%5 Gülaylar İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar hediye çeki kodu Sana Özel %5 İndirim Kuponu Üye...Daha Fazla

Gülaylar hediye çeki kodu Sana Özel %5 İndirim Kuponu Üye Ol %5 indirim kazan İndirim Kodu:YENIUYE5

Daha Az

YENIUYE5 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 5 Gülaylar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar indirim kuponu kodu ile alışverişlerinizde %5 ekstra indirim sağlar!
LYEKSTRA Kodu Aç 
100% Başarılı

Gülaylar 50₺ İndirim Kuponu – Yeni Üyeliğe Anında İndirim

Fırsat Süresiz
Yeni üye olan müşterilerimize özel 500 TL üzeri alışverişlerde geçerli...Daha Fazla

Yeni üye olan müşterilerimize özel 500 TL üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL anında indirim!

Not : Fotoğrafında indirim veya fırsat etiketi bulunan ürünler indirim kapsamı dışındadır. Happy Gold, 22 ve 24 Ayar altın, 1 karat ve üstü tektaşlarda, ziynet ürünlerde geçerli değildir.

yeni üye

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar % 5 Havale İndirimi

Fırsat Süresiz
Gulaylar.com’da havale ile ödeme yapın daha çok kazanın. • 2.000...Daha Fazla

Gulaylar.com’da havale ile ödeme yapın daha çok kazanın.
• 2.000 ₺ ve üzeri Havale ile satın aldığınız ürünlerde anında % 5 indirim gerçekleşmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün/ürünlerin %5 havale indirimini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz;

1-) Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete atın .
2-) Ödeme sayfasında “EFT / Havale İle Ödeme” seçeneğini tercih ettikten sonra ödeme yapmak istediğiniz 3 bankadan birini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.
3-) Alıcı kısmına Dünya Uluslararası Kuyumculuk Müc. San. Tic. A.Ş. yazıp sipariş tutarınızın %5 eksiğini hesabımıza havale yapın ve ve [email protected] mail adresine, canlı destek hattımıza, https://gulaylar.com/BizeUlasin adresindeki iletişim formuna veya whatsapp iletişim hattına ödeme yaptığınıza dair bildiriminde bulunun.

Not : Fotoğrafında indirim veya fırsat etiketi bulunan ürünler indirim kapsamı dışındadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Gülaylar İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Gülaylar.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %10 indirim kuponu. Diamond Line...Daha Fazla

Gülaylar.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %10 indirim kuponu. Diamond Line Gülaylar kampanya kodu ile tüm alışverişlerinize ekstra %10 indirim sağlar! Kuyumculuk sektörünün en sevilen markası Gülaylar, indirim kodu ile yapacağınız tüm alışverişlerde %10 ek indirim sunuyor. Daha Az

HOPİ10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Gülaylar Büyük İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Gülaylar'da Bütün İndirimlere Ek Sepette %20 Net İndirim! Tüm indirimlerin...Daha Fazla

Gülaylar’da Bütün İndirimlere Ek Sepette %20 Net İndirim! Tüm indirimlerin yanı sıra özel günlerin ilk tercihi olan mücevher sektörünün gözde markası Gülaylar’da sepetinizde %20 indirim fırsatını yakalayın.

%60’a varan İndirim + Sepette %10 İnanılmaz Fırsat

Büyük Kış İndirimi! %60 + %20 İndirim!

Gülaylar.com’da Sonbahar Fırsatı! Gülaylar’da %60’a Varan İndirime Ek Sepette %15 İndirim! Gülaylar.com’da Muhteşem Eylül İndirimi başladı!

Gülaylar’da %60 +%15 İndirim Fırsatı! Gülaylar’da Bahar indirimi Kampanyası Başladı! %60 İndirime Ek Sepette %15 İndirim Fırsatı!

