Help Steps Davet Kodu ile 50.000 HS Kazan! [ET14053045398]

Kod Süresiz
Help Steps davet kodu ET14053045398 ile Helpsteps yükle ve adımlarını...Daha Fazla

Help Steps davet kodu ET14053045398 ile Helpsteps yükle ve adımlarını iyiliğe dönüştür! 50 bin HS puan kazan.

App Store: https://apps.apple.com/tr/app/help-steps/id1484554657
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helpsteps.app Daha Az

53045398 Kodu Aç 
100% Başarılı

Yürü, Dönüştür ve Destekle. Gün içinde attığınız her adım Help Steps ile sayılır. Her gün saat 00.00’dan önce adımlarını HS’ye dönüştür. Desteklediğin STK’ya, bireysel yararlanıcıya ya da spor kulübüne adımlarını gönder.

Help Steps, adımlarınızı ve bisiklet sürüşlerinizi değerli hale getirip desteğe dönüştüren ücretsiz bir uygulamadır. Giderek hareketsizleşen hayatımızı daha hareketli ve daha sağlıklı hale getirmeyi ve bunu yaparken sağduyunun daha da arttığı bir dünyayı hedeflemektedir.
Gün içinde nerede olursanız olun attığınız her adım Help Steps ile değerli hale geliyor. Tek yapmanız gereken, her gün attığınız adımları kısa bir reklam izleyerek uygulamanın birimi olan HS’ye dönüştürmek. Dönüştürdüğünüz adımlarla STK’lara, bireysel yararlanıcılara ve spor kulüplerine destek olabilirsiniz!
STK’lar ve Spor Kulüpleri:
Help Steps’te bulunan STK ve spor kulübü sayısı giderek artıyor! STK’ların ve spor kulüplerinin adım hedefleri bulunur, kullanıcıların gönderdiği adımlarla bu hedef tamamlanır ve yeni hedef açılır. Tamamlanan hedef süresince gönderilen adımların değeri hesaplanır ve STK’ya/spor kulübüne aktarılır.
Bireysel Yararlanıcılar:
Help Steps’te sağduyu kampanyaları arasında bir bireysel yararlanıcı kampanyası yer alır. Bu bireysel yararlanıcılar hastalıkları sebebiyle yürüyemeyen ve sandalyeye ya da pusete ihtiyacı olan kişiler olarak uygulama içinde yer alır. İhtiyaçları olan cihazın bedeli HS olarak belirlenir ve adım hedefi açılır. Kullanıcılar tarafından gönderilen adımlarla hedef tamamlandığında cihaz alınır ve yararlanıcıya teslim edilir. Bir kampanya bitişinin hemen ardından yeni bir bireysel yararlanıcı kampanyası açılır. Ağustos ayına kadar Help Steps’te toplamda 13 yararlanıcıya destek olundu.
HS Market:
Yepyeni bir alışveriş deneyimi Help Steps’te sizi bekliyor! Doğa dostu geri dönüştürülebilir ürünler, antrenmanlarınızda, koşularınızda ve diğer tüm aktivitelerinizde yanınızda olacak ürünler, canlarımız için mamalar ve çok daha fazlası HS Market’te sizi bekliyor!


🟩 Help Steps indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Help Steps indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Help Steps indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Help Steps kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Help Steps promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.