Aşınmalara karşı 7 kat daha dayanıklı olması sebebiyle uzun ömürlüdürler. Döküm üzeri yanmaz yapışmaz olan bu modeller 2000 watt motor gücüne sahiptir. Plaka kullanımı çift yönlüdür. Derinliği 19 santimetre, genişliği 36 santimetre, yüksekliği ise 37 santimetredir. Ağırlığı ise 5,2 kilogramdır. Grundig blender modelleri de mutfakta birer yardımcı konumundadırlar. Sahip oldukları turbo fonksiyonları sayesinde malzemeler istenilen kıvama gelebilmektedir. Bu ürünler, özel ayak tasarımlarıyla sıçramay�� önlemektedirler. Birçok seçeneğe sahip olan bu ürünler, kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Grundig süpürge modelleri konusunda da teknolojik tasarımı hedeflemektedir. Soft Start motor koruma teknolojisine sahip olan bu ürünler, motor gücünü kademeli olarak artırmaktadır. Bu sayede motora aşırı güç binmesinin önüne geçilmektedir. Böylelikle parçalar daha az yıpranmaktadır. Uzun vadede oluşabilecek motor arızalarının önüne geçilmektedir. 94 santimetre hortum uzunluklarıyla geniş bir alanda etkinlik sağlanmaktadır. Uzun hortumu sayesinde oluşabilecek bel ağrılarının önüne geçilmektedir. Aynı zamanda Hepa filtreleri sayesinde tozların yüzde 99’unu hapsetmektedir. 750 watt motor gücüyle ile 2300 watt motor gücüne denk gelen bir temizlik performansı sunmaktadır. Grundig derin dondurucu için de sunduğu birçok seçenekle ihtiyaçlara cevap vermektedir. Markanın öne çıkan modellerinin özellikleri arasında, 290 litre brüt hacim göze çarpmaktadır. Aynı zamanda 7 geniş çekmeceye sahip olan bu dondurucular açılır sapı sayesinde de kolay bir kullanım sağlamaktadır. Duo No Frost teknolojisi sayesinde kokular birbirine karışmazken nem dengelenmesi sağlamaktadır. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu derin dondurucular 171 santimetre, 153 santimetre ve 145 santimetre olmak üzere 3 farklı yükseklik seçeneği bulunmaktadır. Grundig çay makinesi konusunda da birbirinden farklı seçenekleriyle her yaştan her tarza hitap etmektedirler. Çelik çay makinesi filtreleri sayesinde çayın tadı etkilenmemektedir. Aynı zamanda demliğin kolay temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Markanın öne çıkan modellerinde, 1,7 litrelik su ısıtıcı kapasitesi ön plana çıkmaktadır. 1650 watt motor gücündedir. Parmak izi bırakmamaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen bu makine, otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Genişliği 21 santimetre olan bu makineler, 2,2 kilogramdır. Bu sayede kolay bir taşıma sağlamaktadır. Grundig klima modelleriyle de ev çözümleri üretmektedir. Birbirinden farklı seçenek yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik ürünleri kullanıcıların ilgisine sunmaktadır.