Gülaylar’da Bahar Festivali Başladı! %60’a Varan İndirime Ek Sepette %15 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%5 Gülaylar Doğum Taşı Modelleri Kupon Kodu

Kod Süresiz
Doğum taşı modellerinde Gülaylar indirim kodu ile %5 indirim! https://www.gulaylar.com/kisiye-ozel/dogum-tasi-koleksiyonlari...Daha Fazla

Doğum taşı modellerinde Gülaylar indirim kodu ile %5 indirim!

https://www.gulaylar.com/kisiye-ozel/dogum-tasi-koleksiyonlari Daha Az

BURC5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresi Doldu
Gülaylar indirim kuponu altın ve pırlanta takılar gibi tüm ürünlerde...Daha Fazla

Gülaylar indirim kuponu altın ve pırlanta takılar gibi tüm ürünlerde %5 ekstra indirim sağlar! Tüm Ürünlerde Geçerli Gülaylar %5 İndirim Kodu Tüm İndirimlere Ek Ekstra %5 Gülaylar İndirim Kuponu Gülaylar indirim çeki tüm ürünlerde %5 indirim kazandırır! Daha Az

FRST5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar Baget Yüzük Hediye Çeki Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar kampanya hediye çek kodu ile 8 karat baget yüzük...Daha Fazla

Gülaylar kampanya hediye çek kodu ile 8 karat baget yüzük modellerinde %5 indirim kazanacaksınız! Tebrikler! % 5 indirimli kupon kodunuz onaylanmıştır. Daha Az

BAGET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar Zubizu İndirimi – Altın ve Pırlanta Takılar

Fırsat Süresi Doldu
Gülaylar mağazaları ve Gulaylar.com'da yer alan altın ve pırlanta takılarda...Daha Fazla

Gülaylar mağazaları ve Gulaylar.com’da yer alan altın ve pırlanta takılarda %60’a varan indirime ek ZUBİZU’ya özel %5 indirim.

Her kadının hayallerini süsleyen, benzersiz ışıltılarıyla göz kamaştıran pırlanta mücevherler Gülaylar’ın usta ellerinde şekilleniyor.

Diamond Line – Gülaylar’ın zamansız parçaları arasında bulunan plaka kolyeler ise gece ve gündüz şıklığınızı tamamlayarak stilinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyor.

Kampanya Koşulları:

Bu kampanyadan günde en fazla 2 defa yararlanabilir ve işlem başına en fazla 20.000 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/09/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar Zubizu’ya Özel Ekstra % 20 İndirim! – Axess Mobil

Fırsat Süresiz
Gülaylar mağazalarında ve Gulaylar.com'da tüm indirimlere ek Axess Mobil'e özel...Daha Fazla

Gülaylar mağazalarında ve Gulaylar.com’da tüm indirimlere ek Axess Mobil’e özel %20 indirim ayrıcalığı.

Hemen Axess Mobil’i indirin, ZUBİZU eşleştirmenizi yapın, indirimlerden yararlanmaya başlayın!

Kampanya Koşulları:

– Kampanya kapsamında Axess Mobil’e özel ekstra %20 indirim fırsatı sunulmaktadır. Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği kapsamında Axess Mobil’deki QR kodu veya telefon numarası girerek kampanyadan faydalanan müşteriler %20 indirim kazanmaktadır. ZUBİZU QR kodu ile yapılan işlemlerde geçerli değildir.

– Kampanyadan yararlanabilmek için Axess Mobil üzerinden “Eşleştir” butonuna tıklanmalı, kullanım koşulları onaylanarak ZUBİZU eşleştirme akışı tamamlanmalıdır.

– İndirimden yararlanabilmek için ödemeyi yapan kart sahibinin kendisine ait Akbank’a kayıtlı olan cep telefonundan QR kodu okutması veya kodun altında yer alan numarayı üye iş yerine göstermesi ve işlem tutarının tamamını aşağıda sayılan Akbank kredi/banka kartları ile tek seferde ödemesi gerekmektedir. Kampanyalardan ek kart sahipleri, asıl kart sahibinin Akbank’a kayıtlı cep telefonundan QR kodu okutmak şartıyla yararlanabilir.

– QR kodu okutan müşteri ile ödeme yapan kart sahibi aynı kişi olmalıdır.

– Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde kredi kartı ile yapılan işlemlerde dönem içi hareketlerinize/ekstrenize, Neo ve Akbank Kart ile yapılan işlemlerde hesaba yansıtılacaktır.

– Kampanyadan müşteri bazında kazanılabilecek Axess Mobil’e özel ek indirim tutarı işlem bazında en fazla 100 TL’dir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.

