%5 Gülaylar İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar hediye çeki kodu Sana Özel %5 İndirim Kuponu Üye...Daha Fazla

Gülaylar hediye çeki kodu Sana Özel %5 İndirim Kuponu Üye Ol %5 indirim kazan İndirim Kodu:YENIUYE5

Daha Az

YENIUYE5 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 5 Gülaylar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar indirim kuponu kodu ile alışverişlerinizde %5 ekstra indirim sağlar!
LYEKSTRA Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Gülaylar İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Gülaylar.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %10 indirim kuponu. Diamond Line...Daha Fazla

Gülaylar.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %10 indirim kuponu. Diamond Line Gülaylar kampanya kodu ile tüm alışverişlerinize ekstra %10 indirim sağlar! Kuyumculuk sektörünün en sevilen markası Gülaylar, indirim kodu ile yapacağınız tüm alışverişlerde %10 ek indirim sunuyor. Daha Az

HOPİ10 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar Doğum Taşı Modelleri Kupon Kodu

Kod Süresiz
Doğum taşı modellerinde Gülaylar indirim kodu ile %5 indirim! https://www.gulaylar.com/kisiye-ozel/dogum-tasi-koleksiyonlari...Daha Fazla

Doğum taşı modellerinde Gülaylar indirim kodu ile %5 indirim!

https://www.gulaylar.com/kisiye-ozel/dogum-tasi-koleksiyonlari Daha Az

BURC5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresi Doldu
Gülaylar indirim kuponu altın ve pırlanta takılar gibi tüm ürünlerde...Daha Fazla

Gülaylar indirim kuponu altın ve pırlanta takılar gibi tüm ürünlerde %5 ekstra indirim sağlar! Tüm Ürünlerde Geçerli Gülaylar %5 İndirim Kodu Tüm İndirimlere Ek Ekstra %5 Gülaylar İndirim Kuponu Gülaylar indirim çeki tüm ürünlerde %5 indirim kazandırır! Daha Az

FRST5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Gülaylar Baget Yüzük Hediye Çeki Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar kampanya hediye çek kodu ile 8 karat baget yüzük...Daha Fazla

Gülaylar kampanya hediye çek kodu ile 8 karat baget yüzük modellerinde %5 indirim kazanacaksınız! Tebrikler! % 5 indirimli kupon kodunuz onaylanmıştır. Daha Az

BAGET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Altın ve Pırlanta ürün alışverişlerinde % 5 Paracık kazan – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Altın ve Pırlanta ürün alışverişlerinde %5 Paracık kazan

Kampanya 31 Temmuz 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi Gülaylar ve www.gulaylar.com’da Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada yapacağınız alışverişlerden en fazla %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya Altın ve Pırlanta, fırsat ürün alışverişlerinde geçerlidir. Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

yeni üye

Gülaylar Group’un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay’ın 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın önce bölgesel sonra Türkiye ve dünya çapında yapılanması kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır.

Bugün, arkasında 90 yıla ulaşan tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürürken, zaman içerisinde faaliyetlerine eklediği turizm, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak 3 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen gruplarından birisi olmuştur.

Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 205. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 36 şirketten oluşmaktadır. Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini kuyumculuk grubu adı altında birleştirmiştir.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu:

Ar-ge Şirketi, Üretim Şirketi, İhracat Şirketi, İthalat Şirketi, Toptan Satış Şirketi, Toptan Satış Cornerları (5000 Adet), Toptan Aktif Satış Ekipleri, Franchise Mağazaları ve Perakende Mağazalar Zinciri ile yalnız Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınmış bir markadır.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu, ar-ge grubu içinde yer alan tasarım ekibi ile dünya çapında seçkin ve kaliteli ürün koleksiyonları ile 55’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkeler yer almaktadır. Gülaylar Kuyumculuk Grubu, Türkiye’de uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğu toptan ve ihracata yönelik altın ve mücevher satışını Amerika’nın ve dünyanın en önemli ticaret merkezi konumundaki New York’ta kurduğu Elite Gold Inc. şirketi ile tüm dünyaya yaymıştır. Elite Gold Inc. şirketi New York Manhattan 47. Cadde’de uluslararası toptan altın ticareti yapan bir dünya şirketi olarak 2000 senesinden bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Gülaylar Kuyumculuk Grubu bünyesindeki diğer marka olan Diamond Line, montür ve pırlanta ürünlerini sunmaktadır. Her bütçe ve beğeniye hitap eden yüksek kalitede üretilmiş, çekici ve kişiye özel koleksiyonları ile Diamond Line, Türk mücevherat sektöründe öncü pırlanta mücevher üreticilerindendir.

Gülaylar Group’un turizm sektöründeki markası “Elegance Hotels International”dır.

Gülaylar Group’un sektör çeşitlemesi hedefi ile 1982 senesinde başlatılan turizm yatırımları, 1989 senesinde beş yıldızlı, 500 yatak kapasiteli olarak inşasına başlanan Elegance Hotels International, 1992 senesinde Marmaris’te işletmeye alınmıştır. Yatırımın gerçekleştirildiği dönemde kredi kullanmadan % 100 özkaynakla yapılan ve işletmeye alınan, döneminin iki 5 yıldızlı otel yatırımından birisi olan Elegance Hotels International Resort Hotel yatırımında ve işletmeciliğinde adından çokça söz ettirmiştir.

Turizm sektöründeki tecrübe ve birikimi 20 seneye yaklaşan Gülaylar Group, Elegance Hotels International markasının Avrupa ve Amerika marka haklarına da sahiptir. Türkiye’nin lokomotif sektörleri içinde her zaman ilk 3 arasında yer alacağını öngördüğü turizm sektöründe otel yatırımlarına devam etme stratejisini oluşturmuş olan Gülaylar Group, İstanbul’un turizmdeki gelişme potansiyeline paralel olarak, öncelikle İstanbul’da sonrasında ise diğer dünya metropollerinde 5 yıldızlı otel yatırımlarına devam etme kararındadır.

Gülaylar Group’un faaliyet gösterdiği sektörlerden biri de Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörüdür.

Gülaylar Group bünyesindeki gayrimenkullerin yönetimini ve inşaat işlerini City’s Property Development yürütmektedir. Gruba yararlı olabilecek gayrimenkullerin bulunması veya inşa edilmesi, yönetimi ve en yüksek katma değer ile değerlendirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini gerçekleştirmektedir.

City’s Property Development çağdaş yapılar ile yüksek kalite normlarını benimseyerek, istenilenden daha üst kalitede, daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde Gülaylar Group’un gereksinimlerine uygun projeler, tasarımlar ve çözümler üretmektedir.


🟩 Gülaylar indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Gülaylar indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Gülaylar indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Gülaylar kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Gülaylar promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.