Grundig Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev tasarımlarının yanı sıra saç bakım aletlerinde de teknolojiyi odak noktasına alan marka, kullanıcılara pek çok seçenek sunmaktadır. Grundig saç maşası da saç bakım ürünleri arasında öne çıkmaktadır. Birçok farklı seçeneklerde kullanıcıya sunulan bu ürünler, pratik bir kullanım hedeflenerek tasarlanmıştır. Markanın Hero serisi de öne çıkan tasarımlardan biridir. Silikon koruma bölgeleri sayesinde uygulama esnasında saçların sıkışarak kırılmasının önüne geçilmektedir. Plakaların titanyum seramik kaplı olması nedeniyle de saçlarda eşit ısı dağılımı yapmaktadır. 25 milimetre maşa çapına sahip olan bu ürün, saçın pratik bir biçimde şekil almasını sağlamaktadır. Bu maşalar, 210 dereceye kadar farklı sıcak kademelerine sahiptir. Hızlı ısınma sürelerine sahiptirler. Grundig tartı modelleri tasarlayarak evlerde de kilo kontrolü sağlamaktadır. Bu üründe de teknolojik alt yapı öne çıkmaktadır. Yağ ve su oranının yanı sıra, bazal metabolizma hızı değerlerini de ölçmektedir. Özel aplikasyonu sayesinde verileri analiz etme imkânı da bulunmaktadır. Ayrıca 12 farklı kişinin verilerini saklayabilmektedir. Değerleriniz haftalık, aylık ve yıllık olarak arşivlenmektedir. Grundig Türkiye dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde kullanılabilirlik oranı oldukça yüksek bir marka olarak öne çıkmaktadır. Birçok ürün pratik kullanım hedeflenerek tasarlanmıştır. Özellikle Grundig tv kurulum ayarları sayesinde kısa birkaç adım sonrası kullanıma hazır olmaktadır. Bu da markanın öne çıkmasını sağlamaktadır. Grundig Delisia tasarımlarında, filtre kahve makinesi, doğrayıcı, el blender seti, ekmek kızartma makinesi ve kettle gibi ürünler bulunmaktadır. Delisia kahve makinesi de tasarımlarda öne çıkan bir üründür. 1000 watt motor gücüne sahiptir. Zamanlayıcısı ve LCD dijital saati bulunan bu ürün, dark inox renk seçeneğiyle kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Grundig Immensa TV ile kullanım deneyimini özelleştirmeyi hedeflemektedir. Mükemmel ses ve görüntüsü kalitesi hedeflenerek tasarlanmıştır. Tüm kablo girişlerinin arkada olmasıyla da görüntü kirliliğine neden olabilecek bütün detaylar ortadan kaldırılmıştır. Modelin ön tarafında hiçbir tuş olmaması dikkat çekmektedir. Marka bu tasarımla, seyir deneyimini ve sadeliği şık detaylarla tamamlamayı hedeflemektedir. Siz de Grundig Concertboy ve markanın diğer tüm ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Tüketici elektroniği, beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri sektöründe faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle tüm dünyada tanınan Grundig, 2007 yılından beri Arçelik A.Ş. şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Tüm dünyada 65’den fazla ülkede satılmakta olan Grundig markası; Türkiye’de Arçelik A.Ş. çatısı altında, Koç Holding güvencesi ile Arçelik, Beko mağazalarında ve seçkin zincir marketlerde sunulmaktadır.

Odak noktası kullanıcı olan Grundig, uzun yıllar içinde edindiği deneyim sayesinde yüksek performans, kalite ve dayanıklılık kelimeleriyle özdeşleşmiştir.

MİSYON:

Grundig olarak, hep daha iyisini sunmaya inanıyoruz.

Tercihimiz farkındalığı yüksek, zamansız modernliği kabul etmiş ve rafine zevklere hitap eden marka olmak.

İşte bu sebeple geleceğe dönük ama bugünün ihtiyaçlarını karşılayan ileri teknolojiler kullanıyor; sürdürülebilirlik, gıdaya saygı ve bilinçli tüketime ilham verme amaçlı Ruhun Doysun hareketimizi sahipleniyoruz.

Avrupa’nın en büyük tam kapsamlı ev aletleri üreticilerinden biri olarak, enerji tasarrufu, israf ve doğaya saygı felsefemiz ile dünyaya katkıda bulunmayı; zamansız tasarımla evinizi yaşanılacak en güzel yer yapmayı misyon ediniyoruz.

Ünvanı: Arçelik A.Ş
Adresi: Karaağaç Cad. No:2-6 Sütlüce Beyoğlu/İSTANBUL

Email: musteri.hizmetleri@grundig.com

Türkiye’nin her noktasından çağrı merkezi numaramız olan
0850 210 0 888 veya 444 0 888’i arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.


🟩 Grundig indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Grundig indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Grundig indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Grundig kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Grundig promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.