– Kampanyadan bireysel/ticari Axess, Wings, Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilir. Free ve Bank O’Card Axess kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

– Tüzel kişiliğe haiz ticari müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Bu durumun istinası olarak şahıs şirketi sahipleri ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

– Axess Mobil-ZUBİZU eşleştirmesi iptal etmek istenirse, Axess Mobil’de Profil sekmesindeki Ayarlar bölümünden “ZUBİZU Eşleştirmeyi İptal Et” butonuna tıklanmalıdır. Eşleşmenin iptal edilmesi durumunda, kampanyalı işlem yapılamaz ve indirim kazanılamaz. Eşleştirmenin iptal edildiği ana kadar kazanılan indirimler müşteriden geri alınmayacaktır.

– Akbank T.A.Ş. ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş., Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği ve işbirliği kapsamındaki kampanyaları durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2021

zubizu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar Chippin’e Özel % 10 Ek İndirim + % 3 Chippin

Fırsat Süresi Doldu
www.gulaylar.com ve Diamond Line Gülaylar mağazalarında Bonkör Cuma'ya özel %70'e...Daha Fazla

www.gulaylar.com ve Diamond Line Gülaylar mağazalarında Bonkör Cuma’ya özel %70’e varan indirimlere ek Chippin kullanıcıları %10 indirim ve %3 Chippin kazanacaktır.

Kampanya 20 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Diamond Line Gülaylar mağazaları ve www.gulaylar.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Diamond Line Gülaylar mağazaları ve www.gulaylar.com adresindeki Efsane Cuma’ya özel %70’e varan indirimlere ek Chippin ile yapılan ödemelere özel %10 indirim daha uygulanacak ve her ödemede %3 Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılacak ek %10 indirim; 22 Ayar ve 1 karat ve üstü ürünlerde %5, diğer tüm ürünlerde %10 indirim olarak uygulanacaktır.
Ziynet ve Happy gold ürünlerinde kampanya geçerli değildir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler anında kazanılıp harcanabilecektir.

Chippin alışverişi sonrasında iptal/iade işlemlerinde kazanılan Chippin tutarı geri alınır ve Kullanıcı hesabına tanımlanmaz. Söz konusu Chippinlerin herhangi bir şekilde kullanılmış olması halinde dahi Kullanıcı ilgili tutarı iade edecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Gülaylar kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar Fırsat Ürünleri – Outlet İndirimi

Fırsat Süresiz
En güzel fırsat ürünleri modelleri ve fiyatları gulaylar.com da! Birbirinden...Daha Fazla

En güzel fırsat ürünleri modelleri ve fiyatları gulaylar.com da! Birbirinden şık modellerle güvenilir alışverişin adresi Gülaylar! Ücretsiz kargo, sorunsuz iade ve sigortalı gönderim ile istediğiniz ürün 1-3 gün içerisinde kapınızda. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar 1000₺ Altı Ürünler

Fırsat Süresiz
Diamond Line Gülaylar'da 1000₺ altı ürünleri keşfedin! Ürünler için tıkla!...Daha Fazla

Diamond Line Gülaylar’da 1000₺ altı ürünleri keşfedin! Ürünler için tıkla! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar Gelin Setlerinde Büyük İndirim Fırsatı

Fırsat Süresiz
31 Ekim 2020 tarihine kadar yalnızca www.gulaylar.com adresinde geçerlidir. Birbirinden...Daha Fazla

31 Ekim 2020 tarihine kadar yalnızca www.gulaylar.com adresinde geçerlidir. Birbirinden şık Evlilik Set Modelleri ve Fiyatları gulaylar.com da! Birbirinden şık modellerle güvenilir alışverişin adresi Gülaylar! Ücretsiz kargo, sorunsuz iade ve sigortalı gönderim ile istediğiniz ürün 1-3 gün içerisinde kapınızda.

Gülaylar Diamond Line İndirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar GittiGidiyor’da İndirimde!

Fırsat Süresiz
Diamond Line Gülaylar GittiGidiyor'da! Gülaylar modelleri, Gülaylar özellikleri ve markaları...Daha Fazla

Diamond Line Gülaylar GittiGidiyor’da! Gülaylar modelleri, Gülaylar özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor’da. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Altın ve Pırlanta ürün alışverişlerinde % 5 Paracık kazan – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Altın ve Pırlanta ürün alışverişlerinde %5 Paracık kazan

Kampanya 31 Temmuz 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada yapacağınız alışverişlerden en fazla %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya Altın ve Pırlanta, fırsat ürün alışverişlerinde geçerlidir. Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

yeni üye

Gülaylar Group’un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay’ın 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın önce bölgesel sonra Türkiye ve dünya çapında yapılanması kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır.

