% 10 Haribo Shop İndirim Kodu – Multinet

Kod Süresiz
Haribo - Sevdiklerinizin fotoğrafını en güzel mesajlarla kişiselleştirebileceğiniz Haribo Minis’i,...Daha Fazla

Haribo – Sevdiklerinizin fotoğrafını en güzel mesajlarla kişiselleştirebileceğiniz Haribo Minis’i, MultiNetlilere özel indirimle satın alabilirsiniz!
İndirim Kodu: MLNT10
Geçerlilik Tarihi: 07.01.2022 – 28.02.2022 Daha Az

MLNT10 Kodu Aç 
0% Başarılı

% 10 Haribo Shop İndirim Kuponu

Fırsat Süresiz
Haribo Shop 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette %10 İndirim!...Daha Fazla

Haribo Shop 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette %10 İndirim! HARIBO’dan yüzleri gülümseten yeni yıl sürprizi sizlerle… 🎉☺️100 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette %10 indirim fırsatı!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

HARIBO, 1993 yılından beri Jelly, Marshmallow üreten ve dünyada tanınan Pamir Gıda´nın %100´ünü satın alarak 2001 yılında „HARIBO Türkiye” olarak üretim yapmaya başlamış, 2004 yılı Kasım ayında ise Istanbul/Hadımköy´de en yeni ve modern üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

Türkiye fabrikasında 550 kişi istihdam eden ve Asya, Afrika, Avrupa, Amerika, Uzak Doğu bölgelerine 57 farklı ülkeye ihracat yapan HARIBO Türkiye, yumuşak şeker üretiminde uzman ekibi ile yüzlerce çeşit ürün üretmektedir.

100 yıldır bütün dünyanın güvendiği tatlarla küçük-büyük herkesin beğenisini kazanan HARIBO, yeni tesislerinde en lezzetli, en güzel ürünlerini Türk halkı için üretmenin gururunu yaşamaktadır.

HARIBO, 2003 yılında şekerleme pazarına dair yapılan Avrupa´nın en büyük tüketici araştırmasında, „Avrupa´nın en güvenilen markası” seçilmiştir.

Buna ek olarak Türkiye genelinde alışveriş merkezlerinde bulunan 95´e yakın ÇOOK ŞEKER mağazasında da, HARIBO lezzetine ulaşmak mümkündür.

HARIBO Şekerleme San. ve Tic. Ltd. Şti. Ömerli Mah. Adnan Kahveci Cad. Merkez Arnavutköy / İstanbul – Türkiye
(0507) 868 65 58
info@hariboshop.com


🟩 Haribo Shop indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Haribo Shop indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Haribo Shop indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Haribo Shop kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Haribo Shop promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.