Bugün, arkasında 90 yıla ulaşan tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürürken, zaman içerisinde faaliyetlerine eklediği turizm, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak 3 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen gruplarından birisi olmuştur.

Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 205. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 36 şirketten oluşmaktadır. Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini kuyumculuk grubu adı altında birleştirmiştir.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu:

Ar-ge Şirketi, Üretim Şirketi, İhracat Şirketi, İthalat Şirketi, Toptan Satış Şirketi, Toptan Satış Cornerları (5000 Adet), Toptan Aktif Satış Ekipleri, Franchise Mağazaları ve Perakende Mağazalar Zinciri ile yalnız Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınmış bir markadır.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu, ar-ge grubu içinde yer alan tasarım ekibi ile dünya çapında seçkin ve kaliteli ürün koleksiyonları ile 55’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkeler yer almaktadır. Gülaylar Kuyumculuk Grubu, Türkiye’de uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğu toptan ve ihracata yönelik altın ve mücevher satışını Amerika’nın ve dünyanın en önemli ticaret merkezi konumundaki New York’ta kurduğu Elite Gold Inc. şirketi ile tüm dünyaya yaymıştır. Elite Gold Inc. şirketi New York Manhattan 47. Cadde’de uluslararası toptan altın ticareti yapan bir dünya şirketi olarak 2000 senesinden bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Gülaylar Kuyumculuk Grubu bünyesindeki diğer marka olan Diamond Line, montür ve pırlanta ürünlerini sunmaktadır. Her bütçe ve beğeniye hitap eden yüksek kalitede üretilmiş, çekici ve kişiye özel koleksiyonları ile Diamond Line, Türk mücevherat sektöründe öncü pırlanta mücevher üreticilerindendir.

Gülaylar Group’un turizm sektöründeki markası “Elegance Hotels International”dır.

Gülaylar Group’un sektör çeşitlemesi hedefi ile 1982 senesinde başlatılan turizm yatırımları, 1989 senesinde beş yıldızlı, 500 yatak kapasiteli olarak inşasına başlanan Elegance Hotels International, 1992 senesinde Marmaris’te işletmeye alınmıştır. Yatırımın gerçekleştirildiği dönemde kredi kullanmadan % 100 özkaynakla yapılan ve işletmeye alınan, döneminin iki 5 yıldızlı otel yatırımından birisi olan Elegance Hotels International Resort Hotel yatırımında ve işletmeciliğinde adından çokça söz ettirmiştir.

Turizm sektöründeki tecrübe ve birikimi 20 seneye yaklaşan Gülaylar Group, Elegance Hotels International markasının Avrupa ve Amerika marka haklarına da sahiptir. Türkiye’nin lokomotif sektörleri içinde her zaman ilk 3 arasında yer alacağını öngördüğü turizm sektöründe otel yatırımlarına devam etme stratejisini oluşturmuş olan Gülaylar Group, İstanbul’un turizmdeki gelişme potansiyeline paralel olarak, öncelikle İstanbul’da sonrasında ise diğer dünya metropollerinde 5 yıldızlı otel yatırımlarına devam etme kararındadır.

Gülaylar Group’un faaliyet gösterdiği sektörlerden biri de Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörüdür.

Gülaylar Group bünyesindeki gayrimenkullerin yönetimini ve inşaat işlerini City’s Property Development yürütmektedir. Gruba yararlı olabilecek gayrimenkullerin bulunması veya inşa edilmesi, yönetimi ve en yüksek katma değer ile değerlendirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini gerçekleştirmektedir.

City’s Property Development çağdaş yapılar ile yüksek kalite normlarını benimseyerek, istenilenden daha üst kalitede, daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde Gülaylar Group’un gereksinimlerine uygun projeler, tasarımlar ve çözümler üretmektedir.


🟩 Gülaylar indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Gülaylar indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Gülaylar indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Gülaylar kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Gülaylar promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.